Vyberte stranu

Je tomu tak, či nie? O spoločnosti Samsung by ste mali vedieť že boduje nie len v technológií výroby mobilných telefónov. Okrem mobilov sa venuje taktiež bielej technike či televízorom. V tomto článku si predstavíme najlepšie chladničky spoločnosti Samsung, a tak isto to najlepšie, čo chladnička Samsung ponúka. Ich špecifikácie, cenové ohodnotenie a všeobecný pohľad.

 

Je viac ako samozrejmé, že nie všetko bude každému vyhovovať a iste sa stretneme i s objektívnou kritikou, ktorá vás v kúpe budúcej chladničky práve od tohto výrobcu usmerní tým správnym smerom.

Postupne si preberieme dizajn, systémy a subsystémy, ponúkané typy chladničiek, a v neposlednom rade i cenové ohodnotenie jednotlivých druhov. Kde začať?

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk a Andreashop.sk ponúkajú domáce spotrebiče a elektroniku za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Chladnička Samsung – Dizajn

Začneme veľmi subjektívnou časťou chladničky. Všetko  to závisí od vášho interiéru, preferencií a osobného vkusu. Chladničky Samsung ponúkajú niekoľko druhov prevedenia. Nezabúdajú však ani na nespochybniteľnú klasiku v podobe bielej. V dnešnom modernom svete však bodujú taktiež nerezové prevedenia, čierna farba.

Chladnička Samsung

Stretnete sa však aj s množstvom textúr, a detailov ako sú rôzne uchytenia či luxusne zdobené logo. Voliteľné sú aj napríklad vylepšenie v podobe LED osvetlenia, úchytky.

LED osvetlenie nájdeme aj vo vnútri chladničiek, zvislo pozdĺž jednotlivých rohov. Výhodou týchto LED pásov je hlavne ušetrenie energie, pretože nevydávajú tak veľa tepla ako obyčajné žiarovky.

Chladnička Samsung

Systémy, subsystémy chladničky Samsung

Dá sa povedať, že systémy chladničiek Samsung majú v celku podobné systémy ako u iných chladničiek. Aké napríklad? NoFrost, TwinColling, MultiFlow, či niektoré druhy ponúkajú Smart ovládanie pomocou displeja na niektorých z dverí.

 

Čo však znamenajú jednotlivé systémy?

Ako prvý si predstavíme systém NoFrost. Je využívaný v každom type chladničiek. Čo znamená táto technológia? Je opisovaná mnohými spôsobmi. Vo všeobecnosti je to definícia systému bez absolútnej námrazy a šetrí celkovú energiu

Chladnička Samsung - No frost

TwinCooling je druhou funkciou používanou v spojení chladničiek s mrazničkami.  Primárnym princípom činnosti je rozdeľovať prúdenie vzduchu medzi chladničkou a mrazničkou. Čo sa môže odraziť v následne lepšej cirkulácií vzduchu.

Chladnička Samsung - twin cooling

MultiFlow je jednou z posledných hlavných systémov týchto chladničiek. Medzi niektoré problémy chladničiek patrí napríklad nerovnomerne rozložená teplota vzduchu, ktorá v rôznych častiach dosahuje rozdielne teploty. Tento systém sa postará o ich dokonalé vyváženie.

Chladnička Samsung - multi flow

Inteligentný displej sa dostáva pomaly do vedenia výbavy moderných chladničiek. Čo ponúka ten od firmy Samsung? Tento LED displej disponuje príjemnou modrou farbou. Jednou z možností výberu je zistenie teploty v chladničke či mrazničke, pravidelné upozornenia o nutnej výmene filtra sú samozrejmosťou.

Chladnička Samsung displej

 

Viacero typov, žiadne stereotypy!

Tak by sa dali charakterizovať chladničky od tejto firmy. Ponúka taktiež veľmi inovatívne technológie a druhy chladničiek, ktoré iné spoločnosti neponúkajú. Aké druhy chladničiek Samsung poznáme?

Nejedná sa len o čisto stereotypné druhy na aké sme zvyknutí. Postupne si predstavíme jednotlivé typy, ich výhody či naopak nevýhody a pre koho sú tieto výrobky určené!

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk a Andreashop.sk ponúkajú domáce spotrebiče a elektroniku za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Jedným z prvých a dizajnovo najinovatívnejších chladničiek sú FrenchDoor. Ich charakteristikou je hlavne priestranný úložný priestor s vysokým číslom využiteľného objemu. Dizajnovým prelomom je, že je vhodné ju kombinovať s mrazničkou, pritom vrchné dve krídla chladničky sa bez problémov otvoria ako pri americkej chladničke.

chladnička samsung FrenchDoor

Ďalšie dva typy môžeme zaradiť do rovnakej kategórie. Ide o umiestnenie mrazničiek hore alebo naopak dole. Výhody chladničky umiestnenej dole sú práve napríklad výrazne väčšia skladná kapacita a zlepšená cirkulácia vzduchu.

 

Mrazničky umiestnené hore ponúkajú veľmi dobrú manipuláciu s potravinami. Najviac využiteľný je najmä pri menších typoch chladničiek.

 

FoodShowcase je práve ten jedinečný druh chladničky, ktorými Samsung práve boduje. Dizajn a užitočnosť sú naozaj na vysokej úrovni. V čom táto chladnička spočíva? Jej dizajn je postavený hlavne na dvojdverovom systéme, pričom druhé dvere sa nachádzajú vo vnútri chladničky – dajú sa otvoriť oboje. Otvárate ich ako strany v knihe.

chladničky samsung FoodShowcase

 

Chladnička Samsung – RFG23UERS1 (nerez)

Ako prvú si predstavíme trochu drahšiu variantu, americkú chladničku. Pri pohľade na samotný zjav celej chladničky je jasné, že jej objemové číslo bude riadny velikán. Presne 398 litrov a mraznička úctyhodných 124 litrov. Energetická hodnota je A+ a jej spotreba je len 1,16 kWh na jeden celý deň, t.j. 24 hodín.

Chladnička Samsung - RFG23UERS1

A čo jej systémy? Môžeme sem zaradiť automatické odmrazovanie chladiacej časti, Beznámrazový systém NoFrost. Táto chladnička je určená pre mnohopočetné rodiny s veľkými jedákmi. Je nutné si však dávať pozor na nerezovú úprava ktorá sa ľahko špiní!

button_zobrazit-viac-informacii

 

Chladnička Samsung – RB31FERNCWW

  • typ kombinovanej chladničky

Je z o niečo lacnejšej kategórií a viac prístupná bežným ľuďom. Na stránke TPD ju nájdete za 429 eur, čo je v dnešnej dobe naozaj výhodná cena. Ale späť k jej parametrom.

Chladnička Samsung - RB31FERNCWW

Je kombinovaná, takže v praxi to znamená že je spojená s mrazničkou, ktorú má umiestenú dole. Výhodou je samozrejme lepší prístup a to najmä kvôli jej výške a tá je 1,85 metrov. Zaujímavá je najmä energetická trieda A++. A napokon dizajn, je to neodmysliteľná biela klasika.

button_zobrazit-viac-informacii

Chladnička Samsung RS7768FHCBC čierna 

Znovu ďalší zástupca americkej chladničky Samsung. Zaujme hlavne čiernou farbou a celkovým dizajnom, ktorý sa prispôsobí i nepochopenému interiéru kuchyne. Čo sa týka vnútra chladničky, je to naozaj hotový elegán. Zmestia sa tam nie len veľkoobjemové týždenné nákupy ale i malinovky, ovocie.

Chladnička Samsung RS7768FHCBC čierna

Taktiež je vhodná do mnohopočetných rodín a o niečo málo vhodnejšia k menším deťom, pretože jej povrch nie je nerezový a napokon rúčka otvárania dverí nie je klasická. Nevytŕča von z povrchu ale je zasadená dovnútra, takže ju bezpečne otvorí i ten najmenší labužník.

Chladnička Samsung RS7768FHCBC čierna

Obsahuje takmer všetky systémy dostupné v tej najmodernejšej rady, šetrí energiu vďaka špeciálnym LED pásom v rohoch chladničky, takže pochutnať si môžete aj počas noci. Inovátorov poteší hlavne premyslený displej na ľavom krídle chladničky.

button_zobrazit-viac-informacii

Dúfame že vám tento článok pomohol pri výbere vašej vysnívanej chladničky od tejto spoločnosti. Investícia do kvality sa oplatí!

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop Tpd.sk a Andreashop.sk ponúkajú domáce spotrebiče a elektroniku za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Zisti viac informácií ako si vybrať správnu chladničku!

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 8. 8. 2018.

 

heureka tpd

 

 

Náš tip: Veľa užitočných rád pridávame aj na našu facebookovu stránku. Dajte LIKE nech vám už neunikne žiadna z nich.

Chcem dať LIKE

Chladnička Samsung? Jednotka na trhu!
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+