Vyberte stranu

Možno si poviete, že takúto posteľ by ste doma nikdy neprijali. Samozrejme, na začiatok vám chceme povedať, že u nafukovacích postelí ide predovšetkým o dočasné riešenie. Situácie môžu nastať rôzne. Možno ste sa práve nasťahovali do nového, no zariadenie ešte chýba. Riešenie? Naufkovacia posteľ. Prišla k vám početná návšteva? Nafukovacia posteľ vám umožní vytvoriť podmienky pre ich pohodlné prespanie. Rovnako tak môže ísť o núdzové riešenie v prípade, že máte väčšiu rodinnú oslavu a účastníci si potrebujú trocha zdriemnuť. No a rovnako vás môže nafukovacia posteľ uspokojiť aj v prípade cestovania na dovolenku či stanovania.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop hej.skAndreashop.sk insportline.sk ponúkajú domáce spotrebiče a elektroniku za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Ako vybrať nafukovacie matrace

Musíme povedať, že kvalita v rámci nafukovacích matracov je v skutku rozmanitá. Často závisí od výrobcu a od použitých materiálov. Existujú nafukovacie postele, ktoré sú určené do interiérov alebo iba na obmedzené množstvo povrchov. Takisto existujú matrace, ktoré sú určené na stanovanie, kempovanie a teda rozmanité množstvo povrchov. Podľa čoho teda vyberať, aby nafukovacia posteľ splnila naše očakávania?

nafukovacia posteľ

Veľkosť nafukovacej postele

Skôr, ako sa rozhodnete kúpiť nafukovaciu posteľ, všímajte si rozmery. Tak ako v prípade kúpy postele alebo klasického matraca, chcete, aby sa osoby, ktoré využijú komfort nafukovacej postele cítili príjemne a pohodlne. Ako prvé si určite, či chcete doma nafukovacie matrace pre 1 alebo 2 osoby. Môžete sa totiž rozhodnúť pre nafukovací matrac pre jednu osobu alebo rovnako tak pre „manželskú“ variantu pre dvoch. Nesmieme zabudnúť, že veľkou devízou či výhodou v prípade nafukovacej postele je jej skladnosť.

Najlepšie nafukovacie postele

Poťah nafukovacej postele

Všeobecne poťah nie je nutnosťou. Mali by ste však vedieť, že okrem klasickej posteľnej bielizne či plachty môžete kúpiť aj snímateľný a prateľný poťah, ktorý majú aj bežné matrace. V prípade nafukovacieho matracu sa totiž povrch rýchlo špiní a rovnako môže vydávať aj nepríjemné zvuky.

 

Zdravý spánok

Aby sme vám nič netajili. Ako sme spomínali, nafukovacia posteľ nie je určená na spánok z dlhodobého hľadiska. Ide o operatívne riešenie, ktoré poskytne dočasný komfort a splní účel. Nafukovacia posteľ nemá žiadne špeciálne delenie pre mužov, ženy alebo deti. Viac ši menej ide iba o rozmery nafukovacieho matracu. Nafukovacia posteľ neberie do úvahy rozloženie mužského alebo ženského tela. Neposkytuje vášmu telu a chrbtici žiadnu výraznú oporu alebo schopnosť tvarovania. Poskytne vám základné izolačné vlastnosti a dočasný komfort pre dobytie energie.

 

Nafukovanie

Myslíme, že zrejme nikto neráta s tým, že bude po príchode návštevy samotný matrac fúkať ústami. Rozhodne nie. V prípade kúpy vám nafukovacia posteľ ponúka aj určité vybavenie. Medzi spomínané vybavenia patrí rozhodne aj pumpička alebo kompresor, buď to v podobe mechanickej alebo elektrickej. Väčšinou dokonca býva súčasťou balenia. Nemusíte sa tak obávať, že pri fúkaní sa vám zvýši tlak.

 

Životnosť a oprava

Čo sa týka samotnej životnosti. Niektorý výrobcovia (Marimex-Intex) dokonca poskytujú na nafukovacie postele záruku. Samozrejme voči mechanickému poškodeniu nemožno nejako namietať. Ak sa posteľ prepichne, neznamená to však, že je to jej koniec. Nafukovacia posteľ väčšinou v rámci vybavenia ponúka opravnú sadu na lepenie, ktorá problém behom pár minút vyrieši. Určite sa pri oprave nevyšťavíte a zvládnete ju v pár jednoduchých krokoch. Životnosť nafukovacieho matraca je individuálna, no kvalitný matrac môže pokojne slúžiť aj 15-20 rokov.

Vyberáte nafukovaciu postel? – Pozrite si náš katalóg

fitness.nakupnyporadca.eu

Čo v katalógu nájdete: 

  • kvalitné nafukovacie postele pokope na jednom mieste
  • prehľad športového náradia z kvalitných eshopov
  • prehľad športového náradia podľa ceny

tlačidlo

 

Nafukovacie postele a cena

Cena nafukovacích postelí sa pohybuje od 20 do 200€. Samozrejme záleží od výrobcu a veľkosti danej postele. V tomto prípade sa však určite oplatí investovať. Či už ide o posteľ pre jedného, alebo pre dvoch.

 

Najlepšie nafukovacie postele

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 5. 8. 2018.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop hej.skAndreashop.sk insportline.sk ponúkajú domáce spotrebiče a elektroniku za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

 

Vyberáte nafukovaciu postel? – Pozrite si náš katalóg

fitness.nakupnyporadca.eu

Čo v katalógu nájdete: 

  • kvalitné nafukovacie postele pokope na jednom mieste
  • prehľad športového náradia z kvalitných eshopov
  • prehľad športového náradia podľa ceny

tlačidlo

Najlepšia nafukovacia posteľ – Vyberte si tú najlepšiu!
4.9 (97.14%) 14 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+