Vyberte stranu

Nemusíte trpieť rovno závažnou erektilnou dysfunkciou, aby ste nadobudli pocit, že potrebujete v oblasti sexu trochu povzbudiť. Množstvo mužov trápi nazvime to “lenivejší penis”. Erekcia im úplne nechýba a sú schopní dosiahnuť stoporenie dostatočne pevné pre uskutočnenie styku, ale jednoducho to nie je ono. Dosiahnutie pevnej erekcie je zdĺhavé, erekcia je nestabilná alebo nie je taká pevná, ako by si predstavovali. Práve títo páni sa zvyčajne obzerajú po voľne dostupných preparátoch, ktoré by ich problém vyriešili. Jedným z nich je aj Zerex.

Trh je takýchto produktov plný a nie všetky prinášajú svojim zákazníkom spokojnosť v sexuálnej oblasti. Jeden z týchto prípravkov však u mužov skutočne boduje. Hovorí zaň nesmierna popularita, rad spokojných užívateľov a ich pozitívne referencie. Reč je o Zerexe. Jeho silné postavenie na trhu prekvapilo aj nás a tak sme sa rozhodli pozrieť na jeho účinnosť bližšie.

Prinášame vám podrobné informácie o Zerexe, recenzie užívateľov, ale aj naše hodnotenia a názory.

 

Čo je Zerex

Zerex sa prezentuje ako prípravok na silnú a kvalitnú erekciu. Ide o výživový doplnok na prírodnej báze, ktorý podporuje libido a zvyšuje chuť na sex, posilňuje erekciu, zvyšuje výdrž a kvalitu sexuálneho styku. Okrem toho Zerex priaznivo vplýva pri riešení problémov s prostatou.

Zerex je voľne dostupný bez lekárskeho predpisu. Nejde totiž o liek, ale o certifikovaný a laboratórne testovaný výživový doplnok. Jeho predaj je u nás schválený a legálny. Nakoľko je Zerex prírodný prípravok, neobjavujú sa pri jeho užívaní nijaké vedľajšie účinky.

 

Účinky garantované výrobcom

 • Podpora sexuálneho apetítu a libida
 • Posilnenie erekcie
 • Zväčšenie penisu
 • Predĺženie pohlavného styku
 • Zvýšenie kvality pohlavného styku
 • Pozitívny vplyv na zdravie prostaty

 

Ponúkané produkty

Zerex ponúka pre naplnenie potrieb všetkých svojich zákazníkov tri druhy tabletiek:

Zerex Klasik

Ako už názov napovedá, Zerex Klasik je základný prípravok z tejto rady. Ide súčasne o najpredávanejší produkt. Priaznivo ovplyvňuje libido, má pozitívny vplyv na sexuálny život, vďaka čomu prispieva k celkovej duševnej pohode. Ide o výživový doplnok, ktorý podporuje zdravý sexuálny život muža.

tlačidlo

 

Zerex Extralong

Zerex Extralong

Opäť príznačný názov napovedá, že Extralong je obzvlášť vhodný pre pánov s problémom predčasnej ejakulácie. Prípravok predlžuje pohlavný styk, podporuje chuť na sex a tým celkovo priaznivo ovplyvňuje sexuálny život.

tlačidlo

zerex ultragold

Zerex Ultragold

Zerex Ultragold je prípravok obzvlášť vhodný pre seniorov. Zvyšuje totiž sexuálnu kondíciu a výkonnosť a umožňuje viesť zdravý a uspokojivý sexuálny život aj vo vyššom veku. Podporuje libido a chuť na sex, posilňuje erekciu a výdrž.

tlačidlo

Zloženie

Ako sme už spomínali vyššie, Zerex je prírodný produkt. Obsahuje bylinné extrakty, aminokyseliny a vitamíny.

 

Zerex Klasik – zloženie

Tribulus Terrestris extrakt 150mg

Tribulus terrestris je známy svojim pozitívnym pôsobením pri poruchách erekcie. Okrem toho účinne zvyšuje hladiny testosterónu (výskumy ukazujú až 30% nárast pri pravidelnom užívaní), podporuje kvalitu spermií, zvyšuje libido a pôsobí regeneračne. Regeneruje svaly, rozpúšťa obličkové a žlčové kamene, zlepšuje imunitu, chráni močový mechúr. Omladzuje organizmus a pomáha udržať dobrý zdravotný stav. Nemá nijaké vedľajšie účinky.

 

Maca extrakt 50mg

Maca, známa aj ako posvätné afrodiziakum Inkov, znižuje stres, podporuje sexuálnu túžbu a zvyšuje počet a životaschopnosť spermií. Zvyšuje produkciu testosterónu v nadobličkách. Posilňuje imunitu a pôsobí celkovo pozitívne na starnúci organizmus. Jej užívanie je absolútne bezpečné.

 

L-lyzín 50mg

L-lyzín je esenciálna aminokyselina, ktorá sa považuje v ľudskom organizme za najnepostrádateľnejšiu. Telo si ju totiž nedokáže samo vyprodukovať. L-lyzín podporuje obranyschopnosť, tvorbu svalových proteínov a hormónov, urýchľuje zotavenie po záťaži a chráni srdce a cievy. Vzhľadom na uvedené sa považuje za veľmi vhodný pri liečbe slabej alebo inak problematickej erekcie. Zlepšuje vitalitu a podporuje správnu funkciu pohlavných orgánov tým, že podporuje ich prekrvenie.

 

Teobromín 50mg

Teobromín má na ľudský organizmus stimulačné účinky. Pôsobí podobne ako kofeín, príjemne povzbudzuje a dodáva energiu. Spôsobuje rozšírenie ciev, vďaka čomu pozitívne vplýva na prekrvenie tkanív vrátane pohlavných orgánov. Tým súčasne skvalitňuje erekciu a predlžuje súlož. Prirodzene ho obsahuje kakao alebo čokoláda.

 

L-Citrulín 50mg

L-Citrulín je aminokyselina, ktorá napomáha regenerácii organizmu, znižuje únavu a pozitívne vplýva na sexuálne zdravie a sexuálny život. Podporuje erekciu a zvyšuje výkonnosť.

 

L-Arginin 50mg

L-Arginin je aminokyselina s veľmi podobnými účinkami ako L-Citrulín. Podporuje zdravie a správne fungovanie ciev a tým súčasne ovplyvňuje kvalitu erekcie a sexuálnu výkonnosť. Pozitívne vplýva aj na obranyschopnosť organizmu a zmierňuje vysoký krvný tlak.

 zerex

 

Zerex Extralong – zloženie

Prípravok Zerex Extralong obsahuje nasledujúce zložky, ktorých účinnosť už popisujeme vyššie:

 • Tribulus Terrestris extrakt 100mg
 • Maca extrakt 50mg
 • L-lyzín 50mg
 • Teobromín 40mg
 • L-Citrulín 30mg
 • L-Arginín 50mg

 

Okrem toho obsahuje nasledujúce bylinné extrakty

Ženšen extrakt 50mg

Priam zázračné účinky ženšenu boli opakovane overené vedeckými štúdiami. Potvrdil sa pozitívny vplyv na celkové zdravie, konkrétne podpora imunity a detoxikácie organizmu, zvýšenie fyzickej kondície, podpora psychickej odolnosti a zlepšenie koncentrácie. Ženšen dodáva telu energiu, zvyšuje vitalitu, reguluje krvný tlak a hladiny cholesterolu v krvi. Bolo preukázané, že výťažok zo ženšenu pomáha zachovávať a obnovovať kvalitu sexuálnych funkcií vrátane podpory erekcie. Potvrdené boli aj pozitívne účinky ženšenu u neplodných mužov.

 

Pestrec mariánsky extrakt 30mg

Výťažok z pestreca mariánskeho pozitívne ovplyvňuje zdravie a správne fungovanie pečene, žlčníka, znižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitu a správnu funkciu ciev. Pozitívne vplýva na celkové zdravie, vitalitu a správne fungovanie pohlavných orgánov.

ZEREXZerex Klasik

Máte problém s erekciou? Nechce sa mu? Zerex ponúka silnú a kvalitnú erekciu pre každého. Vyberte si prípravok podľa svojich potrieb:

 • Zerex Klasik podporuje libido a zdravý sexuálny život muža
 • Zerex Extralong predlžuje pohlavný styk
 • Zerex Ultragold dlhodobo zvyšuje sexuálnu výkonnosť

Kúpte si Zerex teraz s garanciou vrátenia peňazí.

tlačidlo

Zerex Ultragold – zloženie

Prípravok Zerex Ultragold obsahuje nasledujúce zložky, ktorých účinnosť už popisujeme vyššie:

 • Tribulus Terrestris extrakt 300mg
 • Maca extrakt 200mg

 

Okrem toho obsahuje Zerex Ultragold nasledujúce látky

 

Schizandra chinensis extrakt (Schizandra čínska) 200mg

Obsahuje výnimočne koncentrovanú zmes zdraviu prospešných látok. Liečivý extrakt z rastliny zlepšuje zrak, znižuje bolesti svalov a kĺbov, pôsobí priaznivo na srdce a cievy, má antioxidačné a protizápalové účinky. Svojim priaznivým pôsobením podporuje celkové zdravie muža, zvyšuje prekrvenie pohlavných orgánov a tým skvalitňuje erekciu.

 

Zinok 20mg

Zinok pôsobí priaznivo na hladiny testosterónu a zvyšuje libido. Veľmi priaznivo ovplyvňuje reprodukčnú schopnosť muža, pretože zvyšuje počet zdravých a životaschopných spermií.

 

Meď 2mg

Meď znižuje vypadávanie a šedivenie vlasov, pôsobí preventívne proti osteoporóze, znižuje hladiny cholesterolu a posilňuje cievy. Vďaka tomu zlepšuje prekrvenie pohlavných orgánov a skvalitňuje erekciu.

 

Vitamín B2 2,8mg

Vitamín B2 okrem iného zvyšuje energiu, podporuje správne fungovanie metabolizmu a imunitného systému. Pôsobí priaznivo na celkové zdravie a zvyšuje chuť na sex.

 

Vitamín B6 8mg

Vitamín B6 známy aj ako pyridoxín napomáha správnemu fungovaniu psychiky, nervového a imunitného systému a správnej tvorbe červených krviniek. Vďaka tomu nielen podporuje celkové zdravie a psychickú pohodu, ale aj zvyšuje chuť na sex a podporuje sexuálnu výkonnosť.

 

Vitamín B12 5μg

Prispieva k optimalizácii metabolizmu, znižuje pocit únavy a vyčerpania a podporuje správnu tvorbu červených krviniek. Vďaka tomu podporuje zdravie pohlavných orgánov, zvyšuje energiu a chuť na sex.

zerex

Užívanie

Zerex sú tablety určené na perorálne užívanie. Všetky tri produkty tejto značky sú na prírodnej báze a nemajú žiadne vedľajšie účinky.

 

Zerex Klasik sa užíva jedna kapsula približne hodinu pred pohlavným stykom. Maximálna denná dávka sú dve kapsuly. Odporúčané dávkovanie, samozrejme, nie je vhodné prekračovať ani u produktu tohto druhu. Výrobca sľubuje rýchly nástup účinku.

 

Zerex Extralong sa užíva rovnako, t.z. jedna kapsula približne jednu hodinu pred sexom. Aj tu je maximálna denná dávka obsiahnutá v dvoch kapsulách.

 

Zerex Ultragold je určený na pravidelné užívanie. Užívajú sa dve kapsuly denne rozdelené do dvoch dávok, t.z. jedna kapsula ráno  jedna večer. Pravidelné dlhodobé užívanie je veľmi dôležité. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte.

 

Všetky tri produkty Zerex sú vhodné výlučne pre dospelých mužov. Nemôžu ich užívať predovšetkým deti a tehotné a dojčiace ženy. Prípravky nie sú vhodné ani pre ľudí tesne po cievnej mozgovej príhode alebo po srdcovom infarkte. Tiež by ich nemali užívať osoby s nízkym tlakom alebo s bližšie nezistenými ochoreniami srdca. Samozrejme, užívanie nie je vhodné ani pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek toho ktorého prípravku.

 

Zerex – cena a dostupnosť v lekárňach

Jednotlivé produkty sú dostupné výlučne na internete. V kamennej predajni ani v lekárni sme sa so Zerexom doposiaľ nestretli. Objednávanie online je však veľmi pohodlné a rýchle. Predajca garantuje doručenie do 24 hodín. Tabletky tak môžete začať užívať už na druhý deň po ich objednaní. Samozrejmosťou je diskrétne doručenie v neoznačenom balíku a garancia vrátenia peňazí. Pri objednávke nad 70€ získavate automaticky dopravu zdarma.

 

Balenie Zerex Klasik je v predaji za 29€. Obsahuje 12 kapsúl. Cena za jednu kapsulu je 2,42€.

Zakúpiť

Balenie Zerex Extralong je v predaji za 34€. Obsahuje 12 kapsúl. Cena za jednu kapsulu je 2,83€.

Zakúpiť

Balenie Zerex Ultragold je v predaji za 65€. Obsahuje 120 kapsúl. Cena za jednu kapsulu je 0,54€, denná dávka vás vyjde na 1,08€. Balenie 120 kapsúl vám vystačí na dva mesiace pravidelného užívania.

Zakúpiť

 

 

Hodnotenia a recenzie

Recenzie na prípravky značky Zerex nájdete na slovenskom i zahraničnom webe. Ide o veľmi populárny produkt, ktorý vyskúšali tisíce mužov a tak o hodnotenia nie je núdza. Faktom je, že referencie sú z 80% kladné.

Väčšina užívateľov hodnotí Zerex ako účinný prípravok, ktorý skvalitňuje erekciu, zvyšuje kvalitu pohlavného styku a v konečnom dôsledku aj posilňuje libido. Objavujú sa i recenzie, podľa ktorých Zerex zväčšuje penis. Je to prirodzené, pokiaľ dôjde k zlepšeniu erekcie. Penis sa jednoducho lepšie prekrví, vďaka čomu je nielen pevnejší, ale aj väčší.

Väčšina užívateľov sa však zhoduje, že pri očakávaní pozitívnych zmien treba byť trpezlivý. Zerex je jednoducho prírodný produkt a napriek tomu, že výrobca sľubuje rýchly nástup účinku, istú latenciu možno očakávať. Produkty s týmto zložením jednoducho neúčinkujú ako lieky na lekársky predpis. Potrebujú dlhší čas pre postupnú podporu a obnovu narušených funkcií. Nástup účinku je veľmi individuálny. Väčšina pánov však udáva týždeň – dva užívania. Objavili sa aj referencie, podľa ktorých účinkuje okamžite. Účinok určite závisí aj od zdravotného stavu užívateľa.

Na druhej strane sme sa, samozrejme, stretli aj s hodnoteniami nespokojných užívateľov. Je zrejmé, že prípravok účinkuje predovšetkým pri menej závažných poruchách prechodného charakteru alebo u pánov, ktorí len jednoducho chcú zvýšiť svoju výkonnosť. Veľmi pozitívne bol v tomto smere hodnotený Zerex Ultragold, ktorý si pri dlhodobom užívaní vedel poradiť aj s problémami závažnejšieho charakteru u starších mužov. Páni s vážnou erektilnou dysfunkciou, ktorí v Zerexe hľadali lacnejšiu a pohodlnejšiu náhradu za lieky na lekársky predpis, zostali sklamaní. Mnohí z nich ho popisujú ako neúčinný, objavujú sa dokonca aj vyjadrenia o podvode. Pozitívnych referencií je však oveľa viac.

S popisom vedľajších účinkov sme sa nestretli vôbec. Je prírodný produkt a v tomto smere sa skutočne nemusíte obávať.

zerex

Záverečné hodnotenie

Z nášho pohľadu je jedným z najúčinnejších prípravkov svojho druhu na aktuálnom trhu. Veľmi vhodný je najmä pre pánov s menej závažnými problémami alebo pre mužov hľadajúcich povzbudenie. Ako náhradu liekov na lekársky predpis ho jednoznačne neodporúčame. V ostatných prípadoch však môže skutočne prekvapiť a postarať sa svojim užívateľom o príjemné intímne chvíle s partnerom. Veľmi pozitívne účinkuje najmä na erekciu. S tým potom súvisí aj predĺženie súlože a prípadne i citeľné zväčšenie penisu v pohotovosti. To samozrejme súvisí s celkovou spokojnosťou so sexuálnym životom u pánov aj ich partneriek.

Rovnako zloženie produktov Zerex naznačuje účinnosť. Tabletky obsahujú bylinné extrakty, ktoré sa štandardne nachádzajú v produktoch tohto druhu. Bonusom je obohatenie o vzácne aminokyseliny a vitamíny, ktoré môžu sexuálne zdravie a výkonnosť muža len posilniť.

Čo sa týka ceny a dostupnosti, dávame päť hviezdičiek. Prípravok je jednoducho a predovšetkým rýchlo dostupný na internete. Predajca garantuje doručenie do 24 hodín, pričom pri väčšej objednávke môžete získať poštovné zdarma. Cena za tabletku pri žiadnom z produktov nepresahuje 3€.

Plusy:

 • Overená účinnosť
 • Posilnenie erekcie
 • Predĺženie pohlavného styku
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie výkonnosti
 • Posilnenie libida
 • Zvýšenie spokojnosti so sexuálnym životom
 • Prijateľná cena
 • Jednoduchá dostupnosť bez lekárskeho predpisu
 • Rýchle doručenie
 • Prírodné zloženie
 • Bez vedľajších účinkov

 

Mínusy:

 • Latencia nástupu účinku
 • Účinný len pri menej závažných problémoch

 

Z nášho hodnotenia jasne vyplýva, že môžeme tento produkt len odporučiť. Vhodný je najmä pre pánov s menej závažnými problémami a mužov hľadajúcich povzbudenie v sexuálnom živote. Účinný  je aj u starších mužov v andropauze, u ktorých dokáže dlhodobo zvýšiť výkonnosť.

ZEREXZerex Klasik

Máte problém s erekciou? Nechce sa mu? Ponúka silnú a kvalitnú erekciu pre každého. Vyberte si prípravok podľa svojich potrieb:

 • Zerex Klasik podporuje libido a zdravý sexuálny život muža
 • Zerex Extralong predlžuje pohlavný styk
 • Zerex Ultragold dlhodobo zvyšuje sexuálnu výkonnosť

Kúpte si Zerex teraz s garanciou vrátenia peňazí.

zakupit

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 12. 7. 2018.

Našli sme kvalitné tabletky na erekciu: Zerex
4.9 (97.12%) 104 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+