Vyberte stranu

Čaká vás operácia a chcete skrátiť čas svojej rekonvalescencie alebo vás trápia opakované zápaly, či oslabená imunita? V tom prípade by riešením vašich problémov mohol byť práve Wobenzym, ktorý je osvedčeným prípravkom podporujúcim hojenie rán a oslabenú imunitu. Wobenzym využíva systémovú enzýmoterapiu, čo je vlastne liečebná metóda založená na komplexnom pôsobení enzýmov na rôzne telesné procesy.

wobenzym

Ako funguje Wobenzym a kedy sa používa

Wobenzym je prípravok tvorený zmesou hydrolytických enzýmom rastlinného a živočíšneho pôvodu, ktoré pôsobia na dôležité fyziologické a patofyziologické procesy v ľudskom tele. Pri zvládaní procesov, akými sú hojenie rán, budovanie imunity alebo boj proti zápalu v organizme zohrávajú proteolytické enzýmy významnú úlohu. Ide totiž o enzýmy, ktoré štiepia bielkoviny. V prípade, že je váš organizmus oslabený, nedokáže telo tieto bielkoviny štiepiť samo, a preto potrebuje podporu enzýmov zvonka.

Wobenzym má široké využitie a pomáha pri mnohých stavoch. Vďačí za to enzýmom, ktoré sú schopné pôsobiť proti zápalom kdekoľvek v našom tele. Tieto enzýmy urýchľujú vstrebávanie krvných podliatín, opuchov a výronov. Priaznivo vplývajú na skrátenie doby hojenia a podporujú liečbu zápalov, takže nedochádza k ich opakovaniu či prechodu do chronického stavu.

Tip na produkt: Wobenzym 800 tbl.

 • obsahuje enzýmy
 • napomáha pri pooperačných a poúrazových stavoch 
 • znižuje opuchy, zápaly
 • pomáha pri rekonvalescencii
 • kúpite v e-shope lekáreň Dr. Max, ktorý odporúča až 96% zákazníkov na stránke Heureka

 

Posilnenie imunity s Wobenzymom 200

Ak vás trápia časté zápaly dýchacích ciest, prípadne zápaly ženských orgánov či močových ciest, aj vtedy môže pomôcť užívanie Wobenzymu. Ten podporuje hojenie rán zápalu a posilňuje zníženú imunitu tela. Navyše zmierňuje opuchy slizníc a zvyšuje účinky antibiotickej liečby.

Pozrite si video, v ktorom sa o vplyve Wobenzymu na našu imunitu dozviete viac:

Reuma a Wobenzym 800

Wobenzym dostanete kúpiť vo veľkom balení s obsahom až 800 tabliet. Takéto veľké balenie je vhodné na dlhodobé užívanie, a to napríklad v prípade, že vás trápia zápalové ochorenia kĺbov. Pri tomto probléme sa odporúča užívanie Wobenzymu 800 až počas šiestich mesiacov. Wobenzym priaznivo vplýva na zápalové procesy a zlepšuje pohyblivosť. Cena prípravku s 800 tabletami je okolo 95 eur.

Na zvýšenie imunity odporúčame aj: Imunax

 • obsahuje prírodné látky na zvýšenie obranyschopnosti
 • znižuje únavu a vyčerpanosť
 • chráni pred voľnými radikálmi
 • kúpite na Imunax.sk

 

Užívanie Wobenzymu po operácii a po úrazoch

Wobenzym je veľmi často užívaný po chirurgických zákrokoch a operáciách, pretože skracuje čas hojenia rán. Z rovnakého dôvodu sa odporúča jeho užívanie po úrazoch. Navyše urýchľuje vstrebávanie opuchov a krvných podliatín či zrazenín. V prípade, že vás čaká operácia, je odporúčané užívať tento prípravok počas minimálne desiatich dní alebo až do vymiznutia príznakov. Oplatí sa vám teda zaobstarať si väčšie balenie, napríklad Wobenzym 400. Cena sa pohybuje okolo 40 eur.

wobenzym

Wobenzym – dávkovanie a cena

Tento prípravok sa užíva nalačno, minimálne štvrťhodinu pred jedlom a najmenej dve hodiny po poslednom jedle. Tablety sa užívajú nerozhryzené a odporúčajú sa zapiť minimálne 200 ml vody či čaju. V prípade, že je prípravok užívaný nesprávne, jeho účinky sa môžu znížiť.

Prípravok je na trhu dostupný v baleniach rôznych veľkostí, pričom to najväčšie obsahuje až 800 tabliet a jeho cena je okolo 95 až 100 eur. Nájdete tiež balenie pre krátkodobé užívanie so 40 tabletami, ktoré je vhodné mať vždy po ruke v lekárničke. Balenie s 200 tabletami je určené na liečbu trvajúcu dva až tri týždne, no a spomínané najväčšie balenie Wobenzymu 800 je vhodné pre liečbu dlhodobú, prípadne ako rodinné balenie. Možno sa vám cena sto eur za toto veľké balenie zdá priveľa, avšak stačí nejaká dobrá akcia, napríklad v lekárni Dr. Max, a ušetríte.

 

Imunites

Posilni svoju imunitu produktom: Imunites

 • pomáha pri udržaní obranyschopnosti organizmu
 • podporuje odstraňovanie fyzického a psychyckého stresu
 • pozitívne vplýva na správne fungovanie ciev a srdca
 • podporuje dobrú náladu
 • napomáha odstraňovať chronickú únavu

 

Skúsenosti s prípravkom Wobenzym

Ak sa rozhodujete, či je Wobenzym vhodným prípravkom na riešenie vašich problémov, možno vám pomôžu recenzie reálnych ľudí. Tí sa o svoje skúsenosti s prípravkom Wobenzym podelili na stránke Heureka. Vo všeobecnosti by sa dalo zhrnúť, že ľudia majú s Wobenzymom dobré skúsenosti a jediným negatívom bola pre niektorých jeho vysoká cena.

 

Wobenzym a imunita

Posilnenie imunity je vhodné v každom veku a v každom ročnom období, no predovšetkým v obdobiach, v ktorých sa najviac vyskytuje chrípka či iné respiračné ochorenia. Na to, aby ste sa im vyhli, je dôležitá obranyschopnosť vášho organizmu. Tú je možné posilniť a podporiť viacerými spôsobmi.

Okrem dlhodobého užívania Wobenzymu 800 môžete pre svoju imunitu urobiť aj čosi viac. Najprv sa však pozrime na to, ako práve Wobenzym vplýva na procesy spojené s budovaním a posilňovaním imunity.

Skúste tiež: Wobenzym 800 tbl

 • pozitívne vplýva na imunitu
 • zmierňuje zápaly a opuchy
 • pomáha pri chronických zápaloch
 • kúpite v internetovom obchode lieky24.sk

Enzýmy sú kľúčom

Wobenzym obsahuje prírodné enzýmy, ktoré dokážu zmobilizovať imunitný systém organizmu natoľko, aby sa telo dokázalo s ochorením či s jeho hrozbou popasovať samo. Tieto enzýmy riadia fungovanie imunity a dokážu ju naštartovať a v prípade potreby zvýšiť či znížiť jej aktivitu, vďaka čomu je obranná systém tela v rovnováhe.

Kedy začať s užívaním?

Ak viete, že vaša imunita je na tom biedne, mali by ste Wobenzym 800 začať užívať v období, kedy ste najviac ohrozený. Spravidla ide o jar a jeseň, prípadne vtedy, keď je vaše telo vystavené dlhodobejšiemu stresu či fyzicky náročnej aktivite. Užívanie by malo trvať niekoľko týždňov.

 

GS Vitamín C 1000 + šípky

Pomôžte svojej imunite: GS Vitamín C 1000 + šípky

 • produkt obsahuje vitamín c vo veľkej dávke až 1000 mg, ktorý sa v tele postupne uvoľňuje
 • prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému
 • podporí vaše zdravie

 

Čo ešte môžete urobiť pre podporu imunity?

Obranyschopnosť organizmu je možné podporiť nielen užívaním prípravku Wobenzym, ale aj inými spôsobmi.

 • Zdravo sa stravujte a doprajte si pravidelnú fyzickú aktivitu
 • Užívajte prípravky s obsahom vitamínu C
 • Pravidelne choďte na prechádzky na čerstvom vzduchu
 • Otužujte, napríklad striedaním teplej a studenej sprchy
 • Neprekurujte v zime svoj byt či dom

Zdroj: http://www.wobenzym.sk/

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Wobenzym – aká je jeho cena a správne dávkovanie
4.5 (90%) 6 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+