Vyberte stranu

Jedným z najčastejších zdravotných problémov sú bolesti, ktoré spôsobujú zápal a opuch. Najčastejšie miesta, ktoré toto ochorenie postihuje sú kolená a prejavuje sa to tupou bolesťou kolenných kĺbov, opuchov, zápalom nielen v oblasti kolien aj napríklad vybočenie kolenného kĺbu alebo jeho zápal. Zápal je reakciou organizmu, ktorá sa bráni pri poškodení buniek a tkanív. Jeho úlohou je zriediť alebo odstrániť škodlivé látky z tkaniva, ktoré bolo poškodené alebo aspoň jej ohraničenie a to preto, aby sa bolesť ďalej nešírila. Riešením je Voltaren gel – emulgel.

Voltaren gel – emulgel charakteristika

Voltaren gel Emulgel je určený na uľavenie od bolesti a zmiernenie a odstránenie zápalu a opuchu a odstránení opuchnutých kĺbov a svalov. Je to gél pariaci do skupiny liekov, ktoré sú označované ako nesteroidové liečivá určené proti zápalu.

Je to špeciálny liek, ktorý bol vyvinutý tak, aby sa vtieral do pokožky. Gél je určený na to, aby tlmil bolesť, miernil zápal a opuch pri bolesti, ktoré postihujú najmä svaly a kĺby. Voltaren Emulgel je účinný pri liečbe zápalu a bolesti pohybového aparátu.

Tip redakcie: Voltaren Forte 2,32 % gél

 • určený na úľavu od bolesti, opuchu
 • liečivo pôsobí aj hĺbkovo

Pomáha odstraňovať opuchnuté miesta, dokáže tlmiť bolestivé miesta na kĺboch a svaloch po nadmernej záťaži. Poskytuje úľavu od bolestivej chrbtice, svalov a kĺbov. Vďaka tomu, že Voltaren gel má jedinečné zloženie, ľahko sa nanáša a jeho účinok je mierne chladivý.

Voltaren gel

 

Používanie lieku Voltaren gel – emulgel

Tento krém nanášame v tenkej vrstve a vmasírujeme ho krúživými pohybmi na postihnuté miesto a na jeho okolie. Účinok sa dostaví veľmi rýchlo a je ideálnym pomocníkom, keď chceme pocítiť okamžitú úľavu od bolesti.

Voltaren gel – emulgel je liekom, ktorý nemôžete aplikovať na poranené miesta, v prípade ak ste sa porezali alebo ak máte ekzém. Ak tento liek aplikujete na kožu, následne ho neprekrývajte obväzom. Dávajte pozor, aby sa tento liek do očí alebo na sliznicu. Umyte si ruky, ak ste tento gél aplikovali pomocou prstov. Neaplikujte ho na veľké miesta pokožky a nepoužívajte ho dlhšie ako je určená doba v príbalovom letáku.

Gél Voltaren gel- emulgel je vhodný pre dospievajúcich osôb od 14 rokov a to na liečbu po vyvrtnutí, natiahnutí alebo pri pomliaždeninách, bolesti chrbta, pri športových úrazoch. Ďalej sa používa aj na liečbu miestnych foriem reumatického ochorenia mäkkých tkanív, ako sú napríklad tenisový lakeť alebo meravosti ramenného kĺbu.

Voltaren gel sa používa na liečbu bolesti kĺbov spôsobených osteatrózou v zápästiach, rukách, lakťoch, kolenách, členkoch alebo aj nohách a pri úrazoch, ktoré vznikli pri športovom výkone.

U dospelých osôb od 18 rokov sa tento gél používa na uľavenie od bolesti chrbtice a pri zápaloch kĺbov. Pôsobí už do 12 hodín.

 

Tip na e-shopy ponúkajúce Voltaren gél – emulgel: 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

Skúsenosti + recenzie Voltaren gel

Ak bližšie priblížime skúsenosti užívateľov gélu Voltaren gel, zistíme, že ich hodnotenia sú v prípade používania tohto lieku pozitívne, najmä čo sa týka je účinnosti. Toto zistenie určite stojí za vyskúšanie.

Jedna zákazníčka tento gél užíva dlhodobo a jej recenzia na tento produkt je: „Môj manžel a ja Voltaren gel užívame k natieraniu chrbta, ktorý nás dosť často bolí. Podnikáme v doprave nielen ako vodiči, ale máme na starosti činnosti, ktoré sú spojené s chodom firmy, tj. práca s počítačom, opravy áut, údržba motorových vozidiel ale zároveň aj práca v domácnosti je stále dôležitejšou pre zamestnávateľa. Aj doma máme veľa práce okolo domu a v záhrade. Takže tento produkt máme vyskúšaný a môžeme ho všetkým len doporučiť.

Výhody Voltaren gelu z môjho pohľadu

Po odskúšaní Voltaren gelu môžem povedať, že tento gél je pre mňa najlepší. Priaznivo pôsobil na opuch, ktorý mi vznikol pri športovom výkone. Po nanesení gélu na opuchnuté miesto som okamžite aplikovala tento gél a stálo to za to. Účinky tohto lieku boli pre mňa skvelé. Po chvíli som pociťovala stále menšiu a menšiu bolesť, až nakoniec úplne ustúpila. Na tento produkt sa odteraz môžem spoľahnúť vždy. Odteraz len Voltaren gel-emulgel.

Žiadny nežiadúci účinok sa nedostavil, pretože do krvi sa dostáva len malé množstvo účinnej látky. Je to lokálna terapia, pomocou ktorej sa liek aplikuje len na postihnuté miesto. A čo na záver? Vyskúšajte a túto kúpu už neoľutujete.

 

Tip redakcie: Voltaren Forte 2,32 % gél

 • určený na úľavu od bolesti, opuchu
 • liečivo pôsobí aj hĺbkovo

 

Cena Voltaren gel – emulgel

Voltaren gel – emulgel je dostupný vo viacerých lekárňach, a to buď v kamenných predajniach alebo v lekárňach na internetových portáloch. Tento liek je dostupný bez lekárskeho predpisu. Cena sa pohybuje v závislosti od objemu balenia. Tento liek Voltaren gel- emulgel je dostupný v troch baleniach a to v objeme 50g, 100g a 150g. Čím väčšie balenie, tým je výhodnejšia cena.  V lekárni DrMax.sk zakúpite 100g balenie za 9,49€.

Ak sa tak rozhodnete, urobíte len dobré rozhodnutie. Je to na Vás. Zakúpite ho z pohodlia domova, na overených internetových weboch. Osvedčené sú aj kamenné lekárne. Tam takisto zakúpite tento produkt.

Voltaren gel

 

Vedľajšie účinky Voltaren gel

Spolu s liečivými účinkami môže mať tak ako aj iné lieky, nežiadúce účinky. Pri objavení žihľavky alebo vyrážky na veľkých plochách kože, ťažkosti s dýchaním, pocit nedostatku vzduchu, opuch jazyka alebo tváre, tak Voltaren gel vysaďte a s okamžitou platnosťou vyhľadajte lekára. Môžu sa objaviť aj také účinky, ktoré nepotrebujú pomoc lekára. Tieto účinky zmiznú počas liečenia, keď sa vaše telo prispôsobí lieku. Ale ak sa do 7 dní nebudete cítiť lepšie alebo sa budete cítiť horšie, musíte sa obrátiť na vášho lekára.

Počas posledných troch mesiacoch tehotenstva neužívajte Voltaren gel, pretože môže poškodiť nenarodené dieťa. Doteraz nie je známe, či diklofenak pochádza do materského mlieka, preto počas používania Voltaren gel by ste nemali dojčiť.

 

Tip na kvalitný e-shop

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Boli ste aj Vy spokojný s Voltaren gelom? Zanechajte nám komentár!

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátmu 9. 8. 2018.

Voltaren gel pre lepší pohyb každý deň
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+