Vyberte stranu

Bolesť kĺbov sú najčastejším problémom, pre ktorí každý zo športov navštívi odborníka. Druhým najčastejším problémom je bolesť ramena. Najviac príčin je namáhanie kĺbov. Pri bolestiach sa objavia nielen opuchy, ale v niektorých prípadoch aj hematómy. Pri vyvrtnutí je kĺb citlivý na dotyk, objaví sa opuch a vtedy najviac pomôže Voltaren forte. Nech bolesť kĺbov nie je nepríjemná. Tento liek poskytne úĽavu od bolesti až na 12 hodín. Vytknutý členok ani modriny už nebudú viditeľné a hlavne ich nebudete cítiť. Hneď nastane viditeľná a hlavne citeľná zmena. Voltaren Forte už nepustíte z ruky.

 

Voltaren forte

 

Pôsobenie Voltaren Forte

Voltaren forte je voľnopredajný liek, ktorý ponúka komplexnú liečbu pri bolesti pohybového ústrojenstva. Voltaren forte 2,32% gél je ten najviac koncentrovaný gél na slovenskom trhu. Voltaren je liek poskytujúci radosť z pohybu. Je topický nesteroidný protizápalový liek. Je špeciálne vyvinutý na vtieravanie do kože. Tento liek pôsobí aj na zapálené tkanivá. Voltaren Forte gél pôsobí od bolesti, zápalu, opuchu viacerých stavoch, ktoré postihujú kĺby a svaly. Použitie je nielen pre dospelých ale aj pre mladistvých vo veku 14 rokov a starších.

Rýchlo lieči bolesť chrbta alebo bolesť po poúrazových stavoch, hlboko preniká do tkanív pod kožou a veľmi rýchlo sa vstrebáva. Voltaren forte gél poskytuje zmiernenie zápalu, úľavu od opuchu kĺbov a svalov. Je určený na úľavu od bolesti a pôsobí na zapálené tkanivá.

 

TIP: Najvýhodnejší Voltaren forte!!!

Voltaren Forte 2 32 % gél 100 g

  • Okamžite a účinne lieči akúkoľvek bolesť – napr. bolesť chrbta, bolesť kĺbov a aj pri poranenia pri športovej činnosti,
  • Hneď po nanesení, prenikne hlboko až do podkožných tkanív,
  • Poskytne dlhotrvajúcu úľavu – až na 12 hodín.
 Voltaren forte  

 

Zložky, ktoré obsahuje Voltaren Forte:

Diklofenak – vysokoúčinná nesteroidná látka, ktorá pôsobí protizápalovo. Používa sa na zmiernenie bolesti chrbta, pri reumatických ťažkostiach a pri poraneniach mäkkého tkaniva

Oleylalkohol – látka, ktorá priaznivo pôsobí na vstrebávanie a umožňuje tak priame pôsobenie na miesto bolesti chrbta a to aj v hlboko uložených tkanivách, ktoré sú zapálené.

Cyklooxygenáza (COX) a následnú tvorbu prostaglandínov –odstráni bolesť, zmenší opuch, zlepší hybnosť pacienta a skráti tak dobu, pri ktorej sa pacient skráti dobu k normálnemu návratu k jeho funkcii.

 

Použitie Voltaren Forte

Voltaren Forte 2,32% gél je liekom, ktorý pôsobí na koži. Je špeciálne určený na vtieranie do kože dvakrát denne a zaistí, že nástup úľavy sa dostaví už do dvanástich hodín. Po nanesení gélu budete pociťovať chladivý efekt.

Jemne vytlačte gél z tuby a pomaly ho vtierajte krúživými pohybmi do pokožky. Na jedno použitie postačí množstvo vo veľkosti orecha. Po aplikovaní gélu si dôkladne umyte ruky, hlavne v prípade ak ste ho nanášali prstami. Tento gél neaplikujte na rozsiahle plochy kože a neaplikujte ho častejšie ako je stanovené.

Dospievajúce osoby nad 14 rokov používajú tento prípravok, ak chcú vyliečiť poranené svaly alebo kĺby. Ak majú nejaký úraz, ktorý sa im stane pri športovaní, napr. natiahnutie, vytknutie alebo pomliaždenie. Ďalším spôsobom ako používať tento gél je liečiť isté formy reumatizmu mäkkých tkanív-tenisový lakeť alebo meravnosť ramenného kĺbu. Dospelé osoby nad 18 rokov tento Voltaren Forte gél používajú pri zápaloch kĺbov a chrbtice.

 

TIP: Kvalitný VOLTAREN FORTE – najlepší gél proti zápalu!

Voltaren Forte 2,32 % gél

  • Používa sa na liečbu poradených svalov a kĺbov,
  • Na liečbu miestnych foriem reumatizmu mäkkých tkanív.
 Voltaren forte

Voltaren Forte

  • Napomáha ztišovať opuchy a zápaly a uľavovať od bolesti,
  • Používa sa predovšetkým pri športových úrazoch a bolestiach kĺbov i svalov.
Voltaren forte

Voltaren Forte 2 32 % gél 100 g

  • Okamžite a účinne lieči akúkoľvek bolesť – napr. bolesť chrbta, bolesť kĺbov a aj pri poranenia pri športovej činnosti,
  • Hneď po nanesení, prenikne hlboko až do podkožných tkanív,
  • Poskytne úľavu až na 12 hodín.
Voltaren forte

 

Voltaren forte cena

Voltaren Forte je možné zakúpiť nielen v kamenných predajniach, ale aj cez internet v pohodlí domova. Našim odporúčaním je, aby ste si ho zakúpili v lekárni Pilulka.sk . Tam je cena za 100g iba 10,49 €. Máte možnosť si vybrať medzi baleniami, ktoré majú 50g, 100g alebo 150g. Rozličné balenia majú rozličné cenové kategórie.

 

Voltaren forte

 

Voltaren forte skúsenosti a recenzie

Nie sú všetci sú nadšení z používania antiflogistík na báze ibuprofénu či diklofenaku, ale môžeme Vám prezradiť, že jednoznačne tieto liečivá fungujú. O tom svedčia aj referencie, ktoré Vám prinášame. Vždy sa nájde niekto, komu tento produkt nevyhovuje, no vo väčšej miere sú referencie od zákazníkov pozitívne. Skúsenosti hovoria väčšinou so spokojnosťou daného produktu. Gél stačí aplikovať len dvakrát denne, čo je výhoda, a zaberie tak ako keby sme ho nanášali často. Mnohí zo zákazníkov používajú Dolgit krém veľa rokov a nedajú na neho dopustiť z dôvodu výrazne rýchleho vstrebávania. ľudia si tento výrobok  pochvaľujú aj na základe toho, že im pomohol pri bolestiach v krížovej oblasti a celkovo pri bolestiach chrbtice. Ak je bolesť veľmi silná, dá sa kombinovať aj s tabletami  a nastupuje rýchly účinok. Je dobrá, ak sa vtiera krúživými pohybmi ako pri masáži.

 

Upozornenia a opatrenia

Podobne ako všetky lieky, aj u týchto je možné, že sa dostavia nežiadúce účinky. Ak trpíte alergiou na diklofenak alebo iné látky, ktoré obsahuje tento gél, ihneď ho prestaňte používať. Ak účinky liečiva aj po dlhodobom aplikovaní na kožu neúčinkuje, takisto vyhľadajte lekára. Gél si prestaňte aplikovať ani ak ste v posledných troch mesiacoch gravididy, ak máte menej ako 14 rokov. Ak plánujete otehotnieť, poraďte sa o používaní lieku so svojim lekárom alebo lekárnikom. Ak ste užili viac gélu ako je potrebné, obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika. Okamžite sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom aj keď sa u Vás prejavia kožné vyrážky, sipenie, dýchavičnosť, opuch tváre, pier, jazyka.

Trápil Vás niekedy zápal a opuch, ktorý postihoval kĺby, chrbát a svaly? Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti!

 

TIP: Kde kúpiť Voltaren forte najvýhodnejšie

Kúpiť Voltaren forte – najlepší gél proti zápalu si môžete najvýhodnejšie v oficiálnom e-shope produktu.

Voltaren forte

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 09. 2018.

Voltaren forte – najlepší gél proti zápalu
5 (100%) 2 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+