Vyberte stranu

Krátko trvajúci a neuspokojivý pohlavný styk dokáže otriasť nejedným partnerským vzťahom. Zatiaľ čo ženy trpia nespokojnosťou a frustráciou, u pánov sa nabaľujú aj pocity zlyhania a menejcennosti. Riešenie pritom môže byť v niektorých prípadoch viac ako jednoduché. Často postačuje len malé povzbudenie a všetko sa zas vráti do starých koľají.

Posilnenie erekcie, predĺženie pohlavného styku a zintenzívnenie sexuálnych zážitkov. To sú hlavné benefity, ktoré sľubuje pánom a ich partnerkám Vimax, prírodný výživový doplnok pochádzajúci z Kanady. Aké sú prednosti a nedostatky tohto preparátu a oplatí sa do neho investovať? Odpovede vám prinášame v nasledujúcom článku.

vimax

Čo je Vimax?

Vimax pills je prírodný doplnok výživy určený výlučne mužom. Keďže nejde o liek, je dostupný pohodlne a bez predpisu. Preparát vyrába v Kanade OAI Services LTD a jeho výhradným distribútorom pre Slovenskú i Českú republiku je česká spoločnosť eMarkest s.r.o. sídliaca v Prahe. Prípravok je možné objednať cez internet a jeho predaj na Slovensku je plne legálny.

Po Vimaxe siahajú predovšetkým páni so sexuálnymi problémami rôznej závažnosti. Prípravok sľubuje predĺženie a zintenzívnenie pohlavného styku, čo predstavuje riešenie pre mužov s predčasnou ejakuláciou. Podporuje erekciu a vďaka intenzívnejšiemu prekrveniu prináša aj benefit v podobe zväčšenia penisu. Výrobca hovorí o 1,5 až dvoch centimetroch v stave pohotovosti.

 

TIP: Podpora erekcie s obsahom Saw Palmetto

 • prírodný výživový doplnok
 • spevnenie penisu
 • predĺženie styku
 • pozrite si našu recenziu Vimaxu
 • zlepšennie erekcie
 • garancia vrátenia peňazí

 

 vimax button_do-obchodu

[/su_note]

Ako Vimax funguje?

Vimax obsahuje predovšetkým bylinné extrakty, ktoré podporujú mikrocirkuláciu krvného systému a zabezpečujú väčší prietok krvi do toporivých teliesok penisu. Okrem toho Vimax podnecuje správne fungovanie nervovej sústavy. Prenášanie nervových vzruchov neurónmi je totiž nevyhnutnou súčasťou zložitého procesu dosiahnutia a udržania erekcie. Pozitívne účinky Vimaxu v zmysle skvalitnenia erekcie a predĺženia pohlavného styku by mali byť podľa údajov uvedených výrobcom viditeľné už po niekoľkých dňoch pravidelného užívania.

 

Odporúčame aj tieto produkty:

ZEREXZerex Klasik

Máte problém s erekciou? Nechce sa mu? Ponúka silnú a kvalitnú erekciu pre každého. Vyberte si prípravok podľa svojich potrieb:

 • Zerex Klasik podporuje libido a zdravý sexuálny život muža
 • Zerex Extralong predlžuje pohlavný styk
 • Zerex Ultragold dlhodobo zvyšuje sexuálnu výkonnosť

Kúpte si Zerex teraz s garanciou vrátenia peňazí.

zakupit

eJOYejoy foto

Hľadáte prípravok, ktorý podporí vaše zdravie účinne a dlhodobo?

Trápi vás slabá erekcia a hľadáte možnosti jej zlepšenia?

Chceli by ste pri sexe vydržať dlhšie a užiť si viac?

Hľadáte účinné afrodiaziakum?

tlačidlo

V tom prípade yskúšajte eJoy! Účinný prírodný produkt na podporu erekcie a mužskej sexuality.

Vimax – zloženie

Vimax garantuje prírodné zloženie. Obsahuje zmes účinných bylinných extraktov obohatenú o vitamín E. Prípravok neobsahuje cukor, farbivá, konzervanty, mliečne zložky, sodík ani lepok. Je tak vhodný pre mužov rôzneho veku, vrátane alergikov či diabetikov. Hlavné účinné zložky Vimaxu sú:

 

Tribulus Terrestris extrakt

Tribulus terrestris (Kotvičník zemný) je známy svojim pozitívnym pôsobením pri poruchách erekcie. Okrem toho účinne zvyšuje hladiny testosterónu (výskumy ukazujú až 30% nárast pri pravidelnom užívaní), podporuje kvalitu spermií, zvyšuje libido a pôsobí regeneračne. Regeneruje svaly, rozpúšťa obličkové a žlčové kamene, zlepšuje imunitu, chráni močový mechúr. Omladzuje organizmus a pomáha udržať dobrý zdravotný stav. Nemá nijaké vedľajšie účinky.

 

Ginko Biloba extrakt

Ginko je všeobecne známe ako prostriedok na podporu pamäťových a mentálnych schopností. Pozitívne vplýva na fungovanie nervovej sústavy a zlepšuje krvný obeh. Vďaka tejto jedinečnej kombinácii účinkov je aj ideálnym prostriedkom na podporu erekcie. Zlepšuje prekrvenie penisu a stimuluje správny prenos nervových vzruchov. Z toho vyplýva zvýšenie libida, podpora vzrušenia a posilnenie stoporenia.

 

Panax Ginseng extrakt

Panax Ginseng (ženšen) je známy ako zdroj vitality, zvyšuje energiu a podporuje výkonnosť a fyzickú kondíciu. Vzácny je pre svoje stimulačné účinky na nervový a imunitný systém. Ženšen je tiež známy ako afrodiziakum a obzvlášť účinný prostriedok na zlepšenie erekcie.

 

Saw Palmetto extrakt

Saw Palmetto je druh divoko rastúcej palmy. Extrakt z jej plodov našiel svoje využitie pri podpore správneho fungovania prostaty a dokonca i v liečbe benígnej hyperplázie tejto žľazy. Využíva sa tiež ako stimulant správneho fungovania semenníkov a ako prírodný liek proti vypadávaniu vlasov. Boli preukázané pozitívne účinky Saw Plametta na reguláciu hormonálnych hladín v tele ako aj na podporu libida a sexuálneho apetítu.

 

Kajenské korenie extrakt

Kajenské korenie podporuje správne fungovanie srdca a krvného obehu. Pomáha udržiavať normálne hladiny krvného tlaku, cholesterolu a tukov v krvi. Má antibakteriálne účinky, posilňuje imunitný systém a pôsobí ako antioxidant.

 

Hloh obyčajný extrakt

Hloh je známy tŕnitý ker s bielymi kvetmi. Veľmi priaznivo pôsobí na srdce a cievy. Zlepšuje prekrvenie, je účinnou prevenciou artériosklerózy a podporuje vitalitu srdca. Okrem toho pôsobí aj upokojujúco, pomáha pri nespavosti, únave, nedostatku energie, úzkosti a pri výkyvoch nálady.

 

Ovos siaty extrakt

Ovos je veľmi známa obilnina. Priaznivo pôsobí na nervový systém, pomáha udržiavať správne fungovanie tráviacej sústavy, metabolizmu a znižuje hladiny nezdravého cholesterolu.

 

Vitamín E

Vitamín E sa považuje za účinný antioxidant. Svojim pôsobením rozširuje cievy, podporuje správne prekrvenie, znižuje únavu a stimuluje regeneráciu pokožky. Bolo tiež preukázané, že vitamín E zvyšuje fyzickú výkonnosť vrátane tej sexuálnej.

vimax

Vimax – spôsob užívania

Vimax pills sú tablety určené a perorálne užívanie. Pre dosiahnutie želaného účinku je potrebné dlhodobé pravidelné užívanie.  Podľa informácií od výrobcu sa najlepšie výsledky dostavujú zhruba po troch mesiacoch užívania. Mnohí užívatelia však referujú, že pozitívne zmeny sa u nich dostavili oveľa skôr. Každý organizmus je iný a užívanie Vimaxu si iste, podobne ako užívanie iných prípravkov tohto druhu, vyžaduje istú dávku trpezlivosti.

Odporúča sa jedna tableta denne, ideálne 30 minút po jedle. V prípade, ak takáto dávka neprinesie očakávané výsledky, je možné pridať jednu tabletu krátko pred pohlavným stykom. Takéto zvýšenie dávky je zvyčajne potrebné len na prechodné obdobie. Maximálnu dennú dávku, dve tablety, sa však neodporúča prekračovať.

Prípravok nie je vhodné kombinovať s veľkými dávkami alkoholu a to najmä z hľadiska účinnosti. Alkohol totiž, najmä v neprimeranom množstve, nepôsobí na sexuálnu výkonnosť priaznivo. Interakcia s inými liekmi by nemala predstavovať problém, možno ju však konzultovať s lekárom alebo s lekárnikom.

 

Odporúčame aj tieto produkty:

ZEREXZerex Klasik

Máte problém s erekciou? Nechce sa mu? Ponúka silnú a kvalitnú erekciu pre každého. Vyberte si prípravok podľa svojich potrieb:

 • Zerex Klasik podporuje libido a zdravý sexuálny život muža
 • Zerex Extralong predlžuje pohlavný styk
 • Zerex Ultragold dlhodobo zvyšuje sexuálnu výkonnosť

Kúpte si Zerex teraz s garanciou vrátenia peňazí.

zakupit

eJOYejoy foto

Hľadáte prípravok, ktorý podporí vaše zdravie účinne a dlhodobo?

Trápi vás slabá erekcia a hľadáte možnosti jej zlepšenia?

Chceli by ste pri sexe vydržať dlhšie a užiť si viac?

Hľadáte účinné afrodiaziakum?

tlačidlo

V tom prípade yskúšajte eJoy! Účinný prírodný produkt na podporu erekcie a mužskej sexuality.

Vimax – cena a dostupnosť

Výhradným distribútorom pre Slovenskú republiku je česká spoločnosť eMarkest s.r.o, ktorá je vlastníkom certifikátu na predaj Vimaxu. Prípravok je dostupný výlučne cez internet na oficiálnej stránke distribútora. Všetky ostatní predajcovia Vimaxu ponúkajú tento produkt, prípadne jeho napodobeniny nelegálne. Nákup neoriginálneho produktu vám môže spôsobiť nielen sklamanie z účinkov, ale aj nemalé zdravotné komplikácie. Dávajte si preto veľký pozor a nakupujte Vimax výhradne od oficiálneho distribútora s certifikátom. V kamennej predajni či lekárni tento produkt zatiaľ bohužiaľ nenájdete.

Cena Vimaxu sa znižuje s počtom objednaných balení.

 • Balenie na jeden mesiac s obsahom 30 tabliet vás vyjde na 42€. Jedna tableta v prepočte stojí 1,4€.
 • Balenie na dva mesiace s obsahom 60 tabliet vás vyjde na 77€. Jedna tableta v prepočte stojí 1,28€.
 • Balenie na tri mesiace s obsahom 90 tabliet vás vyjde na 108€. Jedna tableta v prepočte stojí 1,2€.
 • Balenie na štyri mesiace s obsahom 120 tabliet vás vyjde na 134€. Jedna tableta v prepočte stojí 1,11€.
 • Balenie na päť mesiacov s obsahom 150 tabliet vás vyjde na 165€. Jedna tableta v prepočte stojí 1,1€.
 • Balenie na šesť mesiacov s obsahom 180 tabliet vás vyjde na 192€. Jedna tableta v prepočte stojí 1,06€.
 • Balenie na sedem mesiacov s obsahom 210 tabliet vás vyjde na 215€. Jedna tableta v prepočte stojí 1,02€.
 • Balenie na dvanásť mesiacov s obsahom 360 tabliet vás vyjde na 303€. Jedna tableta v prepočte stojí 0,84€.

vimax

Vimax – skúsenosti a diskusia

Vimax je pomerne známy výrobok u nás, ale predovšetkým v zahraničí. Na domácich i zahraničných fórach preto možno nájsť množstvo príspevkov užívateľov hodnotiacich jeho účinnosť. Niektoré z nich pre vás vyberáme:

„Zázraky na počkanie som od Vimaxu neočakával. Viem, že produkty tohto druhu veľakrát fungujú len ako placebo na princípe sugescie. Vimax ma o to príjemnejšie prekvapil. Už po niekoľkých dňoch užívania som cítil, že moja erekcia je pevnejšia. Bolo pre mňa oveľa ľahšie sa vzrušiť a v posteli som vydržal o niečo dlhšie. Rozdiel si všimla aj moja partnerka a viete si predstaviť, že sa nesťažovala. J Vimax môžem iba odporúčať. Ja aktuálne užívam štvrté balenie a plánujem do brať aj naďalej.“

                                                                                                                                                             Michal, 38r.

„Vimax ma presvedčil svojimi pozitívnymi recenziami, ktoré som k nemu našiel od iných užívateľov. Nezvyknem užívať produkty tohto druhu, ale keď to v posteli nejako prestávalo fungovať a videl som, že manželka tiež nie je spokojná, rozhodol som sa niečo podniknúť. Spočiatku som bol skeptický a musím priznať, že aj mierne sklamaný. Žiadne zmeny som nevidel a už som aj zvažoval, že zvyšné dve balenia vrátim. Prvé pozitívne účinky som si všimol až takmer po mesiaci užívania. Nebolo to nič veľké, ale zdalo sa mi, že moja erekcia je o niečo pevnejšia. Ďalšie minimálne tri týždne trvalo, kým si niečo všimla aj manželka. V súčasnosti užívam šieste balenie Vimaxu a musím priznať, že postupne nabral na obrátkach. Moja erekcia je konečne taká ako predtým a obaja s manželkou si to naplno užívame.“

                                                                                                                                                             Daniel, 47r.

 

„Vimax odporúčať nemôžem. Kúpil som jedno balenie, využíval som ho presne podľa odporúčaní a nič. Moja erekcia zostala rovnaká, penis sa nezväčšil, všetko po starom. Som presvedčený, že ďalšie balenia by boli len vyhodené peniaze. Možno to niekomu účinkuje, ale mne nie.“

                                                                                                                                                             Filip, 41r.

„Vyskúšal som na sebe už niekoľko produktov tohto druhu a musím povedať, že Vimax bol zatiaľ to najlepšie, čo som na trhu našiel. Môj penis je s ním tvrdý ako kameň. Erekciu mám kedy chcem. Niekedy aj keď nechcem. Stojí mi pevne a dlho, v posteli sa už nemusím premáhať, aby som vydržal, kým dosiahne orgazmus partnerka. Jednoducho to teraz funguje ako hodinky. Pravda je, že na účinok som si musel počkať trochu dlhšie (vybral som asi dva a pol balenia), ale u produktov tohto druhu som na to zvyknutý.“

                                                                                                                                                             Peter, 35r.

Vimax – záverečné hodnotenie

Vimax prednosti:

 • Prírodné zloženie
 • Bez vedľajších účinkov
 • Bohatý obsah účinných látok
 • Jednoduchá dostupnosť
 • Prijateľná cena
 • Účinnosť
 • Podpora erekcie
 • Predĺženie pohlavného styku
 • Zvýšenie sexuálnej výkonnosti
 • Zväčšenie penisu

 

Vimax – nedostatky

 • Dlhšia latencia nástupu účinku

 

Kúpu Vimaxu, samozrejme v originálnej verzii od overeného distribútora, Vám jednoznačne odporúčame. V prospech výrobku hovoria nielen pozitívne referencie užívateľov, ale aj zaujímavé zloženie a veľmi prijateľná cena výrobku. Negatívne hodnotenia produktu sa spájajú zvyčajne s dlhšou latenciou nástupu účinku. Vimax si pre dosiahnutie pozitívnych zmien vyžaduje dlhodobé pravidelné užívanie.

 

Odporúčame aj tieto produkty:

ZEREXZerex Klasik

Máte problém s erekciou? Nechce sa mu? Ponúka silnú a kvalitnú erekciu pre každého. Vyberte si prípravok podľa svojich potrieb:

 • Zerex Klasik podporuje libido a zdravý sexuálny život muža
 • Zerex Extralong predlžuje pohlavný styk
 • Zerex Ultragold dlhodobo zvyšuje sexuálnu výkonnosť

Kúpte si Zerex teraz s garanciou vrátenia peňazí.

zakupit

eJOYejoy foto

Hľadáte prípravok, ktorý podporí vaše zdravie účinne a dlhodobo?

Trápi vás slabá erekcia a hľadáte možnosti jej zlepšenia?

Chceli by ste pri sexe vydržať dlhšie a užiť si viac?

Hľadáte účinné afrodiaziakum?

tlačidlo

V tom prípade yskúšajte eJoy! Účinný prírodný produkt na podporu erekcie a mužskej sexuality.

TIP: Podpora erekcie s obsahom Saw Palmetto

 • prírodný výživový doplnok
 • spevnenie penisu
 • predĺženie styku
 • pozrite si našu recenziu Vimaxu
 • zlepšennie erekcie
 • garancia vrátenia peňazí

 

 vimax button_do-obchodu

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

 

 

Vimax: Pre dlhší a intenzívnejší sex
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+