Vyberte stranu

Dosiahnutie viacnásobných orgazmov a intenzívna stimulácia klitorisu, pošvy alebo bradaviek. To sú výhody, ktoré prináša svojim vzhľadom síce malá, ale možnosťami veľká erotická pomôcka pre ženy – vibračné vajíčko. Aké si vybrať, koľko stojí a čo všetko dokáže sa dozviete v našej recenzii.

Vibračné vajíčko charakteristika

Vibračné vajíčko je erotická pomôcka, vlastne menší vibrátor a plní aj niektoré jeho funkcie. Má obvykle oválny alebo guľatý tvar a vo vnútri disponuje elektromotorčekom. Vďaka nemu vibruje a tým je možné rýchle dosiahnutie intenzívnych ženských orgazmov. Povrch vajíčka je vyrobený z hladkého materiálu, najčastejšie zo silikónu. Vnútri je vibračné vajíčko tvorené tvrdým plastom. Určené je pre dráždenie a masírovanie klitorisu alebo na vkladanie do vagíny či análneho otvoru. Vibračné vajíčko sa dá použiť aj ako súčasť iných erotických pomôcok pre ženy aj mužov, do ktorých sa dá vložiť. Napríklad do umelej vagíny, erekčného krúžku, alebo sú vibračné často i súčasťou sady s erotickými pomôckami.

Nemalo by chýbať žiadnej žene, ktorá sa rada oddáva sexuálnej rozkoši a vyžíva sa v erotických pomôckach. Dokonca je považované za najuniverzálnejší produkt danej kategórie. Keďže má naozaj kompaktné rozmery, je obľúbeným spoločníkom na cestách.

 

Vibračné vajíčko

Vibračné vajíčko skúsenosti

Skúsenosti žien s touto pomôckou sú viac menej jasné – kto nevyskúšal, nevie. Ponúka možnosť prežitia intenzívnych orgazmov vždy, keď je chuť a na akýchkoľvek miestach privátnych alebo aj verejných. Takmer všetky recenzie majú pozitívny charakter a odporúčajú tento produkt.

 

TIP: Vibračné vajíčko We-Vibe Jive

Kondomshop.sk

 • vyrobené z prémiových materiálov
 • ovládateľné cez Bluetooth a dokonca alebo cez internet
 • tiché a diskrétne
 • batéria vydrží 2 hodiny prevádzky 

 

Vibračné vajíčko  

Vibračné vajíčko druhy

Ponuka vibračných vajíčok je veľmi široká. Pre lepšiu orentáciu uvedieme aspoň základné delenie.

Podľa veľkosti:

 • malé – sú určené hlavne pre začiatočníčky, a pre tie ženy, ktoré ho chcú využívať aj análne, veľmi diskrétne
 • stredné – pre pokročilejšie používateľky
 • väčšie – nevhodné na análne použitie

 

Podľa typu ovládača:

 • ovládač pripojený káblom
 • bezdrôtový ovládač – tie najmodernejšie sa dajú ovládať až na diaľku 20 metrov, prípadne je možné zvoliť si ovládanie prostredníctvom aplikácie v smartfóne

 

Podľa rýchlosti a druhu vibrácií:

Niektoré vajíčka dokážu vibrovať len jedným typom vibrácie. Tie lepšie produkty ich majú na výber viac, disponujú aj možnosťou výberu intenzity vibrovania a používajú mikroprocesory pre programové riadenie vibrácií. Čo je veľmi dôležitá funkcia, pretože telo si po chvíľke na vibrácie zvykne a tým dochádza k čiatočnému zníženiu účinkov. Vibračné programy dokážu práve to, že automaticky menia vibrácie zmenami otáčok, prerušovaním a podobne. Tým je erotický zážitok ešte intenzívnejší.

 

Podľa vodeodolnosti:

Oplatí sa kúpa vodeodolného modelu, nakoľko potom nič nebráni jeho využitiu vo vani, sprche či vírivke.

 

Vibračné vajíčko použitie

Vibračné vajíčko je možné použiť pri masturbácii alebo napríklad počas predohry vo dvojici. Aj počas pohlavného styku je priestor pre jeho využitie, nakoľko partner dokáže zaplniť len jeden milostný otvor a druhý je voľný pre vajíčko. Najväčší účinok má pri stimulácii klitorisu a jeho okolia. Vďaka bezdrôtovému ovládaniu a veľkosti malých rozmerov sa dá používať takmer kdekoľvek.

Pre lepšie a pohodlnejšie zavedenie vajíčka sa odporúča vždy použiť lubrikačný gél na báze vody. Samozrejmosťou je hygiena. Pred a po použití je vhodné pomôcku umyť pod vodou a vyčistiť dezinfekčným prostriedkom.

 

Vibračné vajíčko

Vibračné vajíčko cena

Cenové relácie začínajú už okolo 10 – 15 € za základné modely. Kvalitné vajíčko je možné kúpiť za približne 30 €, ale na trhu sú aj luxusné výrobky, ktorých cena sa môže vyšplhať na 90 € a viac.

Vibračné vajíčko hodnotenie

Investícia do tejto sexuálnej hračky sa určite oplatí. Prinesie vzrušujúce chvíle osamote a oživí aj partnerský intímny život. Vďaka širokej ponuke rôznych druhov si vyberie naozaj každý.

Neodporúčame kúpu veľmi lacných výrobkov. Sliznica pošvy, rovnako ako aj ostatné sliznice v tele človeka sú veľmi citlivé, rýchlo absorbujú nebezpečné látky a tie následne prechádzajú do krvného obehu. Preto sa oplatí investovať do kvalitných, certifikovaných a hlavne pre človeka bezpečných výrobkov. Pokiaľ je nákup realizovaný cez internet, je dobré voliť osvedčené e-shopy.

 

NÁŠ TIP: Kvalitné vibračné vajíčka

B Swish Bcurious Premium vibračné vajíčko

 

 • zamatovo jemný povrch
 • vyrobené z materiálu body-safe silikón
 • nabíjateľné a vodotesné
 • 7 druhov vibrácií 
Vibračné vajíčko  

TIGHT UP GEL

 • vytvorený preto, aby zvýšil kvalitu sexuálneho života žien
 • zlepšuje pružnosť a pevnosť vagíny
 • umožňuje ľahšie dosiahnutie orgazmu
 • dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný 
Vibračné vajíčko  

 

Pretty Love Abner

 • elegantný dizajn
 • moderné ovládanie pomocou smartfónu
 • vyrobené z kvalitného silikónu, príjemného na dotyk
 • silné vibrácie a zároveň veľmi tiché
 Vibračné vajíčko  

 

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.

Aké sú Vaše skúsenosti s vibračným vajíčkom? Napíšte nám komentár!

Vibračné vajíčko: Diskrétne potešenie
4 (80%) 15 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+