Vyberte stranu

V dnešnej dobe má bohužiaľ veľké percento mužov s pribúdajúcim vekom menšie či väčšie problémy s erekciou. Riešení tohto problému je hneď niekoľko. Najjednoduchším sú rôzne tabletky na podporu erekcie. Môžu to byť liečivá viazané na lekársky predpis, alebo aj voľnopredajné výživové doplnky. Istá časť mužov z nejakých dôvodov žiadne tabletky užívať nechce. Vákuová pumpa je v tomto prípade spôsob, ako si užívať plnohodnotný sexuálny život.

Vakuová pumpa

Vákuová pumpa je erotická pmôcka pre mužov. Určená je na zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie. Využívať ju môžu muži, ktorí trpia poruchami erekcie, ale taktiež zdravý muži túžiaci po intenzívnejšom zážitku zo súlože.

Skladá sa z podtlakového valca a odsávacieho zariadenia. Obvykle ide o dutý valec z akrylátu a tesniacu manžetu. Na tento valec sa prostredníctvom prepojovacej hadičky napojí vzduchový balónik, ktorý pri intenzívnom stláčaní odsáva vzduch a tým znižuje tlak vo vnútri valca. Dôsledkom nižšieho tlaku vo valci sa v penise krvný tlak zvýši a ten sa efektívnejšie naplní krvou. Tým pádom je erekcia pevnejšia a penis väčší. Toto zväčšenie má však len dočasný charakter, aj keď pri častom pravidelnom používaní môže dôjsť k trvalému rozšíreniu toporivých telies. Tie sú potom schopné prijať väčšie množstvo krvi, čím penis zhrubne. Mnoho žien uvádza, že nie tak dĺžka penisu, ale jeho hrúbka je dôležitejšia. Preto je aj tento benefit lákadlo pre mnohých mužov.

 

Vákuová pumpa

Vakuová pumpa skúsenosti

Vákuová pumpa je na trhu už pomerne dlhé obdobie. Pred príchodom tabletiek na podporu erekcie to bola jediná možnosť riešenia tohto problému a veľkej obľube sa teší dodnes. Muži po celom svete si chvália jej účinky, aj napriek tomu, že sú dočasné. Tí čo majú problém s erekciou, ju vďaka pumpe dosiahnu a tí, čo sú len zvedaví, zažijú intenzívnejší sex.

“Nie je to malá investícia, ale oplatí sa.”

“Podľa mňa je to super, minimálne na objem, aj partnerka je spokojná. Aj mne sa viac páči.”

“Super vec vrelo odporúčam.”

“Som v tomto smere priekopník a našťastie sa nebojím skúšať nové veci. Kamarát mi ukázal raz svoju pomôcku a celkom sa mi začala pozdávať a prečítal som si niečo na nete o týchto veciach, presvedčili ma a objednal som si ju. Napríklad o zmene veľkosti a času tvrdosti, tak som to chcel vyskúšať. Používam to zatiaľ málo (týždeň) pravidelne, ale poznám svoje telo a je vidieť zmeny pozitívne.”

 

TIP: BOOM Maxman elektrická vákuová pumpa

Kondomshop.sk

 • elektronicky riadená a dobíjacia vákuová pumpa
 • extrémne výkonná, automaticky udržuje tlak
 • vodeodolná
 • napodobňuje orálny sex a má silný sací výkon 
Vakuová pumpa  

 

Vakuová pumpa typy

Okrem klasických vákuových púmp sú na trhu aj vodné, teda hydro pumpy. Vďaka iným fyzikálnym vlastnostiam vody, dokážu vytvoriť väčší sací efekt a ich výsledky by mali mať trvalejší charakter. Zákazník si však za túto pumpu aj priplatí.

 

Vakuová pumpa použitie

Pri nasadzovaní pumpy sa odporúča použiť lubrikačný gél. Niekedy je potrebné odstránenie ochlpenia v oblasti tesniacej manžety, kvôli lepšiemu prisatiu. Profesionálne vákuové pumpy sa často používajú na dosiahnutie kvalitnej erekcie spolu s erekčnými krúžkami.

Pri nadmernom používaní dochádza k poškodeniu erekcie či dokonca k trvalej erektilnej dysfunkcii, preto platí známe – všetko s mierou.

Ako na to:

 1. pred a po použití je potrebné pumpu vždy umyť
 2. na manžetu alebo koreň penisu naniesť lubrikačný gél
 3. vložiť penis do valca
 4. začať “pumpovať”, teda stláčať gumený balónik
 5. po chvíli sa dostaví erekcia
 6. pár minút počkať
 7. pomocou ventilu odpustiť tlak
 8. vytiahnuť penis

 

Vákuová pumpa

Vakuová pumpa cena

Najlacnejšie varianty sa dajú kúpiť už za 10 €. Často sú to však pomerne nekvalitné výrobky v Číny. Preto je lepšie si trochu priplatiť a dostanete dobrý produkt za primerané peniaze. Top produkty na trhu – hydro pumpy sú o niečo drahšie. Cena najnižšej rady sa pohybuje okolo 65 € a tej najvyššej je okolo 190 €. Na vyskúšanie, či Vám bude tento produkt vyhovvať je lepšie kúpiť lacnejšiu verziu a neskôr investovať viac.

 

Vakuová pumpa hodnotenie

Pokiaľ patríte k jednej z týchto skúpin mužov – trpiaci poruchami erekcie alebo zvedaví na nové erotické zážitky, je pre Vás vákuová pumpa veľmi vhodná. Ako mechanický prostriedok na privodenie erekcie je účinná a je možné ju používať spolu s erekčným krúžkom.

 

 

TIP: Kvalitné vákuové pumpy

Bad Kitty Macho vibračná pumpa 

 • tri rôzne široké manžety
 • vibračná funkcia na väčšie podporenie erekcie
 • dĺžka pumpy 23 cm
 • podtlak sa vytvára pomocou nafukovacieho “balónika”  
 Vakuová pumpa  

VÁKUOVÁ PUMPA Bathmate HYDROMAX XTREME X30

 • najnovšia hydropumpa na trhu
 • maximálne inovatívne a efektívne riešenie
 • prečitajte si našu recenziu púmp Bathmate
 • o 35 % viac sacej sily než hydropumpa Hercules 
 Vákuová pumpa  

BOOM LuvPump Vacuum Master set 2v1

 • revolučné riešenie vákuových púmp
 • set obsahuje 2x menší zvon na bradavky a jeden veľký zvon na penis
 • je vybavená presným manometrom
 • ľahké ovládanie 
 Vákuová pumpa  

 

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.

Prečítajte si aj naše ďalšie recenzie erotických pomôcok!

Vákuová pumpa: Mechanická podpora erekcie
4.7 (93.68%) 19 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+