Vyberte stranu

Problémy s potenciou nie sú dnes žiadnym tabu, ale aj ich výskyt je častejší. Na trhu je niekoľko prípravkov na zlepšenie potencie a ťažké je vybrať si ten správny. Prečítajte si našu recenziu prírodného výživového doplnku Tribul, ktorý je určený na pomoc pri mužských intímnych problémoch.

 

Tribul charakteristika

Ako už bolo spomenuté, výživový doplnok Tribul je určený mužom na zlepšenie intímneho zdravia a erekcie. Jedná sa o výživový doplnok, preto je možé si ho zakúpiť aj bez nutnosti vyšetrenia a lekárskeho predpisu. Jeho účinok nie je okamžitý ako pri tabletkách na erektilnú dysfunkciu, ktoré sú na predpis, ale objaví sa postupne pri dlhšom užívaní.

Erektilná dysfunkcia je stav, kedy muž nedokáže dosiahnuť alebo udržať erekciu dostatočnú na uspokojivý pohlavný styk. Dôvodov vzniku erektilnej dysfunkcie je niekoľko a je veľmi ťažké nájsť ten konkrétny, ktorý ju mužovi spôsobuje. Často to je aj mix niekoľkých príčin. Tie môžu mať psychický charakter, napríklad trauma, nízke sebavedomie, stres alebo fyzický charakter, napríklad vyčerpanie, vek, zlá životospráva, obezita, nežiadúce účinky liekov, úraz a mnohé iné. Spôsobov riešenia erektilnej dysfunkcie je niekoľko, no pravdepodobne tým najpohodlnejším sú práve výživové doplnky akým je aj Tribul.

 

Podľa výrobcu má tieto účinky:

 • podporuje erekciu a jej kvalitu
 • podporuje normálnu funkciu pohlavných orgánov a normálnu hormonálnu aktivitu
 • podporuje vytrvalosť a vitalitu
 • podporuje energiu a svalový tonus
 • podporuje plodnosť a kvalitu spermií

 

tribul

Tribul zloženie

Obsahuje kombináciu deviatich aktívnych látok:

 • L-arginín 150 mg – neesenciálna aminokyselina. Je dôležitá pre mnoho procesov látkovej výmeny v tele. Transportuje dusík, pomáha prekrveniu ciev a tým aj lepšej erekcii.
 • Kotvičník zemný extrakt (Tribulus terrestris) 100 mg – pochádza z Ázie odkiaľ sa neskôr rozšíril do viacerých oblastí sveta. Je častou zložkov prípravkov na podporu potencie vďaka jeho pozitívnym účinkom na zlepšenie erekcie, libida a celkovo funkcie pohlavných orgánov.
 • Propionyl-L-carnitin 50 mg- aminokyselina, ktorá má v tele dôležitú úlohu tým, že zintenzivňuje látkovú premenu tukov. Vzniká z lyzínu a metionínu.
 • Maca (Lepidium meyenii) extrakt 50 mg – prirodzene sa vyskytuje len v Peru. Už po stáročia je známa svojimi účinkami na libido a potenciu. Považuje sa aj za účinný adaptogén vďaka látkam, ktoré obsahuje. Prispieva k udržaniu psychického aj fyzického zdravia.
 • Pycnogenol (Pinus pinaster extrakt) 50 mg – jedná sa o extrakt z borovice prímorskej. Obsahuje vysoké množstvo proantokyanidinov. Je dobrým antioxidantom, podporuje prekrvenie organizmu a mikrocirkuláciu.
 • Ženšen pravý extrakt (Panax ginseng) 20 mg – má mnoho zdraviu prospešných účinkov a preto sa zvykne nazývať aj všeliekom. Podporuje imunitu, sexuálne zdravie, krvný obeh a vitalitu.
 • Šafran siaty extrakt (Crocus sativus) 20 mg – má široké využitie v rôznych oblastiach. Používa sa ako farbivo, korenina aj afrodiziakum. Má pozitívny vplyv na plodnosť a kvalitu spermií.
 • L-citrulín 20 mg – neesenciálna aminokyselina, ktorá synergicky podporuje účinok L-arginínu.
 • Zinok 5 mg – podporuje udžanie hladiny testosterónu u mužov, ale je dôležitý aj pre mnohé iné procesy v tele.

TIP: Kvalitný prípravok na podporu potencie

Tribul

 • unikátna kombinácia 9 aktívnych látok
 • podpora erekcie
 • vytrvalosť a vitalita
 • použité certifikované suroviny  
tribul  

 

Tribul skúsenosti

Skúseností v produktom sú prevažne pozitívne. Nástup účinku je síce pozvoľný, ale spotrebitelia hodnotili, celkové zlepšenie vitality, lepšiu a dlhšiu erekciu a viac energie.

“S erekciou som nejako extra problém nemal, takže vplyv na kvalitu neviem posúdiť (ani neviem ako by som to meral 😀 )… Skôr som ho začal užívať kvôli celkovej vitalite. Neviem či je to len placebo alebo naozaj ma nejaký svoj podiel na tom, každopádne cítim sa viac vitálny… A ruka v ruke s tým ide aj chuť na sex – libido. Keď sa cítiš v pohode a ok, tak ťa baví viac aj posteľná zábava.”

tribul

Tribul dávkovanie

Výživový doplnok je určený na dlhodobé užívanie, čo znamená, že pre dlhodobejší efekt je nutné aspoň 1 – 2 mesačné užívanie. Odprorúčaná dávka je jedna až dve tablety denne zapiť dostatočným množstvom vody. Môžu sa užiť naraz.

Výrobok je určený mužom vo veku nad 18 rokov. Nie je určený pre ženy a deti. Nesmie sa užívať pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu.

Vedľajšie účinky zistené neboli, ale napriek tomu sa treba riadiť odporúčaným dávkovaním.

TIP: Kvalitný prípravok na podporu potencie

Tribul

 • unikátna kombinácia 9 aktívnych látok
 • podpora erekcie
 • vytrvalosť a vitalita
 • použité certifikované suroviny  
tribul  

Tribul cena

Najvýhodnejšie je zakúpiť si výživový doplnok priamo od výrobcu, to znamená na oficiálnej stránke. Cena je tiež výhodnejšia pri objednávke viacerých balení. Tovar je skladom a v rýchlom čase po zadaní objednávky expedovaný.

Počet balení Počet kapsúl Cena  Doprava
1 60 ks 15,99 € 1,99 €
2 120 ks 30,49 € zadarmo
3 180 ks 41,99 € zadarmo
4 240 ks 51,99 € zadarmo

 

TIP: Kde kúpiť Tribul najvýhodnejšie

Kúpiť výživový doplnok Tribul si môžete najvýhodnejšie v oficiálnom e-shope produktu.

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Tribul hodnotenie

Výživový doplnok Tribul má zaujímavé zloženie. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o prírodný produkt, k dosiahnutiu účinku je potrebné dlhodobejšie užívanie. K pozitívam patrí bezpochýb aj priaznivá cena. Negatívom je trochu nízky obsach niektorých aktívnych zložiek. Pokiaľ nie je Vaše libido a erekcia taká, ako bývala určite ho odporúčame vyskúšať.

Prečítajte si aj naše ďalšie recenzie výživových doplnkov na podporu erekcie!

Tribul: Pomocník s potenciou
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+