Vyberte stranu

Problémy s potenciou sú u mužov po štyridsiatke bežné. Riešiť sa dajú viacerými spôsobmi. Vyskúšať môžete tabletky na potenciu či rôzne podporné výživové doplnky.

Výskumy ukazujú, že poruchami erekcie a potencie trpí viac ako 40 % mužov nad 40 rokov. Potencia úzko súvisí s intímnym životom mužov. Schopnosť dosiahnuť uspokojivý sexuálny styk je pre mužov rovnako dôležitá ako pre ženy. Keď je však problém s erekciou, čiže so stvrdnutím a stoporením penisu, k naplneniu pohlavného styku nemôže dôjsť.

Erekcia je výsledkom vplyvu sexuálneho vzrušenia. Ak však napriek dostatočnému sexuálnemu vzrušeniu dochádza len k nedostatočnej erekcii, resp. k erekcii nedochádza vôbec, treba začať hľadať východisko. Riešením sú tabletky na potenciu. Možností je viacero.

 

Tabletky na potenciu: Aké sú možnosti?

Najlepšie tabletky na erekciu nájdete tu

Zerex vs. eJoy

Tabletky Zerex sú 100-percentne prírodným produktom. Obsahujú extrakt z tradičných bylín (Maca, Tribulusterrestris a kakaovník) a dôležitých aminokyselín (L-Citrulline, L-Arginin a L-Lyzin). Na trhu sú 5 rokov a majú 80 % spokojných zákazníkov. Ako uvádza distribútor na stránke, Zerex „podporuje libido a chuť na sex, napomáha erekcii, prispieva k výdrži a kvalite sexuálneho styku. Rýchly nástup účinku. Neprichádza žiadna bolesť hlavy a žiadne žalúdočné problémy. Zerex je certifikovaný výživový doplnok. Má priaznivý vplyv pri riešení problémov s prostatou a slabou erekciou.“

Stačí užiť jednu tabletku 60 minút pre sexuálnym stykom a uspokojivý výsledok je zaručený.

Zerex KlasikZerex

Najpredávanejším produktom tejto značky je Zerex Klasik. Tabletky podporujú libido a chuť na sex, užívajú sa 60 minút pred pohlavným stykom. Balenie s 12 kapsulami je v predaji za 29 eur. Užiť môžete denne maximálne dve kapsuly.

Ide o certifikovaný výživový doplnok, ktorý má rýchly nástup účinku. Čo je dozaista hodné zmienky, ide o čisto prírodný výrobok, ktorý zaručene zlepší váš sexuálny život.

button_zobrazit-viac-informacii

muži a erekcia

Aj pri tabletkách eJoy si môžete byť istí, že užívate čisto prírodný produkt. Obsahujú výťažky z Tribulus Terrestris, Maca, Saw palmetto, čili, aminokyseliny L-Arginín a L-Citrulín a tiež vitamíny C a D.

„eJoy® nie je ako ostatné tabletky na erekciu, ktoré sa dajú kúpiť len v lekárni na predpis a ich cena je neúmerne vysoká výsledku – prípravok je aj u nás čoraz populárnejší pre extrémnu efektivitu a širokú dostupnosť pre každého muža,“ uvádza sa na stránke.

eJoy

ejoy foto

S prípravkom eJoy je erekcia na dosah. Tabletky majú čisto prírodné zloženie, čiže žiadne neželané vedľajšie účinky vám nehrozia. Vďaka eJoy si zlepšíte erekciu, predĺžite dobu pohlavného styku, budete mať zdravšiu prostatu a zvýšite svoje libido a chuť na sex.

Produkte je certifikovaný Úradom Verejného zdravotníctva SR, čiže spĺňa prísne normy vyžadované pri prípravkoch na zlepšenie erekcie. Balenie s 20 + 4 tabletami získate za 27,90 eura, viac sa vám však oplatí väčšie balenie so 48 tabletami za 51,90 eura. Tabletky totiž treba užívať dlhšie, aby sa naplno prejavil ich účinok. Odporúča sa užívať 1 tabletky ráno a 1 večer pred spaním.

button_zobrazit-viac-informacii

Primulus vs. Erexan

Lieky na potenciu Primulus sľubujú vášeň, výkon a vitalitu. Tablety obsahujú všetky dôležité vitamíny a minerály pre muža a dodávajú sa v diskrétnom balení. Zinok, vitamíny D3, B6, C, selén, horčík, pískavica grécke seno, kotvičník zemný a extrakt z čierneho korenia vám pomôžu zvýšiť testosterón, prekonať únavu a získať vitalitu.

Okrem zvýšenej chuti na posteľné radovánky budete rýchlejšie naberať svalovú hmotu a zlepší sa vám nálada. Tieto tablety sú doplnkom stravy, treba užívať dve denne – jednu ráno a večer – a vaše problémy sa stratia.

Primulus

„Multivitamín moderného muža“ obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerály, ktoré muž potrebuje, a to v jednej tabletke. Posilňuje imunitu, zvyšuje energiu a je nápomocný v boji s príznakmi mužského prechodu.

Primulus je doplnok stravy, ktorý vám okrem zlepšenia zdravia zaručí aj lepší sexuálny život. Balenie obsahujúce 60 tabliet stojí 21 eur.

button_zobrazit-viac-informacii

Libido a chuť na sex podporujú aj tabletky Erexan. Ide o certifikovaný doplnok výživy, ktorý je vhodný pri problémoch s erekciou. V lekárni ho dostanete aj bez lekárskeho predpisu. Ako uvádza distribútor na stránke, silné zlepšenie erekcie po užívaní Erexanu potvrdilo 71 % mužov, výrazné zosilnenie orgazmu potvrdilo 82 % mužov. Tabletky pomáhajú tiež zvýšiť chuť na sex, potvrdilo to 64 % mužov, a významne predlžujú sex, uviedlo to 54 % mužov.

Výrobca sľubuje, že pokiaľ nebudete s tabletkami Erexan z akéhokoľvek dôvodu spokojní, za každé neotvorené balenie vráti peniaze.

 

Možnosť číslo päť

Problémy s potenciou vám pomôžu vyriešiť aj tabletky E-reX24. Ide o americký doplnok stravy pre podporu erekcie. Pomôže vám zbaviť sa problémov s nedostatočnou erekciou bez vedľajších účinkov. Tabletky si môžete 30 dní nezáväzne bezplatne vyskúšať, sľubuje výrobca na svojej stránke.

Sľubuje tiež rýchle výsledky, silnejšie a dlhotrvajúce erekcie, intenzívnejšiu ejakuláciu či dlhší a väčší penis.

E-reX24

Prekonať problémy s erekciou môžete jednoducho vďaka prípravku E-reX24. Keďže ide o 100-percentne prírodný produkt, nemusíte sa obávať následkov na vaše zdravie. Nástup účinku je okamžitý, čiže povzbudí vašu chuť na sex a pomôže vám v boji s predčasnou ejakuláciou okamžite.

Výrobca teraz ponúka špeciálnu možnosť získať 15-dennú kúru zdarma. Balenie s 30 + 15 tabletami získate za 29,99 eura. Užíva sa 1 tabletka denne.

button_zobrazit-viac-informacii

 

Vyskúšajte tiež TribulTribul

  • Podporuje plodnosť a kvalitu spermií.
  • Podporuje energiu a svalový tonus
  • Podporuje normálnu funkciu pohlavných orgánov a normálnu hormonálnu aktivitu
  • Obsahuje 9 aktívnych látok

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

 

[/su_note]

 

Aká je „správna“ erekcia?

Erekciu možno docieliť rôznymi spôsobmi – od bežných podnetov, ako sú bozkávanie či objímanie, až po pozeranie erotických filmov. Bez prestávok by mala erekcia trvať približne 30 až 40 minút. Samozrejme, že sa to mení podľa intenzity a formy sexuálnej stimulácie.

Erektilná dysfunkcia či impotencia sa prejavuje neschopnosťou dosiahnuť či udržať stoporenie penisu pred pohlavným stykom alebo priamo počas neho. Pokiaľ problémy pretrvávajú dlhšie ako pol roka, mali by ste vyhľadať lekára. Ak sa objavujú len občas, vyskúšajte tabletky na potenciu.

Zerex KlasikZerex

Najpredávanejším produktom tejto značky je Zerex Klasik. Tabletky podporujú libido a chuť na sex, užívajú sa 60 minút pred pohlavným stykom. Balenie s 12 kapsulami je v predaji za 29 eur. Užiť môžete denne maximálne dve kapsuly.

Ide o certifikovaný výživový doplnok, ktorý má rýchly nástup účinku. Čo je dozaista hodné zmienky, ide o čisto prírodný výrobok, ktorý zaručene zlepší váš sexuálny život.

button_zobrazit-viac-informacii

Fungovanie liekov na potenciu a vedľajšie účinky

Lieky na potenciu či lieky na erekciu fungujú na tom istom princípe. Obsahujú prírodné látky, ktoré majú vplyv na rozšírenie cievok a dodávanie krvi do nich. Majú teda priaznivý vplyv na dodávanie krvi do penisu. Nástup účinku je zväčša po 30 až 60 minútach od užitia. Lieky sú však len riešením následku, nie príčiny.

V niektorých prípadoch sa môžu prejaviť nežiaduce účinky ako červeň v tvári a bolesti hlavy. Keďže sa muž musí pri užití spoliehať na účinok tablety a prijať ju v presne určenom čase, trochu sa tak vytráca zo sexu spontánnosť. Hrozí tiež to, že si muž môže na tabletky vypestovať návyk a bez nich už pohlavný styk nebude schopný dosiahnuť.

muži a erekcia

 

Postupujte správne

Najprv sa pokúste hľadať dôvody, prečo k poruchám erekcie dochádza. Ak nie sú výsledkom vašej fyzickej kondície, problém môže byť v psychike. Ak vaše erekčné problémy pretrvávajú už viac ako pol roka, mali by ste navštíviť lekára. Urológ dokáže najpresnejšie určiť príčinu a predpísať vhodný liek.

Pokiaľ sú vaše problémy skôr občasné a chcete zlepšiť svoj sexuálny život, voľne dostupné tabletky na potenciu sú vhodným riešením. Problémy s erekciou môžu byť len dočasné a je skôr potrebné vyriešiť vašu nedostatočnú chuť na sex. Voľne predajné prírodné prípravky vám zaručia bezproblémovú erekciu.

Najlepšie tabletky na erekciu nájdete tu

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 13. 7. 2018.

Vybrali ste si vďaka tomuto článku?

Tabletky na potenciu: Nie je to len povera, skutočne vám pomôžu
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+