Vyberte stranu

Štíhlosť je jednoducho v móde. Z televízie, zo stránok časopisov i z webstránok je ženám jasne dávané najavo, že by mali viac dbať na svoju váhu. Vyzerať dobre a cítiť sa dobre sú síce dve rozdielne, ale úzko súvisiace veci. Ak chcete schudnúť a cítiť sa sebavedomejšie, ale s tým máte problém, dobrou voľbou sú tabletky na chudnutie.

Túžba po lepšej postave väčšinu žien doháňa do šialenstva. Kolotoč neustáleho chodenia do práce, cvičenia a správneho stravovania začne byť časom unavujúci a otravný. Neustále dbať na to, čo vložíte do úst, či ste cvičili dostatočne veľa a či naozaj vadí, keď si dáte dezert, na dobrej psychike nepridáva. Najúčinnejšie na chudnutie je pritom heslo všetko s mierou. Nielen jedla a cvičenia, ale aj presvedčenia, že môžete byť dokonalá. Ak aj napriek tomu na vás nič nefunguje, tabletky na chudnutie by vám mohli pomôcť.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop reduxs.sklieky24.sk a drmax.sk ponúkajú lieky, doplnky stravy a iné liečebné potreby za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Ako schudnúť? Odpoveď nájdite v sebe

Najvhodnejší spôsob, ako schudnúť, neexistuje.Ženy, ktoré už s váhou bojovali a podarilo sa im nad ňou zvíťaziť, to vedia. Existuje len niekoľko spoločných vecí, ktoré treba dodržiavať.

Musíte sa rozhodnúť urobiť zmenu a stáť si za svojím. Disciplína je pri chudnutí rovnako dôležitá, pretože vďaka nej sa začne ručička na váhe hýbať tým správnym smerom. Zdravá strava päťkrát denne vám zaručí, že vás neprepadne vlčí hlad a budete držať svoje chúťky na sladké na uzde.

tabletky na chudnutie

Cvičenie je rovnako dôležité ako správna strava. Budete mať vďaka nemu dobrú náladu a budete sa cítiť energicky. Pri cvičení sa vyplavujú endorfíny, ktoré sú za dobrú náladu zodpovedné. Tabletky na chudnutie sú v boji proti nadváhe na nezaplatenie. Pozrite si zopár recenzií na niektoré z produktov na chudnutie.

Tip: Overené výživové doplnky na chudnutie

Názov Popis produktu Cena

Appetite Control Mix Bio

 

 • Produkt je určený pre všetkých jedincov orientovaných na potlačenie chuti do jedla a na navodenie pocitu sýtosti
 • Appetite Control Mix je v certifikovanej BIO kvalite, je vhodný pre vegánov a zodpovedá RAW štandardom
 • Stačí si dať čajovú lyžičku raz denne pred jedlom, najlepšie večer

button_do-obchodu

Fykotin Fykotin

 • tabletky od výrobcu mojalinia Fykotin podporujú stabilnú hladinu glukózy v krvi, vďaka čomu nedochádza k náhlym návalom hladu
 • chuť na sladké sa obmedzí do takej miery, že po čase Vás chuť na sladké omrzí.
 • telo je pri užívaní Fykotinu nútené čerpať z tukových zásob

button_do-obchodu

ReduXsReduXs
 • prípravok pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, udržiavať si ideálnu váhu a cítiť sa skvelo zapomoci prírodných výťažkov
 • viditeľné výsledky do jedneho mesiaca bez vedľajších účinkov
 • pomôže Vám udržať si skvelú postavu

 

button_do-obchodu

Garsin

 

 • Komplexný výživový doplnok na chudnutie.
 • Obsahuje látky podporujúce metabolizmus tukov a kontrolu telesnej hmotnosti.
 • Ovplyvňuje chuť do jedla, termogenézu a podporuje vylučovanie vody z tela.

button_do-obchodu

Najlepšie tabletky na chudnutie

Nie je to tak dávno, čo boli ideálom krásy plnšie ženy. Širšie boky boli znakom, že žena nebude mať problém porodiť, pár kíl navyše značilo, že je zdravá. Ideálna žena vyzerala ako jedna z troch grácii z Rubensovho obrazu.

Dnes je však svet o niečo modernejší a diktát krásy o niečo prísnejší. Nie je ľahké schudnúť a dosiahnuť postavu akú majú Angelina Jolie či Cara Delevingne. Pokúsiť sa však dosiahnuť čo najkrajšiu figúru môže každá jedna žena. Tabletky na chudnutie sú skvelým a účinným pomocníkom pri dosahovaní tohto ťažkého cieľa. A najlepšie sú práve tie, ktoré vyhovujú vám. Tie, ktoré sú určené na to, čo potrebujete. Potrebujete zastaviť svoju chuť na sladké? Chcete sa zbaviť neželaného tuku na bruchu? Tabletky na chudnutie vám pomôžu vyriešiť aj tieto problémy.

 

Najlepšie tabletky na chudnutie nájdete tu

 

Vyberte si správne

Na internete nájdete veľký výber zaručene najúčinnejších tabletiek na chudnutie. Vybrať si správne je naozaj dôležité. Nezabúdajte na svoje zdravie, na prípadné alergie či neznášanlivosť voči niektorým potravinám. Ak nemá niekto rád kávu, tabletky obsahujúce zelenú kávu preňho nebudú vhodné. Ak nemá rád hlivu ustricovú, tabletky na chudnutie s jej obsahom mu chutiť nebudú.

Tabletky na chudnutie

Ak potrebujete s výberom liekov na chudnutie pomôcť, zájdite do najbližšej lekárne. Dozviete sa tam, aký je výber na trhu a ktorý prípravok je vhodný práve pre vás. Pokiaľ potrebujete riešiť problém dlhodobo a vaša nadváha predstavuje reálny zdravotný problém, mohol by vám pomôcť aj váš lekár. Niektoré lieky/tabletky na chudnutie sú totiž iba na predpis.

Dôležitú úlohu pri výbere hrá okrem účinnosti, samozrejme, aj cena. Tie lacnejšie prípravky sa pohybujú od ceny približne 3 eur. Pre ženy, ktoré nemajú problém načrieť hlbšie do peňaženky, sú k dispozícii tabletky na chudnutie aj za 50 eur. Balenia liekov sú, samozrejme, rôzne. Zvyčajne je v jednom balení 30, 60 či 90 tabliet.

 

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop reduxs.sklieky24.sk a drmax.sk ponúkajú lieky, doplnky stravy a iné liečebné potreby za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Naše odporúčania

Keďže výber je naozaj bohatý a zorientovať sa v ponuke môže byť pre niektoré ženy problém, vybrali sme pre vás päticu z nášho pohľadu naj tabletiek na chudnutie.

ReduXs

ReduXs

Cena 60-tabletového balenia je 49 eur, čiže s jedným balením reduXs chudnete až dva mesiace.

Prípravok si môžete kúpiť v kamenných lekárňach, ale aj priamo na stránke výrobcu. Tieto tablety určite spĺňajú pomer kvalita, cena a účinnosť.

Ide o 100 % čistý prírodný produkt, čiže sa v jeho prípade nemusíte báť chemikálií a neželaných éčok. Bylinné extrakty, ktoré ReduXs obsahujú, pomáhajú znížiť únavu a vyčerpanie. Stačí pritom užívať len jednu tabletku denne. Známkou kvality je i to, že tabletky sa vyrábajú v Nemecku za podpory odborníkov v oblasti výživy.

button_zobrazit-viac-informacii

FykotinFykotin

Firma Moja linia ponúka svoj preparát na webstránke za výbornú cenu. Balenie 60 kusov si môžete kúpiť za 21,90 eura.

Tieto tabletky vám môžu pomôcť sa rýchlo a hlavne natrvalo zbaviť prebytočných kíl. Ako totiž sľubuje výrobca na svojej stránke, vďaka novej vylepšenej receptúre bude proces chudnutia prebiehať bez námahy. Pri užívaní týchto tabletiek vám nehrozí jo-jo efekt, nemajú žiadne nežiaduce účinky a nie sú návykové.

 

moja línia

Výrobca tiež ponúka záruku na bezplatnú nezáväznú skúšku bez akéhokoľvek rizika, a to po dobu 30 dní.

button_zobrazit-viac-informacii

 

lipoxal

Lipoxal

Výhodné balenie 180 + 60 kusov dostanete za výbornú cenu 37 eur. Tabletky zoženiete v klasických lekárňach i na internete.

Tento preparát obsahuje komplex látok, ktoré chránia bunky pred oxidačným stresom. Posilňuje metabolizmus a, čo je veľmi dôležité, oslabuje chuť do jedla. Keď nebudete toľko jesť, automaticky sa to prejaví na vašej váhe. Užívať môžete 1-2 tablety trikrát denne.

button_zobrazit-viac-informacii

 

Chilliburner

Chilliburner

Balenie 60 tabliet prírodného prípravku z chilli papričiek dostanete už za 19,90 eura. S akciovým balením Chilliburner na 60 dní dostanete tablety na 15 dní zdarma.

Tieto tablety, ako tomu napovedá už sám názov, spália vaše tuky. Tabletky vám pomôžu kontrolovať hmotnosť, udržiavať v rovnováhe trávenie a peristaltiku čriev. Pri ich užívaní nemusíte zmeniť svoj jedálniček.

Vhodné je užívať jednu tabletu denne 30 minút pred raňajkami.

button_zobrazit-viac-informacii

XL-S MedicalXL-S Medical

XL-S Medical sa užívajú trikrát denne po dve tabletky. Balenie 180 kusov je v predaji za 43,99 eura.

Prípravok je vhodný pri kontrole hmotnosti a pre ľudí, ktorí chcú predchádzať nadváhe. Tabletky pomáhajú znižovať chuť do jedla a znižujú vstrebávanie kalórií z tukov. Vďaka nim menej zjete a prijmete menej tukov, keďže tablety zabraňujú jeho vstrebávaniu. Účinnosť týchto tabliet je klinicky overená.

button_zobrazit-viac-informacii

 

Garsin

 • Komplexný výživový doplnok na chudnutie.
 • Obsahuje látky podporujúce metabolizmus tukov a kontrolu telesnej hmotnosti.
 • Ovplyvňuje chuť do jedla, termogenézu a podporuje vylučovanie vody z tela.

button_zobrazit-viac-informacii

Ponuka je rovnako veľká, ako dopyt

O tom, že tabletky pomáhajú pri chudnutí, sa baviť nemusíme. Ich účinnosť je, ak ešte upravíte stravu a pravidelne sa budete hýbať, zaručená. Keďže každá žena je iná a zaberá na ňu niečo iné, je tomu prispôsobený aj výber tabliet.

Najčastejšie prísady, ktoré bývajú súčasťou preparátov na chudnutie, sú tieto:

 

Chróm

Hovorí sa, že tí, ktorí majú často chuť na sladké, by mali užívať chróm. Vďaka nemu je inzulín, ktorý je zodpovedný za udržiavanie normálnej hladiny cukru v krvi, plne účinný. Dosvedčuje to aj doktor Bukovský, ktorý tvrdí, že „prax v mojej ambulancii ukazuje, že na podávanie chrómu reaguje pozitívne (= zmiernená chuť na sladké a úprava hladiny cukru) menej ako 40 % tých, ktorým sme nejaký prípravok s obsahom chrómu odporučili, a čas potrebný na dosiahnutie takéhoto účinku je zhruba 6 až 8 týždňov. Podľa doterajších informácií chróm účinne zaberá iba u ľudí, ktorí mali jeho deficit v strave aj krvi. (Denný príjem chrómu vieme v ambulancii stanoviť v rámci analýzy výživového záznamu, ale hladina chrómu v krvi sa na Slovensku bežne nevyšetruje.)“

 

Čili

Čili papričky obsahujú kapsaicín, ktorý má dobrý vplyv na výdaj energie. Pri jedení štipľavého človeka zaleje pot a jeho telo začne produkovať viac tepla. Okrem toho má čili dobrý vplyv aj na srdce či spánkový režim.

čili papričky

Obsahuje veľa vitamínu C a iných antioxidantov a vitamíny skupiny B. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi a má schopnosť zabrániť vzniku cukrovky. Tabletky s obsahom čili vám pri chudnutí určite pomôžu.

 

Zelený čaj

Má priaznivý vplyv na látkovú premenu, znižuje celulitídu a zlepšuje energetický výdaj. Zelený čaj je močopudný a zabraňuje tvorbe žlčových kameňov. Pri dlhodobom a zdravom chudnutí je vhodnou voľbou.

Pozitívnych účinkov zeleného čaju je však viac. Zlepšuje krvný tlak a bojuje proti zubným kazom. Zlepšuje tiež imunitu, pamäť, znižuje stres a dokáže znížiť riziko vzniku rakovinu. Popri chudnutí s ním získate toho naozaj dosť.

Acai

Výživový doplnok Acai obsahuje veľa vitamínov, vlákniny či proteíny. Zrýchľuje metabolizmus, čím dobre vplýva na spaľovanie tukov, a dokáže zahnať hlad. Acai obsahuje veľké množstvo vlákniny, čo zas dobre vplýva na trávenie.

acai na chudnutie

Mnoho žien uprednostňuje tabletky s Acai kvôli tomu, že obsahujú množstvo antioxidantov, ktoré zmierňujú starnutie.

 

L-karnitín

Táto živina je potrebná pri dodávaní energie do orgánov, Napomáha pri formovaní svalstva, získava pritom energiu z tukov. Má pozitívny vplyv na aktivitu nervovej sústavy a je nápomocný pri únavovom syndróme.

Údajne pomáha telu premeniť tuk na energiu, čo je dôležité, ak chcete popri užívaní tabliet aj cvičiť. Tiež obsahuje veľa antioxidantov, ktoré okrem zmierňovania starnutia, neutralizujú voľné radikály, poškodzujúce bunky.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop reduxs.sklieky24.sk a drmax.sk ponúkajú lieky, doplnky stravy a iné liečebné potreby za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Lieky na chudnutie a niečo navyše

Môže to znieť ako oxymoron, ale prášky, tabletky či iné prípravky na chudnutie sú skutočne liekom. Pre vaše telo i pre vašu dušu. Lieky na chudnutie obsahujú látky, ktoré podporujú spaľovanie tukov, a tým pádom aj znižovanie hmotnosti. Pokiaľ však nemáte motiváciu, nemá zmysel začať ich užívať. Nebudú totiž až také účinné, akoby ste si želali.

Chudnutie je často záležitosťou psychiky. Keď nemá človek poriadok v hlave, nedarí sa mu dosiahnuť ciele, ktoré si stanovil. Štíhlu líniu v takom prípade nedosiahne ani cvičením, ani užívaním tabletiek, ani diétou. Jedným z najväčších nepriateľov chudnutia je stres, ktorý spomaľuje metabolizmus. Keď sa naučíte ovládať stresové situácie, vaše telo nebude reagovať neželaným spôsobom.

chudnutie

Dôležité je zmeniť naučené myslenie

Pomôže vám to nezajedať každý problém. Pri rozrušení zvykne veľa žien jesť, pretože ich to upokojuje. Mali by si za to nájsť náhradu – vykričať sa či pustiť si svoju obľúbenú skladbu. Nájsť si niečo iné, kde si vybijete zlosť a upokojíte svoju myseľ.

Dôležitou súčasťou celého procesu je motivácia. Na chudnutie sa treba nastaviť, inak to dopadne ako s fajčením. Budete s tým začínať/končiť celý život. Nikdy sa nerozhodnite chudnúť kvôli niekomu. Nebudete sa cítiť šťastne, ak potom daný človek vašu snahu neocení. Len ak bude motivácia súvisieť s vašou vnútornou potrebou, túžbou po zmene, dostaví sa želaný a dlhodobý úspech.

Naladiť sa na správnu vlnu a vytýčiť si cieľ bude jednoduchšie, keď si nájdete partnera v chudnutí. Navzájom sa tak budete môcť povzbudzovať a skúšať spolu nové metódy/tabletky. Spolu môžete zistiť, čo na vás funguje. Navyše môžete na seba navzájom dohliadať a kontrolovať sa. Prehrešky vám v takom prípade nehrozia.

 

Nielen tabletky sú vhodné na chudnutie

najpoužívanejším prípravkom na chudnutie patria tabletky, výber sa však nekončí len pri nich. Obľúbenými sú aj práškové nápoje, ktoré slúžia ako plnohodnotná náhrada jedla. Tieto kokteily sú však zväčša plné éčok a chemikálií, ako dokazuje aj test diétnych nápojov. Hrozí pri nich to, že keď sa vrátite k normálnej strave, dostaví sa nepríjemný jo-jo efekt.

Ďalšou možnosťou sú čaje na chudnutie. Obsahujú veľa antioxidantov a zrýchľujú metabolizmus. Piť ich môžete kedykoľvek počas dňa. Slúžia aj ako prevencia a naštartovanie organizmu na trávenie.

lieky na chudnutie

V neposlednom rade si môžete vybrať aj z kozmetických prípravkov na formovanie postavy. Krémy a telové mlieka vyhladzujú pleť a niektoré z nich pomáhajú aj v boji proti celulitíde. Ich vplyv na chudnutie však nie je dostatočne výrazný. Ide len o podporné prostriedky pri redukcii tuku.

Najlepšie tabletky na chudnutie nájdete tu

Skombinujte tablety a cvičenie

Ak si chcete byť zaručené isté, že kilá pôjdu dole, popri užívaní tabliet by ste mali začať aj cvičiť. Nie je potrebné sa moriť v posilňovni hodinu denne. Stačí venovať čas svojmu telu aspoň pár minút každý deň a výsledok sa dostaví.

 

Plank

Nie bezdôvodne sa toto cvičenie odporúča takmer na každej webstránke o cvičení. Ide o veľmi jednoduchý a praktický cvik s vlastnou váhou a treba povedať, že jeden z najefektívnejších. Stačí pár minút denne a v relatívne krátkom časovom rozpätí zbadáte výsledky. Posilníte si pri ňom všetky svaly na tele, aj tie, o ktorých ste ani nevedeli.

Hiit tréning

Vďaka tomuto cvičeniu rozpustíte svoje tuky šialene rýchlo. Ide o druh kardia, pri ktorom sa strieda cvičenie s vysokou intenzitou s cvičením s nízkou intenzitou. Základom je robiť všetko naplno, avšak v krátkych intervaloch. Nie je potrebné cvičiť dlho, zato to treba robiť intenzívne.

 

10-minútový workout

Rovnako ako hiit tréning, je toto cvičenie založené na striedaní cvikov, nejde však o striedanie intenzívnych a menej intenzívnych pohybov. Kombinácia cvikov z jogy, pilates a klasických cvikov na brucho môže byť rovnako účinná.

Náš Tip:  KETÓNOVÁ DIÉTA NA 4 TÝŽDNE

KETÓNOVÁ DIÉTA NA 4 TÝŽDNE

 • Balíček obsahuje jedlo na 4 týždne
 • V prepočte to je 5 porcií denne
 • Môžete si vybrať aj balíčky na 3 alebo 2 týždňe
 • Na výber máte z viacerých príchutí
 • Mnoho reálnych pozitývnych výsledkov

Beh alebo aj rýchla chôdza

Tento pohyb je nám snáď najprirodzenejší. Keď sa niekam ponáhľame, automaticky pridáme do kroku. Pri rýchlej chôdzi alebo behu používame väčšinu svalov tela a trénujeme si aj svaly, ktoré bežne nepoužívame.

 

Akú sú zdravotné riziká?

Pokiaľ užíva človek lieky na chudnutie správne a podľa pokynov, nemali by sa uňho prejaviť žiadne vedľajšie účinky. Ak viete, že váš zdravotný stav nie je v poriadku, obráťte sa na svojho lekára. Preberte s ním, či môžete preparáty na chudnutie užívať.

tabletky na chudnutie

Treba si dať pozor na to, aby ste nemali nerealistické očakávania. Výrazne schudnúť sa podarí len málokomu, aspoň nie v krátkom čase. Treba si zadať najprv menšie ciele a po ich dosiahnutí si vytýčiť ďalšie. Postupne, krok za krokom, sa približovať k tomu, čo chcete dosiahnuť.

Lieky na chudnutie nie sú všemocné, najlepšie zaberajú pri zhodení prvých troch až šiestich kíl. Potom sa ich účinok postupne zastaví. Ak chce človek naďalej chudnúť, musí zapojiť do procesu cvičenie a diétu. Dostal sa totiž do fázy, kedy užívanie liekov nevedie k ďalšiemu chudnutiu. Preparáty už len napomáhajú tomu, aby nenabral kilá späť.

 

Najlepšie tabletky na chudnutie nájdete tu

Zopár rád na záver

Rozhodli ste sa začať zhadzovať kilá a zvolili ste si ako pomocníka tabletky na chudnutie? Potom by ste si ich mali vybrať s rozvahou a po zvážení viacerých okolností. Je potrebné si dobre premyslieť, či to s chudnutím myslíte vážne a či mienite okrem tabletiek urobiť aj niečo viac. Najlepšia je trojkombinácia tabletiek, diéty a cvičenia.

Pre správny výber liekov na chudnutie skúste lekáreň alebo fóra. Ženy, ktoré tabletky na chudnutie už vyskúšali a majú s nimi skúsenosti, vám pomôžu s výberom a usmernia vás. Povedia vám možno rovnako dobre ako magisterka v lekárni, ktoré tabletky na čo najviac zaberajú.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop reduxs.sklieky24.sk a drmax.sk ponúkajú lieky, doplnky stravy a iné liečebné potreby za najvýhodnejšiu cenu.

Viac Informácii

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 18. 7. 2018.

Páčil sa vám tento článok?

Tabletky na chudnutie: Naozaj zaberajú, alebo je to len mýtus?
4.9 (97.55%) 49 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+