Vyberte stranu

Super Dophilus pomáha pri strate mikrobiálnej rovnováhy v organizme. Je určený pri problémoch najmä po intímnej stránke. Počuli ste už o kvasinke – kandida? Tak práve pre ťažkosti s ňou je určený tento probiotický komplex.

 

Čo je vlastne Super Dophilus?

Zaraďovaný je ku potravinovým a výživovým doplnkom a na jeho užívanie nie je nutný lekársky predpis (je voľne dostupný v lekárňach). Obsahuje kapsule, v ktorých je obsiahnutých až 9 kmeňov baktérií a až neuveriteľných 8 miliárd rôznych druhov baktérií.

Tento prípravok môžu užívať aj ľudia s celiakiou, pretože jeho výhodou je aj to, že neobsahuje lepok. Iným plus je že ak sa bojíte, či by ste na tento prípravok neboli alergický, strach môžte vylúčiť – Super Dophilus nevyvoláva žiadne alergické reakcie v organizme. Obsahuje aj iné životaschopné baktérie, a je vhodný na užívanie ako u mužov, tak aj u žien.

 

Super Dophilus - probiotický prípravok

 

Dávkovanie Super Dophilus

Odporúčané dávkovanie, ktoré si samozrejme môžete prečítať na príbalovom letáku je užívať 1-3 kapsuly v priebehu jedného dňa. Keďže je tento prípravok predovšetkým prípravkom probiotickým, užívať sa teda má počas užívania antibiotík. Pri ich užívaní je teda vhodné a nutné siahnuť po Super Dophilus PO jedle a to v rozmedzí 2-4 hodín. Odporúčaný je aj pri užívaní antimyotík. Prehltnúť kapsulu by ste mali v celku a zapiť poriadnou dávkou vody.

 

TIP: Kvalitný Super Dophilus:

SUPER Dophilus

 • Výživový doplnok,
 • Vhodný aj pre ženy, aj pre mužov,
 • Výhody: produkt neobsahuje lepok a nevyvoláva žiadne reakcie a ani alergie.
Super Dophilus - probiotický prípravok

 

Užívanie Super Dophilus

Super Dophilus nie je vhodný pre deti vo veku do 3 rokov a pred tými najmenšími má byť ukrytý na polici riadne vysoko. Výrobca tiež varuje neužívať Super Dophilus ako náhradu pestrej a rozmanitej stravy – je stále “len” výživovým doplnkom stravy, preto na to treba brať ohľad. Ďalším a veľmi dôležitým varovaním od výrobcu je to, že denná dávka sa za žiadnych okolností nesmie presiahnuť.

 

Zloženie Super Dophilus

Obsahuje niekoľko organizmu prospešných živých bakteriálnych kultúr a to:

 • Lactobacillus salivarius
 • Lactobacillus rhamnosus
 • Lactobacillus plantarum
 • Lactobacillus lactis
 • Lactobacillus casei
 • Lactobacillus acidophilus
 • Bifidobacterium longum
 • Bifidobacterium breve
 • Bifidobacterium bifidum

Napríklad Bifidobacterium breve je “dobrou” baktériou a zaraďujeme ju do rodu BifidobacteriumZa čo je  našom tele zodpovednán a prečo je pre nás prínosná? Odpoveď je: prispieva k otimálnemu fungovaniu hrubého čreva a následne na to k správnemu fungovaniu zažívacieho traktu. Je označovaná za baktériu, ktorá je často zahŕňaná práve v probiotických výrobkoch. Prispieva tiež ku komplexnej detoxikácii organizmu.

Ďalšou z mnohých dôležitých častí prípravku je aj Lactobacillus acidophilus. Tento probiotický kmeň pochádza z rodu Lactobacillus a našich končinách je známy približne 40 rokov. Vedcami bol skúmaný rôznymi štúdiami a pokusmi a výsledky jeho pôsobenia sú naozaj obdivuhodné. V čom je jeho dôležitosť? Ak pri užívaní antibiotík máte problémy so žalúdkom či častú hnačku, je vhodné siahnuť práve po ňom. Prispieva totižto k redukovaniu výskytu, rovnako ako k ich zmierneniu. Pri užívaní probiotík je zmiernenie hnačky u ľudí značné až v približne šiestich %.

Aj iný probiotický kmeň, konkrétne Lactobacillus casei (LC03), patrí do rodu Lactobacillus. Jej prednosťou je to, že vďaka nej je človek odolný voči žalúdočnej kyseline a iným metabolizmom. Prispieva tak k spracovávaní laktózy a tak z nej vzniká kyselina mliečna. Lactobacillus casei sa rýchlo adaptuje a pomáha obnovovať prirodzenú mikroflóru v žalúdku. Je preto takisto súčasťou mnohých probiotických prípravkom a výživových doplnkov. Dokonca je vhodným riešením vtedy, ak človek počas užívaní antibiotík začne mať problémy po imunologickej stránke.

Vyššie sme si spomenuli len niekoľko prospešných látok obsiahnutých v týchto probiotikách (pre príklad), účinky ďalších sú takisto veľmi telu prospešné a dočítať sa o nich niečo viac môžete na rôznych webových stránkach.

 

Super Dophilus - probiotický prípravok

 

Super Dophilus na pomoc v boji proti mykózam

Prečo v našom tele vzniká mykóza? Nižšie sa môžete dočítať o niekoľkých možných príčinách.

 • mykóza môže vznikať pri liečbe antibiotikami (najmä tých širokospektrálnych) a to rpeto lebo bránia normálnemu fungovaniu mikroflóry v tele človeka
 • ďalšou možnom príčinou môžu byť rôzne antibakteriálne mydlá – na jednej strane si nimi chcete pomôcť, no na tej druhej uškodíte. Prečo? Pretože ničia niektoré telu prirodzené baktérie
 • užívanie antikoncepcie
 • vlhké počasie

 

TIP: Kvalitné a výhodné doplnky Super Dophilus!

Dophilus Super probiotiká

 • Pôsobí hlavne proti premnoženiu kvasinky,
 • Aj pri šírení kvasinkovej infekcie,
 • A taktiež urýchlene vylieči vaginálnu kvasinkovú infekciu,
 • Produkt je vhodný aj pre preliečení partnera.
Super Dophilus - probiotický prípravok

SUPER DOPHILUS

 • Výživový doplnok,
 • Vhodný aj pre ženy, aj pre mužov,
 • Výhody: produkt neobsahuje lepok a nevyvoláva žiadne reakcie a ani alergie.
Super Dophilus - probiotický prípravok

SUPER Dophilus

 • Produkt je špeciálne zameraný na boj proti premnoženiu kandidy,
 • Napomáha obnoviť narušenú mikrobiálnu rovnováhu v intímnej oblasti,
 • Žiaden obsah cukru, lepku ani laktózy.
 Super Dophilus - probiotický prípravok

 

Super Dophilus cena

Cena Super Dophilus je v priemere približne okolo nejakých 15€ (záleží od konkrétnej lekárne). Nato že telu pomáha pri mykózach, ktoré vedia byť niekedy naozaj nepríjemné (najmä ak sa k ním pridá pocit neustáleho svrbenia v intímnych oblastiach), je táto cena najmenej čo môžete pre svoje telo urobiť.

 

Super Dophilus recenzie

Vyjadrenia viacerých overených užívateľov na tento prípravok môžete nájsť aj na Heureka.sk. Priblížme si niektoré z nich. Jedna zo spokojných zákazníčok komentuje, že tento prípravok jej naozaj veľmi pomohol a používa ho hocikedy kedy sa u nej vyskytnú problémy s mykózami. Dokonca dodáva, že jej Super Dophilus pomohol zlepšiť imunitu, s ktorou mala problémy od malička, rovnako ako to, že tento prípravok už užíva dlhodobo (vyše jedného roka). Ďalší overený zákazníci potvrdzujú efektívnosť tohto prípravku, sú s ním nadmieru spokojní a hodnotia ho dokonca piatimi hviezdničkami (čo už je čo povedať). Je to naozaj veľmi dobré probiotikum, ktoré pomáha práve pri problémoch takéhoto typu a čo je pre nich viac – je cena prípravku, pretože je mierna na to aké veľké ťažkosti a nepríjmenosti dokáže myoza u človeka vyvolať.

 

Super Dophilus skúsenosti

Skúsenosti, ktoré overení užívatelia spísali v komentároch sú naozaj presvedčivé, že tento prípravok je extra účinný. Pomáha a nijako neškodí organizmu.

 

Vyskúšali ste už niekedy prípravok Super Dophilus? Budeme radi ak nám zanecháte svoju skúsenosť v komentári!

 

TIP: Kde kúpiť Super Dophilus najvýhodnejšie

Kúpiť probiotický prípravok Super Dophilus si môžete najvýhodnejšie v oficiálnom e-shope produktu.

SUPER Dophilus

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Super Dophilus – probiotický prípravok
3.2 (63.33%) 6 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+