Vyberte stranu

Máte oslabenú imunitu? Znížená imunita, prítomnosť baktérií a vírusov, za to všetko je zodpovedný zápalový proces v tele. Taktiež oslabenie obličiek, pečene a ďalších procesov. Skryté zápaly sú častým zdravotným problémom u mnohých ľudí. Pomýlený imunitný systém už nevie určiť, čo je telu cudzie a čo je vlastné. Trvalé obranné reakcie proti vlastným tkanivám vedú k chronickým zápalom. Existuje liek, ktorý tento problém vyrieši – Senzycol.

Ak chceme podobným problémom predchádzať, treba sa začať starať o svoje telo a celý organizmus. Predovšetkým je potrebné identifikovať pôvodcu v tele. Lekár nám v tomto pomôže. Aby náš organizmus začal bojovať s vírusmi a baktériami, je nutné nejakým spôsobom naštartovať náš imunitný systém. Niekedy stačí len užiť správne tablety.

Senzycol obsahuje aj silný extrakt z kurkumy a tá účinkuje v tele priaznivo. Je používaná v tradičnej indickej medicíne. Podporuje chuť k jedlu. Kontroluje náznaky zápalových reakcií, chráni bunky a stará sa o správnu funkciu a činnosť imunitného systému. Takisto podporuje krvný obeh, a takisto posilňuje pohybový aparát. Ďalšie látky, ktoré obsahuje je aj inulín, meď a piperín. Tie tam nesmú chýbať. Ide o komplexne pôsobiace zložky. Účinkujú priaznivo.

 

Maxivitalis Maxivitalis Senzycol 180 tabliet

Tip na produkt: Senzycol

 • prírodný výživový doplnok
 • obnovuje prirodzenú činnosť imunitného systému
 • podporuje kardiovaskulárny systém

 

Senzycol obsahuje:

Inulín – ten je pre diabetikov známy. Je látkou sacharidovej povahy. Stretávajú sa s ním dennodenne pri konzumácii diabetických potravín. Priaznivo pôsobí skoro na celú tráviacu činnosť a nezvyšuje hladinu krvného tlaku. Je to rastlinná ingrediencia, nestráviteľná s ľudským zažívacím traktom a z toho dôvodu je uznaná za vlákninu. Vláknina je v tele potrebná.

Meď je v tomto prípravku dôležitá na správne fungovanie imunitného systému a takisto slúži aj na ochranu buniek pred oxidačným stresom. Dospelý človek ho potrebuje v približne 2 až 3 mg denne. Uľahčuje udržanie železa. Je významným stopovým prvkom.

Piperín – extrakt z čierneho korenia, a to až v pomere 95 %. Je látkou sacharidovej povahy. Vyskytuje sa aj v korení čakanky a náš organizmus ho pomocou agresívnych enzýmov nevie rozložiť. Zvyšuje produkciu žalúdočnej šťavy a ukazuje okysličovanie tukového tkaniva.

Hlavná zložka tohto produktu je Serrapeptáza a tá má v tele človeka široké využitie. Podporuje prirodzenú činnosť imunitného systému, najmä po operáciách a po úrazoch, vie posilniť pohybový aparát a spojivé tkanivo, podporuje činnosť ciev, srdca a krvi.

A čo je Serrapeptáza? Ide o prírodný vysokoúčinný enzým, ktorý pôsobí protizápalovo. Je zložený z bylinných produktov Nazýva sa zázračným enzýmom, pretože má v tele veľmi široké využitie. Zápalové ochorenia, problémy s cirkuláciou, nosno-krčno-ušné ochorenia, dýchacie problémy, cysty, zrasty, vysoký krvný tlak, MS.

 

senzycol

Teraz Vám spomenieme krátku charakteristiku prírodného doplnku Senzycol

Senzycol je unikátnym enzymatickým výživovým doplnkom, ktorý je prírodnou voľbou, najmä vhodnou pre doplnenie klasických postupov, a to najmä pri zdravotných komplikáciách. Veď komplikácie môžu nastať kedykoľvek a kdekoľvek. Preto treba byť pripravený.

Tento liek má za následok kontrolovať zápalové reakcie. Je možné ho užívať po zranení pri športe, v stavoch po úraze a po operácii. Podporuje zdravie pľúc a horných dýchacích ciest. Tento liek je možné kombinovať s antibiotikami. Takisto musíme spomenúť, že Senzycol môžeme používať pri oslabenom imunitnom systéme. Prispieva k bežnej pigmentácii vlasov a takisto prispieva aj k potrebnému prenosu železa v tele.

E-shopy ponúkajúce:

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
Prezdravie.sk

 

 • odporúča 96%zíkazníkov 
 • overený predajca
 • zákazníci sú spokojní s kvalitou výrobkov a celkovou komunikáciou

 

button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

Cena lieku Senzycol

Na trhu sú dva dostupné balenia. Balenie obsahuje 180  tabliet, čo vystačí na tri mesiace. Druhé balenie obsahuje 200+20 tabliet, čo vydrží dlhšie. Nakupujte s prehľadom. Vyberte si lekáreň, ktorá Vám vyhovuje najviac. Liek nie je viazaný na lekársky predpis, čo ho robí ešte dostupnejším. Vyskúšajte tento liek a určite neoľutujete.

 

Tip na produkt: HillVital Čaj Komplet 

 • čaj na posilnenie imunity a vhodný pri žaludočných problémoch
 • obsahuje kombináciu 6 bylín
 • zlepšuje odolnosť a obranyschopnosť

 

Ako správne dávkovať Senzycol?

Odporúčané dávkovanie je po tri tablety denne a to ráno. Ak tento liek užívate pravidelne, tak je potrebné skrátiť túto dávku, aby sa užívali len dva tablety. Tablety je potrebné užívať nalačno a teda pred jedlom, minimálne 20 minút. Zapíjajte ho dostatočným množstvom tekutín. Odporúča sa, aby sa liek zapíjal nápojmi, ktoré sú nesladené. Nie je vhodné ho zapíjať džúsmi, sladkými minerálnymi vodami, mliekom a alkoholom. Liek nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Tento produkt skladujte pri teplote od 15 ° C do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Ak si nie ste istí, či ak môžete užívať Senzycol samostatne alebo v kombinácii s iným liekom, poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Skladovať mimo dosahu detí.

senzycol

 

Skúsenosti a recenzie s prípravkom Senzycol

Skúseností užívateľov, ktorí vyskúšali produkt Senzycol, hovoria, že ich imunita sa posilnila, ekzémy zmizli a ďalšie kožné problémy boli nakoniec pri pravidelnom používaní odstránené. Medzi recenziami nájdete aj také, v ktorých sa spomína, že osoby, ktoré trpeli migrénami a ďalšími bolesťami a chronickými chorobami, taktiež pominuli. Pozitívne účinky boli zaznamenané aj pri liečbe cýst alebo ženských problémoch spojených s hormonálnym cyklom.

Výhodou prípravku Senzycol je, že je založený len na prírodných princípoch. Pri užívaní tohto prípravku nehrozia nežiadúce účinky, dokonca ani potom keď dôjde k jeho vysadeniu. Stav organizmu sa upraví do pôvodnej podoby. Prírodný liek je založený len na prírodnej báze bez umelých farbív.

 

Tip na kvalitný e-shop:

Prezdravie.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Máte skúsenosti s týmto produktom Senzycol? Užívali ste ho? Budeme radi, ak sa s Vašimi skúsenosťami podelíte v komentári! 

Senzycol – protizápalový liek, ktorý vylieči takmer všetko
5 (100%) 1 hlasov