Vyberte stranu

Prípravok Saframyl pochádza z dielne francúzskych medicínskych laboratórií Les 3 Chénes. Je určený na zlepšenie psychiky – pomáha so skľúčenou náladou a podporuje činnosť nervovej sústavy. Prípravok obsahuje medzi inými aj patentovanú zložku Satiereal z blizien kvetov šafranu.

Určite ste už počuli vetu „je toho ako šafranu“. Šafran je jednou z najdrahších korenín, rastlina, z ktorej pochádza, je liečivá a pestuje sa hlavne v Iráne a v oblasti Stredozemného mora. Prospešné účinky šafranu na organizmus sú naozaj ohromujúce.

 

Šafran

Rastlina šafran je z veľkej časti pestovaná a zbieraná ručne. Na pol kila šafranového korenia je potrebných približne 75 000 kvetov šafranu. To je dôvod, prečo je také drahé. Blizny kvetov šafranu sa často používajú na výrobu liečiv.

Šafran sa často používa na liečbu astmy, kašľa i na uvoľnenie hlienov. Účinný je aj pri problémoch so spánkom, aterosklerózou, plynatosťou, depresiami, Alzheimerovou chorobou či šokoch. Ženy šafran používajú na menštruačné kŕče a predmenštruačný syndróm. Muži ho zas používajú ako prevenciu predčasnej ejakulácie a neplodnosti. Šafran je považovaný za afrodiziakum, býva tiež súčasťou prípravkov na chudnutie.

saframyl šafrán

Depresia

Trpíte depresiou? Nemusíte sa za to hanbiť. Nejde o žiaden prejav slabosti, je to choroba ako každá iná. Prejavuje sa poklesom záujmu o akékoľvek činnosti, stratou radosti zo svojich záľub, pocitmi zbytočnosti a neschopnosti. Únava a nedostatok energie, depresívne nálady, opakujúce sa myšlienky na smrť, zmeny chuti do jedla, pocity nepokoja, nervozita či nespavosť patria tiež k príznakom.

Depresia trvá dlhšie ako iba obyčajný smútok, je intenzívnejšia, trvá viac ako dva týždne a znemožňuje bežne fungovanie. Pacienti trpiaci depresiou majú problém prežívať emócie, nedokážu plakať ani sa smiať, cítia sa prázdni. Čo je však pozitívne, tento problém je dobre liečiteľný.

Tip na produkt: Saframyl

 • Výživový doplnok obsahujúci Satiereal, L-tryptofan a vitamín B6.
 • Prispieva k normálnej psychickej činnosti, normálnej činnosti nervovej sústavy a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
 • Pomáha zmierniť stavy ľahkej a strednej depresie.
 • Mesačné balenie si môžete zakúpiť v e-shope drmax.sk.

Saframyl zloženie

Prírodný doplnok výživy Saframyl obsahuje prírodnú zložku získavanú z blizien šafranu Satiereal, L-tryptofánom a vitamín B6.

Hlavnou zložkou patentovanej prírodnej látky extrahovanej z blizien šafranu Satiereal je safranol. Inhibuje spätné odchytávanie serotonínu v centrálnej nervovej sústave, čím zvyšuje jeho koncentráciu v mozgu a pôsobí tak antidepresívne. Serotonín má vplyv na prenos nervových vzruchov, pri jeho nedostatku dochádza k zmenám nálady, depresii, prípadne aj poruchám spánku.

Táto unikátna patentovaná zložka je účinná aj pri znižovaní hmotnosti. Pomáha zvládať chuť do jedla a znižuje nutkavosť „zobkať“. Vďaka pocitu sýtosti tak dochádza k znižovaniu hmotnosti.

saframyl psychika

Esenciálna aminokyselina L-tryptofán je prekurzorom serotonínu a melatonínu. Zvyšuje koncentráciu serotonínu v centrálnej nervovej sústave, čiže má priaznivý vplyv na náladu.

Vitamín B6 sa zúčastňuje na syntéze serotonínu a uľahčuje jeho prenos k neurónom. Tieto tri zložky spolu tak udržiavajú serotonín na priaznivej úrovni.

 

V týchto e-shopoch Saframyl určite zoženiete

 

 • e-shop odporúča 94 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3,4 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma

 

button_do-obchodu
LekarenTriVeze.sk

 

 • internetový obchod odporúča 98 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,2 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • možnosť osobného odberu

 

button_do-obchodu

Ako vám pomôže?

Prípravok je určený pre dospelých a deti od 12 rokov, ktorí majú ľahšiu či strednú depresiu. Saframyl obsahuje prírodné látky, ktoré pomáhajú v boji so skľúčenosťou a psychickou únavou. Problémy so spánkom a zaspávaním a ani únava a vyčerpanie vás už nebudú trápiť. Prípravok prispieva aj k normálnej psychickej činnosti a normálnej činnosti nervovej sústavy.

Užíva sa jedna tabletka denne pred hlavným jedlom, najlepšie pred obedom. Tablety sa užívajú vcelku a je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Prípravok možno užívať dlhodobo, jeho pozitívny efekt by sa mal dostaviť už do dvoch týždňov.

Saframyl cena

Saframyl je dostupný v dvoch baleniach. Môžete si prípravok zakúpiť v balení 14 alebo 30 tabliet. Väčšie balenie sa vám, samozrejme, oplatí viac. Tým, že sa môže užívať dlhodobo, je vhodnejšie si kúpiť rovno väčšie balenie. Mesačné balenie môžete zohnať za 23,49 eura.

Vzhľadom na to, že obsahuje prírodné látky, neboli spozorované žiadne nepriaznivé vedľajšie účinky. Tehotné a dojčiace ženy by ho však mali užívať až po konzultácii s lekárom. Prípravok treba udržiavať v suchu a pri teplote do 25 stupňov Celzia. Nemali by ste ho nechávať na priamom slnečnom svetle.

Tip redakcie: Modin

 • Výživový doplnok na duševnú rovnováhu.
 • Obsahuje prírodné aktívne látky podporujúce duševnú rovnováhu a prispievajúce k normálnej psychickej činnosti.
 • Zakúpiť si ho môžete v originálnom e-shope.

button_chcem-vediet-viac

Saframyl recenzie

Skľúčenosť a depresia môžu postihnúť každého z nás. Ide o pomerne háklivú tému, o ktorej sa väčšina bojí hovoriť. Za stavy depresie sa ľudia hanbia, myslia si, že nie je normálne cítiť sa bezdôvodne tak zle. Ľudia, ktorí týmito problémami trpia, sa radšej so svojím problémom zveria anonymne na internete ako by mali o tom povedať na rovinu svojmu okoliu. Mali by sa však zveriť minimálne svojmu doktorovi, možno im aj on odporučí Saframyl. Skúsenosti s ním sú dobré, užívatelia si maximálne sťažujú na to, že si musia strážiť čas, kedy treba tabletku užiť.

 

 

Tip na e-shop: Saframyl v ňom bez problémov zakúpite

Prípravky by ste vždy mali nakupovať v overenom e-shope. Jedným z nich je aj internetový obchod drmax.sk. Odporúča ho 94 % zákazníkov portálu heureka.sk. Spokojnosť prejavili s prehľadnosťou obchodu, ale aj s kvalitou komunikácie i dopravy.

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.

Boli ste spokojní s týmto článkom?

Saframyl obsahuje patentovanú zložku Satiereal, zlepšuje psychiku
4.2 (84.29%) 14 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+