Vyberte stranu

Máte problémy a ťažkosti so žlčníkovými kameňmi? Už jedno balenie kvapiek Rowachol Vám pomôže pri odstraňovaní týchto kameň a jednoducho Vám zmierni bolesti práve pri výskyte týchto kameňov. Jedno balenie týchto zázračných kvapiek obsahuje 10 mililitrov roztoku, ktorý odstraňuje ťažkosti tohto typu. Avšak, kamene sa budú rozpúšťať iba vtedy keď kvapky budete užívať pravidelne a to viackrát do dňa. Mnohí si bez nich ani nevedia predstaviť fungovanie v domácnosti v čase keď nedokáže odolať jedlu, špecificky niektorých druhom jedál, ktoré môžu negatívne vplývať na náš žlčník. Okrem toho, že sa tieto kvapky starajú o rozpúšťanie žlčníkových kameňov, v kladnom slova zmysle vplývajú na zlepšenie fungovania pečene tak ako má.

Čo sú žlčníkové kamene?

Žlčníkové kamene sú zväčša sprevádzané bolesťou, ktorá je intenzívna. Ak by sme bližšie chceli uviesť v akej časti tela – je to na pravej strane pod rebrami, niekedy však môže byť bolesť taká silná, že môže vystreľovať hore ku kľúčnej kosti. Ďalšími príznakmi, ktoré môžu žlčníkové kamene sprevádzať sú nadmerné potenie, grgá sa Vám a samozrejme – nadúvanie. Ďalšími nepríjemnými príznakmi môžu byť aj slabosť či nevoľnosť, no predovšetkým bolesť aj pri nadychovaní alebo pri predklone. Výnimkou nie je ani kŕčovitá bolesť a občasné zvýšenie telesnej teploty, dokonca odpadávanie a nutkanie na zvracanie.

Tip na produkt: Rowachol

 • prispieva k správnej funkcii pečene
 • znižuje hromadenie žlče
 • rozpúšťa žlčové kamene

button_chcem-vediet-viac

 

U koho sa môžu žlčníkové kamene prejaviť?

Po svete chodí veľa ľudí, ktorí ani nevedia o tom, že žlčníkové kamene vôbec nemajú. Mať žlčníkové kamene nie je žiadnou výhrou, no zase toto ochorenie patrí medzi najčastejšie vyskytované ochorenia žlčníka. Riziko výskytu žlčníkových kameňov stúpa s vekom. Čím je vek vyšší, tým väčšie riziko hrozí, že sa aj u Vás objavia tieto kamene. Ak by sme mali povedať, či týmto ochorením trpia predovšetkým muži alebo ženy – sú to ženy. Hovorí sa, že to pre ženské pohlavné hormóny a navyše – je takmer isté, že ženy, ktoré boli viackrát tehotné, žlčníkové kamene budú mať.

rowachol

 

Ako žlčníkové kamene vlastne vznikajú?

Žlčníkové kamene sa skladajú predovšetkým z cholesterolu. Ako bolo písané vyššie, veľa ľudí ani nevie, že žlčníkové kamene v sebe nosí, zaujímať sa o to sa začnú až keď ich prepadne neznesiteľná bolesť na pravej strane tela. Ak ste niečo zjedli a predpokladáte žlčníkový záchvat, návštevu lekára by ste rozhodne nemali odkladať “na potom”. Počas žlčníkového záchvatu by ste nemali robiť nič – iba si ľahnúť. Je viacero dostupných liekov, ktoré sú na trhu na to, aby žlčníkové kamene rozpúšťali. Jedným z nich sú aj kvapky Rowachol. Tie však pri akútnych stavoch veľmi nepomôžu. Vhodné sú skôr na dlhodobejšie užívanie.

Kto teda môže kvapky Rowachol užívať?

Kvapky Rowachol môžu užívať aj deti, aj dospelí. Dokonca deti, ktoré už majú viac ako šesť rokov. Sú však predovšetkým na odstraňovanie a rozpúšťanie žlčníkových kameňov. Tiež sú na určené na liečbu ochorení pečene, dokonca na liečbu kolík spôsobených žlčníkovými kameňmi. Kvapky Rowachol sa však neodporúča užívať ženám, ktoré sú v prvom trimestri tehotenstva – prihliada sa v prvom rade na bezpečnosť bábätko. Tiež je dôležité spomenúť, že kvapky Rowachol sa neodporúčajú užívať ženám, ktoré dojčia. Ak patríte medzi ľudí, ktorí trpia cukrovkou, istotne tieto kvapky takisto poznáte, pretože sa používajú pri doplnkových liečbach diabetikov.

Pri problémoch s pečeňou vyskúšajte aj: Livinorm, Silymarin Duo alebo Essentiale forte N

E-shopy ponúkajúce: Rowachol tablety

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

 

Môžu sa u mňa prejaviť aj nejaké vedľajšie účinky spôsobené užívaním kvapiek Rowachol?

Áno, môžu. V prvom rade by sme chceli upozorniť, že pred užívaním kvapiek si treba pozorne prečítať príbalový leták, kde je dôkladne rozpísané zloženie kvapiek. Kvapky určite netreba užívať v prípade, ak ste alergický alebo precitlivelý na niektorú z látok zahrnutých v zložení tohto prípravku. Medzi vedľajšie účinky radíme napríklad sucho alebo bolesť v ústach, tzv. bukálne vriedky alebo iné žalúdočné ťažkosti. Existuje však aj možnosť výskytu nejakej kožnej reakcie alebo čo sa stáva vo veľmi výnimočných prípadoch je – mätová chuť v ústach.

Užívanie kvapiek Rowachol

Kvapky Rowachol tým, že ich môžu užívať dospelí, ale aj deti, sa dávkovanie líši. U detí vo vekovom rozmedzí od šesť do štrnásť rokov ma mala byť denná odporúčaná dávka jedna až dve kvapky a to trikrát do dňa pred jedlom! U dospelých sa dávkovanie trochu líši. Dospelí by mali užívať tri až päť kvapiek trikrát do dňa – takisto pred jedlom.

Aké sú celkové benefity užívania kvapiek Rowachol?

N týchto kvapkách je super to, že nie sú viazané na lekársky predpis a sú voľne dostupné v každej lekárni. Pri ich kúpe sa však riaďte pokynmi lekárnika. Osobne ma prekvapilo to, že tento prípravok je vhodný už pre deti od šiestich rokov. Áno, aj u takýchto detí sa môžu vyskytnúť ťažkosti s pečeňou. Čo sa týka vedľajších účinkov – je ich minimálne množstvo a neboli ale vôbec prejavené u ľudí. Najväčším plusom tohto prípravku je to, že ide o prírodné liečivo, ktoré skutočne zaberá a hravo si tak dokáže so žĺčinkovými kameňmi poradiť.

Tip na produkt: Rowachol-kvapkyROWACHOL gtt por (liek.skl.jantár.) 1x10 ml

 • pri žlčovo-pečeňových ochoreniach
 • vhodný aj ako doplnok liečby cukrovky
 • napomáha rozpúšťať žlčové kamene

button_chcem-vediet-viac

 

Rowachol – aká je cena týchto kvapiek?

Rowachol kvapky dostanete kúpiť v každej lepšej lekárni a za pomerne dostupnú cenu pre každého. Cena tohto prípravku sa pohybuje približne za sedem až desať eur (cena uvedená k dňu 6. 8. 2018) a závisí však už od konkrétnej lekárne, v ktorej sa rozhodnete tieto kvapky kúpiť.

rowachol

 

Rowachol – recenzie

Na kvapky Rowachol nájdete iba kladne hodnotené recenzie.

Rowachol – skúsenosti

Zákazníci, ktorí Rowachol vyskúšali si ho pochvaľujú. Hovoria, že skutočne zaberá.

 

Tip na e-shop:

 

Máte skúsenosti s užívaním kvapiek Rowachol? Dajte nám o tom vedieť v komentári!

Rowachol – kvapky na liečbu žlčníkových kameňov
3.9 (78.18%) 22 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+