Vyberte stranu

Na internete je už v dnešnej dobe dostupné neuveriteľné množstvo výrobkov, prípravkov a prostriedkov, ako si dopomôcť k skvalitneniu života – príkladom sú náplaste ProstaPlast. Presviedčajú o svojej kvalite rôznymi falošne podloženými dôkazmi či rozhovormi, nasľubujú rôzne zmeny, vyvolajú v človeku nádej a človek už priam vyťahuje z vrecka peňaženku.

Najčastejšie zneužívanou časťou ľudstva sú práve tí, ktorí potrebujú urgentne pomoc. Nielen ženy sa počas svojho života stretávajú s rôznymi nepríjemnými ochoreniami, výnimkou nie sú teda ani muži. Najmä so starnutím prichádza do života nejedného muža problém so zväčšenou prostatou a tým pádom aj problémy s častým močením, ktoré môže byť občas  naozaj veľmi nepríjemné. Druhý problém nastáva vtedy, ak muž odmieta navštíviť lekára urológa a to nielen zo strachu z nepríjemného vyšetrenia. Preto väčšina mužskej populácie siaha práve po online dostupných prostriedkoch na internete, aby sa tohto problému zbavili mávnutím ruky.

ProstaPlast a jeho “zázračné” účinky

ProstaPlast sú čínske náplaste určené na mužské urologické problémy. Už v priebehu zopár dní má vyliečiť každého muža, odstrániť problémy s častým močením a priam láka zabudnúť, že vôbec niekedy takýto problém muž mal. Povedzme si však na rovinu – problém takéhoto charakteru sa lieči a vyrieši väčšinou až operačným zásahom do organizmu, žiadne zázračné náplaste k jeho odstráneniu nepomôžu ani keby boli zo zlata. Už po kliknutí na nie zrovna presvedčivú internetovú stránku predávajúcu tento produkt, Vás upúta fotka lekára, ktorý zaručene a stopercentne odporúča tieto náplaste. V skutočnosti tento pán lekár ani neexistuje, tak ako budete dôverovať vymyslenej osobe? Na iných zahraničných portáloch venujúcich sa tomuto problému by ste pokojne mohli nájsť tú istú fotografiu, no stále s iným menom lekára. Žeby mal viacero mien? Zaujímavé. Navodiť príjemné pocity a eufóriu z kvality výrobku nemá len dotyčný lekár, ktorého stiahnuť fotografiu z voľne dostupných fotobánk nebol žiadny problém, ale aj rôzne výsledky štúdií. Za spomenutie stoja napr. hodnoverne pôsobiace štatistiky, ktoré sledovali predaj týchto zázračných náplastí či už v Európe, alebo v USA, ktoré však nemá zmysel bližšie špecifikovať.

 

Tip redakcie: Prostalex 

 • Prostalex je výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty a močových ciest.
 • Obsahuje komplex prírodných látok, ktorého základom je extrakt SAW PALMETTO.

 

Aké problémy ProstaPlast rieši?

Náplaste ProstaPlast majú riešiť rovno niekoľko problémov naraz. Spomenieme si zopár z nich. Ako prvý a hlavný pilier tohto čarovného výrobku je zväčšená mužská prostata, s tým spojené nepríjemné pocity pri močení a celkovo majú náplaste vyliečiť chronické ochorenie prostaty. Takisto sľubujú odstránenie problému neplodnosti u mužov, zachrániť majú obličky, ktoré zlyhávajú, či pomôcť mužovi zlepšiť ejakuláciu, dokonca erekciu. Odstrániť, už vyššie spomínané nepríjemné pocity pri močení a zlepšiť tak celkový stav počas močenia, a tým pádom navodiť lepšiu psychickú náladu u muža. A vlastne, aby sme nezabudli - náplaste mávnutím čarovného prútika odstraňujú kopu ďalších ochorení mužskej močovej sústavy. Všetky benefity tohto výrobku lákajú a vťahujú potenciálneho zákazníka do hlbšieho preštudovania tohto daru od prírody.

ProstaPlast

Aplikácia ProstaPlastu

Táto úžasná predstava, ktorej podľahlo veľa ľudí, striehne aj na slovenskej a českej stránke. Sľubuje zúfalým mužom odstránenie problémov s prostatou a to už dokonca za rekordnú dobu - 15 dní. Slová predajcu tvrdia, že k preniknutiu a vstrebávaniu základnej účinnej látky do ciev pomáha samotná telesná teplota človeka. Tým sa látka zahrieva sama a rovnomerne sa tak vstrebáva cez kožu ďalej plniť svoje poslanie.

Prostanax

Pre správne fungovanie močovej sústavy:  Prostanax

 • Normalizovanie funkcie prostaty
 • Optimálne fungovanie močovej sústavy a takisto reprodukčnej schopnosti
 • Navyše podporuje rast vlasov
 • Schválený a testovaný produkt

 

 

Prostaplast - cena a užívanie

Už vďaka vyššie spomínaným informáciám by väčšina ľudí tento výrobok nevyhľadalo a nieto vôbec používalo, no sú vytrvalci, ktorí sa nenechajú odradiť. Predajca sľubuje, že užívanie týchto náplastí je v prvom rade diskrétne. Prečo je to tak? Náplaste ProstaPlast sa majú prilepiť niekde v oblasti pupku na pokožku. Na to si dáte tričko, nič nie je vidno a náplaste plnia svoju úlohu zatiaľ čo Vy vykonávate bežné každodenné činnosti. Diskrétnosť je prvá a posledná vec, s ktorou by sme dokázali súhlasiť. Jedna náplasť by mala na kožu pôsobiť až 3 dni, no predajca uvádza, že ak sa chcete osprchovať, je to jednoduché - odlepíte si ju a po osviežení si ju prilepíte naspäť na rovnaké miesto. Geniálne.

Ak stihnete 50% zľavovú akciu, náplaste ProstaPlast Vás vyjdú "len za" približne 32€ (k dňu 30. 6. 2018) a nájdete ich na oficiálnej stránke tohto produktu, ktorú nie je ťažké vyhľadať. Stránka navyše ponúka zákazníkovi rôzne akcie pri kúpe dvoch a viac balení naraz.

 prostakan

Tip redakcie:  Prostakan forte

 • podporuje správne fungovanie močového ústrojenstva a prostaty
 • využíva sa pri doliečovaní po operáciách prostaty, chronických prostatitidach, prípadne dráždivom močovom mechúry

 

ProstaPlast - skúsenosti

A tu sa dostávame ku koreňu tejto celej vymyslenej taktike, ako obrať ľudí o peniaze. Nikde na internete sa totiž nenašli žiadne reálne skúsenosti s týmto produktom. Hoci názor vymysleného lekára na ne pôsobí presvedčivo, nič nemení to, že tento človek vlastne vôbec v skutočnosti neexistuje.

ProstaPlast - recenzie

Nájdených na internete ich bolo mizivé množstvo. Aj keď poväčšine sľubujú zázraky v mužskom tele do niekoľkých dní, pôsobia až prehnane. Príliš presvedčivo, príliš zázračne. Spomeňme pár slov: "Nikdy som si nepomyslel, že také niečo je vôbec možné. Je to najlepší prostriedok, aký som kedy vyskúšal". Na prvý pohľad nádejné slová, ktoré vyčarujú iskru v očiach nejednému mužovi, no problém s prostatou sa nedá vyriešiť za pár dní s nejakými náplasťami.

Pre pánov je tu:Indonal Man

 • obsahuje Indol-3-karbinol a Saw Plametto
 • pomáha pri problémoch s prostatou
 • kúpite v internetovom obchode Dr. Max

 

Alternatíva riešenia problému s prostatou

Chceli by sme uviesť do popredia dva výživové doplnky, ktoré podporujú zdravé fungovanie prostaty. Prvým je Prostalex, ktorý je dostupný za približne 13€ (k dňu 30. 6. 2018) a recenzie na tento výrobok sú viac než pozitívne a muži si tento výrobok pochvaľujú. Druhým produktom sú tablety Prostenal FORTE, kde ich v jednom balení nájdete 60 a kúpite ich približne za nejakých 15 či 16€ (k dňu 30. 6. 2018). Vyše 95%-né recenzie a skúsenosti zákazníkov hovoria za všetko a odporúčajú aj iným kolegom s podobným problémom!

ProstaPlast

 

Tipy pre iné produkty

O produkte - Prostenal FORTE, ktorého zloženie tvorí aj Saw Palmetto má veľký vplyv na zlepšenie problémou s prostatou a prispieva k správnemu fungovaniu močovej sústavy. Okrem toho v sebe zloženie zahŕňa zinok, ktorý zabezpečuje plodnosť.

O produkte - Prostalex je produktom určených pre mužov, ktorý majú problémy s prostatou. Kapsuly tohto balenia v sebe zahŕňajú 4 základné zložky - Saw Palmetto, Pygeum Africanum, Urtica Dioica a Betasitosterol. Hodnotenie na tento produkt je približne 80% čo vypovedá o väčšine spokojných zákazníkov.

 

Tip na kvalitný e-shop

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Vyskúšali ste už tablety Prostenal FORTE alebo kapsuly Prostalex? Budeme radi, ak nám Vaše hodnotenie v komentári!

ProstaPlast – skutočne pomoc prostate?
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+