Vyberte stranu

Pacienti často obmedzujú príjem moču a tak pijú málo tekutín počas dňa. Neuvedomujú sa, čo tým spôsobujú. Vedie o neraz až k výskytu infekcií močových ciest a problémom s udržaním moču. Dostávajú sa do akéhosi začarovaného kruhu. Pomôže im aj Prostakan forte.

 

Aké sú najčastejšie príznaky zápalu prostaty?

Každý z príznakov sa dostaví nečakane. Ak máte pocit pálenia počas močenia, cítite nevoľnosť, zvraciate, máte pocit, že váš mechúr je nedostatočne vyprázdnený, pociťujete bolesti v chrbte? Ak niektorý z príznakov trvá dlhodobejšie, to znamená dlhšie ako dva alebo tri dni, je potrebné vyhľadať lekára. Len on Vám určí presnú diagnózu. Bude potrebné začať užívať lieky, ktoré tieto príznaky odstránia, prípadne iba zmiernia.

Sú aj ďalšie príznaky, a to: ťažkosti pri močení, ak počas noci vstávate dvakrát a viac na toaletu, alebo máte slabý prúd moču, prípadne váš moč zapácha. Vidíte, že príznakov môže byť hneď niekoľko.  Je potrebné začať užívať lieky. Na tieto problémy odporúčame Prostakan forte.

 

muž

Prostakan forte a niečo stručne o ňom

Prostakan forte sú tablety, kde sú obsiahnuté žihľava dvojdomá- koreň a sabalová palma-len plody. Pôsobia na tkanive prostaty, na močovú rúru a na sliznicu močového mechúra. Tým sa zlepšuje poruchy, ktoré trápia ľudí s prostatou. K ním patria naliehavé nutkanie na močenie, pocit toho, že močový mechúr ešte nie je dostatočne vyprázdnený.

Prostakan forte je liekom, ktorí je prioritne určený pre mužov, ktorý nielen pociťujú, ale aj majú problémy s močením a zväčšením prostaty. Liek im pomôže k odstráneniu všetkých nežiadúcich príznakov a tak môžu fungovať bez toho, aby mali problém, ktorým sa nechcú zaoberať a najmä ho riešiť.

Na základe toho, z čoho je zložený, pomáha pri zväčšení prostaty, a to najmä pri úvodných fázach. To, že pôsobí na tkanivo, napomáha vyriešiť aj závažnejšie príznaky, ako je chronický zápal prostaty.

 prostakan

Tip redakcie:  Prostakan forte

 • podporuje správne fungovanie močového ústrojenstva a prostaty
 • využíva sa pri doliečovaní po operáciách prostaty, chronických prostatitidach, prípadne dráždivom močovom mechúry

Ako pracuje močová sústava?

Je jedným z najdôležitejších orgánov v ľudskom organizme. Jej úloha je udržať rovnováhu tekutín v tele a to cez filtrovanie krvi a tvorenie moču zo substancií. Neustála práca obličiek reguluje kyseliny a soľ v organizme. Inkontinenciu môže spôsobiť nesprávne fungovanie močovej sústavy. Ďalšími dôsledkami môžu byť aj otrava organizmu. Treba zasiahnuť včas.

A čo prostakan forte lieči:

 • Ranné štádium zväčššenia prostaty
 • Porucha mikcie pri stareckej prostate
 • Pooperačná a predoperačná liečba prostaty
 • Zápal prostaty
 • Časté močenie
 • Nutkanie na neustále močenie
 • Kongestívna prostaparia
 • Neurogénne podmienené ťažkosti
 • Porucha zvieračov močovej rúry bez príčiny aj u žien 

Z hľadiska účinnosti patrí Prostakan forte do tej vyššej úrovne, lebo ak tablety užíva pacient tak ako má, je zaručené, že výsledky sa dostavia. Okrem toho, že Prostakan forte lieči príznaky, ktoré sme spomenuli vyššie, je dokázané, že aj účinne pôsobí aj v rámci prevencie. Zaujímavosťou je, že tento produkt vyskúšali aj ženy a pomohol im najmä pri prípade dráždivého močového mechúra.

 

Prostanax

Pre správne fungovanie močovej sústavy:  Prostanax

 • Normalizovanie funkcie prostaty
 • Optimálne fungovanie močovej sústavy a takisto reprodukčnej schopnosti
 • Navyše podporuje rast vlasov
 • Schválený a testovaný produkt

 

Ako užívať a dávkovať Prostakan forte?

Tieto tablety sa dávkujú po jednej kapsule každý deň a to ráno aj večer. Je potrebné ju zapiť dostatočným množstvom tekutín. Kapsuly sa užívajú vždy s jedlom a nerozhrýzajú sa, užívajú sa vcelku. Užívanie týchto tabliet môže byť aj v menšej dávke a to napríklad len jedna tabletka denne, no to by odborne musel posúdiť lekár a on vám stanoví aké dávkovanie je pre vás to vhodnejšie a lepšie.

 

muž

 

Ide o kvalitný výživový doplnok. Ak sa majú dostaviť účinky, treba tento liek užívať dlhodobo. Ako dlho to  bude, musí určiť lekár. Pacientovi treba v každom prípade treba poskytnúť dostatočné množstvo tekutín. Hoci prípravok obsahuje len dva látky, ktoré účinkujú priaznivo v tele. Nie je dôležité koľko účinných látok tablety obsahujú, ale najmä to, v akom množstve sú zastúpené v jednej tablet.

Na zdravé močové cesty odporúčame aj: Urixin

 • komplexný výživový doplnok pre starostlivosť o močové cesty
 • obsahuje overenú kombináciu manózy, extraktu z brusníc a živých kultúr Lactobacillus acidophilus
 • kúpite na Urixin.sk

 

Aké sú skúsenosti, recenzie a odozvy na tento Prostakan forte?

Zákazníci sú s týmto produktom spokojní, a pociťujú zlepšenie. Hodnotia ho ako veľmi kvalitný produkt s veľmi dobrým účinkom. Ide o doplnok stravy, ktorý pomáha udržiavať zdravú prostatu. Zachytili sme pozitíve reakcie, ale našla sa aj nejaká kritika.

Nežiadúce účinky sa u pacientov nevyskytli, práve naopak, zlepšoval sa ich stav. Hodnotia ich pozitívne a iné tablety na problémy s prostatou už prestali užívať, pretože tieto zaúčinkovali najlepšie.

Pocit, že pacient potreboval močiť každú chvíľu, sa zmenšoval a najvyšší účinok sa prejavil až keď dobrali takmer celé balenie Prostakan forte. Zápaly v tele sa rýchlo množia a ich prejavy treba čo najskôr zastaviť.

 

Eshopy ponúkajúce  Prostakan forte: 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

 

button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

Cena Prostakan forte

Čo sa týka ceny, tak je síce pomerne vyššia, ale závisí to od veľkosti balenia, ktoré si zákazník zakúpi. Na trhu sú tri balenia, ktoré obsahujú po 60, 120 a 200 kapsúl. Cena sa odvíja od toho aké veľké je balenie týchto kapsúl Prostakan forte. Čím väčšia balenia kapsúl, tým výhodnejšia cena. Z pohľadu dlhodobosti užívania je najlepšie balenie, ktoré obsahuje čo najviac tabliet.

Ak by sme si tento produkt chceli zakúpiť v kamennej predajni, nie vždy máme istotu, že ho tam aj nájdeme. Je lepšie staviť na overené online lekárne, kedy vieme, že tento produkt bude na sklade, prípadne si vieme overiť jeho dostupnosť. V kamennej predajni sú aj tak tieto produkty drahšie, preto stačí pár klikov a produkt Prostakan forte budete mať rýchlo doma. Tak nestrácajte čas.

 

Tip na kvalitný e-shop: Kde nakupovať Prostakan forte

Odporúčame ho nakupovať v obľúbenom internetovom obchode pilulka.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Nachádzate sa medzi užívateľmi, ktorí už Prostakan forte vyskúšali? Dajte nám o tom vedieť.

Prostakan forte – preč s problémami pri močení
4.9 (97.39%) 23 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+