Vyberte stranu

Veľa z Vás už študovalo na vysokej škole. Tá hŕba kníh, skrípt a poznámok, ktorá bola pred Vami na Vás nerobila dobrý dojem a v tej chvíli ste si želali, aby existovalo niečo, čo doáže Vašu pamäť podporiť a aby ste si v čo najkratšom čase a čo najrýchlejšie zapamätali. Áno, existuje akási “zázračná tabletka” Piracetam AL 800.

Budete vďaka tablete Piracetam AL múdrejší?

Existuje medzi tými všetkými tabletkami taká jediná, po ktorej s vaše mozgové závity rýchlo naštartujú? Je medzi mnohými z nich taká, po ktorej si na istú dobu zapamätáte množstvo informácii? Dodá Vám niektorá tabletka chuť do učenia? Tak ak budete čítať tento článok, dozviete sa viac.

Kto z Vás by si nechcel zapamätať veľa informácií naraz? Pristupujte k práci s väčšou chuťou a odhodlaním pustiť sa do všetkého, čo Vám aj ten najnepríjemnejší deň prinesie. k dispozícii by ste mali mať také prípravky, ktoré dokážu nielenže zredukovať únavu, zvýšiť koncentráciu a motiváciu k práci, ale aj menia spracovávanie informácií v mozgu a tým sa Vaša pamäť zlepší. Takýmto skúmaní sa už ľudstvo dávno predtým zaujímalo a to od čias, kedy objavili účinky zeleného čaju. Neskôr, keď sa chémia rozvíjala, k tomu všetkému sa pridali aj také látky, ktoré sú syntetické. najlepšie na Váš mozog pôsobia nooptriká.

Piracetam AL 800

 

Čo všetko dokážu nooptriká?

Nooptriká vedia urýchliť rast neurónov, modifikujú spracovávanie a prenos informácií a ôspbia na molekuly – neurotransmitery, ktoré prenášajú informácie v mozgu.

 

Tip na produkt:PIRACETAM AL

 • vhodný pre deti aj dospelých
 • používa sa aj pri ochorení červených krviniek
 • pomáha, ak má dieťa problémy s písaním a čítaním

button_chcem-vediet-viac

 

Čo je Piracetam AL 800

Piracetam AL 800 sa zaraďuje do skupiny patriacej do nootropných látok. Piracetam AL 800 zlepšuje metabolizmus, ale taký ktorý je spomalený. Dokáže ovplyvniť také funkcie, ktoré ovplyvnia pamäť a sústredenosť. Reologicky účinkuje a tak ovplyvní aj hemostázu. Dokáže zlepšiť flexibilitu erytrocytov, ale aj viskozitu plazmy.

Pri problémoch zo zapamätavaní vyskúšajte tiež: Ginkoprim MAX, Pyridoxín alebo Ginko biloba

Cena Piracetam AL 800

Tento doplnok nie je viazaný na lekársky predpis, čo ho robí ešte dostupnejším. Cenu má prijateľnú, o čom svedčia aj časté nákupy. Tento produkt sa v lekárňach nachádza vo forme tabliet. Je dostupný v dvoch baleniach. V jednom z balení sa nachádza 30 tabliet a v druhom je až 100 tabliet.

Sú dostupné ešte aj v menšom balení, čo je 30 a 50 tabliet, ale tieto balenia nie sú až tak dostupné na slovenskom trhu.

Spôsob dávkovania Piracetam AL 800

Vždy užívajte tento prípravok tak ako to je v súlade s príbalovou informáciou a to podľa pokynov .

Údaje, ktoré teraz spomenieme platia vtedy, ak Vám Váš lekár neurčil dávkovanie. Tieto pokyny by ste mali dodržiavať, aby bolo pre Vás užívanie bezpečné. U dospelých osôb je dávkovanie stanovené na 1 obalenú tabletu trikrát denne.

Poťahované tablety by sa mali užívať s jedlom alebo bez neho. Tablety sa prehĺtajú celé alebo rozpolené, bez prekúsnutia a takisto je potrebné, aby sme ho zapili dostatočným množstvom tekutín, napr. vodou alebo čajom.  Doporučuje sa, aby sa užívala denná dávka, ktorá bude rozdelená do 2 alebo 4 dávok.

E-shopy ponúkajúce: Venoruton 300, tablety

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu 
button_do-obchodu

 

Skúsenosti, recenzie a odporúčania s Piracetam AL 800

Skúseností ľudí hovoria, že po tomto doplnku sa im už aj po troch dňoch zlepšila pozornosť a po týždni aj pamäť. Pozitívny je rýchly nástup účinku a výrazne dokáže ovplyvniť aj kognitívne funkcie. Vďaka nemu je učenie jednoduchšie. Zákazníci sú s týmto prípravkom veľmi spokojní. Niekto ho berie krátkodobo, iní ho užívajú aj dlhodobo a to už aj niekoľko rokov. Výhodou je, že je dostupný bez lekárskeho predpisu. Užívatelia sa cítia potom menej unavení, sú následne aj viac sústredení a určite tento produkt odporúčajú ľuďom, ktorí napríklad v práci nesústredení. Piracetam zvyšuje aj koncentráciu. Študenti ho odporúčajú najmä pred skúškovým obdobím.

U starších pacientov s poruchou renálnych funkcií sa doporučuje dávkovanie upraviť. Ak starší pacienti dlhodobo užívajú tento produkt, tak je to potrebné ich pravidelne kontrolovať. Pacienti s poruchou pečene – U týchto pacientov nie je potrebné upravovať dávkovanie. Pacienti s poruchou ľadvín – Z dôvodu toho, že sa Piracetam vylučuje výhradne ľadvinami, môžu byť jeho plazmatické hladiny u pacientov s renálnymi insuficienciami zvýšené. Denná dávka musí byť upravená podľa toho, aké sú renálne funkcie pacienta.

TIP redakcie: Ginkoprim MAX

Ginkoprim      MAX

 • vhodný pri poruchách koncentrácie, krátkodobej a dlhodobej pamäte
 • pri potrebe zachovávať dobrú pamäť,  schopnosť správneho vnímania, sústredenia,
 • pri mentálnej nedostatočnosti ako duševné vyčerpanie, úzkostlivosť
ginkoprim  

 

Aj Piracetam AL 800 má nežiadúce účinky

Pri užívaní produktu Piracetam AL 800, môže v  ojedinelých prípadoch môže nastať zvýšená mozgová aktivita, činnosť, ktorá môže ovplyvniť pohyb svalov, poruchy spánku a nespavosť. Ojedinele sa môže vyskytnúť aj nervozita, úzkosť, depresívna nálada a dokonca aj agresivita.

Čomu by ste mali venovať pozornosť ešte predtým než začnete používať prípravok Piracetam AL 800

 • ak ste alergický na akúkoľvek z látok, ktorú obsahuje Piracetam AL 800
 • ak máte krvácanie do mozgu
 • ak máte ťažkú poruchu funkcie ľadvín

 

Tip na produkt: Venoruton Forte

 • podporuje normálnu funkciu krvných ciev
 • prináša úľavu od bolestí a zmenšuje opuch
 • učinný aj pri hemoroidoch

button_chcem-vediet-viac

 

Ako by ste mali Piracetam AL 800 uchovávať

Piracetam AL 800 uchovávajte pred deťmi a pri teplote do 25 °C. Nepoužívajte tento doplnok ak uplynul dátum expirácie. Dátum expirácie je posledným dňom kedy by ste mali daný prípravok použiť. Nelikvidujte ho vodou alebo domovým odpadom. Ak sa stane, že ho nepoužijete, tak ho vráťte do lekárne. Ak budete dodržiavať tieto opatrenia, tak tým chránite životné prostredie.

 

Čo obsahuje Piracetam AL 800

Liečivo je piracetam. Jedna filmom obalená tableta obsahuje 1200 mg.

Ďalšími zložkami, ktoré sa v tomto produkte nachádzajú sú:

polyakrylátová disperzia 30 %, oxid kremičitý povidón K 25, koloidný bezvodý; žltý oxid železitý E 172stearan horečnatý, kroskarmelóza, sodná soľ, makrogol 5000, mastenec, oxid titaničitý E 171, hypromelóza 2910, , dimetikónová emulzia SE 2.

Piracetam AL 800 je svetložltá oválna filmom obalená tableta s deliacou ryhou na oboch stranách a je takmer bez zápachu.

 

Tip na kvalitný e-shop:

 

Piracetam AL 800 na podporu pamäti a lepšie sústredenie
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+