Vyberte stranu

Oscillococcinum je liek určený prevažne v boji proti chrípke a nachladnutiu. V lekárňach je dostupný voľne bez lekárskeho predpisu. Zaberá tiež proti bolestiam hlavy, únave, vyčerpaniu a horúčke. Príznaky chrípky teda zaženie veľmi rýchlo a Vy si opäť môžete užívať pocit zdravia, ktorý je na nezaplatenie. Chrípka či nachladnutie nás občas vedia poriadne vytrápiť. Vtedy je už nutný odborným posudok lekára a nastavenie liečby pod jeho vedením. Ak však pociťuje prvotné príznaky chrípky či nachladnutia a nemáte čas, nechce sa Vás behať za lekárom alebo k nemu nemôžete ísť z ďalších iných príčin, skúste si teda zakúpiť Oscillococcinum!

Homeopatický liek Oscillococcinum

Počuli ste už niekedy slovo “homeopatikum“? Nie? Poďme si teda vysvetliť čo sa ukrýva pod týmto výrazom. Homeopatický liek lieči organizmus neškodlivými látkami. Je akýmsi nosičom informácie, ktorú podáva ďalej imunitnému systému, aby sa skoncentroval a začal fungovať správne. Nabáda teda obranyschopnosť aby opäť začala pracovať správne. Po “nakopnutí” imunity sa telo a organizmus dostáva do normálu a začnú sa tým pádom vytrácať aj rôzne príznaky chrípky ako neodbytná bolesť hlavy, vyčerpanosť a v neposlednom rade horúčka, ktorú je v niektorých prípadoch naozaj veľmi ťažké znížiť! Tým, že lieči organizmus látkami, ktoré telu nijako inak neškodia, je vhodným liekom aj pre tehotné a dojčiace ženy ale aj pre malé deti, dokonca pre novorodencov! Nie je však vhodným liečivom, pre ľudí, ktorí užívajú kvantum najrôznejších klasických liekov a pre tých, ktorí užívajú kortikoidy!

Tip na produkt: Oscillococcinum

OSCILLOCOCCINUM pil dds 30x1 g

  • Určený na liečbu chrípkových stavov
  • Nemá nežiadúce účinky, môže sa kombinovať s inými liekmi
  • Vhodný pre všetky vekové kategórie

 

button_chcem-vediet-viac

Zloženie podporného lieku Oscillococcinum

Po objasnení, čo ja tento liek vlastne zač a čo je to homeopatikum, si povedzme niečo o jeho zložení. V jednej pilulke totiž to nájdete:

 • anas barbariae hepatis et cordis – extrakt
 • laktózu
 • sacharózu

oscillococcinum

 

Chcem začať užívať Oscillococcinum – ako ho dávkovať?

Tento liek, ako sme už vyššie spomínali je účinný už pri prvých príznakoch chrípky a v tomto prípade by sa mal užívať tak, že si vezmete jednu dávku a potom ešte 2 až 3x ale musíte si dávať pozor – medzi braním jednotlivých dávok musí byť odstup minimálne šesť hodín!

Ak ešte nie ste chorý, no okolo Vás je chorých veľa ľudí a Vy sa chcete uchrániť pred chrípkovými stavmi, je vhodné užívať jednu dávku raz do týždňa. Ak však už chrípkou “trpíte” je vhodné užívať tento liek dvakrát do dňa v rozsahu jedného až troch dní. Denná dávka pozostáva: jedna dávka ráno, jedna dávka večer.

Oscillococcinum – kto ho môže užívať?

Jedno balenie Oscillococcinum obsahuje 6 dávok (túb), ktoré môžu užívať tak ako ženy, tak aj muži. Vyššie sme spomínali, že tento prípravok lieči neškodnými látkami, preto ho môžu užívať aj malé deti, dokonca novorodenci. Vhodné je tento prípravok užívať aj vtedy, ak máte zapálené horné dýchacie cesty. Pri užívaní prípravku, že však dôležité zbať nato, aby ste počas neho dodržiavali kľudový režim – vhodné je ho doplniť aj paralenom,a by bol jeho účinok silnejší a aby sa čím skôr začal “pasovať” s horúčkou a bolesťami hlavy.

Tám ale že tento prípravok obsahuje sacharózu a laktóru, nemala by ho užévať ľudia s alergiou alebo intoleranciou práve na tieto látky. Dopĺňť svoju liečbu a liečbu Oscillococcinusom je vhodné aj primeraným odpočinkom, dostatkom spánku alebo aj horúcimi tekutinami (čajom, theraflu a pod.).

 

E-shopy ponúkajúce Oscillococcinum:

najlekareň
 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie
button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu

 

button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

 

button_do-obchodu

 

Vhodný predovšetkým na:

Ďalšie dôležité upozornenia týkajúce sa Oscicllococcinum

Jedno balenie obyčajne obsahuje 6 dávok, je však možné kúpiť aj balenie s 30 dávkami. Jedno balenie so šiestimi dávkami Vás vyjde približne za 8 eur, za väčšie balenie si samozrejme priplatíte trocha viac. Pri užívaní jednej dávky, si ju necháte jednoducho rozpustiť v ústach. Výnimkou sú novorodenci a dojčatá – je možné túto dávku rozpustiť v malom množstve vody a tak ju dať novorodencovi. Čo sa týka vedľajších účinkov lieku – doposiaľ neboli zistené žiadne (neplatí v prípade intolerancie na laktózu alebo ďalšie látky tvoriace zloženie Oscillococcinum). Ako pri iných výživových doplnkoch, je dôležité povedať, aby sa ani tento prípravok neužíval ako náhrada rozmanitej stravy bohatej na vitamíny a telu prospešné látky.

Oscillococnum – cena

V lekárňach a pred predpisu sú dostupné dva typy balení tohto lieku – väčšie a menšie. Menšie balenie zahŕňa 6 dávok, väčšie až 30 dávok. Balenie šiestich dávok je dostupné za cenu menšiu, väčšie za viac peňazí.

oscillococcinum

 

Oscillococcinum – recenzie

Po poprezeraní webových portálov a recenzií na tento výživový doplnok, môžeme usúdiť, že ľudia tento prípravok hodnotia viac pozitívne – recenzie nájdete v rozsahu od 90-100% spokojnosti zákazníkov. Overení užívatelia hovoria, že tento prípravok rýchlo účinkuje a preto si ho zakupovali opätovne.

 

Odporúčame produkt na posilnenie imunity: Imunax

 • obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok na podporu udržania zdravého srdca a normálneho krvného tlaku
 • obsahuje látky ako echinacea, hliva, reishi, ženšen, šišiak, rakytník, laktobacily, vitamín C, vitamín B6, kys. listová a zinok
 • kúpite na Imunax.sk

 

 

Oscillococcinum – skúsenosti

Skúsenosti s týmto produktom sú u ľudí pozitívne. Chvália ho ako skvelé homeopatikum, tiež vyzdvihujú, že dokáže rýchlo zaúčinkovať a je ho vhodné užívať v chrípkovom období – aj preventívne, keď je veľa ľudí okolo Vás chorých. Iní užívateľ hovorí, že dlhé roky sa nielen v chrípkovom období trápil s častými a opakujúcimi sa angínami. Potom mu však jeho lekár odporučil práve tento prípravok a nevie si jeho účinnosť vynachváliť. Dodáva, že jeho pravidelným užívam už aj zabudol čo to vlastne angína je. Iná overená užívateľka hovorí o tomto homeopatiku ako o skvelom prípravku pretože jeho užívaním nemáva záchvaty kašľa ako kedy mala počas chrípky. Je skvelý a pomáha.

 

Tip na e-shop: pilulka.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Máte skúsenosti s užívaním tohto výživového doplnku? O svoju skúsenosť sa s nami podeľte v komentári!

Oscillococcinum – účinný liek v boji proti chrípke!
5 (100%) 4 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+