Vyberte stranu

Všetci si jasne uvedomujeme, že svalom vďačíme za schopnosť pohybu. Menej známa je však rola vnútorných  – hladkých svalov. Tie majú svoje stále miesto v stenách orgánov, ich činnosť je nezávislá od ľudskej vôle. To úžasné na tomto svalovom tkanive je to, že nepodlieha únave. Aj tieto svaly však môže postihnúť kŕč. Práve preto prišiel na tento trh liečivý prípravok NO-SPA.

Pomáha pri kŕčoch hladkého svalstva a aj v súvislosti s liečením viacerých chorôb. Takže čo vieme o tomto lieku? Akému zloženiu vďačí táto látka za svoje blahodarné účinky? Kto vyrába tento produkt?  Ako by malo vyzerať ideálne skladovanie a dávkovanie? Odpovede na tieto užitočné otázky, a mnoho iných užitočných informácií nájdete v nasledujúcich riadkoch.

Aké je zloženie produktu s názvom NO-SPA?

Svojim blahodarným účinkom vďačí látka s názvom Drotaverín. Z chemického hľadiska ide o antispazmické liečovo, to sa používa na diletáciu krčka maternice počas pôrodu. Práve táto látka je k dispozícii najmä v ázijských a východoeurópskych krajinách. Priekopníkom vo využívaní tejto látky je krajina menom Izrael. Za povšimnutie stojí to, že kvôli vysokému dopytu na túto látku sa rozmohlo pašovanie a falšovanie tohto produktu.

 

Tip na kvalitný produkt: NO-SPA 60 tabliet

  • Lieči kŕče hladkého svalstva
  • Používa sa pri problémoch so žlčníkom, žlčníkových ciest  

 

button_chcem-vediet-viac

 

Čo všetko vieme o hladkých svaloch?

Charakteristickým pre tieto svaly je absencia priečného pruhovania. Nájdeme ich vo veľa orgánoch – podieľajú sa na fungovaní žalúdku, čriev, močového mechúra, žlčníka, pošvy, bronchy a v cievach stimuluje aj reguláciu krvného obehu. Z biologického pohľadu je jasné, že tento typ svaloviny prevláda u bezstavovcov s výnimkou článkonožcov. Hladká svalovina je v pokoji v určitom stabilnom stupni kontrakcie – tento nazývame aj svalový tonus.

 

Tip ako na kŕče a vyčerpanosť: MAGNEROT 100tbl

Magnerot 100 tabliet

 • Užíva sa pri nedostatku horčíka v tele
 • Nedostatok horčíka sa prejavuje svalovými kŕčmi, angínou, pocitom vyčerpanosti…
 • Kúpite v e-shope  lieky24.sk

button_chcem-vediet-viac

Spomínali sme už orgány ako je srdce. Práve v tomto orgáne má sťahovanie tohto svalu rytmický charakter. Šírenie vzruchov a podráždenie prebieha z bunky na bunku. To zabezpečuje synchrónnosť a vytvára akúsi kontrakčnú jednotku.

Pri opuchoch vonkajších svalov vám pomôže Aescin.

NO-SPA

 

Kto je výrobcom produktu NO-SPA?

Výrobcom tohto produktu je farmaceutická spoločnosť s názvom Sanofi S.A. Táto spoločnosť so sídlom vo Francúzsku začala svoju činnosť už v roku 1973. Spoločnosť počas svojho pôsobenia vyvinula a aj stále vyvíja množstvo liekov. Zameriava sa primárne na kardiovaskulárne, centrálne nervové, onkologické a trombotické lieky.

 

E-shopy ponúkajúce NO-SPA 60 tabliet: 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

 

button_do-obchodu

 

Aké sú účinky tohto produktu?

 • Pomáha pri kŕčoch hladkých svalov v súvislosti s ochoreniami žlčníka a žlčových ciest. Rovnako pomáha aj pri zápale tkaniva okolo žlčníka a zápale žlčovodu.
 • Nápomocný pro kŕčoch hladkého svalstva v súvislosti s problémami tráviaceho traktu. Konkrétne ide o žalúdočné a dvanástnikové vredy, zápal sliznice žalúdka, kŕče žalúdočného vrátnika, pri spastickom zápale hrubého čreva a aj pri plynatosti spojenom so syndrómom dráždivého čreva.
 • Pomáha aj pri zvieravých bolestiach hlavy.
 • Pomáha aj pri gynekologických chorobách, najmä pomáha pri bolestivej menštruácii.

Pri problémoch s kŕčmi pomôžu aj produkty s obsahom horčíka ako Magne B6 a Inovo 5.

NO-SPA

 

Ako by malo vyzerať dávkovanie tohto produktu?

Denná dávka pre dospelých spočíva v užití troch až šiestich tabliet v dvoch až troch oddelených dávkach. Užívame tablety v celku a zapíjame tekutinou.

Čo vieme o skladovaní?

Skladujeme v pôvodnom obale pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

 

Tip: NO-SPA 24 tabliet

  • Uvolňuje kŕče v oblasti žlčníka, žalúdka, močových ciest
  • Pomov pri bolestivej menštruácií

button_chcem-vediet-viac

Aké sú skúsenosti s týmto produktom? Čo vieme z užívateľských recenzií?

Pretože nie je užívanie tohto produktu v našich končinách rozšírené, je len málo užívateľských recenzií. Napriek tomu sa nám podarilo zopár objaviť.

„je výbornej.Mám potíže i po vyndání žlučníku už léta.Mě to dělá pohyb-nesmějte se, je to fakt.Nemůžu ráno hned rychle běhat a když jsem jezdila do práce vlakem, kolikrát jsem musela vystoupit dřív, jinak bych tam chcípla-kdo nezažil, nepochopí. Bolest příšerná, prý jako infarkt.Mám pořád v zásobě NO-SPu a ted už poznám, kdy to na mě jde, jak mi začne uvnitř tvrdnout v břiše, okamžitě beru.Nezklamala nikdy.Gábi, ještě je super Orenzym, je také volně prodejný a je levný. Vždy jak ti bude po jídle trochu těžko, vem dva…Ikdyž s tvojí životosprávou se divím, že ti žlučník, játra a slinivka ještě slouží-nic ve zlým“

„Tak mně na menstruační bolesti zabírá Aulin + NO-SPA, ta je sice na předpis, ale nikdy jsem neměla problém s předepsáním u jakéhokoliv doktora. Mně ji 2x doktor na pohotovosti píchal v injekci a obvoďák mi řekl, že je i v tabletkách a teď na ni nedám dopustit. Brufen a algifen už nezabírá.“

Aj pri problémoch s menštruáciou.

„neboj, určite NO-SPA tabletky môže, ak jej pomozu, tak nech ich berie stale pri bolestivej menstruacii, no antikoncepcia nie je najhorsi napad,aspon na urcity cas, ja som ju brala priblizne 2roky a teraz ju uz neberiem, pred nou som mala bolestive kramy, cez nu obcas a po nej vôbec, iba malo kedy, v poslednych mesiacoh vôbec, ale tie tabletky môze, drzim palce“

NO-SPA

Aká je cena tohto produktu?

Štandardne sa tento produkt predáva v balení 24 tabliet. Za toto balenie zaplatíte približne 5 a pol eura. (Cena aktuálna ku dňu 19.7.2018).

 

Tip na e-shop: najlekáreň.eu

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

NO-SPA – pomôže, ak potrebujú Vaše vnútorné svaly pomoc
5 (100%) 3 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+