Vyberte stranu

Každý z nás zažil nejaký druh blokácie nosných alebo prínosových dutín. Hrdlo, ba ani priedušky neboli také ako by sme si my sami predstavovali. Nie len v jednom prípade sa k týmto problémom pridá kašeľ, ktorý dráždi hrdlo. Sú podráždené nervy, a tak sa v dýchacích cestách aktivujú nahromadené hlieny. Nádcha nám lezie krkom a veľa ľudí ju hodnotí ako nepríjemnú záležitosť. Nielen v zime, ale aj v lete majú často ľudia nadchy a sú prechladnutí. Obranyschopnosť organizmu majú nízku a imunitný systém je taktiež oslabený. Hlieny sú nepríjemná záležitosť.

A prečo sa vlastne tvoria? Hlieny sú hustou substanciou, ktorá vždy uviazne v dýchacích trubiciach, a tým pádom sa nám zhorší priechod vzduchu. Vedeli ste, že hlieny sa nám tvoria stále? No keď sme zdraví, tak si to ani neuvedomujeme, a vôbec sa nad tým nepozastavujeme. Ak sme nachladení, máme chrípku, nádchu, tak práve vtedy sa produkcia hlien výrazne zvýši.

 

Nasivin Sinus sirup

 

Čo jesť, aby sme boli zdraví? 

Existuje prirodzená možnosť ako by ste mohli posilniť svoj imunitný systém a byť zdravý a neochorieť. Med a citrón je TOP voľbou, pretože med má silné antibakteriálne účinky a citrón je obohatený o vitamín C. Druhou alternatívou je Zázvor, med a čierne korenie. Zázvor pôsobí ako rozpúšťač hlienov, má antialergické a antibakteriálne vlastnosti. Jablčný ocot je tiež výborný v tom, že má vďaka svojej kyslej chuti prospešné účinky, Kurkuma je látkou, ktorá ničí baktérie, ktoré sú na vine pri chorobe. A na záver výborným spôsobom na odstránenie hlienov je naparovanie. Čo ešte pomôže k tomu, aby ste posilnili imunitný systém? Najmä veľa športu, dostatočne veľa spánku, veľa piť, v čo najvyššej miere práve nesladené nápoje, mať k dispozícii veľa slnečného svetla a pravidelne si umývať ruky mydlom v trvaní 20 sekúnd. To najlepšie uvoľňuje hlieny v hrdle. Ak ani jeden z uvedených rád nezaberie, vyskúšajte Nasivin Sinus sirup.

 

TIP: Výživový produkt NASIVIN SINUS

NASIVIN SINUS

 • Uvoľňuje dutiny
 • Výživový doplnok s obsahom cukru
 • Obsahuje 6 bylín: Bazu čiernu, Horec žltý, Skoroceľ kopijovitý, Prvosienka jarná, Dúška tymiánová, Sladké drievko
Nasivin-Sinus-Sirup  

 

Prečo je práve Nasivin Sinus sirup prospešný pri liečbe upchatých nosových dutín? 

Nasivin SInus sirup je výživový doplnok obsahujúci liečivé bylinky. Pomáha nielen uvoľňovať hlien, ale aj spriechodňuje nosové dutiny. Je zameraný najmä a horné dýchacie cesty. Obsahuje až 6 byliniek, a to: bazu čiernu, horec žltý, list skoroceľu kopijovitého, vňať dúšky tymiánovej, koreň sladkého drievka, kvet prvosienky jarnej. A teraz si poďme povedať niečo konkrétnejšie o týchto  bylinkách.

 1. Sladké drievko má účinky:protizápalové, spazmolytické, baktériovírusové a baktériostatické
 2. Skoroceľ pre svoje protizápalové účinky pôsobí proti kašľu a uvoľňuje hlieny
 3. Dúška má chrániť ľudí pred všetkým negatívnym. Ide o liečivú bylinu. Z tejto drogy sa pripravujú rôzne extrakty, liečivé čaje, sirupy a takisto sa z nej získava silica.
 4. Horec má žlčupudné účinky, znižuje cholesterol a takisto znižuje krvný tlak. Zosilňuje pohyblivosť tráviaceho traktu. Priaznivo pôsobí na hlieny, ktoré sú v žalúdku.
 5. Baza pôsobí protizápalovo a má čistiaci účinok. Pomáha pri prechladnutí a uľahčuje vykašliavanie. Pôsobí protizápalovo.
 6. Prvosienka jarná má upokojúce účinky a používa sa najmä pri prechladnutiach v zimnom období. Ľudia po nej siahajú, ak majú problémy s dýchacími orgánmi.

A aký je podiel účinných látok sa nachádza v jednom balení Nasivin Sinus sirupu?

 • kvet bazy čiernej-17,74%
 • koreň horca žltého-1,26%
 • dúška tymiánová-17,74%
 • kvet prvosieny jarnej-17,74%
 • list skoroceľu kopijovitého-35,57%
 • koreň sladkého drievka-9,95%

 

TIP: Kvalitné sirupy NASIVIN SINUS!

NASIVIN SINUS

 • Obsah 6 bylín: Flos sambuci – kvet; Radix gentianae – koreň; Folium plantaginis – list; Flos primulae – kvet; herba thymi – vňať; radix liquiritiae – koreň
 • Dodáva výživu
 Nasivin-Sinus-Sirup
NASIVIN SINUS

 • Uvoľňuje dutiny
 • Výživový doplnok s obsahom cukru
 • Obsahuje 6 bylín: Bazu čiernu, Horec žltý, Skoroceľ kopijovitý, Prvosienka jarná, Dúška tymiánová, Sladké drievko
Nasivin-Sinus-Sirup
REVALID

 • Podporuje rast vlasov a nechtov
 • Vysoký obsah aminokyselín, vitamínov a minerálov
 • Doba trvania liečby približne 3 mesiace
Nasivin-Sinus-Sirup

 

Ako užívať Nasivin Sinus sirup? 

Tento sirup sa odporúča podávať deťom vo veku 3-6 rokov 1/2 lyžičky dvakrát denne a u detí a dospelých sa odporúča dávka 1 lyžička dvakrát denne. Sirup nie je vhodný pred deti do troch rokov. – 5 ml sirupu (1 lyžička) obsahuje až 3,25 g sacharidov. Spotrebovať tento prípravok Nasivin Sinus sirup treba do 2 mesiacov po otvorení! Ak sa osoby, ktoré trpia vysokým krvným tlakom, rozhodnú tento liek užívať, tak by hneď mali prestať, pretože obsahuje sladké drievko. Užívanie u tehotných žien a takisto aj u dojčiacich je potrebné prekonzultovať s lekárom.

 

Nasivin Sinus sirup

 

Recenzie, skúsenosti a odporúčania zákazníkov, ktorí užili sirup Sinus Nasivin

Mnohí zo zákazníkov hodnotia tento produkt ako dobrý produkt, keď sa chcú zbaviť hlienov. Prečo práve tento sirup? Nie každému vyhovujú kapsuly a preto je pre nich toto riešenie podstatne výhodnejšie. Pre niekoho je prehĺtanie tvrdých tabliet nevýhodou. Skúsenosti a odporúčania sú vo väčšej miere pozitívnejšie. Zákaznici nedajú na tento Nasivin Sinus sierup nedajú dopustiť, pretože dobre uvoľňuje nosové dutiny a pomáha aj riediť hlieny. Aj pri silnejšej dávke účinkuje, a to dvojnásobne.

 

TIP: Výživový produkt NASIVIN SINUS

NASIVIN SINUS

 • Uvoľňuje dutiny
 • Výživový doplnok s obsahom cukru
 • Obsahuje 6 bylín: Bazu čiernu, Horec žltý, Skoroceľ kopijovitý, Prvosienka jarná, Dúška tymiánová, Sladké drievko
Nasivin-Sinus-Sirup  

 

Aké je moje odporúčanie? Užila som tento sirup, keď som mala akútne problémy s dýchacími cestami a od teraz používam už len Nasivin Sinus sirup. Dávkovanie je pre mňa pohodlné a taktiež je pre mňa skvelé zistenie, že obsahujú výťažky z bylín. Vôňa je príjemná a hlavne odstránenie príznakov bolesti hrdla nastupuje rýchlo.

 

TIP: Kde kúpiť NASIVIN SINUS najvýhodnejšie

Kúpiť výživový doplnok NASIVIN SINUS si môžete najvýhodnejšie v oficiálnom e-shope produktu.

Nasivin-Sinus-Sirup

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Cena Nasivin Sinus sirup

Jedno balenie, ktoré má 100 ml, stojí v lekárni v priemere od 6-8€. Najvýhodnejšie tento produkt zakúpite v online lekárni pilulka.sk, kde je cena uvedená na 6,40 €. V iných lekárňach sú ceny vyššie. Záleží aj od toho, či si tento prípravok kúpite priamo v kamennej predajni alebo prostredníctvom e-shopu. Ceny treba sledovať, ak chcete čo najvýhodnejšie nakúpiť.

Vyskúšali ste už niekedy sirup Nasivin Sinus? Nechajte nám svoju skúsenosť v podobe komentára! 

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 03. 09. 2018.

Nasivin Sinus Sirup pre deti aj dospelých
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+