Vyberte stranu

Bolesti nôh, šliach, kĺbov, zubov, hlavy a šliach je veľmi nepríjemná. Žiadna bolesť neprejde len tak. Najmä pri zuboch je tá bolesť dvojnásobná. Netreba hneď panikáriť. Stačí keď užijete MIG-400.

Čo môže byť príčinou bolesti hlavy?

Bolesti hlavy by ste určite nemali podceňovať, pretože vtedy je naša kvalita života výrazne ovplyvnená. Hlava nás bolí, ale aká je príčina? Príčin môže byť niekoľko. Niekoľko príčin, niekoľko dôvodov. Hlava Vás môže rozbolieť aj vtedy, ak užívate nejaké analgetiká a to v prípade, že u vás nastanú ich nežiadúce účinky. Časom sa dostavia aj ďalšie problémy navyše.

 

MIG-400

Aj jedlo a nápoje môžu vyvolať bolesti hlavy

Syr, čokoláda, cibuľa, ocot dresingy, sójová omáčka, pečeň, morské živočíchy alebo aj konzervačné látky. Vedeli ste, že bolesť sa môže objaviť aj po užití vitamínov? Napr. vitamín A, vitamín B6, selén, prípadne aj jód.

Určite viete, že hlava Vás môže bolieť z hladu, kedy príčinou je hladina cukru v krvi. Takisto aj alkohol môže veľmi poškodiť Vaše zdravie. Nastúpi nielen bolesť hlavy, ale tiež žalúdok nie je ani na druhý deň v poriadku. Spôsobí to zužovanie ciev a poruchu metabolizmu mozgu.

Ak ste silný kávičkár a máte pravidelný prísun kofeínu, tak sa určite môže stať, že ak vynecháte jednu dávku, tak ihneď vás začne bolieť hlava.

 

Tip na produkt: MIG-400, 30 tabliet

MIG-400 tbl flm 400 mg (blis.) 1x30 ks

  • Má protizápalový účinok
  • Zmierňuje opuchy, znižuje teplotu
  • Zmierňuje bolesť zubov, hlavy, svalov

 

button_chcem-vediet-viac

 

Stručne si charakterizujme liek MIG-400

MIG 400 je liek, ktorý utišuje bolesť a zápal. Má aj antipyretické vlastnosti. Zbaví Vás miernej až stredne silnej bolesti. Pomáha nielen pri bolesti hlavy, ale tak isto priaznivo pôsobí aj proti bolesti hlavy, kostí, zubov a takisto aj pri menštruačných bolestiach. Obsahuje liečivú látku ibuprofén a to 400 mg v každej filmom obalenej tablete.

MIG-400 a bolesť kĺbov

Bolesti kĺbov netrápia len dôchodcov, ale aj športovcov a iných ľudí. Každého občas kĺb zabolí. Takéto bolestí majú všelijaké príčiny. Najčastejšie sú zápalové ochorenia. Medzi prvé príznaky reumatoidnej artritídy sú bolesti kĺbov, slabosť, únava, zvýšená teplota a následne má človek opuchnuté kĺby. Bolesť sa objavuje počas dňa i v noci. Hneď ráno majú chorí ľudia pocit stuhnutých kĺbov. U viac ako polovice pacientov je začiatok choroby dosť pomalý a okolo 30% až 40% pacientov je takých, ktorým choroba účinkuje pomaly. Priebeh býva rôzny, najčastejšie sa strieda obdobie zhoršenia s obdobím zníženej aktivity zápalu. Aj na tieto problémy pomôže MIG-400. Kĺby, ktoré zasiahne táto bolesť, sú potom bolestivé, horúce. Časom je vyvíjaná aj obmedzená pohyblivosť, nestabilita, deformácie alebo postupné stuhnutie.

 

E-shopy ponúkajúce MIG-400:

najlekareň
 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie
button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

 

button_do-obchodu

MIG-400 a bolesť zubov

Bolesť zubov je veľmi nepríjemnou bolesťou. Nepríjemná je hlavne vtedy, keď sa vyskytne nečakane. Zuby nám spôsobia veľké trápenie. Začne nás bolieť hlava a už máme pokazený celý deň. Siahnite po lieku MIG-400.

MIG-400 a bolesť kostí

Kostra dospelého človeka má asi 206 kostí. Zdravie kostí by sa malo udržiavať prostredníctvom aktívnych procesov, ktoré sú v kostnom tkanive. Potrebujete mať viac pohybu a zdravšie sa stravovať. Nikdy nie je neskoro začať odznova. Treba sa vzdať mäsa, klobásových výrobkov a vajec.

MIG-400

 

MIG-400 a menštruačné bolesti

Bolestivá menštruácia dokáže veľa žien vyčleniť z bežného života. Vtedy ženy pociťujú len bolesť, kŕče a nevoľnosť. Príčinou menštruačných bolestí je porucha rovnováhy dvoch tried hormónov. Kŕčovité bolesti v podbrušku najčastejšie vyskytujú v prvom až treťom dni menštruácie.Tieto bolesti sa dajú zmierniť aj pomocou lieku MIG-400.

Skúsenosti, recenzie a odporúčania na MIG-400

Zákazníci hodnotia tento produkt veľmi pozitívne. Veľa užívateľov ho už vyskúšalo a majú s ním skúsenosti. Výhodou je rýchly nástup jeho účinku. Sú spokojní, že si vybrali práve tento liek.

Jedna známa spomínala, že užíva liek MIG-400, veľmi si ho pochvaľuje, pretože nej zafunguje tak ako má. Jeho dokonalým plusom je to, že nástup účinku má veľmi rýchly a bolesť sa veľmi ľahko tlmí. Je to podľa nej najlepšia tabletka, pretože tlmí nielen bolesti hlavy, ale aj bolesti zubov, šliach, svalov a kĺbov. Dokonca funguje aj na menštruačné bolesti.

 

Tip na produkt: MIG Junior 2%

  • Vhodný pre deti od 6 rokov
  • Tlmí bolesť a znižuje teplotu
  • Obsahuje liečivo ibuprofén

 

button_chcem-vediet-viac

 

Podávanie lieku MIG-400

MIG-400 by sa nemal podávať deťom, ktorí sú mladší ako 6 rokov alebo ich hmotnosť nepresahuje 20 kg, pretože dávka obsiahnutá v tomto lieku nie je pre nich vhodná. Čo sa týka kombinácie s jedlom a alkoholom, tak postup je nasledovný: ak je to možné, tak by ste tento liek nemali užívať spolu s jedlom a ani konzumovať alkohol, pretože to môže viesť k vedľajším účinkom, ktoré ovplyvnia žalúdočno-črevný trakt alebo centrálny nervový systém.

Ak ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, prípadne si myslíte, že ste tehotná, tak o užívaní tohto lieku sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Tableta sa môže rozdeliť na dva rovnaké polovice, teda nemá sa rozhryznúť.

Pre koho nie je určený tento liek

Nie je vhodné ak sa tento liek podáva deťom do 6 rokov. MIG-400 užívajte podľa pokynov lekára alebo podľa popisu, ktorý je pridaný v balení pri lieku. Ak máte pocit, že Vám nepomáha, tak svojvoľne sa nesnažte dávku zvyšovať, ale v prvom rade sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

MIG-400

Cena MIG-400

Liek MIG-400 si zakúpite nielen na internete, ale aj v kamenných predajniach. Prostredníctvom internetu je nakupovanie nielen pohodlnejšie, ale aj lacnejšie. Stačí si vybrať lekáreň, v ktorej radi nakupujete, prípadne si vyhľadáte lekáreň, pri ktorej ponúkajú pre Vás to najvýhodnejšie a cenovo dostupné balenie.Tento liek je bez predpisu, čo ho robí tak oveľa dostupnejším.

 

Tip na e-shop: lekáreňtriveže.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Užívali ste už niekedy MIG-400? Pomohol Vám proti bolesti? Dajte nám o tom vedieť v komentári!

MIG-400 – aby kĺby, svaly, hlava a zuby neboleli
5 (100%) 2 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+