Vyberte stranu

Nie ste spokojní s tým ako vyzerajú Vaše nechty? Trápi Vás pleseň na nechtoch nôh alebo rúk? Prispieva k tomu aj spôsob života a iné patogény. Je to ochorenie, ktoré je nepríjemné a nikto sa ním ani nechce chváliť. Pomôže Vám Loceryl – liečivý lak na nechty.

Čo je ale dôležité? Je veľmi potrebné, aby ste v liečbe mali obrovskú trpezlivosť. V závislosti od toho aká je liečba veľmi rozšírená, tak dlho aj bude potrebné čakať, aby sa vyliečila.

Toto ochorenie trápi veľké množstvo populácie. Nešťastne k nemu prídu najmä na kúpalisku . Najhoršie je, že toto ochorenie sa môže šíriť aj ďalej. Nechty začnú tak meniť svoju prirodzenú farbu a začnú sa na nich objavovať aj škvrny. Menia svoj tvar a aj farbu, prestanú sa lesknúť a vtedy to je znamenie, že už to nie je v poriadku, a je potrebná pomoc.

Huby, plesne a kvasinky sú pôvodcovia plesňových ochorení nechtov. Majú rady teplo a vlhko, a to im vie zabezpečiť aj uzatvorená obuv.

Ako používať liek Loceryl?

Liek je určený na aplikáciu postihnutých nechtov. Je potrebné, aby sa zabránilo kontaktu s očami, ušami a sliznicami. Liek sa nemá aplikovať na kožu. Liek je vhodný na všetky typy plesňových ochorení.

 

Tip: LOCERYL liečivý lak na nechty

LOCERYL liečivý lak na nechty 5 % nový aplikátor, lum 1x2,5 ml

 • liečivý a antimykotický prípravok
 • určený na liečbu infekcií
 • používa sa 1-2x týždenne

 

Ako zabrániť plesňovému ochoreniu nechtov

Ruky:

 • Opakovaný kontakt s vodou
 • Podráždenie nechtu z dôvodu opakovaného sa drobného poradenia napr. v záhradke
 • Používanie saponátov bez rukavíc
 • Výkon zamestnania ako je napr. Kaderníčka, pediatrička alebo manikérka

 

Nohy:

 • Dezinfikujte obuv a ponožky
 • Ošetrite kožné infekcie medzi prstami na nohe
 • Používajte len svoj vyhradený uterák
 • Po kúpaní vysušte medzery medzi prstami na nohách

 

Loceryl

 

Loceryl lak na nechty a jeho používanie

Podávanie Loceryl v krokoch:

 1. Pripravte necht tak, že odstránite všetok predchádzajúci lak a to pomocou odlakovača. Pilníkom, ktorý je k prípravku priloženým opilníkujte celú plochu nechta a to najviac na postihnuté oblasti.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Nepoužívajte ten istý pilník na všetky nechty. Na zdravé nechty použite iný ako na tie zasiahnuté mykózou, pretože zak by sa mohla infekcia rozšíriť. Ešte dávajte aj pozor na to, aby sa nestalo, že si opilníkujete aj kožu v blízkosti nechta a nech sa nestane to, aby Vaše pilníčky bude náhodu používať aj niekto iný z rodiny.

 1. Očistite si necht. Na očistenie použite jeden z tampónov, ktorý bude v balení priložený. Nakoniec si tampón nechajte, ten budete nakoniec používať na očistenie aplikátora
 2. Ošetrite si necht. Jeden aplikátor ponorte do fľaštičky s lakom a to ho používajte opakovane. Ohrdlo fľaštičky sa lak nesmie otierať! Naneste lak na celú plochu nechta a nechajte ho približne tri minúty zaschnúť.

Medzi jednotlivými aplikáciami aplikátor vždy očistite čistiacim tampónom aby sa zabránilo kontaminácii laku na nechty. Kozmetický lak je možné naniesť na necht až po 24 hodinách od aplikácie lieku Loceryl.

Postup je potrebné opakovať na každý infikovaný necht. Ak do 3 mesiacov používania nedôjde k zlepšeniu alebo sa príznaky vášho ochorenia zhoršia, obráťte sa na Vášho lekára alebo lekárnika.

 

E-shopy ponúkajúce Loceryl:

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

Najväčšie výhody lieku Loceryl

Medzi najväčšie výhody lieku Loceryl je asi jeho aplikácia. Aplikácia nie je zložitá a ani sa nemusí aplikovať mnohokrát. Stačí ho aplikovať len raz týždenne, a látku ktorú obsahuje je tou najúčinnejšou, ktorá bojuje proti mykózam. Liek nie je viazaný na lekársky predpis, tým pádom je ľahko dostupný.

Na mykózu nechtovy yvskúšajte aj Canespor. A vyživujte nechty výživovým doplnkom Forcapil alebo Zinok.

Dĺžka liečby pomocou laku Loceryl

Je dôležité, aby sa v liečbe pokračovalo kým príznaky ochorenia  úplne nezmiznú. Na rukách je liečba približne pol roka, ale na nohách je to podstatne dlhšie, a to až 9-12 mesiacov. Ak začne odrastať necht, ktorý je infikovaný, tak to uvidíte.

Uchovávanie locerylu liečivého laku na nechty: Tento liek sa snažte uchovávať tak, aby deti nemali na neho dosah. Iné špeciálne podmienky na jeho uchovávanie ani nie sú určené. Nepoužívajte tento liek ak je po dátume exspirácie.

Canespor sada

Tip redakcie: Canespor sada

 • Používa sa na plesní na nechtoch rukách a nohách
 • Liek obsahuje lanonín, ktorý môže spôsobiť kožné reakcie
 • Zamedzte kontaktu lieku s očami.

 

Dostupnosť Loceryl – laku na nechty

Tento liek zakúpite v akejkoľvek internetovej lekárni. Liek nie je viazaný na lekársky predpis, tým pádom je ľahko dostupný.

Loceryl

 

Skúsenosti a recenzie na liek Loceryl

Skúsenosti užívateľov ohľadom užívania lieku Loceryl sú vo veľkom množstve. Najčastejšie je to v rámci mykózy nechtov na nohách. Tento problém trápi predvšetkým dámy. Nie žeby sa tento problém u mužov nevyskytoval, ale u žien je častejší. Muži tento problém až tak neriešia. Z estetickej stránky je to pre ženy viac znepokujúce. Na nechty, ktoré sú napadnuté mykózou nie je veľmi pekný pohľad. Názor užívateľov je je rôzny, pretože zaberá, ale pomaly. Ak chcete mať krásne nechty, tak je potrebné mať aj trpezlivosť, lebo ako sa hovorí: “Trpezlivosť ruže prináša.”

Jedna z užívateľok lieku Loceryl tvrdí, že od známych dostala odporúčanie na kúpu lieku Loceryl, pretože ju trápila mykóza nechtov na nohách a tohto ochorenia sa už snažila zbavovať rôznymi metódami. Najlepšou cestou ku krásnym nechtom bol pre ňu práve Loceryl – lak na nechty. Už po pár aplikáciách uvidela zmenu – zmenu k lepšiemu.

Ďalšia zákazníčka tvrdí, že vyskúšala už veľa pedikérok, ale ani jedna jej nepomohla, skôr mala pocit, že nástroje ktoré používala neboli dezinfikované. Necht mala najprv žltkastý a potom na nich mala biely fľak. Okamžite kontaktovala lekára a ten jej poradil liek Loceryl. Týmto lakom si potiera lakom každý deň a už jej začína rásť nový, zdravý necht a ten starý postupne odrastá. Ešte pár týždňov potrvá, kým sa ochorenie úplne stratí, ale čakať sa oplatí.

Tip na kvalitný e-shop: 

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Máte skúsenosti s liekom Loceryl? Dajte nám o tom vedieť v komentári! 

Loceryl – lak na nechty a mykóza bude minulosťou
3 (60%) 20 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+