Vyberte stranu

Livostin sú očné kvapky, ktoré sa radia medzi antihistaminiká. Ak ste alergikom, ktorého vie alergia poriadne potrápiť, mali by ste mať tieto očné kvapky u dávno doma. Ich úlohou je zmierňovať či úplne odstraňovať príznaky alergických reakcií. Ak pri alergických reakciách trpíte napríklad tým, že Vás oči nepríjemne svrbia, vyskúšajte očné kvapky Livostin. Ak Vás však okrem svrbenia očí vie potrápiť aj slzenie očí alebo Vám opúchajú, prípadne nepríjemne pália, očné kvapky Livostin sú určené práve pre Vás.Nájdete ich vo výhodnom cenovo dostupnom balení a jedno balenie obsahuje mililitre. Do dňa sa odporúča alergikom kvapky zakvapkať do oka dvakrát denne po jednej kvapke.

Viac o očných kvapkách Livostin

Alergie vedia byť niekedy veľmi nepríjemné a preto je na trhu už veľa účinných prípravkov ako si hravo s touto alergiou poradiť. Medzi takého prípravky nevyhnutne patrí aj prípravky radu Livostin – Livostin očné kvapky a Livostin strej do nosa. Obidva tieto prípravky pomáhajú pri odstraňovaní alergických symptómov. Zaraďujú sa totiž medzi antialergiká a zmierňujú príznaky naozaj rôznych alergií. Sú účinné napríklad v boji s alergiou na peľ, kvety, či roztoče v prachu alebo srsť domácich zvierat. Alergia postihuje v dnešnej dobe tak ako mladých, aj starších ľudí. Najčastejšie sa vyskytuje alergia na roztoče v prachu, potom alergia na peľové látky, kvety a rôzne druhy tráv.

Tip na produkt: LivostinLivostin 0,5 mg/ ml int opu 1x4 ml

 • rýchla a dlhotrvajúca úľava od ťažkostí s očami
 • pomáha aj pri alergických reakciách
 • pre deti staršie ako 6 rokov

button_chcem-vediet-viac

 

Nepríjemné alergické prejavy

Vyššie sme vymenovali pár prejavov nepríjemných alergických reakcií. Ak však tieto prejavy nebudete nijako znižovať a nepokúsite sa ani predísť vôbec k ich prejaveniu, môžete si v očnej oblasti dokonca vyvolať až zápal očných spojiviek. To však už nie je vôbec príjemné, preto odporúčame očné kvapky Livostin. Ak ste alergický, nevyhnete sa prejavom alergií, pretože v dnešnej dobe na Vás alergény siahajú z každej jednej možnej strany.

livostin

 

Kto môžete siahnuť po očných kvapkách značky Livostin?

Tieto kvapky môžu používať tak ako ženy, aj muži. Čo je super pozitívom ej to, že tieto kvapky môžu užívať aj ženy, ktoré dojčia. Čo však deti trpiace alergiami? Áno, aj deti, ktoré presiahli hranicu šesť rokov, môžu tento prípravok používať. U detí pravidelným užívaním týchto kvapiek môžete v niektorých prípadoch dopomôcť k úplnému odstráneniu príznakov zápalu očných spojiviek. Užívanie u žien, ktoré dojčia deti nie je žiadny problém. Ak by ste ako tehotná chceli siahnuť po týchto účinných kvapkách, mali by ste sa predtým poradiť s Vaším obvodným lekárom.

Zloženie očných kvapiek Livostin

Zloženie týchto účinných očných kvapiek zahŕňa viacero látok. Ak ste však alergický alebo máte podozrenie žeby ste mohli byť alergický na niektorú z týchto látok, siahnite po inom zdroji, ako nepríjemné alergické príznaky odstrániť. Ide o tieto nasledovné látky:

 • levokabastíniumchlodir
 • propylénglykol
 • dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného
 • monohydrát dihydrogenfosforečnanu sodného
 • hydromelóza
 • polysorbát osemdesiat
 • benzalkóniumchlodir
 • dihydrát edetanu disodného
 • voda

Ako môžete vidieť, tento prípravok obsahuje veľa látok, ktoré svojou kombináciou vedú k zmierneniu a odstraňovaniu príznakov alergických reakcií – či už ide o alergie na peľ, roztoče v prachu, domáce zvieratá a podobne. Opakujeme, ak by ste boli alergický na niektorú z týchto látok, očné kvapky sa užívať neodporúča.

E-shopy ponúkajúce: Livostin

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

 

Čo sú vlastne antihistaminiká?

Sú to látky, ktoré sa predovšetkým používajú na zmiernenie alergických príznakov. Pri ich užívaní si však treba dávať pozor, lebo sa nimi môžete aj predávkovať a v tomto prípade si antoxikáciu antihistaminikami do tela privoláte veľmi rýchlo. Môžete sa cítiť slabý, oťapený, malátny. Medicína ich však používa v nie veľkých množstvách veľmi často. Pôsobia totiž priaznivo pri kŕčoch, pretože ich dokážu zmierňovať. Okrem toho sa často používajú aj pri poruchách v cievach a dokážu v tele udržiava normálny tlak – sú zodpovedné za to, aby tlak v tele neklesol rýchlo z ničoho nič.

Tip na produkt: FlixonelFlixonel 50 mikrogramov/dávka aer nau 1x60 dávok

 • pri každodennom používaní má protizápalový účinok
 • určený na liečbu alergií
 • zmierňuje aj kýchanie, slzenie očí, opuchnutý nos…

button_chcem-vediet-viac

 

Livostin – očné kvapky a nosový sprej

Značka Livostin vyvinula dva jedinečné prípravky, ktoré sú zamerané na zmiernenie nepríjmených alergických prejavov, ktoré vedia alergikov niekedy veľmi potrápiť. Preto rada Livostin nevyvinula len očné kvapky slúžiace na zmiernenie začervenania očí ako aj slzenia. Na trhu je dostupný aj nosový sprej. Ak ste alergik viete, že občas alergia nezasiahne len oči, ale aj nos. U každého jedinca je to individuálne. Nosový sprej je určený a vyvinutý pre všetkých tých, ktorý trápi nekonečné svrbenie v nose a pocit plnosti a upchatosti nosa. Ak však u Vás alergia zasahuje aj nos, aj oči, je ideálna kombinácia práve týchto dvoch prípravkov.

Livostin – cena

Cena záleží od toho čo sa chystáte kúpiť. Či je to nosový sprej alebo oční kvapky. Cena týchto dvoch výrobkov je však podobná a stoja približne rovnako. Aj očné kvapky, aj sprej nájdete v lepších lekárňach približne za šesť až sedem eur (cena uvedená k dňu 3. 8. 2018 a je len orientačná).

livostin

 

Livostin – recenzie

Aby sme sa uistili o účinnosti tohto výrobku, našli sme zopár recenzií. Nájsť si ich môžete aj Vy na Heureka.sk. Tieto recenzie majú 100%-né hodnotenia, čo vypovedá o spokojnosti zákazníkov.

Livostin – skúsenosti

Jedna staršia zákazníčka hovorí, že tento prípravok je super ak ju zasiahnu silné alergické prejavy, ktoré máva párkrát do roka. Hovorí však a zároveň vyzdvihuje to, že tým že je staršia, nemusí si chodiť tento liek dávať predpisovať od lekára, pretože je voľne bez predpisu dostupný v lekárňach a preto to ocení väčšina starších alergických ľudí.

 

Tip na e-shop: 

 

Máte skúsenosti s používaním očných kvapiek alebo spreja do nosa Livostin? Budeme radi, ak sa s nami o Vašu skúsenosť podelíte v komentári!

Livostin – účinné očné kvapky na alergické prejavy!
4.9 (97.78%) 9 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+