Vyberte stranu

Pečeň je pre ľudský život jednoducho nevyhnutná. Tento jeden a pol kilový orgán sprostredkúva filter, cez ktorý každú minútu pretečie až 1,4 litra krvi. Je to nepochybne najväčšia žľaza v ľudskom tele. Nepochybne stojí v prvej línii obrany proti jedovatým látkam, ktoré zneškodňuje, no úloha tohot orgánu spočíva aj v vylučovaní žlče, vytváraní niekoľkých enzýmov a aj látkovej premene viacerých látok. Zdravá pečeň je nevyhnutná pre zdravé telo. Svrbenie pokožky a zmeny moču a stolice sú jasnými indikátormi problémov s pečeňou. Práve preto je na trhu Livinorm. Poskytuje regeneračný potenciál pre bunky pečene, napomáha jej ochrane a mnoho iného. Aké je zloženie tejto látky? ináč spoznať poškodenú pečeň? Čo najviac zaťažuje ľudskú pečeň? Dozviete sa v tomto článku.

Aké je zloženie doplnku výživy Livinorm?

Tento doplnok výživy od Walmarku obsahuje výťažky pestreca mariánskeho. Je podávaný v tobolkách s obsahom troch zložiek. Konkrétne ide o Hepa DTX Complex. Ten pozostáva z látok s názvom fosfatidylcholín, kyselinu alfa-lipoovú a sylimarín.

Fosfatidylcholín poskytuje ako látka živinu pre ľudskú pečeň. Je to akási základná stavebná jednotka pečeňových buniek. Poskytuje aj zdroj látky zvanej cholín – tá pomáha udržiavať zdravie ľudskej pečene.

 

Livinorm 20 tbl

Tip na produkt: Livinorm 20 tbl

 • Zlepšuje regeneračný potenciál pečene
 • Pomáha chrániť pečeň
 • Prisprieva aj normálnemu metabolizmu tukov

 

Čo to je pestrec mariánsky?

Pestrec mariánsky poznáme aj ako strieborný bodliak, biely tŕň, podstrel, volčec, kardus mariánsky alebo aj kristova koruna. Z botanického hľadiska ide o jednoročnú až dvojročnú rastlinu ktorá dorastie maximálne do výšky 60 – 150 cm. Jeho používanie je známe aj z ľudového liečiteľstva. Za jeho blahodarné zdravotné účinky sú zodpovedné látky s názvom flavolignany a silymarín.

Práve silymarín disponuje účinkami v podobe regulácie zvýšeného krvného tlaku. Zároveň aj napomáha udržiavaniu cukru v ľudskom tele. Silymarín ako taký je súčasťou liečby chorôb ako žltačka, mononukleóza, žlčníkové kamene. Poškodenie pečene vzniká aj v dôsledku príjmu alkoholických látok – silymarín pomôže pri jej regenerácii, najmä pôsobením na bunky. Ďalej napomáha aj pri zlepšovaní trávenia – pri problémoch s trávením pomôže aj kurkumin complex, poskytuje aj ochranu cievam a žilám, dokonca je nápomocný aj pri odstraňovaní následkov chemoterapie.

liverax

Tip redakcie: Liverax

 • podporuje zdravie pečene
 • silné antioxidanty, ktoré prispievajú k ochrane buniek a tkanív pred oxidatívnym stresom
 • podporuje regeneráciu buniek pečene

Aké sú účinky tohto produktu na ľudský organizmus?

 • V prvom rade pomáha udržiavať prirodzenú činnosť ľudskej pečene.
 • Pomáha detoxikačným funkciám pečene. (Pomôže aj DetoxActive)
 • Napomáha regenerácii pečeňových buniek (úloha silymarínu).
 • Vplýva aj na žlč, konkrétne pozitívne povzbudzuje produkciu žlče.
 • Nepriamo sa podieľa aj na detoxikácii organizmu. (Pre efektívnu detoxikáciu odporúčame siahnuť po produkte Parasinea)

Ako spoznáme zle pracujúcu pečeň? Ako sa prejavujú ochorenia práve tohto orgánu?

Ako sme spomínali v úvode, jedným zo signálov problémov je aj zmena moču a stolice. Indikátorom problémov sú aj bolesti, trvalý pocit únavy a podráždenosti, ale aj nespavosť. Najpodstatnejším indikátorom je však koža a zmeny na nej. Svrbenie a značná intenzita citlivosti sú skorým indikátorom. Čo sa týka zmien kože, tak jej typickým prejavom je hromadenie bilirubínu pod ľudskou pokožkou.

Livinorm 20 tbl

Pre koho je tento produkt určený a komu nepatrí do rúk?

Výrobok je určený do rúk ľudí, ktorí trpia problémami s pečeňou, problémami s trávením alebo únavou. Je však vhodný aj pre osoby žijúce v značnom strese, výrobok je dobre kombinovateľný s inými liekmi.

Ako má vyzerať užívanie tejto látky?

Tablety sú určené na perorálne užívanie, tablety by sa nemali poliť ani nijako inak deliť. Dospelý človek môže užiť jednu tabletu až dvakrát denne. Je možné aj dlhodobé užívanie.

Livinorm 20 tbl

Ako má vyzerať skladovanie Livinormu?

Skladujeme v suchu, tme a pri teplote do 25 °C. Najlepšie je zachovávať tablety v pôvodnom obale. Samozrejmosťou je skladovanie mimo dosahu detí.

Tabletky nie sú vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Rovnako tak nie je vhodný pri alergii na jednu zo zložiek produktu.

liverax

Tip redakcie: Liverax

 • podporuje zdravie pečene
 • silné antioxidanty, ktoré prispievajú k ochrane buniek a tkanív pred oxidatívnym stresom
 • podporuje regeneráciu buniek pečene

Aké sú skúsenosti užívateľov s týmto produktom? Čo prezrádzajú užívateľské recenzie?

„Přípravek Livinorm, mohu jako doplňky stravy obsahující Ostropestřec mariánský vřele doporučit lidem majícím zdravotní problémy projevující se zvýšenými hodnotami výsledků jaterních testů, zvýšenou hladinou cholesterolu či trpícími toxicko-metabolickým poškozením jater. Přípravek svým složením pozitivně působí na funkci jater, které hrají důležitou roli při detoxikaci organismu. Rovněž je svým složením a působením podobný přípravkům Lagosa a Essentiale forte, které jsou lékaři předepisovány při vybraných jaterních onemocněních, potřebě podpory regenerace jaterní tkáně a zvýšené potřebě detoxikace organismu. Přípravek je vhodné dlouhodobě užívat po skončení lékařem předepsané léčbě výše uvedenými či jinými léčivými přípravky, případně přímo po poradě s lékařem. Důkazem tohoto tvrzení jsou po dlouhodobém pravidelném užívání tohoto přípravku zlepšené výsledky lékařského vyšetření osoby trpící metabolickým syndromem poškození jater.“

Treba povedať, že nejde o veľmi frekventovaný produkt na slovenských weboch. Preto som zalovil vo vodách českých fór.

„beru hodně léků,a tak Livinorm je nejlepší řešení pro potíže s játry
doporučuji produkt Livinorm všem,kdo rádi jedí tučná jídla ,anebo užívají hodně léků
už jsem v minulosti Livinorm užíval
produkt Livinorm je vyroben v malých tobolkách,které se dobře užívají
při ochraně mého zdraví je cena výrobku Livinorm pro mě méně podstatná“

 

Livinorm 20 tbl

Tip na produkt: Livinorm 20 tbl

 • Zlepšuje regeneračný potenciál pečene
 • Pomáha chrániť pečeň
 • Prisprieva aj normálnemu metabolizmu tukov

Aká je cena tohto produktu?

Balenie dvadsiatich tabliet Livinormu vás bude stáť približne necelých 8 eur. (Cena aktuálna ku dňu 16.7.2018)

 

Livinorm – lebo aj pečeni treba načúvať – toto je jeho cena.
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+