Vyberte stranu

LiVes Pectin je tekutý prípravok z jablčnej šťavy, ktorý sľubuje neskutočné výsledky rýchlosťou svetla v chudnutí. Je to ale skutočne tak? Naozaj sa za pomoci tohto pektínu chudne tak rýchlo alebo je v tom nejaký háčik?

LiVes Pectin – tabletky na chudnutie

Už vyššie spomínaná jablková šťava, ktorá sľubuje chudnutie jednoducho a rýchlo. Stačí ho len piť. LiVes Pectin je produkt maďarskej výroby, ktorý má za úlohu pomôcť telu znížiť hmotnosť a to dokonca bez tvrdých a drastických diet. Znie to jednoducho. Rýchlo. A najmä – pohodlne.

Podporuje vylučovanie prebytočných tekutín z tela a ničí tuky. Znie to lákavo. Aj jeho zloženie, ktoré si hravo dokážete nájsť na webe, hovorí o kvalitnom zložení.

LiVes Pectin obsahuje:

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že toto zloženie výrobku je rovnomerné a bohaté na svoje zložky a zaručí Vám chudnutie rýchlo a jednoducho bez ďalších zbytočných odriekaní si jedla. Nie však všetko čo vyzerá na prvý pohľad lákavo a jednoducho, to skutočne je.

Samotné užívanie tohto jablčného zázraku pozostáva z jednej lyžičky denne. Pektíny obsiahnuté v tomto prípravku majú za úlohu znižovať cholesterol v krvi, stabilizovať stavy pri hnačkách a zápchach. Pektíny sú samé o sebe telu veľmi prospešné. Vo svojej podstave je to vlastne čistá jablková šťava. Otázka však znie: Je ich v tomto prípravku na chudnutie obsiahnutých dosť na to, aby mohli telu rýchlo a účinne chudnúť?

LiVes Pectin

 

Dávkovanie LiVes Pectin

Tento prípravok sa odporúča rozriediť v 1-2 litroch vody. Po troch týždňoch by sa malo toto užívanie prerušiť.

Náš Tip:  KETÓNOVÁ DIÉTA NA 4 TÝŽDNE

KETÓNOVÁ DIÉTA NA 4 TÝŽDNE

 • Balíček obsahuje jedlo na 4 týždne
 • V prepočte to je 5 porcií denne
 • Môžete si vybrať aj balíčky na 3 alebo 2 týždňe
 • Na výber máte z viacerých príchutí
 • Mnoho reálnych pozitývnych výsledkov

LiVes Pectin cena

Tento jablčný zázrak stojí okolo 25 – 28€. Oficiálna stránka, na ktorej si tento výrobok (podotýkam slovenská stránka) si mení ceny asi podľa toho “kto sa ako vyspí”. Raz je cena vyššia, inokedy nižšia. Dobierka pri objednaní tohto prípravku je navyše okolo nejakých 5€. Čo je však alarmujúce – vyššie sme spomínali, že je to prípravok maďarskej výroby – v Maďarsku by ste ho kúpili za neuveriteľných “len” približne 6€.

Tip: Overené výživové doplnky na chudnutie

Názov Popis produktu Cena

Sugar Blocker BioSugar Blocker Bio 160g

 • BIO zmes Sugar Blocker obsahuje kombináciu účinných látok, ktoré možno odporučiť všetkým, ktorí sú orientovaní na zachovanie normálnej hladiny cukru v krvi a na potlačenie chuti na sladké a k jedlu
 • Výrobok je zložený iba z byliniek a predstavuje tak čistú alternatívu umelým prípravkom na kontrolu hmotnosti

button_do-obchodu

Fykotin Fykotin

 • tabletky od výrobcu mojalinia Fykotin podporujú stabilnú hladinu glukózy v krvi, vďaka čomu nedochádza k náhlym návalom hladu
 • chuť na sladké sa obmedzí do takej miery, že po čase Vás chuť na sladké omrzí.
 • telo je pri užívaní Fykotinu nútené čerpať z tukových zásob

button_do-obchodu

ReduXsReduXs
 • prípravok pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, udržiavať si ideálnu váhu a cítiť sa skvelo zapomoci prírodných výťažkov
 • viditeľné výsledky do jedneho mesiaca bez vedľajších účinkov
 • pomôže Vám udržať si skvelú postavu

 

button_do-obchodu

Garsin

 

 • Komplexný výživový doplnok na chudnutie.
 • Obsahuje látky podporujúce metabolizmus tukov a kontrolu telesnej hmotnosti.
 • Ovplyvňuje chuť do jedla, termogenézu a podporuje vylučovanie vody z tela.

button_do-obchodu

LiVes Pectin a recenzie “spokojných” zákazníkov

K recenziám na tento “ževraj” úžasný produkt asi toľko, že sa ho neoplatí kupovať. Prvý zavádzajúcim znakom podovodu je samotná cena výrobku. Je rozdiel zaňho zaplatiť 6€ a 26€. Druhým zavádzadlom je podľa mňa to, že zo šťavy z jabĺk ešte nikto nikdy neschudol. Čo však na to teda oklamaný zákazníci?

Tento produkt neodporúča kupovať ani jeden z nich. Priblížme si konkrétne vyjadrenia zákazníkov. Vo veľkej miere sa oklamaní ľudia zhodli na tom, že ak zjete jedno jablko denne, urobíte pre svoje zdravie omnoho viac ako pitím tohto prípravku. Dokonca súčasťou webových stránok, ktoré tieto produkt odporúčajú užívať, sú hanlivé až urážajúce slová na stranu “nie práve najchudších” ľudí.

Na stránke, ktorá tento produkt odporúča pre všetkých, ktorých chcú ľavou zadnou schudnúť, nájdete dokonca rôzne obrázky ľudí PRED a PO chudnutí. Sú však tieto obrázky reálne a pravdivé? Ďalšia hlúposť. Kto po pití “jablkového džúsu” bude mať tehličky na brucho? Aj keď by sa nám to všetkým rozhodne páčilo, nepoznám žiadneho takého človeka a ani nikto isto z Vás.

ReduXs

Tip: ReduXs

 • Prípravok pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, udržiavať si ideálnu váhu a cítiť sa skvelo.
 • Pomáha schudnúť a udržať si ideálnu váhu.
 • V kombinácii s cvičením vám pomôže si udržať vysnívanú postavu.

Záporné hodnotenie a skúsenosti ľudí

Čo sa týka skúseností s týmto produktom, na rôznych portáloch a weboch, som bohužiaľ nenašla pekného slovka na tento “zázrak”. Ľudia varujú pred zbytočne vyhodenými peniazmi a cítia sa dotknutí a oklamaní. Iní hovoria, že je to len mušt z jabĺk a viac na niečo také nenaletia. Je im ľúto, že sa takto rýchlo a podlo nechali oklamať, preto varujú aby ste to vy už nerobili. Aj keď stránka vyzerá pútavo a lákavo, nie je to pravda. Iná zákazníčka zase tvrdí, že si objednala viac balení, za ktoré zaplatila nehorázne peniaze a prišlo len domov len jedlo balenie.

Zákazníci dodávajú, že prípravok absolútne nefunguje a nespĺňa požadované sľuby. Na celom internete teda nenájdete jediný pozitívny ohlas na tento prípravok a stránku, ktorá ho predáva. Dokonca skúsenosť jednej zákazníčky hovorí za všetko: prípravok objednala, no potom sa dočítala o recenziách naň, objednávku zrušila, no hneď na druhý deň k nej prišiel balík a zásielku chtiac-nechtiac musela prebrať.

Sumárom tohto celého je podľa mňa to, že ide o jasný podvod. Nevyhadzujte peniaze za niečo, čo absolútne nefunguje a žiadne ohlasy v dobrom o ňom nenájdete. Treba naozaj dávať pozor na to, na čo míňate.

LiVes Pectin

Problémy sú aj s reklamáciami

Na sťažovanie nespokojných zákazníkov stránka nereaguje a nechce reklamácie vybavovať. Túto “pofidernú” stránku preveruje už aj Regionálny úrad verejného zdravotníctva. Sľubovaná je aj kontrola internetového obchodu a jeho riadne preverenie, ako aj preverenie konkrétneho produktu.

Dávame však do pozornosti produkt na chudnutie – GARSIN – ktorého účinky sú badateľné. Ľudia si tento prípravok pochvaľujú a recenzie na tento prípravok, ktoré sú voľne dostupné na webových portáloch, hovoria sami o sebe. Jedno balenie Vás vyjde približne 15€.  Zo slov nie jednej zákazníčky, môžeme konštatovať, že tieto kapsuly pomáhajú. Ich úlohou je kontrolovať telesnú hmotnosť a v prípade potreby, ju redukovať. Treba však brať do úvahy, že aj tento prípravok je stále výživovým doplnkom a jeho užívanie treba spojiť s aktívnym pohybom. Aktívny pohyb teda v spojení s pestrou a vyváženou stravou s doplňujúcimi kapsulami dajú za výsledok redukciu hmotnosti zaručene – treba však začať preto niečo konečne robiť!

 

Tip na kvalitný e-shop: garsin.sk

Prípravok na chudnutie Garsin si môžete kúpiť v oficiálnom e-shope garsin.sk. Budete tak mať zaručene dodaný výrobok, po ktorom túžite. Internetový obchod ponúka dopravu pri objednaní dvoch kusov zadarmo.

ADVANCE nutraceutics

 

Vyskúšali ste už nejaký produkt na chudnutie alebo konkrétne Garsin? Nechajte nám svoju skúsenosť v komentári! 

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 7. 8. 2018.

LiVes Pectin – zázrak na chudnutie alebo podvod?
4 (80%) 4 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+