Vyberte stranu

Dokonalé upravené ženské pery vedia upútať pozornosť každého chlapa. Chcete mať aj vy pery ako z Holywoodu? Ukážeme vám ako to dosiahnete!

 

Zázrak s názvom lesk na pery!

Každá žena túži po plnších a zvodných perách. S týmto druhom dekoratívnej kozmetiky akým je lesk na pery docielite výsledok úplne rýchlo a jednoducho! Len treba vedieť ako nato! Základom je starostlivosť o pery, na ktorú nemôžete zabudnúť. Tak ako sa staráte a chránite svoju pleť pred znečisteným ovzduším, taktiež je potrebné chrániť svoje pery pred popraskaním. Avšak, ak sa vám tomu nepodarilo predísť, pery ošetríte tak, že na dané miesto na hrubo natriete hrozienkovú masť, jelení loj alebo krém. Lesk vám v tomto prípade nepomôže.  Pri pravidelnej starostlivosti  môžete predísť dehydratácií. Dokonca niektoré produkty obsahujú vitamíny, ktoré pomáhajú vaše pery udržiavať hebké.

Lesk na pery môže byť skvelá bodka na záver pri úprave vašich pier. Po nanesení rúžu, ktorý si zvolíte,  si nakoniec pery pretriete leskom. Tyčinky s leskom sú vybavené aplikátorom, ktorá je prispôsobená sklonu pier. Niekedy vám stačí, ak si dáte lesk iba do stredu spodnej časti a efekt bude hneď viditeľný. Každý lesk sa však po určitej dobe rozpije. Vtedy ho nezadrží ani kontúrovacia ceruzka. Preto je lepšie, ak lesk na pery budete nanášať s mierou.

 

TIP: Max Factor Lesk na pery Colour Elixir Gloss

Lesk na pery

 • lesklé pery s pocitom balzamu
 • obsahuje vazelínu a minerálne oleje
 • nanášanie na pery pomocou aplikátora
 • kúpiť môžete na stránke Vivantis, ktorý ma výborne hodnotenie na Heuréke (91% zákazníkov odporúča) 

 

Lesk na pery nie je vybavený len aplikátorom, ale zakúpiť si ho môžete taktiež v tégliku. V takom prípade ho nanášajte vhodne zvoleným štetcom. Štetec má byť plochý a pevný! Okrúhly štetec nie je pri aplikácií taký presný. Na rozdiel od tyčinkovej formy je lesk v tégliku hustejší. Zatiaľ čo lesk v tyčinke sa viac leskne a je vodavejší. Záleží už len na vás, ktorý vám bude vyhovovať viac.

 

Oplatí sa investovať?

Je dobré, ak radšej zainvestujete pri kúpe kvalitného lesku na pery, ktorý vám na perách vydrží dlhšie. Odporúčame v tomto prípade navštíviť stránku Notino, ktorý sa môže pýšiť množstvom spokojných zákazníkov.

 

TIP: Kde nakupovať najlepšie lesky na pery?

hodnotenie

Zvyšok doladíte ceruzkou na pery!

Ak ste pri vašom líčení použili rúž na pery a ste spokojná s tvarom, tak môžete pre zvýraznenie použiť kontúrovaciu ceruzku vo farbe rúžu, poprípade o jeden stupeň tmavšiu farbu. Táto skvelá ceruzka zabráni tomu, aby sa rúž rozpil. Rúž sa tak dlhšie udrží na vašich perách.

TIP: Guerlain The Lip Liner

Ceruzka na pery

 • dlhotrvajúci efekt
 • skvele zvýrazní pery
 • kúpiť môžete na stránke Elnino, ktorá má výborné hodnotenie na Heuréke (97% zákazníkov odporúča) 

 

Zásady správneho používania!

Bezchybná úprava pier dá niekedy poriadne zabrať a vydrží možno kratšie ako by sme chceli. V spoločnosti zistíte, že sa vám rúž zrazil, pomôže vám v tej chvíli lesk na pery. Pretrite ním pery a uvidíte, že zamaskujete všetko potrebné. Bude to vaša rýchla pomoc, na ktorú už nedáte dopustiť! Leskom sa vám podarí to, že odpútate pozornosť od neestetických chybičiek na perách. A ako nájdete ten vhodný lesk práve pre vás?  Lesk nesmie pery dráždiť ani vysušovať, taktiež by mal mať príjemnú vôňu. Takýto lesk nájdete len tým, že ich vyskúšate viac.

TIP: Lancôme L’ Absolu Gloss Sheer

Lesk na pery

 • decentne zvýrazní pery
 • dodáva objem
 • v rôznych odtieňoch
 • kúpiť môžete na stránke Notino, ktorý má výborne hodnotenie na Heuréke ( 97% zákazníkov odporúča) 

 

Pravidlo na záver…

Jedno veľmi dôležité pravidlo na záver! Ak chcete mať dokonalé pery, je dôležité aby vaše okolie úst bolo upravené na jedničku, teda bez drobných chĺpkov, na ktoré by sa mohol rúž alebo lesk roztekať. Depiláciu hornej pery vám v kozmetickom salóne nezaberie veľa času!

Lesk na pery: Všetko pre váš neodolateľný úsmev!
5 (100%) 8 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+