Vyberte stranu

Muži, ktorí majú problémy s erekciou, sa už určite stretli s rastlinou s názvom kotvičník zemný. Zvyšuje hladinu testosterónu údajne až o 30 %, u žien zas podstatne zvyšuje hladinu estrogénu. Zvyšuje tiež vitalitu, čím sa zlepší aj váš výkon v posteli.

Prípravky z tejto zázračnej rastliny sú vhodné tak pre mužov, ako aj pre ženy. Pre svoje priaznivé účinky na ľudský organizmus sa kotvičník používa pomerne často vo farmaceutickom priemysle.

 

Kotvičník zemný účinky

Kotvičník sa z dôvodu jeho priaznivých účinkov často používa ako výživový doplnok či ako súčasť tabliet a produktov na podporu erekcie.

Z kotvičníka zemného, čiže Tribulus terrestris sa používajú korene i plody. Korene majú priaznivé účinky na libido a sexuálnu pohodu a kvety zas účinne pôsobia pri kardiovaskulárnych a urologických problémoch. Výskum na zvieratách dokázal, že kotvičník chráni orgány pred oxidačnými poškodeniami, týka sa to predovšetkým o pečene a obličiek. Pôsobí tiež veľmi dobre proti stresu.

Kotvičník zemný čaj

Rastlina obsahuje steroidné saponíny, ktoré pomáhajú pri problémoch reprodukčných orgánov. Od neplodnosti u mužov i u žien, problémy s menopauzou, sexuálnym libidom atď.

Kotvičník zemný nájdete v teplých miernych a tropických oblastiach Európy, južnej Ázie, Afriky a Austrálie. Pôvodne však pochádza z piesočných morských pobreží Číny a Japonska. Muži si ho pochvaľujú nielen kvôli zvyšovaniu testosterónu, ale aj kvôli jeho priaznivým účinkom na tvorbu svalov a navýšeniu sily.

Pokiaľ užívate kotvičník, účinky sú vám známe. Ak sa na to len chytáte, mali by ste vedieť, že má tiež močopudné vlastnosti, zlepšuje trávenie, znižuje hladinu cukru v krvi a cholesterolu. Podporuje cirkuláciu krvi v lete, normalizuje činnosť srdca a ciev, zlepšuje obranyschopnosť a imunitu.

Názov  Popis produktu Kde kúpiť? Cena

Energy Tribulus terrestris

tribulus terrestris čaj

 • 100-percentne prírodný produkt,
 • čaj obsahuje iba vňať kotvičníka zemného,
 • krásne vonia a dobre sa pije

 • e-shop zodpovedá svojmu menu a ponúka len zdravé produkty,
 • doba dodania je blesková, dopravné stojí iba 1,90 eura,
 • ponúka lekársku poradňu zdarma

do obchodu

Kompava Tribulus terrestris

Kompava Tribulus terrestris

 • podporuje rast svalovej hmoty a sily,
 • zvyšuje výdrž,
 • zvyšuje hladinu testosterónu a estrogénu

 • e-shop odporúča na heuréke až 96 % zákazníkov,
 • dodacia doba je do 48 hodín,

do obchodu

Kotvičník zemný Kiwu Wuki

 • ide o suchý extrakt z kotvičníka zemného,
 • podporuje tvorbu spermií, u žien prispieva k dozrievaniu vajíčok,
 • pomáha riešiť problémy v klimaktériu

 • e-shop lieky24.sk odporúča 95 % zákazníkov,
 • dodanie je rýchle,
 • ceny sú výhodné

do obchodu

Ako ho užívať?

Kotvičník možno užívať v rôznych formách. Ak ste sa rozhodli pre kotvičník, čaj je dobrý začiatok. Nie je však určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pije sa zvyčajne dvakrát denne, denná dávka pri daných výrobkoch sa nesmie prekračovať.

Tabletky zložené zo suchého extraktu kotvičníka zemného sú vhodné pre mužov aj pre ženy. Okrem zlepšenia sexuálneho života, zlepšia aj vašu náladu.

Tip: Kde nakúpite prípravky s kotvičníkom?

Rôzne produkty s obsahom kotvičníka nájdete v e-shope prezdravie.sk. V ponuke má čaje i tabletky. Na heuréke si tento e-shop pochvaľuje až 97 % zákazníkov. Pridajte sa k nim.

V ponuke je aj tinktúra z kotvičníka, ktorá sa užíva ako doplnok stravy, a prášok. Jedna lyžička sa zmieša s vodou alebo džúsom a užije sa v ranných hodinách.

 

Kotvičník zemný cena

V závislosti od výberu prípravku, jeho množstva a značky sa odvíja jeho cena. Čaj na vitalitu s obsahom kotvičníku si môžete kúpiť za 1,99 eura. Ak chcete zvýšiť svoju fyzickú a psychickú odolnosť a prinavrátiť do svojho života pohodu, dobrou voľbou je Modrý prameň s kotvičníkom za 1,71 eura. Sypaný čaj zo sušenej vňate, čiže najkoncentrovanejšia verzia čaju je v ponuke za 6,90 eura.

Balenie 120 tabletiek Tribulus terrestris, ktoré sú určené pre kondičných a profesionálnych športovcov a pre zlepšenie sexuálneho výkonu, získate od 14,87 eura.

Tip redakcie na produkt: Energy Tribulus terrestris

tribulus terrestris čaj

Bylinný čaj z vňate kotvičníka zemného má blahodarné účinky na mužov a ženy starších ako 40 rokov. Keďže harmonizuje hladinu testosterónu a estrogénu v organizme, ocenia ho predovšetkým ľudia s problémami v posteli.

button_chcem-vediet-viac

Chcete vedieť viac?

O skutočných účinkoch kotvičníka vám najlepšie zreferujú jeho pravidelní užívatelia. Nemusíte si do vyhľadávača zadávať spojenia kotvičník zemný skúsenosti či kotvičník zemný fórum. O referenciách ku konkrétnym výrobkom sa dozviete napríklad na stránke heuréka. Užívatelia si pochvaľujú napríklad značku Kiwu Wuki.

 

Spokojní boli aj s čajom s obsahom kotvičníka.

 

Zaujímavosti o tejto rastlinke

Kotvičník zemný je výborný pre športovcov a ľudí, ktorí majú problémy so svojím sexuálnym životom. To už viete. Vedeli ste však, že sa o ňom hovorí ako o bylinke šťastia?

Keďže kotvičník priaznivo vplýva na hladinu hormónov v tele, automaticky vám v žilách prúdi pocit spokojnosti a možno priamo povedať, že šťastia. Rovnováha po všetkých stránkach vedie k spokojnosti so sebou a svojím životom. Tribulus terrestris je skvelou cestou, ako si hladinu hormónov ustrážiť a cítiť sa dobre.

Tip na produkt: Kotvičník zemný Zenvia

Kotvičník zemný od spoločnosti Zenvia vám pomôže udržať si normálny stav krvného tlaku a ciev. Pozitívne ovplyvňuje zrážanlivosť krvi, napomáha udržať zdravé obličky, močové cesty a prostatu.

button_chcem-vediet-viac

Kotvičník sa zaraďuje medzi superpotraviny, čo svedčí o jej kvalite a prospešnosti pre zdravie. Napriek jeho skvelým účinkom a množstve prospešných chemických látok, ktoré obsahuje, sa v západnej medicíne zatiaľ veľmi nevyužíva. Už ho však začali výrobcovia liečiv objavovať a možno ho nájsť vo viacerých formách aj u nás.
Tribulus terrestris je dobrým pomocníkom aj pri problémoch s močovými kameňmi, pri chronickej hypertenzii a pri rôznych kožných chorobách. Najväčšiu popularitu však získal ako afrodiziakum. Neovplyvňuje totiž len potenciu, ale aj samotnú chuť na sex.

Kotvičník zemný dvojica

Pár informácií na záver

Pokiaľ uvažujete nad tým, že chcete začať užívať kotvičník zemný, čaj alebo tabletky si môžete kúpiť v ktoromkoľvek e-shope. Ak už ste si zakúpili kotvičník, účinky sú pravdepodobne prvou vecou, ktorá vás bude zaujímať. Pomôže vám s vitalitou, sexuálnym životom aj s vyrovnaním sa so stresom. Prírodné produkty zväčša nemajú nepriaznivé účinky. Kotvičník môže spôsobovať mierne nevoľnosti či bolesti hlavy, stačí však znížiť dávku a nepriaznivé vedľajšie účinky pominú.

Tip: Kde nakúpite prípravky s kotvičníkom?

Rôzne produkty s obsahom kotvičníka nájdete v e-shope lieky24. V ponuke má čaje i tabletky. Na heuréke si tento e-shop pochvaľuje až 95 % zákazníkov. Pridajte sa k nim.

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Svoje rozhodnutie zaobstarať si kotvičník zemný nebudete ľutovať.

Kotvičník zemný: Prečo je pre vás vhodný a aké sú jeho účinky?
4 (80%) 42 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+