Vyberte stranu

Ak sa povie striebro väčšine ľudí hneď napadnú strieborná šperky, náušnice, hodinky, rôzne prívesky a podobne. Striebro sa však využíva aj v alternatívnej medicíne pre jeho široké spektrum účinkov, nájdeme ho aj v kozmetických výrobkoch a nie je problém ho zohnať aj na Slovensku!

Koloidné striebro poznali už v starovekom Ríme

starí Rimania si dávali strieborné mince do misky s vodou a tak sa ňou potom umývali – verili, že budú ešte viac čistí, zdravší a budú “vydenzifikovaní”. Tento zvyk sa uchoval a neskôr aj preniesol do stredoveku. Avšak ak ľudia užívali viac striebra ako mali, začali sa u nich prejavovať vedľajšie účinky jeho užívania. Aké to boli? Ich pokožka sa začala sfarbovať do sivo-modra a nielen to! Začali mať sivasté oči, nechty, ďasná, vnútorné orgány. Aj keď potom neskôr už prestali striebro užívať, nevedeli sa len tak jednoducho zbaviť tohto sfarbenia.

 

Tip na kvalitný produkt: Koloidné striebro

 • Pomáha uzdravovať akné
 • Regeneruje pleť
 • Kúpite v e-shope Drmax.sk

button_chcem-vediet-viac

Účinky koloidného striebra na náš organizmus

Niektorí alternatívni medici ho dokonca prirovnávajú k prírodnými antibiotikám. Tak ako fungujú antibiotiká, aj koloidné striebro niektoré “zlé” baktérie v tele zabíja, no na druhej starne zabíja aj tie dobré. Telu prospešné “dobré” baktérie potom treba pri užívaní koloidného striebra dopĺňať – ako je každému jasné napríklad probiotikami alebo nejakými mliečnymi výrobkami.

koloidné striebro

 

Účinky koloidného striebra sú naozaj rôznorodé

Nižšie spomenieme niektoré ochorenia, proti ktorým bojuje koloidné striebro vnútorným užívaním:

Ak sa cítite chorľavý, prechladnutý alebo neustále bojujete s chrípkou, stavte na koloidné striebro. Okrem toho ho môžete využiť pri rôznych zápalových ochoreniach či infekciách, a ďalších zápaloch – napríklad aj pri zápale močového mechúra alebo hrubého čreva, dokonca vtedy ak máte problémy s mandľami! U mužov bojuje s ťažkosťami s prostatou – pri jej zväčšení a pri neustálom nutkaní na močenie.

Ak cítite, že potrebujete zregenerovať, začať zdravie a lepšie žiť, skúste detoxikáciu organizmu práve s koloidným striebrom. Okrem tohoto pomáha v boji s artritídou, reumou a paradentózou. Paradenóza  je veľmi závažné ochorenie zubov, kedy Vám vypadávajú zuby a krvácajú Vám ďasná. Ak Vás teda trápi aj tento problém, je overené že koloidné striebro zmierňuje jej príznaky a iné sprievodné javy.

Okrem už toľkých spomínaných vecí, by sme chceli vyzdvihnúť, že koloidné striebro bojuje tiež proti tuberkulóze a hravo si tiež poradí so zápalom dýchacích ciest (najmä pri zápale horných dýchacích ciest). K tomu všetkému je dôležité povedať, že pomáha urýchliť priebeh angíny, čo je choroba, ktorá vie niekedy veľmi potrápiť človeka a ďalších virózach či infekciách v tele. Dbá tiež na zmiernenie salmonelózy a žltačky iných ochoreniach, ktoré vznikajú nepriaznivým pôsobením stafylokoka a streptokoka. Je chodné ho užívať aj pri borelióze a toxoplazmóze.

 

E-shopy ponúkajúce koloidné striebro:

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma

button_do-obchodu

najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie
button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

 

Koloidné striebro 10 ppm roztok 1x500 mlbutton_do-obchodu
 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu 
KOLOIDNÉ STRIEBRO Ag roztok 1x500 mlbutton_do-obchodu

Na čo všetko možno koloidné striebro využiť pri jeho vonkajšom užívaní?

Účinky koloidného striebra sú známe aj pri jeho vonkajšom užívaní. Konkrétne miesto, je potrebné natierať a môžete ho užívať vtedy ak máte nasledovné problémy:

 • pri bodnutí hmyzom
 • pri plesniach na koži
 • popálená pokožka
 • pri modrinách a ďalších odreninách
 • pri častom výskyte herpesov na perách – urýchľuje ich hojenie
 • pri častom výskyte aftov alebo pri zapálených ďasnách
 • lieči tiež akné a lišaje a iné opary na tele
 • užívajte ak máte problémy s hemorodimi
 • pre ženy – pri problémoch častého a opakovaného výskytu kvasiniek a iných infekcií
 • pri psoriáze a ekzémoch
 • pri kožných mykózach a vredoch, bradaviciach

Ako užívať koloidné striebro?

Koloidn striebro je určené tak ako pre mužov, tak aj pre ženy. Dokonca, užívať na vonkajšie použitie ho môžu aj malé deti. Výrobcovia však hovoria, že po 90 dňoch stratí svoju najväčšiu silu. Okrem toho, na vnútorné používanie by sa malo užívať najviac jeden mesiac. Ako ho ale je vhodné dávkovať? Ak by ste chceli skúsiť očistu a detoxikáciu tela je vhodné ho žívať približne 21 dní. Bližšie dávkovanie si dokážete hravo nájsť na internete, pretože každý deň je dávkovanie iné – každý deň sa užíva inak, napríkald. prvých päť dní by sa mal prípravok užívať po jednu lyžičku, ďalších päť dní už dve lyžičky a podobne. Viac sa dočítate pri jeho kúpe.

Výrobca tiež dodáva, že je vhodné spolu s jeho užívaním, užívať aj nejaké probiotiká alebo mliečne výrobky, ktoré slúžia ako probiotikum. Pri užívaní koloidného striebra na vnútorné použitie sa tiež odporúča, aby ste denne vypili minimálne 1.5 litra čistej vody. Čo je dôležité poznamenať je to, že pri užívaní konkrétnej dávky koloidníého striebra by ste ho nemali zapíjať čistou vodou ani inou ďalšou tekutinou.

Tip na výhodnú kúpu:Koloidné minerály + Koloidné striebro

Pharma Activ Koloidné minerály 2x 300 ml + Koloidné striebro Ag100 (10ppm) 500 ml ZADARMO

 • Koloidné minerály  organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu
 • Prispievajú ku zdravím nechtom, vlasom, a správnemu fungovaniu nervovej sústavy

button_chcem-vediet-viac

Koloidné striebro – cena

Aj keď klasická medicína, ani európska únia užívanie koloidnéhos triebra príliš neschvaľuje, je pomerne ľahko dostupným prípravkom a to za rozumnú cenu. Pred jeho užívaním by ste sa však mali najskôr poradiť so svojím lekárom alebo iným špecialistom.

Koloidné striebro – recenzie

Recenzie na koloidné striebro pomerne ľahko dostať na viacerých webových portáloch – stačí len hľadať. Ľudia si tento výživový doplnok chvália a odporúčajú ďalej. V recenziách je hodnotený približne 4-5 hviezdičkami.

koloidné striebro

 

Koloidné striebro – skúsenosti

Reálne skúsenosti overených zákazníkov hovoria za všetko. Jedna zákazníčka hovorí, že pri jeho užívaní pocítila veľmi účinné zmeny v tele. Aj iní zákazníci dodávajú, že s ním majú veľmi dobré skúsenosti a odporúčajú ho iným. Pochvaľujú si tiež jeho okamžité účinky – či už pri vnútornom alebo vonkajšom užívaní.

 

Tip na e-shop: lekáreňtriveže.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Vyskúšali ste už niekedy v minulosti koloidné striebro? Boli ste s ním spokojný? Budeme radi, ak nám Vašu skúsenosť zanecháte v komentári! 

 

Koloidné striebro: široké spektrum účinkov
4.3 (86.67%) 6 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+