Vyberte stranu

KlimaSei je test na to aby ste zistili či ste v menopauze. Je teda určeným všetkým ženám, ktoré majú pocit, že sú už v prechodnom období. Ak tušíte, že by ste mohli byť v tomto období no nieste si tým istá, skúste tento špeciálny test, ktorý bol vyvinuté práve na tento typ problému. Jedno balenie obsahuje 2 kazety, určené k testovaniu. Klimatérium je obdobie, ktorého prvé znaky sú prirovnávané k príznakom tehotenstva. U niektorých žien nastupuje toto obdobie už po prekročení štyridsiatky, u iných je to až po päťdesiatom roku života. Je to obdobie, ktoré telo ženy sprevádzajú viaceré zmeny. V tomto článku sa dočítate viac o týchto zmenách a jeho vplyvoch na organizmus ženy. Čítajte ďalej!

Tip redakcie: Menoxin menoxin

 • prírodné aktívne látky podporujú komfort pri menopauze (ženský prechod) a jej prejavoch
 • extrakt z ďateliny lúčnej, šalvie lekárskej, ľanu siateho a ploštičníka strapcovitého uľavujú pri prejavoch menopauzy

Menopauza a klimatérium

U každej ženy je nástup tohto obdobia v inom veku, Je sprevádzaný viacerými zmenami, ktoré telo ženy postihujú. V ktorom veku Vás toto obdobie stihne zasiahnuť, záleží aj od genetiky. Je veľmi pravdepodobné, že vek, v ktorom Vaša mama prešla do prechodu, bude vekom kedy prídete do tohto obdobia aj Vy. Ženy sú rôzne tvory a preto sa u každej toto obdobie prejavuje inak. Kým u jednej skupiny žien nenájdete žiadne príznaky ani symptómy tohto obdobia, iná skupina žien sa musí dokonca liečiť.

 

ruže

 

Ako sa toto obdobie prejavuje?

 

Fyzické symptómy monopauzy

Tým, že telo každej jednej ženy sa líši, líšia sa aj príznaky, ktoré Vás v tomto období budú sprevádzať. Veľa žien hvoorí o nekontrolovateľných návaloch tepla, s ktorými si nevedia dať rady. Ako ďalšie fyzické symptómy by sme chceli vyzdvihnúť to, že žena sa v tomto období cíti slabo a pociťuje častejšiu nevoľnosť. Samozrejmosťou sú tiež bolesti hlavy, ktoré Vás sprevádzajú deň čo deň nielen v práci, ale nonstop počas celého dňa a niektoré ženy sú nútení si vziať tabletku od bolesti, aby si trochu od bolesti poľavili. Sú ženy, ktoré dokonca v tomto období zažívali také silné nevoľnosti, ktoré viedli až ku závratom a odpadávaniu. Medzi ďalšie znaky menopauzy radíme aj potenie, ktoré už nie je obvyklé a zvýšené búšenie srdca.

 

TIP: Výživový doplnok v období menopauzy

Menox 45

 • doplnok stravy v období menopauzy
 • 15 denná kúra zadarmo
 • bez vedľajších účinkov
 • garancia vrátenia peňazí
 • Prečítajte si našu recenziu na tento prípravok 
menox45

 

Psychické symptómy menopauzy

Okrem fyzických zmien, ktoré telo ženy postihujú, nastávajú isté zmeny aj v psychickej oblasti žien. Neodmysliteľnou súčasťou sú zmeny najmä v náladách, ktoré sú častým javom. Do dňa sa Vám nálady môžu meniť aj niekoľkokrát – podobne ako v období menštruácie u žien. U niektorých žien nastupujú aj ďalšie zmeny a to napríklad to, že sa im dokáže zhoršiť pamäť, ženy sa ťažšie v tomto období rozhodujú keď stoja pred nejakou ťažšou skúškou. Okrem toho, ničím nezvyčajným nie je ani nespavosť, ktorá ženy v menopauze postihuje naozaj často. Cítite sa unavená, vyčerpaná, neoddýchnutá. Okrem toho – žena sa ťažšie sústredí a občas sa cíti aj stratená a potrebuje si poplakať.

 

Eshopy ponúkajúce KlimaSei: 

 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu
najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

Aké sú fázy menopauzy?

Menopauza je obdobie, ktoré sa delí na štyri menšie obdobia. Prvým obdobím je obdobie nazývané aj premenopauza. Toto obdobie je ešte pred samotnou menopauzou. Ďalším nastupujúcim obdobím je obdobie menopauzy. Toto samotné obdobie je obdobím, kedy sa vo Vašom tele udeje posledná menštruácia. Tretím obdobím je tzv. perimenopauza. Toto obdobie je približne rok po menopauze. Štvrtým a posledným obdobím je tzv. postmenopauza. Toto obdobie je obdobím od poslednej menštruácie – ráta sa to približne na dvanásť mesiacov.

 

 

klimaSei staršia žena

KlimaSei – test menopauzy – pre koho je určený?

Je určený pre všetky ženy, ktoré prekročili hranicu štyridsať rokov. Pre všetky ženy, ktoré si myslia, že sa u nich toto obdobie už prejavilo. Je pre všetky ženy vo veku od štyridsať do päťdesiat rokov. Prvé príznaky nástupu menopauzy sú veľmi podobné tým tehotenským. Test sa používa približne ako tehotenský. Na jeho použitie sa odporúča najmä ranný moč. V jednom balení nájdete dve kazety, ktoré zahŕňajú ešte aj dve pipety na použitie. Balenie obsahuje aj dôkladný návod na použitie, ktorým by sme sa mali pri používaní riadiť.

 

TIP: Kvalitný prípravok na zmiernenie príznakov menopauzy

Feminox

 • prírodný výrobok
 • stimuluje hormonálny systém
 • jednoduché užívanie
 • diskrétne doručenie 

 

feminox  

 

Ako test KlimaSei používať?

Vhodné je používať ranný moč. Ranný moč je vhodné odobrať do čistej sklenej nádobky a tak test použiť. Ešte pred vykonávaním testu, vyberte jednu kazetu z ochranného obalu a položte ju na rovný povrch. Potom vyberte z obalu pipetu a z nádobky odoberte pipetou trochu moču a následne na to kvapnite 3 – 4 kvapky do priehlbeninky na kazete na to určenej. Ak budete tieto kvapky kvapkať na kazetu, mali by ste držať pipetu v zvislej polohe. Na tomto teste je super to, že sa dá vykonať aj v pohodlí domova a výsledok vlastne viete hneď za malú chvíľu.

 

KlimaSei test menopauzy – cena

Tento test je dostupný v každej jednej lepšej lekárni alebo na viacerých internetových portáloch. Je dostupný približne za približne desať eur. Cena je preto dostupná pre každú žena, ktorá túži vedieť či toto obdobie nastúpilo už aj u nej.

 

Tip redakcie: Menoxin menoxin

 • prírodné aktívne látky podporujú komfort pri menopauze (ženský prechod) a jej prejavoch
 • extrakt z ďateliny lúčnej, šalvie lekárskej, ľanu siateho a ploštičníka strapcovitého uľavujú pri prejavoch menopauzy

 

KlimaSei test menopauzy – recenzie

Recenzie na tento prípravok sú 100-né% hodnotenia a ženy o tom prípravku hovoria ako o veľmi účinnom na zistenie tohto obdobia.

 

Eshopy ponúkajúce KlimaSei: 

 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu
najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

KlimaSei test menopauzy – skúsenosti

Zo skúsenosti zákazníčiek treba vyzdvihnúť to, že ženy si tento test pochvaľujú a preto ho odporúčajú aj iným. Vyzdvihujú, že cena tohto výrobku je dostupná pre každého a preto po ňom siahajú ženy v tomto veku, aby si overili či už prešli do tohto štádia alebo ešte nie. Ak teda začnete pociťovať vo veku od 40 do 50 rokov nezvyčajné a prudké návaly tepla, isto skúste siahnuť isto po tomto teste, aby ste si to overili. Iná žena hovorí, že po tomto teste siahla až napríklad vo veku 53 rokov a test jej presne ukázal či už je v tomto období či nie.

Tip na kvalitný e-shop: Kde nakupovať KlimaSei test

Odporúčame ho nakupovať v obľúbenom internetovom obchode pilulka.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Máte skúsenosti s týmto testom? Dajte nám o tom vedieť v komentári!

KlimaSei – zistite či ste v menopauze!
5 (100%) 15 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+