Vyberte stranu

Kolagén je vláknitá bielkovina, ktorá tvorí základ chrupaviek, kostí a väzov.vplyv na vzhľad našej pleti, vlasov, nechtov aj zubov a vďaka nemu sa môžeme tešiť z pohybu, zdravých kĺbov a väzov. Ak nám v tele kolagén chýba, potrebujeme ho doplniť. Ideálnym doplnkom je v takom prípade Inca Collagen, ktorý je najčistejšou a najsilnejšou prírodnou formou kolagénu na našom trhu.

 

Inca Collagen – toto sú jeho účinky

Inca Collagen je 100-percentný bioaktívny kolagén z morských rýb. Tento výživový doplnok má výrazný vplyv na regeneráciu a výživu vášho tela a pri pravidelnom užívaní budú pozitívne zmeny na vašej pokožke, vlasoch a nechtoch badateľné.

Výživový doplnok Inca Collagen je biokaktívny, teda živý, čo znamená, že ho naše telo dokáže využiť presne tak, ako by využilo svoj vlastný kolagén. Telo si totiž kolagén dokáže vytvoriť aj samo, avšak jeho produkcia s vekom klesá. To sa prejavuje zhoršením kvality vlasov, nechtov a starnutím pleti, ale aj bolesťami kĺbov a horšou ohybnosťou.

inca collagen recenzie

Vekom telo totiž kvôli nedostatku kolagénu prichádza o svoju elasticitu a môže to vyzerať tak, ako by sme vysychali. Ak týmto nepríjemným príznakom starnutia chcete zabrániť, mali by ste zvážiť užívanie doplnku Inca Collagen.

 

Tento produkt je však vhodný aj pre ľudí, ktorí sa aktívne hýbu a športujú. Je pravda, že šport a pohyb sú zdravé, avšak pri niektorých športoch trpia naše kĺby a šľachy, a tak je potrebné sa o ne starať. A to nielen vhodným strečingom a regeneráciou po tréningu, ale aj správnou a pestrou stravou a tiež výživovými doplnkami pre kĺby, svaly a väzy. Má účinky priaznivé pre ľudí, ktorých začali trápiť problémy súvisiace s vekom, ale aj pre aktívne žijúcich športovcov.

Náš Tip: Inca Collagen

Inca Collagen

 • Je Najúčinnejší a najsilnejší Bio-aktívny kolagén, ktorý Vám naozaj pomôže
 • 100-percentný kolagén bez iných prísad
 • Jednodúchému návkovaniu prispieva aj jeho rozpustnosť vo vode
 • Trojzložkový kolagén, ktorý sa výborne vstrebáva
 • Denná dávka kolagénu obsahuje 3000 mg hydrolyzovaného kolagénu

Inca Collagen – cena korešponduje s kvalitou

Cena je pre mnohých z nás pri kúpe výživových doplnkov rozhodujúca. Jedno balenie Inca Collagenu obsahuje 30 vreciek 100-percentného morského kolagénu. V každom z vrecúšok nájdete 3 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu z morských rýb. Inca Collagen má formu prášku, v ktorom nájdete kolagén typu I., II. A III. Vďaka práškovej konzistencii je kolagén ľahko a rýchlo rozpustný vo vode či v akomkoľvek inom nápoji. Môžete si ho teda pokojne dať do proteínového nápoja po cvičení, alebo spraviť z neho súčasť smoothie či iného zdravého nápoja. Alebo si ho len tak rozpustíte vo vode. Nemusíte sa obávať, že by vám pokazil chuť vášho obľúbeného nápoja, pretože je úplne bez chuti.

Inca Collagen – cena tohto produktu je adekvátna jeho kvalite. Inca Collagen dostanete v internetových obchodoch za približne 40 eur, teda jedno vrecúško vás vyjde 1,30 eur. Výhodou produktu je, že vďaka praktickému baleniu si ho môžete vo vrecúšku vziať kamkoľvek a nezaberie vám takmer žiadne miesto.

Na kĺby odporúčame aj: Flextor

 • prípravok predstavuje komplexnú starostlivosť o kĺby
 • obsahuje kombináciu 7 aktívnych látok
 • kúpite na Flextor.sk

Ako užívať Inca Collagen

Pri začatí užívania tohto výživového doplnku je vhodné, aby ste začali s úvodnou kúrou. Tá by mala trvať v ideálnom prípade tri mesiace, no postačí, ak ju budete držať len dva. Počas tejto úvodnej kúry by ste mali užívať denne jedno vrecko Inca Collagenu, ktoré si rozpustíte v dvoch až troch deci ľubovoľného studeného nápoja. Dajte si však pozor, aby to nebol grepový džús, pretože ten sa na rozpustenie prípravku neodporúča.

inca collagen cena

Ak patríte k športovcom, môžete Inca Collagen užiť priamo po tréningu či cvičení. Niektorí však dávajú prednosť užívaniu pred spaním, aby tak ešte viac podporili regeneráciu organizmu počas spánku. V podstate však na tom, kedy budete Inca Collagen užívať, nezáleží.

Po úvodnej fáze užívania si môžete urobiť prestávku dva mesiace a potom pokračovať v užívaní Inca Collagen. Môžete ho užívať v kúrach, teda spôsobom, že po dvoch mesiacoch si dáte dva mesiace prestávku.

Inca Collagen 90 g 

Vyskúšajte: Inca Collagen 90 g 

 • výživový doplnok s obsahom 100% čistého morského kolagénu
 • je to prášok rozsupstný v tekutine
 • prechádza cez tráviaci trak v nezmenenej podobe a je zbavený rybieho zápachu, pričom sa nemení nutričná hodnota

 

Skúste aj: Colafit

 • čistý kryštalický kolagén 
 • 1 kocka (8 mg) lyofilizovanéhho kolagénu zodpovedá 800 mg kolagenového gélu
 • užíva sa jedna kocka nalačno, 10 minút pred jedlom
 • kúpite v internetovom obchode Dr. Max

 

Inca Collagen – recenzie a skúsenosti aj zo stránky Heureka

Ak sa rozhodujete, či je práve Inca Collagen vhodným doplnkom pre vás, možno vám v rozhodovaní pomôžu recenzie ľudí, ktorí s ním majú skúsenosť.

Veľká väčšina ľudí, ktorí sa rozhodli pre užívanie doplnku Inca Collagen, je s týmto výživovým doplnkom spokojná. Dámy sa tešia najmä zlepšenej kvalite vlasov, pokožky a nechtov, ktoré sa po pravidelnom užívaní prestali štiepiť a lámať a výrazne spevneli. Viacero žien si všimlo, že sa im prestali štiepiť končeky vlasov a že ich hriva začala rýchlejšie rásť. Na stránke Heureka sme dokonca našli skúsenosti hovoriace o zmiernení celulitídy a zlepšení kvality pleti.

 

Samozrejme, užívatelia sa podelili aj o skúsenosti týkajúce sa ich pohyblivosti. Bolesti kĺbov a šliach sa po úvodnej kúre zmiernili alebo úplne zmizli. Recenzie na Inca Collagen teda ukazujú, že ide o skutočne účinný produkt.

Veľkou výhodou produktu Inca Collagen je jeho skvelá schopnosť rozpustiť sa vo vode, respektíve v akejkoľvek tekutine. Vďaka tomu si môžete prípravok nasypať do svojho obľúbeného nápoja. A keďže nemá žiadnu chuť, ani si to nevšimnete. Okrem toho si užívatelia v recenziách pochvaľujú praktickosť balenia.

Pozrite sa, ako sa Inca Collagen dobre rozpúšťa:

Ak by sme chceli nájsť nevýhody  tohto výživového doplnku, mohli by sme spomenúť cenu, ktorá sa niektorým zákazníkom môže zdať vyššia. Niektorí z užívateľov sa sťažovali, že v prípravku cítia rybaciu chuť, no ďalší to vyvracali, a tak to asi závisí od vašej citlivosti.

Tip na kvalitný e-shop: Kde nakupovať Inca Collagen

Výživový doplnok Inca Collagen odporúčame nakupovať v obľúbenom internetovom obchode Lekáreň Dr. Max. Medzi zákazníkmi patrí k obľúbeným, o čom svedčia aj hodnotenia na na stránke Heureka.sk.

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Rady na záver

V prípade, že vás trápia bolesti kĺbov a šliach, prípadne padajúce vlasy a lámavé nechty, výživový doplnok Inca Collagen vám môže pomôcť zbaviť sa týchto nepríjemných problémov. Nezabudnite však na vyváženú stravu a v prípade, že bolesti kĺbov neustúpia ani po trojmesačnej kúre, hľadajte riešenie s vašim lekárom. Nezabúdajte na to, že je to výživový doplnok a nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený deťom ani tehotným ženám.

 

Inca Collagen 90 g 

Vyskúšajte: Inca Collagen 90 g 

 • výživový doplnok s obsahom 100% čistého morského kolagénu
 • je to prášok rozsupstný v tekutine
 • prechádza cez tráviaci trak v nezmenenej podobe a je zbavený rybieho zápachu, pričom sa nemení nutričná hodnota

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 12. 7. 2018.

Zdroj: https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/inca-collagen-615489.html, https://www.incacollagen.sk/

Inca Collagen – aké sú jeho účinky, cena a recenzie užívateľov
3.8 (75.63%) 32 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+