Vyberte stranu

Vaginálnu infekciu môžete chytiť kedykoľvek. Jeden deň sa cítite výborne a pohodlne vo svojom tele, druhý zápasíte s nepríjemným svrbením, pálením a výtokom. Prvá pomoc pri problémoch s vaginálnou nerovnováhou sú prípravky Idelyn Beliema.

Vaginálne zdravie ženy je nesmierne dôležité z viacerých hľadísk. V prvom rade z reprodukčného hľadiska – ak chce mať žena dieťa, musí byť zdravá. Áno, aj tam dole. V druhom rade kvôli zdravému sexuálnemu životu. Užívať si sexuálnou voľnosť so svojím partnerom je možné iba vtedy, ak je všetko tam dole v poriadku. V treťom rade kvôli spokojnosti so sebou samou. Ak sa necíti žena dobre vo svojom tele, nemá dostatočné sebavedomie. Zdravotné problémy ju môžu doslova premôcť a nebude si už istá ani sama sebou.

 

Zdravie ženy

Vaginálny ekosystém, podobne ako črevná mikroflóra, je prostredie zložené najmä zo zdravých bacilov. V tomto prípade ide o laktobacily – na sliznici pošvy premieňajú polysacharidy na kyselinu mliečnu. Vďaka kyseline mliečnej sa udržiava pH pošvy nízke – kyslé, ktoré je nevhodné pre väčšinu nedobrých baktérií.

Vplyv na zloženie vaginálnej mikroflóry a zmeny pH v pošve majú ženské pohlavné hormóny – estrogény. Tie stimulujú hromadenie zložených cukrov na sliznici pošvy. Okrem toho má vplyv na vlastnosti aj pohlavný styk, používanie tampónov, s tým súvisiaca menštruácia, rôzne lieky a ochorenia. Hormonálna antikoncepcia, kortikostereoidy i antibiotiká na zloženie vaginálnej mikroflóry a pH pošvy nevplývajú priaznivo. Viac si treba svoje intímne prostredie všímať aj v prípade, že trpíte obezitou, rakovinou či cukrovkou.

idelyn beliema žena

Pokiaľ je zloženie vaginálneho ekosystému narušené, môže dôjsť k zdravotným problémom. Nekontrolovaný rast kvasiniek či baktérií má za následok infekcie. Vaginálne mykózy sa zvyčajne objavujú u žien v plodnom veku. Kyslé pH v pošve bráni premnoženiu kvasiniek a plesní, preto treba dbať na jeho udržiavanie. Práve baktérie Lactobacillus pomáhajú kyslé prostredie udržiavať.

Či máte vaginálnu mykózu, zistíte jednoducho. Pálenie a rezanie pri močení, začervenanie a svrbenie pošvy i biely hrudkovitý výtok vám to napovedia. V niektorých prípadoch môže byť bolestivý aj pohlavný styk.

Tip redakcie: Idelyn Beliema Effect

 • Zdravotnícka pomôcka vhodná vo všetkých prípadoch dočasnej zmeny vaginálnej flóry.
 • Vaginálne tablety s laktobacilmi a obsahom kyseliny mliečnej obnovujú a udržujú vaginálne pH.
 • Môžu prispieť k redukcii svrbenia, vaginálneho výtoku a zápachu.

button_chcem-vediet-viac

 

Idelyn Beliema

Je rozdiel medzi kvasinkovými a bakteriálnymi infekciami a je pomerne ťažké ich rozlíšiť. Práve z toho dôvodu sú pre vás vhodné prípravky Idelyn Beliema, ktoré sú vhodné pri oboch typoch infekcie. V boji proti nim máte na výber medzi vaginálnymi tabletami, Intim krémom a Intim gélom.

 

Idelyn Beliema Effect

Vaginálne tablety pomáhajú vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu obnovovať vaginálnu rovnováhu. Dve účinné látky – laktobacily a kyselina mliečna zabraňujú množeniu baktérií a kvasiniek a obnovujú vaginálnu mikroflóru. Vďaka nim zmizne pocit pálenia, vaginálny výtok a nepríjemný zápach. Mali by ste ho začať užívať už pri prvých príznakoch, aby nemala infekcia šancu sa rozšíriť. Idelyn tablety vám pomôžu byť opäť v pohode.

Krém a gél

Okrem tabletiek sú k dispozícii aj krém a gél. Idelyn Beliema Expert Intim Krém ponúka rýchlu úľavu počas vaginálnej infekcie. Krém obsahuje probiotickú zložku BioEcolia, vitamíny, extrakt z nechtíka lekárskeho a ďalšie látky zmierňujúce svrbenie a pálenie. Aj tento prípravok môžete použiť pri kvasinkovej i pri bakteriálnej infekcii. Aplikujte ho zvonku na vulvu a môžete sa opäť oddať maznaniu so svojím partnerom.

idelyn beliema žena

Expert Intim Gél slúži na každodennú hygienu ako ochrana pred vaginálnou infekciou. Ak rady plávate či cvičíte, často sa na verejných miestach dostávate do styku s baktériami či kvasinkami. Tento gél obsahuje jedinečný komplex probiotickej zložky BioEcolia, kyseliny mliečnej a Aloe barbadensis. Pri dennom použití na vonkajšie umývanie pošvy vás ochráni pred infekciami. Patogény už nemajú žiadnu šancu a pH vašej pošvy zostane nezmenené.

 

Tipy na prípravky Idelyn Beliema

Názov Popis produktu Kde kúpiť? Cena

Idelyn Beliema Effect

 • tablety s laktobacilmi a s obsahom kyselinej mliečnej
 • obnovujú a udržujú fyziologické pH
 • môžu prispieť k redukcii svrbenia, vaginálneho výtoku a zápachu

 

 • e-shop odporúča 95 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3,2 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma

button_do-obchodu

Idelyn Beliema Expert Intim gel

 • vhodný pre každodennú osobnú hygienu aj ako prostriedok pri akútnych intímnych problémoch
 • jemná penová emulzia s antimikrobiálnou látkou a ochrannou zložkou BioEcolia®
 • zloženie zmierňuje pocit svrbenia v intímnych partiách

 • e-shop odporúča 95 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3,2 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma

button_do-obchodu

Idelyn Beliema Expert Intim Krém

 • jemný upokojujúci krém s kyslým pH
 • obsahuje antimikrobiálnu látku chlórhexidín, ktorá zastavuje rast baktérií a kvasiniek, ktoré sú častou príčinou infekcií
 • prípravok slúži k aplikácii na pokožku pre každodennú intímnu hygienu
Prezdravie.sk

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov portálu heureka.sk
 • prejavili spokojnosť s kvalitou dopravy aj komunikácie
 • nad 50 eur je dodanie zadarmo

button_do-obchodu

Idelyn Beliema recenzie

Prípravky Idelyn Beliema sú medzi ženami obľúbené. Všetky tri prípravky z tohto radu považujú užívateľky za prínosné. „Najlepší produkt na intímnu hygienu. Som s ním veľmi spokojná, používam opakovane,“ uviedla Majka o géle.

Rovnaký názor je aj na krém. „Ideálny aj pre bakteriálne infekcie, aj pre kvasinkové, príjemná vôňa, ľahké používanie a hlavne nedráždi pokožku ako niektoré iné výrobky,“ vyjadrila sa o o kréme overená zákazníčka portálu heureka.sk.

 

Tip redakcie: Idelyn Beliema Expert Intim Krém

 • jemný upokojujúci krém s kyslým pH
 • obsahuje antimikrobiálnu látku chlórhexidín, ktorá zastavuje rast baktérií a kvasiniek, ktoré sú častou príčinou infekcií
 • prípravok slúži k aplikácii na pokožku pre každodennú intímnu hygienu

button_chcem-vediet-viac

 

Idelyn Beliema

Spokojnosť je aj s tabletami:

 

Viacero možností, výborný výsledok

Tri produkty z radu Idelyn Beliema sú určené na ochranu, upokojenie a hojenie. Vaginálne tablety sú zdravotnícka pomôcka, gél a krém sú kozmetickými výrobkami. Každý z nich síce pôsobí trochu inak, všetky tri sú však určené na boj proti vaginálnym infekciám. Prevencia, nastolenie komfortu i pomoc pri infekcii, či už bakteriálnej alebo kvasinkovej. Vyberte si, čo potrebujete.

Tip na kvalitný e-shop: prezdravie.sk

E-shop odporúča až 96 % zákazníkov portálu heureka.ak. Spokojní sú s dodacou dobou, prehľadnosťou obchodu i kvalitou komunikácie či dopravy.

button_chcem-vediet-viac

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.

Vyskúšate pri najbližších vaginálnych problémoch niektorý z daných výrobkov?

Idelyn Beliema je dobrý na obnovenie a udržanie vaginálnej rovnováhy
4 (80%) 21 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+