Vyberte stranu

Potrebujete zabezpečiť rovnováhu a hydratáciu pre vaše intímne prostredie? Vaginálny gél Hydrofemin vám pomôže vyriešiť suchosť v pošve, ktorá je spojená s hormonálnymi zmenami vo všetkých fázach života ženy.

Podľa prieskumu 55 percent žien v niektorom období života trpí suchosťou pošvy. Až 40 percent postmenopauzálnych žien postihuje atrofia pošvy a 73,3 percent žien po liečbe rádioterapiou udáva atrofiu a suchosť pošvy. Tieto čísla jasne ukazujú, že suchosť pošvy je pomerne častým problémom väčšiny žien. Tento problém sa však dá riešiť a dá sa riešiť jednoducho.

Vyskúšajte tiež Tip: Vitagyn C – vaginálny krém s kyslým pH

Podporuje rast prirodzenej laktobacilovej flóry, a to aj počas tehotenstva. Použitie je obzvlášť prospešné u recidív a po liečbe antibiotikami.

Vaginálny gél Hydrofemin

Prípravok obsahuje kyselinu hyalurónovú a kyselinu mliečnu, ktoré sú prirodzenou súčasťou ľudského tela. „Kyselina hyalurónová s vlhkou vaginálnou sekréciu sliznice vytvára gélovitý ochranný povlak, ktorý zvlhčuje, chráni a zabraňuje prenikaniu a rastu patogénnej mikroflóry, urýchľuje prirodzené hojenie a regeneráciu poškodenej sliznice a podporuje protizápalové procesy. Kyselina mliečna vytvára potrebné, prirodzene kyslé prostredie a tak udržiava mikrobiálnu rovnováhu a zabraňuje šíreniu patogénnych mikroorganizmov, predovšetkým húb,“ uvádza sa na stránke adc.sk.

Vaginálny gél je určený na podporu regenerácie a na obnovenie prirodzeného fyziologického stavu pošvovej sliznice pri stavoch, ktoré suchosť v pošve spôsobujú. Ide napríklad o obdobie po pôrode, laktáciu a chemo- či rádioterapiu. Prípravok sa používa aj pri poškodení sliznice či iných faktoroch súvisiacich so superinfekciou.

hydrofemin žena lono

Hydrofemin cena

Pokiaľ sa pýtate, na koľko vás tento prípravok vyjde, už nemusíte vo vyhľadávači zadávať spojenie Hydrofemin gél cena. Môžete si ho totiž jednoducho a za dobrú cenu kúpiť v internetových obchodoch. Tento vaginálny gél si môžete zaobstarať už za 14,46 eur. Predáva sa v 50 ml balení.

hydrofemin lekarentriveze

Tip redakcie: Hydrofemin vaginálny gél

 • Jemný vaginálny gél bez farby a zápachu.
 • Pomáha pri problémoch suchej pošvy prostredníctvom regenerácie pošvovej sliznice.
 • Chráni tkanivá a obnovuje prirodzené fyziologické podmienky vaginálnej sliznice po gynekologickej operácii a je vhodný aj pri bolestivom sexe. 

button_chcem-vediet-viac

Príznaky suchej pošvy

Či vaginálny gél Hydrofemin potrebujete, môžete zistiť jednoducho. Keďže suchá pošva vzniká buď kvôli hormonálnemu stavu, alebo je výsledkom nedostatočnej tvorby vaginálneho sekrétu, môžete svoj stav ľahko odhaliť.

Pokiaľ pociťuje pálenie, svrbenie, bolestivosť, máte nutkanie na močenie, ste v klimaktériu, prípadne je váš sex bolestivý, mali by ste navštíviť svojho gynekológa. Určite nezačínajte s liečbou sama. Hydrofemin je na riešenie týchto problémov síce určený, mali by ste však jeho užívanie konzultovať so svojím doktorom a svoj stav si uňho overiť.

 

Tipy na produkty, ktoré vám pomôžu udržať vaše intímne prostredie v poriadku

Názov Popis produktu Kde kúpiť? Cena

Vagisan HydroKrém

vagisan zvlhčujúci krém drmax

 • biely vláčny krém, ktorý bol vyvinutý na použitie pri klinickom obraze suchosti pošvy
 • neobsahuje hormóny (estrogén) a môže sa preto používať aj spolu so substitučnou hormonálnou liečbou
 • pravidelné používanie prípravku môže prispieť k predchádzaniu podráždeniam a zápalom v pošve a v oblasti vonkajších rodidiel
 • krém sa môže použiť pri suchosti pošvy pred pohlavným stykom

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov portálu heureka.sk
 • doprava zadarmo nad 9,90 eura
 • možnosť osobného odberu

button_do-obchodu

Hydrofemin vaginálny gél

hydrofemin lekarentriveze

 • vaginálny gél obsahuje kyselinu hyalurónovú a kyselinu mliečnu súčasne
 • určený na podporu regenerácie a na obnovenie prirodzeného fyziologického stavu pošvovej sliznice
 • gél s aplikátorom je pre ženy veľmi praktický a jednoduchý na použitie
 

LekarenTriVeze.sk

 • internetový obchod odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • dodanie objednávok je rýchle
 • zákazníci si pochvaľujú prístup e-shopu

button_do-obchodu

Hydrofemin vaginálny gél

hydrofemin lieky24

 • jemný, bezfarebný, bez zápachu
 • chráni tkanivá a obnovuje prirodzené fyziologické podmienky vaginálnych membrán
 • pomáha regenerovať sliznicu pošvy po pôrode, počas menopauzy, pre chemoterapii a rádioterapii atď.

 • e-shop odporúča 97 % zákazníkov portálu heureka.sk
 • priemerná doba dodania je 1,9 dňa
 • zákazníci oceňujú kvalitu dopravy i komunikácie

button_do-obchodu

Idelyn Beliema Expert Intim Krém

 • jemný upokojujúci krém s kyslým pH
 • obsahuje antimikrobiálnu látku chlórhexidín, ktorá zastavuje rast baktérií a kvasiniek, ktoré sú častou príčinou infekcií
 • prípravok slúži k aplikácii na pokožku pre každodennú intímnu hygienu

 

Prezdravie.sk

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov portálu heureka.sk
 • prejavili spokojnosť s kvalitou dopravy aj komunikácie
 • nad 50 eur je dodanie zadarmo

button_do-obchodu

Ďalšie problémy s vagínou

Počas života dochádza u ženy k zmenám hladiny estrogénu. Po menopauze často dochádza k atrofii vagíny, čiže stenčovaniu sliznice a rozvoju atrofie výstelky vagíny. Dochádza k nej aj po rádiologickej liečbe, pri dojčení, ale aj pri rakovine krčka maternice. Suchosť pošvy môže byť spôsobená tiež zápalom, ktorého príčinou je kvasinková infekcia alebo mykóza.

K suchosti pošvy prispieva aj nadmerný stres, fajčenie či chirurgické odstránenie vaječníkov. Môžu ju spôsobiť tiež niektoré lieky a vaginálne výplachy, ktoré narúšajú rovnováhu vaginálneho prostredia.

hydrofemin žena lono

Skúsenosti s vaginálnym gélom Hydrofemin

Hydrofemin recenzie a Hydrofemin skúsenosti sú spojenia, ktoré si väčšina žien zadáva, keď chce o tomto prípravku zistiť viac. Skúsenosti iných žien vám môžu pomôcť sa rozhodnúť, či je to to, čo hľadáte.

„Spĺňa všetky kritériá ktoré sú popísané o danom produkte! Môžem potvrdiť že skutočne pomáha,“ uvádza jedna zo zákazníčok. „Gél rýchlo obnovuje sliznicu pošvy. Výhodou je jeho jednoduchá aplikácia, je bez farby a bez akéhokoľvek zápachu,“ tvrdí ďalšia zo zákazníčok.

hydrofemin lieky24

Tip: Hydrofemin vaginálny gél

 • Pomáha regenerovať sliznicu pošvy po pôrode, počas menopauzy, pri chemoterapii a rádioterapii a pod.
 • Chráni tkanivá a obnovuje prirodzené fyziologické podmienky vaginálnych membrán.
 • Zmierňuje príznaky vaginálnej atrofie (stenčenie sliznice) ako je svrbenie, pálenie, opuch, začervenanie, abnormálny výtok, pocit bolesti alebo ťažkosti pri pohlavnom styku. 

button_chcem-vediet-viac

 

 

Jednoduchý na použitie

Pred použitím gélu si treba dôkladne umyť ruky. Následne si pripevnite aplikátor na tubu s gélom, zatlačte a aplikátor naplňte. Potom o vložte do pošvy a jeho obsah vytlačte. PO použití aplikátor umyte. Používa sa jedna dávka raz denne, najlepšie večer, prípadne pred plánovaným pohlavným stykom. Môže nastať malý odtok, preto by ste mali použiť slipové vložky.

Tento vaginálny gél je praktický a naozaj jednoduchý na použitie. Nemusí sa skladovať v chladničke, preto ho môžete mať vždy po ruke a v prípade potreby ho kedykoľvek použiť. Obdobie klimaktéria môžete prekonať pomocou tabletiek, problémy s pošvou vám zas pomôže vyriešiť Hydrofemin. Ide o pre ženy veľmi náročné obdobie, pretože sa končí ich obdobie plodnosti a ich vzhľad sa mení. Návaly horúčav a nočné potenie, hormonálne zmeny, nedostatočná tvorba pošvového sekrétu môžu mať totiž neblahý vplyv na sexuálny život.

Tip na kvalitný e-shop: lekarentriveze.sk

Ide o e-shop overený zákazníkmi. Na portáli heureka.sk ho odporúča až 97 percent zákazníkov. Objednávky sú vybavené rýchlo, tovar dodaný do dvoch pracovných dní. Nechýba možnosť osobného odberu.

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Pomohol vám tento článok?

Vaginálny gél Hydrofemin podporuje regeneráciu a obnovenie pošvovej sliznice
4.4 (88%) 5 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+