Vyberte stranu

Hemoroidy sa týkajú nielen mužov, ale aj žien. Tieto nepríjemné prejavy v oblasti hrubého čreva a konečníka vám pomôžu riešiť zdravotnícke pomôcky Hemostop. Môžete vyskúšať tabletky i gél, obidve sú účinné.

Do veku 50 rokov zaznamenalo príznaky hemoroidov približne 50 percent populácie. Hemoroidy, čiže opuchnuté žily v oblasti konečníka a ritného otvoru, môžu byť interné aj externé. Vnútorné hemoroidy sa vyvíjajú v konečníku alebo ritnom otvore, vonkajšie sa vyvíjajú mimo konečníka. Externé prejavy sú pritom častejšie a sprevádzajú ich bolesť, krvácanie, svrbenie a problémy so sedením. Ide, našťastie, o niečo, čo možno liečiť.

 

Symptómy hemoroidov

Pokiaľ máte podozrenie, že trpíte hemoroidmi, mali by ste si všímať viaceré príznaky, ktoré sa s tým spájajú. Patrí k nim nepríjemné svrbenie v oblasti konečníka, bolesť a podráždenie v konečníku, bolestivé pohyby čriev a následne krvácanie.

Hoci sú hemoroidy bolestivé, nie sú život ohrozujúce a často sa dajú zmierniť či úplne potlačiť prostredníctvom liečby. Ak ich máte často, môžu byť sprevádzané príznakmi anémie, ako sú slabosť a bledá pokožka.

 

Rizikové faktory

Hoci si odborníci nie sú celkom istí, čo vznik hemoroidov spôsobuje, je známych niekoľko rizikových faktorov. V prvom rade treba zistiť, či nejde o rodinnú anamnézu a či niekto z vašej rodiny týmto stavom netrpí. Viac ohrození sú šoféri a ľudia, ktorí dlho sedia, rovnako i tí, ktorí trpia chronickou zápchou.

Hemoroidy môžu byť geneticky odovzdané z rodiča na dieťa. Pokiaľ mali vaši rodičia túto chorobu, je väčšia pravdepodobnosť, že ju dostanete aj vy. K faktorom patria i neustále dvíhanie ťažkých vecí, obezita či akékoľvek namáhanie tela.

hemostop hemoroidy

Možno je to prekvapivé, ale aj pridlhé státie bez oddychu spôsobuje hemoroidy. Málokto sa však môže pochváliť prácou, kde môže sedenie a státie striedať, nie je teda prekvapujúce, že ochorenie ohrozuje tak veľa ľudí.

K rizikovej skupine patria aj tehotné ženy. Keď sa maternica zväčšuje, tlačí na žilu v hrubom čreve, čím spôsobuje jej vydúvanie sa. I z toho pochádza názov zlatá žila, ako sa inak hemoroidom hovorí.

Tip: Hemostop Probio Max

 • Doplnok stravy, ktorého hlavnými zložkami sú diosmín/hesperidín, pamajorán, probiotiká a prebiotiká.
 • Vďaka pamajoránu prispieva prípravok k vyššej pevnosti a pružnosti cievnych stien.
 • Odporúča sa užívať po dobu dvoch až troch mesiacov.

Dôležitá je diagnóza

Zvyčajne postačí aj vizuálne vyšetrenie konečníka na diagnostikovanie hemoroidov. Ak si chcete diagnózu potvrdiť, mali by ste bezpodmienečne navštíviť svojho doktora. Vyšetrenie tohto typu nechcú zvyčajne muži a taktiež ženy podstupovať, keďže ide o dosť chúlostivé partie.

Ak vám však záleží na svojom zdraví, nemali by ste pri prvom podozrení na zlatú žilu vyšetrenie odkladať.

 

Hemostop tablety a gél

Pokiaľ dávate prednosť tabletám, mali by ste vyskúšať Hemostop Micron+, Hemostop Probio Max alebo Hemostop Synbio.

 

Biostop Micron+

Tablety Micron+ obsahujú mikronizovanú zmes diosmín/hesperidín, ktorá sa nachádza napríklad aj v prípravku Mobivenal micro. Flavonoid diosmín sa zvykne používať pri liečbe choroby žíl a hemoroidoch. Podľa klinických štúdií, zlepšuje všetky štádiá žilového ochorenia, vrátane žilových vredov. Vstrebávanie zložiek diosmínu a hesperidínu je urýchlene vďaka mikronizácii.

Tablety Micron+ obsahujú tiež extrakt z dubovej kôry a listov, extrakt z ginka dvojlaločného a sušenú vňať pamajoránu obyčajného.

hemostop hemoroidy

Hemostop Probio Max

Doplnok stravy Probio Max obsahuje rovnako diosmín/hesperidín a pamajorán, ktorý prispieva k pevnosti a pružnosti ciev. Okrem toho obsahuje aj probiotiká a prebiotiká. Nájdete v ňom vitamíny C, P a E, selén a inulín.

Hemostop Synbio

Výživový doplnok má vplyv na nežiaduce prejavy v oblasti hrubého čreva a konečníka. Jeho hlavnými zložkami sú hesperidín, rutín a triple komplex. Ide o bioflavonoidný komplex, synbio komplex a antioxidačný komplex. Triple komplex je obsiahnutý v každej tablete, ktorá sa vstrebáva až v črevách, čiže tam, kde ju organizmus najviac potrebuje.

 

Hemostop gél

Gél Hemostop Max obsahuje 12 rastlinných extraktov, ktoré majú priaznivý vplyv na hemoroidy. Na konečníku sa po nanesení gélu vytvorí hydratačná, zvláčňujúca, upokojujúca, regeneračná a chladivá vrstva. Hydrogélová vrstva vytvára v konečníku priaznivé podmienky pre aktiváciu prirodzených regeneračných a protizápalových procesov.

 

Tipy na prípravky Hemostop

Názov Popis produktu Kde kúpiť? Cena
Hemostop Micron+

 • obsahuje mikronizované flavonoidy, dubovú kôru a ginkgo
 • pomáha pri zápale a svrbení
 • regeneruje

 • e-shop odporúča na heureke 96 % zákazníkov
 • možnosť osobného odberu
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu

Hemostop Probio Max

 • obsahuje diosmín/hesperidín, pamajorán, probiotiká a prebiotiká
 • prípravok prispieva k vyššej pružnosti a pevnosti cievnych stien
 • pálenie a svrbenie prestanú

e-shop odporúča 96 % zákazníkov portálu heureka.sk

blesková doba dodania

tri spôsoby dopravy

dopravné od 1,90 eura

 

button_do-obchodu

Hemostop Synbio a Hemostop gél Max

 • tablety obsahujú hesperidín, rutín a triple komplex
 • vstrebáva sa priamo v črevách, kde to organizmus potrebuje
 • v kombinácii s gélom je účinok výborný

 • e-shop odporúča na portáli heureka.sk 97 % zákazníkov
 • priemerná dodacia doba je 1,7 dňa
 • komunikácia je bezproblémová
button_do-obchodu
Hemostop gél Max

 • obsahuje 12 rastlinných extraktov
 • pomáha pri svrbení, štípaní a pálení konečníka
 • pri poruchách sliznice spojených so vznikom hemoroidov

 • e-shop odporúča na heureke 96 % zákazníkov
 • možnosť osobného odberu
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu

Hemostop ceny

Najlacnejší je z uvedenej štvorice gél, ktorý si môžete kúpiť za 6,69 eura. Balenie 30 + 15 tabliet Probio Max získate už za 12,30 eura.

Tablety Hemostop Micron+ sú k dispozícii za 17,39 eura. Výhodné je balenie dva v jednom, ktoré obsahuje tablety aj gél. Napríklad balenie Hemostop Synbio 60 + 30 tabliet získate spolu s gélom za 19,05 eura.

Tip: Hemostop Probio Max

 • Doplnok stravy, ktorého hlavnými zložkami sú diosmín/hesperidín, pamajorán, probiotiká a prebiotiká.
 • Vďaka pamajoránu prispieva prípravok k vyššej pevnosti a pružnosti cievnych stien.
 • Odporúča sa užívať po dobu dvoch až troch mesiacov.

Skúsenosti iných vám povedia viac

Už viac nemusíte do vyhľadávača zadávať kľúčové spojenia ako Hemostop recenzie či Hemostop skúsenosti, všetko totiž nájdete na jednom mieste. Na portáli heureka.sk nájdete spokojné ohlasy na gél i na tabletky.

Zákazníci oceňujú cenu, zloženie na prírodnej báze i to, že hemoroidy skutočne odstraňuje. O tabletkách sa vyjadrila Andrea: „Jediný prípravok ktorý som skúšala proti začínajúcim hemoroidom. Počula som o ňom z reklám a s účinkom som spokojná, rýchlo zaberal a hemoroidov som sa vďaka nemu zbavila do mesiaca.“

„Dobrá hustota, rýchlo sa vstrebe, veľmi dobre pôsobí, sťahuje bolesti aj hemoroidy, dobrý proti svrbeniu,“ uviedla o géle Laura.

Tip na kvalitný e-shop: prezdravie.sk

E-shop odporúča až 96 % zákazníkov portálu heureka.ak. Spokojní sú s dodacou dobou, prehľadnosťou obchodu i kvalitou komunikácie či dopravy.

button_chcem-vediet-viac

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Zdroj: https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/hemostop-micron-da-vinci-785584.html, https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/hemostop-gel-max-da-vinci-690848.html

Hemostop je k dispozícii ako gél i tabletky. Ako vám pomôže?
3.2 (63.18%) 44 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+