Vyberte stranu

Fykotín, chudnutie sa stáva jednoduchším

Chudnutie si vyžaduje veľkú mieru sebakontroly, odopierania a obmedzovania. Najistejšia je samozrejme prirodzená cesta. Chudnutie je teda náročné. Ľudia často siahajú po rôznych výživových doplnkoch za účelom zhodenia prebytočných kilogramov. Fykotín, vyrobený v Spojených štátoch amerických, je jedným z nich. Tieto tabletky výrazne urýchľujú metabolizmus a sú vhodné pre prirodzené zhadzovanie kíl. Jeho hlavným prínosom je zníženie chuti do jedla, ich užívanie nespôsobuje jojo efekt, urýchľujú metabolizmus a zvyšujú spotrebu energie. Aké je zloženie Fykotínu?  Aká je spätná väzba ľudí, ktorí ho užívali, na tento produkt? To, aj mnoho iných užitočných informácií o Fykotíne, sa dočítate v tomto článku.

fykotín

 

 

Aké je zloženie Fykotínu?

V rámci jeho zloženia môžeme jasne identifikovať 8 najdôležitejších látok.

 • Na prvé miesto zaraďujeme výťažok z modrých rias. Objavili sa na zemi už pred 3,8 miliardami rokov. Ich dôležitosť spočíva v plnení dôležitej úlohy pri tvorbe kyslíka prostredníctvom fotosyntézy.
 • Ďalšou látkou sú červené riasy z rodu Gracilanci. Vplývajú na lepšie okysličovanie krvi. Viacero štúdií potvrdilo takýto účinok na ľudské telo.
 • Jastrabník chlpánik je ďalšou dôležitou súčasťou Fykotínu. Je to vytrvalá, vysoká bylina s prízemnou listovou ružicou a dlhými výbežkami. Je prospešná vďaka svojmu obsahu trieslovín, horčiny, živíc, slizu, kumarínu, flavonoidov, albumínov a umbeliferínu. Jeho efektom je podpora chuti do jedla. Užíva sa však aj pri žalúdočných kataroch, podporuje chuť do jedla, pomáha pri detskej chorobe zvanej múčnivka, pomáha zastavovať krvácanie, niekedy sa používa aj pri problémoch so srdcom a krvným obehom.
 • Jalovec je ihličnanom so širokým využitím. Ide o strom alebo ker relatívne nízkeho vzrastu. Aj dodnes ho ľudoví liečitelia aplikujú najmä pri problémoch pohybového aparátu ( najmä pri reume a artróze ). Jeho najdôležitejšia vlastnosť spočíva v podpore lokálneho prekrvenia. Tým dochádza k úľave od bolesti a podpore látkovej výmeny v postihnutých miestach. Ďalšie pôsobenie spočíva v odvodňovaní organizmu, detoxikácii organizmu a pri opuchoch.
 • Jedna z najstarších rastlín na našej planéte patrí tiež do zloženia Fykotínu. Ginko biloba je mimoriadne odolná rastlina voči klimatickým zmenám. Jeho hlavná sila spočíva v obsahu antioxidačných enzýmov s atómami železa. Tento obsah je zodpovedný za uvoľňovanie a rozširovanie periférnych ciev, udržiavanie krvného riečiska ( najmä v mozgu ) Taktiež k dôležitým efektom patrí napríklad potláčanie pocitu ľahostajnosti a únavy.
 • Breza trpasličia je pozostatok doby ľadovej. Je to bežne vyskytujúci sa krík, všetky jeho časti disponujú významnými diuretickými, detoxikačnými a prečisťujúcimi účinkami.
 • Na ďalšom mieste je jeden z najdôležitejších látok v našom tele – ide o horčík. Stimuluje činnosť nervovej sústavy, vplýva na činnosť a funkčnosť všetkých svalov tela. Jeho dôležitosť dokazuje aj jeho úloha v zabezpečovaní stabilného srdcového rytmu. Nemožno však opomenúť jeho pozitívny vplyv na funkcie obličky a tráviaceho traktu.
 • Draslík je poslednou dôležitou súčasťou Fykotínu. Jeho nevyhnutnosť je nevyhnutná pre udržiavanie rovnováhy tekutín v organizme. Podieľa sa aj na premene glukózy na energiu v podobe glykogénu.

Náš Tip:  KETÓNOVÁ DIÉTA NA 4 TÝŽDNE

KETÓNOVÁ DIÉTA NA 4 TÝŽDNE

 • Balíček obsahuje jedlo na 4 týždne
 • V prepočte to je 5 porcií denne
 • Môžete si vybrať aj balíčky na 3 alebo 2 týždňe
 • Na výber máte z viacerých príchutí
 • Mnoho reálnych pozitývnych výsledkov

Je Fykotín tým pravým kľúčom k schudnutiu?

Fykotín je vhodný pre každého. Umožňuje, do určitej miery samozrejme, schudnúť aj bez cvičenia a výrazného obmedzovania sa. V prípade rovnakého stravovania budete vďaka tomuto doplnku prijímať menej kalórií. Efekt zhadzovania kíl, aj za prítomnosti tohto prípravku, bude efektívnejší ak sa budete spolu s jeho užívaním rozumne stravovať a pravidelne cvičiť.

 

Tipy na kvalitné produkty:

Názov Popis produktu Kde kúpiť? Cena

GreenSlimFit

fykotín

 • Navodí pocit sýtosti a udrží fyzickú energiu
 • Napomáha k normalizácii hladine krvného tuku
 • Pomáha vášmu tráveniu
zenvia

 

39,80 €

button_do-obchodu (1)

Fykotin

fykotin

 • Schudnete veľmi rýchlo a prirodzeným postupom
 • Trvalé zbavenie sa prebytočných tukov bez jojo efektu, bez toho aby došlo k úbytku svalovej hmoty
 • Nepociťujete hlad a nie je ani návykový
 • Podľa platnej legislatívy
mojalinia

 

21,90 €

button_do-obchodu (1)

Garsin
garsin

 • Podporí metabolizmus a vylúči vodu z tela
 • Voľne predajný liek
 • Podporuje normálne trávenie a termogenézu
garsin

14,49 €

button_do-obchodu (1)

 

ReduXs
ReduXs

 

 • prípravok pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, udržiavať si ideálnu váhu a cítiť sa skvelo zapomoci prírodných výťažkov
 • viditeľné výsledky do jedneho mesiaca bez vedľajších účinkov
 • pomôže Vám udržať si skvelú postavu
fykotín

Od 39,00 eura

button_do-obchodu

 

 

 

Ako by malo vyzerať dávkovanie Fykotínu? Kto by ho nemal užívať?

Doporučené denné dávkovanie by malo vyzerať nejako takto – Treba užívať jednu tabletku ráno na lačno a jednu tabletku večer pred jedlom. V prípade ochorenia a súčasného užívania antikoagulantov je nutná konzultácia s lekárom.

Prípravok nepatrí do rúk detí a dojčiacich žien. Je tu riziko alergickej reakcie v prípade alergie na jednu zo zložiek. Existujú aj rôzne obmedzenia, ktoré nedovoľujú užívanie každému. Nie je to však liek, preto nevyžaduje lekársky predpis.

fykotín

 

 

Aké sú skúsenosti s používaním Fykotínu? Čo naň vravia užívateľské recenzie?

„Zdravím, za sebe musím říct, že mne Fykotin překvapil. Beru ho přes měsíc a mám 4 kg dole. Potřebuji zhubnout ještě jednou tolik ke spokojenosti, nemyslím, že by to byl problém, spíš se bojím až fykotin vysadím, aby se nedostavil jojo efekt! Žádné vedlejší účinky jsem na sobě nepocítila, nejduležitější podle mě je pravidelný pohyb, pak může Fykotin opravdu pomoci.“

Väčšina ľudí a kupujúcich hodnotí produkt kladne. Mnoho z nich však hovorí aj o nutnosti cvičenia a úpravy strave pre dosiahnutie účinkov. Pri googlení na internete možno nájsť ich hodnotenia a množstvo užívateľských recenzií. Úžasným zdrojom informácií sú aj diskusné fóra.

„Spočiatku sa mi chudnúť s tabletkami nedarilo, no po prvom mesiaci užívania som svoj názor prehodnotila. Schudla som 5 kg a počas ďalších 3 mesiacov ešte 9 kg. Neverila som hlavne tomu, že sa nemusím obmedzovať – ale skutočne som sa neobmedzovala. Na druhú stranu som chodila behať 2 krát do týždňa. Moje skúsenosti s Fykotínom sú dobré.“

 

Aká je jeho cena?

Produkt je predávaný ako balenie 60 tabliet, dvojbalenie obsahuje 120 tabliet a trojbalenie 180. Cena jedného balenia sa pohybuje okolo 20 €. Pri kúpe viac tabliet je cena nižšia. Pri nákupe akýchkoľvek preparátov takéhoto charakteru je užitočné nakupovať od originálneho predajcu.

 

TIP: Kde kúpiť fykotín najvýhodnejšie

Kúpiť fykotín si môžete najvýhodnejšie v oficiálnom e-shope produktu.

mojalinia

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 12. 07. 2018.

Fykotín, chudnutie sa stáva jednoduchším
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+