Vyberte stranu

Ak vás trápi zadržiavanie vody v tele a opuchy dolných končatín, vyskúšajte výživový doplnok Forfemina. Zavodnený organizmus môže spôsobovať, že ručička na vašej váhe ukazuje vyššie číslo aj o niekoľko kilogramov. No a práve tento prípravok  vám pomôže zbaviť sa nadbytočnej vody vo vašom tele. O jeho účinkoch a zložení sa viac dozviete v článku.

Na detoxikáciu organuzmu odporúčame aj: DetoxActive

 • obsahuje zelené potraviny chlorellu, spirulinu, zelený jačmeň a mladú pšenicu s extrakty Acai, Maqui berry, Aloe vera a pestrecom mariánskym
 • podporuje očistu a detoxikáciu organizmu od škodlivých látok
 • kúpite na detoxactive.sk

 

Forfemina – komu je určený a čo obsahuje

Výživový doplnok vďaka obsahu rastlinných výťažkov prispieva k zdraviu močových ciest a podporuje vylučovaciu funkciu obličiek. Tým priamo napomáha pri odstraňovaní nadbytočnej vody z tela a podporuje zbavovanie tela od toxických látok. Vďaka týmto účinkom napomáha tiež zabraňovať opuchu dolných končatín, ktorý je spojený práve so zadržiavaním vody v organizme.

forfemina

Forfemina obsahuje extrakty z pŕhľavy, brusnicový prášok, zinok a prášok z jablčného octu. Vďaka zinku dochádza v tele k správnej syntéze bielkovín a zinok zároveň prispieva aj k správnej látkovej premene mastných kyselín, sacharidov a makronutrientov.

1 kapsula obsahuje (500 mg):
Brusnicový prášok 80 mg
Extrakt z pŕhľavy 50 mg
Jablčný ocot (prášok) 50 mg
Zinok 12 mg (120 % RVH*)

*RVH = referenčná výživová hodnota priemerného dospelého

 

Účinky látok obsiahnutých vo Forfemina:

 • Extrakt z brusnice veľkoplodej napomáha k udržaniu zdravia močového ústrojenstva, prispieva k zdravým močovým cestám, má priaznivý vplyv na celý močový systém, pomáha znižovať množstvo patogénnych baktérii v močovom ústrojenstve.
 • Extrakt zo žihľavy podporuje vylučovaciu funkciu obličiek, pomáha udržiavať zdravé fungovanie vylučovacieho systému. Taktiež napomáha k posilňovaniu pohybového aparátu a udržanie pružných svalov, kĺbov a šliach
 • Jablčný ocot pôsobí ako remineralizér a tonikum,  udržiava normálnu chuť k jedlu a spaľovanie prebytočného tuku
 • Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu sacharidov a správnej syntéze mastných kyselín a proteínov

Odporúčame: Forfemina

 • napomáha pri odstraňovaní prebytočnej vody z organizmu
 • obsahuje extrakt z brusnice, žihľavy, jablčný ocot a zinok
 • kúpite v internetovom obchode Dr. Max

Príčiny zadržiavania vody v tele

Dôvodov, pre ktoré naše telo zadržiava vodu, je hneď niekoľko. Väčšina z nich je spôsobená nezdravou životosprávou, nevyváženou stravou a prijímaním potravín s vysokým obsahom soli. K zadržiavaniu vody v tele prispievajú tiež hormonálne problémy, užívanie hormonálnej antikoncepcie či sedavá práca spojená s nedostatkom pohybu. Prebytočnú vodu dokáže z tela vylúčiť len zdravý močový systém a len zdravé a správne pracujúce obličky sú schopné zbaviť náš organizmus toxických škodlivých látok. Pravidlený pohyb a telesná aktivita napomáha k prekrveniu nášho organizmu a zabraňuje zadržiavaniu vody v tele. V prípade, že máte pocit, že sa dostatočne hýbete, no napriek tomu vás trápia opuchnuté nohy, prípravok Forfemina vás tohto problému môže účinne zbaviť.

 

Forfemina Slim na udržanie hmotnosti

Ak vás trápi nielen zavodnenia, ale aj zvýšená hmotnosť, vyskúšajte prípravok Forfemina Slim. Ten pomáha nielen pri odstraňovaní prebytočnej vody z organizmu, ale vďaka obsahu ďalších látok, má vplyv aj na kontrolu hmotnosti. Výživový doplnkov  obsahuje:

 • Extrakt z pŕhľavy dvojdomej, ktorá podporuje vylučovanie vody z organizmu a tým podporuje udržanie zdravej hmotnosti
 • Extrakt z horkého pomaranča, ktorý podporuje správny metabolizmus tukov
 • Výžažok z čierneho korenia, ktoré v malách dávkach pomáha kontrolovať hmotnosť
 • Chróm na udržanie zdravej hladiny glukózy v krve a na udržanie správneho metabolizmus makroživín
 • Zinok, ktorý výrazne napomáha k normálnemu metabolizmu mastných kyselín, sacharidov a makroživín

Vyskúšajte aj: Forfemina Slim

 • napomáha nielen pri odvodňovaní organizmu, ale udržuje aj zdravú hmotnosť
 • obohatený o extrakt z horkého pomaranča, extrakt z čierneho korenia a chróm
 • kúpite v internetovom obchode Lekáreň Tri Veže

Forfemina a Forfemina Slim – užívanie a nežiaduce účinky

Oba tieto výživové doplnky sú určené dospelým a nie sú vhodné pre deti ani pre dospievajúcich. Rovnako by ich nemali užívať tehotné a dojčiace ženy. Užíva sa jedna kapsula dvakrát denne, pričom je dôležité ju zapiť dostatočným množstvom vody. Nikdy však neužívajte dve kapsuly naraz a neodporúča sa tiež piť tesne pred užitím alebo po ňom kávu. V prípade, že vás trápi vysoký krvný tlak, konzultujte užívanie týchto prípravkov s vašim lekárom.

Čo sa týka nežiaducich účinkov, neboli zaznamenané žiadne negatívne prejavy súvisiace s užívaním tohto výživového doplnku. Myslite však na to, že ide len o výživový doplnok, ktorý v žiadnom prípade nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy.

 

Tip: Overené výživové doplnky na chudnutie

Názov Popis produktu Zistiť cenu

Liver CleanseLiver Cleanse 125g

 • 100% prírodný bylinkový nápoj s príchuťou pomaranča zameraný na pečeň
 • Obsahuje štyri superpotraviny, ktorých spoločný účinok je perfektný pre každého, kto hľadá detoxikáciu tela, prevenciu, redukciu viscerálneho tuku a pre každého so zvýšenou hladinou cholesterolu a zlými stravovacími návykmi

button_do-obchodu

Fykotin Fykotin

 • tabletky od výrobcu mojalinia Fykotin podporujú stabilnú hladinu glukózy v krvi, vďaka čomu nedochádza k náhlym návalom hladu
 • chuť na sladké sa obmedzí do takej miery, že po čase Vás chuť na sladké omrzí.
 • telo je pri užívaní Fykotinu nútené čerpať z tukových zásob

button_do-obchodu

ReduXsReduXs
 • prípravok pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, udržiavať si ideálnu váhu a cítiť sa skvelo zapomoci prírodných výťažkov
 • viditeľné výsledky do jedneho mesiaca bez vedľajších účinkov
 • pomôže Vám udržať si skvelú postavu

 

button_do-obchodu

Garsin

 

 • Komplexný výživový doplnok na chudnutie.
 • Obsahuje látky podporujúce metabolizmus tukov a kontrolu telesnej hmotnosti.
 • Ovplyvňuje chuť do jedla, termogenézu a podporuje vylučovanie vody z tela.

button_do-obchodu

Forfemina – recenzie užívateľov

Prípravok Forfemina patrí medzi ženskou populáciou trpiacou zadržiavaním vody v organizme k veľmi obľúbeným výživovým doplnkom. Svedčia o tom aj pozitívne hodnotenia užívateľov na stránke Heureka. Výživový doplnkok tam hodnotili nasledovnými slovami.

 

Veľká väčšina žien je s užívaním prípravku spokojná a videla výsledky. Niektoré popisovali, že v dôsledku užívania prípravku si všimli, že chodia častejšie na malú potrebu.

Tip na kvalitný e-shop: Kde nakupovať Forfemina

Odporúčame ho nakupovať v obľúbenom internetovom obchode Lekáreň Dr. Max. Medzi zákazníkmi patrí k obľúbeným, o čom svedčia aj hodnotenia na na stránke Heureka.sk.

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Forfemina – cena výživového doplnku proti zavodneniu

Ako sme už spomínali, na trhu nájdete prípravok Forfemina a Forfemina Slim. Oba sú dostupné tak v kamenných lekárňach, ako aj v internetových obchodoch. Cena balenia Forfemina v Dr. Max s obsahom 30 tabliet vás vyjde niečo vyše sedem eur, pričom balenie Forfemina Slim s obsahom 60 tabliet zakúpite necelých desať eur.

Zdroje: https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/forfemina-slim-826793.html, https://www.lekarentriveze.sk/z5a25212a02e5fffcb166d00bfc0092f6-forfemina-slim-cps- 1×60-ks

Forfemina – cena a recenzie na prípravok proti zavodneniu organizmu
3.3 (66.83%) 199 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+