Vyberte stranu

Tehotenstvo je považované za jedno z najkrajších období v živote ženy. Mamičky sa tešia na malého potomka a nevedia sa dočkať, kedy si bábätko vezmú prvýkrát do náručia. Toto obdobie je ale sprevádzané nepríjemnými znakmi, ktoré sú ženami neobľúbené – striami, ktoré vedia budúce mamičky vytrápiť. Na trhu však existuje mnoho krémov, mastičiek čo olejov, ktoré pomáhajú tieto nepríjemnosti z tela odstraňovať alebo aspoň zmierňovať. Ktorý je však ten pravý a správny práve pre Vás? V článku nižšie si spomenieme jeden z najúčinnejších krémov na trhu zameraných presne na tento typ problému.

Estetický problém – strie

Strie vznikajú pri naťahovaní kože alebo v dôsledku zmien, ktorými prechádzajú hormóny a spolu s nimi ľudské telo. Najčastejšie vznikajú u žien počas tehotenstva, pri nadmernej váha – ak priberiete veľmi veľa naraz, v puberte alebo pri iných ochoreniach, napríklad endokrinologického charakteru. Strie sú červeného alebo bieleho sfarbenia, občas sa u niekoho môže vyskytnúť aj modrasté sfarbenie strií. Dôležitým upozornením je to, že strie sa úplne odstrániť nedajú. Preto je nevyhnutné dbať na ich prevenciu. Miesta najčajtejšieho výskytu strií sú tieto:

 • brucho
 • panva
 • prsníky
 • okolie pásu

Strie nie sú sú pre zdravie človeka ohrozujúcim faktorom, sú ale znakom, že nie čo nie je v tele tak ako by malo. Sú znakom aj obdobia, v ktorom môžete mať zvýšený krvný tlak. Vzniku strií sa dá predchádzať, a to používaním určitých výrobkov určených presne na to. Dávame preto do pozornosti produkt Elasti-Q Exclusive!

 

TIP NA PRÍPRAVOK:  Elasti-Q Exclusive

 • telový krém proti striam, odstraňuje aj vzniknuté strie
 • zvyšuje pružnosť kože
 • kúpite v e-shope pilulka.sk

 

button_chcem-vediet-viac

 

Krém na strie nielen pre budúce mamičky!

Strie sa netvoria iba mamičkám. Ohrozená skupina ľudí, je aj tá, ktorý rýchlo priberú na hmotnosti. Tým, že sa strie nedajú už nikdy úplne odstrániť, treba dbať na predchádzanie ich vzniku. Preto je krém Elasti-Q Exclusive vhodné užívať ako preventívny prostriedok. Tento krém sa používa nasledovne: dvakrát do dňa natierať na oblasť strií, ktoré Vás trápia. U žien býva dosť problematickou oblasťou aj oblasť zadočka. Dôvod prečo a ako vlastne strie vznikajú je ten, že tkanivo, ktoré má každý pod kožou nerastie rovnako rýchlo ako viditeľná vrstva kože. Ak sa teda budete vystavovať nepripmeranému prejedanie a následne nato drastickým diétam, je takmer 100%-né, že sa u Vás strie objavia. Ak však aj Vaši rodičia či starí rodičia trpeli striami, je dosť možné sa genetika zapracuje aj u Vás.

Pre tehotné ženy odporúčame aj Aniball.

Elasti-Q Exclusive

 

Zloženie krému Elasti-Q Exclusive

Látky, ktoré sú obsiahnuté v tomto kréme sú skutočne účinné a jeho užívaním neboli zistené žiadne nežiaduce či vedľajšie účinky. Ide o tieto nasledovné látky:

Vitamín E

Vitamín E sa používa ako preventívny prostriedok voči vzniku rakovinu. Okrem toho pomáha vyhladzovať jazvy, vrásky a jeho úlohou je aj hojiť povrchovú časť pokožky. Veľa ľudí po ňom siaha aj v staršom veku, kedy začínajú mať ľudia problémy a ťažkosťami s videním. Je veľmi významným aj pri liečbe Alzeimerovej choroby. Je účinným antioxidantom a pomáha liečiť srdce, cievy a teda priaznivo pôsobí na srdcovo-cievny systém.

TIP NA PRÍPRAVOK:  Elasti-Q Exclusive

 • telový krém proti striam, odstraňuje aj vzniknuté strie
 • zvyšuje pružnosť kože
 • kúpite v e-shope pilulka.sk

 

button_chcem-vediet-viac

Kyselina hyalúronová

Úlohou kyseliny hyalúronovej je viazanie vody v organizme a tým vytváranie štruktúry, tzv. gélovitej štruktúry. Okrem toho, vedci prišli na to, že dokáže super hydratovať pokožku a vlasy. Odstraňuje odpadové látky z buniek a je prirodzenou súčasťou každého človeka v rozsahu približne 15 gramov. Je výstavným materiálom kože, a jej úlohu je kožu spevňovať. Tým ako organizmus starne, sa aj jej množstvo z tela vytráca. Preto je vhodné ju hlavne po 40-tke do tela dopĺňať.

Elastín

V tele sa nachádza v spojivových tkanivách a jeho úlohou je udržiavať elasticitu kože. Okrem kože sa vyskytuje aj v cievach, šľachách či väzivách. Podobne ako kyselina hyalurónová postupom veku v tele ubúda. Ak hladina elastínu v tele klesne, na pleti budete badať vrásky či menšie ryhy. Jeho úbytok je spôsobený aj nadmerným vystavovaním sa na slnko. Elastín tvorí jednu zo zložiek kože. Ďalšími sú kolagén a bielkoviny.

 

E-shopy kde nakúpite: Elasti-Q Exclusive

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu
LekarenTriVeze.sk
 • internetový obchod odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,2 dňa
 • výborná kvalita komunikácie
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 97 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu

D-panthenol

Panthenol, ktorý je vlastne provitamínom B5 je zodpovedný za podporu regenerácie pokožky. Na bunky v pokožke a pleti pôsobí ako stimulant a zrýchľuje metabolizmus týchto pleťových buniek. Je obsiahnutý vo viacerých prípravkoch na pleť, aby podporoval metabolizmus týchto buniek. Pleť zanecháva krásne jemnú a hebkú na dotyk. Siahajú po ňom aj staršie dámy, ktoré si chcú prinavrátiť mladistvý vzhľad pleti.

Elasti-Q Exclusive – aká je cena tohto krému?

Krém je dostupný vo všetkých lepších lekárňach. Jeho cena sa pohybuje okolo 12-13 eur (cena uvedená k dňu 31. 7. 2018). Podľa nášho úsudku patrí medzi krémy drahšie, no je naozaj účinný a preto sa doňho oplatí investovať. Siahajú po ňom nielen ženy, ale aj muži a výsledky skutočne stoja zato.

Tip na kvalitný produkt: Koloidné striebro

 • pomáha uzdravovať akné
 • regeneruje pokožku, odstraňuje začervenanie
 • kúpite v e-shope Drmax.sk

button_chcem-vediet-viac

 

Elasti-Q Exclusive – recenezie

Na webových portáloch je dostupných množstvo recenzií na tento krém. Elasti-Q Exclusive si najmä ženská časť populácie pochvaľuje a upozorňujú, že počas tehotenstva starostlivosť o telo rozhodne netreba zanedbávať.

Elasti-Q Exclusive

 

Elasti-Q Exclusive – skúsenosti

Tento krém je na trhu už viacero rokov a za roky jeho používania sú s ním ženy stále spokojné. Jedna zákazníčka hovorí, že v momente keď jej tehotenský test ukázal, že bude o deväť mesiacov mamičkou, začala si zisťovať informácie o rôznych krémoch. Kamarátka jej však odporúčala práve krém z rady Elasti-Q Exclusive. S výsledkami bola spokojná a preto ho používala preventívne aj pri čakaní na svojho druhého potomka.

 

Tip:  Kde nakupovať  Elasti-Q Exclusive

LekarenTriVeze.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

 

Máte skúsenosti s užívaním krému Elasti-Q Exclusive? O svojej skúsenosti nám dajte vedieť v komentári!

 

Elasti-Q Exclusive – účinný krém na strie
3.7 (73.33%) 9 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+