Vyberte stranu

Voľne predajný doplnok stravy E-reX24 dostanete bez predpisu. Stopercentne prírodný produkt vám nespôsobí žiadne vedľajšie účinky ani zdravotné problémy. Jeho užívanie má len výhody.

Pôvodom americký prípravok na podporu erekcie je podľa predajcu celosvetovo najpredávanejším výrobkom tohto druhu. Sľubuje, že sa vďaka nemu zbavíte svojich problémov s nedostatočnou mužnosťou bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Je to možné?

 

Aký je E-reX24?

„Ak sa Vaša sexuálna schopnosť oslabuje, alebo je nedostatočná, alebo chcete byť výkonnejší, mať okamžitú a kvalitnú erekciu, je to práve nový E-reX24, ktorý pre vás predstavuje to správne riešenie,“ sľubuje výrobca na stránke.

Tabletky obsahujú látky zo vzácnych rastlín vyskytujúcich sa v Južnej Amerike. Extrakt z rastliny Ilex Paraguariensis, čiže Cesmíny paraguayskej priaznivo ovplyvňuje mužskú „zdatnosť“. Dôvodom je obsah dvoch zložiek – teobromínu a teofylínu, teda látok, ktoré potláčajú fosfodiesterázu. V preklade povedané, penis zostane dlhšie stoporený, pretože nedochádza počas sexuálneho styku k jeho ochabnutiu.

Vyskúšajte aj eJOYejoy foto

Hľadáte prípravok, ktorý podporí vaše zdravie účinne a dlhodobo?

Trápi vás slabá erekcia a hľadáte možnosti jej zlepšenia?

Chceli by ste pri sexe vydržať dlhšie a užiť si viac?

Hľadáte účinné afrodiaziakum?

tlačidlo

V tom prípade yskúšajte eJoy! Účinný prírodný produkt na podporu erekcie a mužskej sexuality.

Ptychopetalum Olacoides či Muira Puama je veľmi vzácny krík, ktorý rastie v amazonských lesoch Brazílie. Už indiáni používali jeho korene a kôru na medicínske účely. Vplyv látok z tohto kríka je, čo sa týka obnovenia mužských funkcií, rýchly a silný. Alkaolid muirapuamín z rastliny Muira Puama dodáva prípravku E-reX24 jeho výnimočnosť.

e-rex24 a vášeň

Treťou najdôležitejšou zložkou tabliet je zinok. Jeho vplyv na stav kostí, vlasov, pokožky imunitného systému či zraku je len bonusom k tomu najhlavnejšiemu. Zinok totiž napomáha udržiavať normálnu hladinu testosterónu v krvi. A práve nedostatok testosterónu je presne to, kvôli čomu má mnoho mužov problémy so svojou mužnosťou.

EREX 24erex24

EreX 24 je zmes bylinných extraktov a minerálnych látok. Vyznačuje sa:

 • rýchlymi výsledkami
 • pevnou a dlhotrvajúcou erekciou
 • intenzívnejšou ejakuláciou
 • zväčšením penisu
 • prírodným zložením
 • dostupnosťou pre každého

tlačidlo

Kedy ho užívať?

Vek dobehne každého muža. U žien sa hovorí, že na vrchole sexuálnej energie sú okolo 30, u mužov po 30 začína klesať hladina testosterónu. Problém s erekciou však vonkoncom nie je vecou, ktorá súvisí len s vekom. Vplyv na ňu majú aj zdravie, telesná hmotnosť, stres, pracovná vyťaženosť a podobne, prosto celkový životný štýl. Napokon – všetko so všetkým súvisí.

Tabletky E-reX24 môžete začať užívať hneď pri prvých prejavoch nedostatočnej erekcie. Ich prírodné zloženie je zárukou toho, že užívanie bude bez následkov na vaše zdravie. V prípade poklesu libida vám tabletky prinavrátia chuť na sex a túžbu po partnerke.

Prípravok E-reX24 je vhodný aj pri boji s predčasnou ejakuláciou. Pridanou hodnotou týchto tabletiek je dozaista to, že rozmer penisu do dĺžky i do šírky bude väčší.

 

E-reX24 cena

Skvelé účinky sú síce dôležitejšie, cena je však napriek tomu čímsi, čo často o kúpe produktov rozhoduje. E-reX24 je k dispozícii v 30 + 15 tabletkovom balení, 60 + 15 tabletkovom balení a v 90 + 15 tabletkovom balení. Za najmenšie balenie zaplatíte 29,99 eura, za stredné balenie 47,98 eura a za najväčšie balenie len 62,98 eura. Platí teda úmera: čím väčšie balenie, tým výhodnejšia cena.

tlačidlo

 

Cena za jednu tabletku vás tak nevyjde viac ako 0,66 eura. Užíva sa jedna tableta denne, odporúča sa užiť ju ráno pred prvým jedlom a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Ak chcete maximalizovať účinnosť, môžete užiť ďalšiu tabletu hodinu pred sexuálnym stykom. Keď pravidelným užívaním dosiahnete účinok, stačí dávkovanie znížiť na jednu tabletku za tri dni.

Výrobok dostanete v diskrétnom balení už do 48 hodín od objednania. Predajca sľubuje aj 100-percentnú garanciu vrátenia peňazí v prípade, že prípravok nebude účinný.

Vyskúšajte aj: Zerex KlasikZerex Klasik

Cena balenia obsahujúceho 12 kapsúl je 29 €. Ak si chcete produkt najskôr otestovať, je možné zakúpiť dve samostatne balené kapsuly za 9 €.

Prípravok je dostupný pre každého v kamenných predajniach i na internete. Online predajne spravidla ponúkajú výhodnejšie ceny a väčšiu diskrétnosť.

Zerex Klasik sa užíva bezprostredne pred pohlavným stykom, respektíve približne hodinu vopred. Účinok sa dostaví spravidla do 60 minút s individuálnymi odchýlkami v závislosti od zdravia a psychického rozpoloženia užívateľa. Denne je možné užiť maximálne dve tabletky.

tlačidlo

Odpovede na vaše otázky

Odpovede na najčastejšie kladené otázky vám ozrejmia všetko, čo potrebujete o prípravku vedieť. Zaujíma vás, aký typ produktu E-reX24 je najvhodnejšie si vybrať či aké sú podmienky na bezplatnú skúšku? Stačí si otvoriť stránku a odpoveď si prečítať. Ak nenájdete to, čo hľadáte, môžete mailom zaslať svoju vlastnú otázku. Odpoveď by ste mali dostať v čo najkratšom čase.

e-rex24 a vášeň

Nezabúdajte na to, že prípravok sa užíva dlhodobo a nástup jeho účinku je individuálny. Priemerná doba je však päť dní, potom už o problémoch s nekvalitnou erekciou a s nechuťou na sex nebudete ani vedieť.

 

Názory spokojných zákazníkov

„Moje erekcie sú dlhotrvajúce a stručne a jednocho lepšie.“ „Moja žena mi pár krát povedala, že som už na sex príliš starý, ale teraz zíra prekvapením.“ „Účinok Erexu 24 je naozaj senzačný.“ „Jeden môj priateľ mi rozprával o preparáte EREX24. Bol som zo začiatku skeptický, ale keď som objavil, že ponúkajú ešte 15 tabliet zadarmo, na nezáväzné vyskúšanie na dobu 15 dní, neváhal som.“

To je len niekoľko z priaznivých hodnotení E-reX24. Muži si pochvaľujú jeho účinky na zlepšenie erekcie i schopnosť dosiahnuť orgazmus. Prípravok je dlhodobým a spoľahlivým riešením problémov s erekciou, preto ho odporúčajú každému, kto si chce prinavrátiť svoju mužnosť.

 

Jedenásť záväzkov

Predajca si určil 11 splniteľných záväzkov, ktoré stavajú E-reX24 do priaznivého svetla pri výbere tabletiek na erekciu. Sľubuje rýchle výsledky, silnejšie a dlhotrvajúce erekcie a intenzívnejšiu ejakuláciu či dlhší a väčší penis. Všetko z toho zákazníci potvrdili. Zaručuje tiež trvajúcu účinnosť, 100-percentnú prírodnú terapiu bez vedľajších účinkov. Tablety si tiež môžete bezplatne nezáväzne vyskúšať, je možnosť 15-dennej kúry zdarma i garancia vrátenia peňazí. Diskrétna zásielka je tiež samozrejmosťou.

EREX 24erex24

EreX 24 je zmes bylinných extraktov a minerálnych látok. Vyznačuje sa:

 • rýchlymi výsledkami
 • pevnou a dlhotrvajúcou erekciou
 • intenzívnejšou ejakuláciou
 • zväčšením penisu
 • prírodným zložením
 • dostupnosťou pre každého

tlačidlo

Je to pre vás to pravé?

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 12. 7. 2018.

 

E-reX 24 vám vrátia mužnosť, problémy s erekciou už nehrozia
5 (100%) 12 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+