Vyberte stranu

Radi odchádzame od lekára s receptom na predpis antibiotík. Pomerne často je to nielen pre uspokojenie lekára, že niečo predpísal, ale aj pre naše uspokojenie. Pán doktor predpísal lieky, tak ja si ich pôjdem do lekárne vybrať. Preto si pomerne často odnášame z lekárne tie lieky, ktoré nie sú pre nás potrebné.

Najlepším príkladom na takúto situáciu sú práve antibiotiká. Ak ich berieme často, vybudujeme si tak odolnosť a oni prestanú účinkovať na náš organizmus. Vrátime sa do histórie. Vtedy každá malá infekcia mohla spôsobiť smrť. Doktori a doktorky predpisujú antibiotiká na bolestivé a zapálené hrdlá. Príčinou by mohli byť aj streptokoky-baktérie, ale najvyššie percento, a to až 85% sú pôvodom vzniku práve vírusy.

Vyskúšajte antibiotikum ,ktoré netreba predpisovať a je taktiež účinné ako tie, ktoré sa musia predpisovať. Tým účinným liekom je práve Dorithricin. Ten sa používa najmä na vyliečenie zapáleného hrdla. Odstráni aj bolestivé prehĺtanie.

Tip:  Dorithricin 20 pastiliek

 • používa sa na liečbu bolesti a zápalu hrdla 
 • obsahuje tri liečivá: tyrotricín,benzalkóniumchlorid a benzokaín
 • na kúpu nie je potrebný lekársky predpis

button_chcem-vediet-viac

Chcete sa dozvedieť o týchto pastilkách viac? Nepoznáte jeho účinky a zloženie? Zaujíma Vás aj dávkovanie? Reálne skúsenosti sú taktiež podstatné. V tomto článku sa dozviete všetky podstatné informácie.

Dorithricin je jediným liekom, na ktorý nepotrebujete lekársky predpis. Známe je, že lieči problém na mieste jeho vzniku. Obsahuje antibiotikum a vďaka nemu vie cielene zaútočiť na pôvodcov ochorenia a takisto lieči problém tam, kde vznikne. Ďalej je obohatené aj o špeciálne liečivo, ktoré vie znecitlivieť silnú bolesť v hrdle a to bez pocitu stŕpnutia v ústnej dutine.

dorithricin

 

Zloženie Dorithricin

Dorithricin obsahuje tri zložky, ktoré posilnia účinok až trojnásobne. Dorithricin je liek s antibiotikom na cmúľanie. Pomáha liečiť ústne infekcie a to hneď na jej mieste tvorby. Vďaka tomu, že obsahuje lokálne liečivo na znecitlivenie bolesti v hrdle.

Liek Dorithricin obsahuje 3 základné liečivá a obsah liečív jednej pastilke je:

 • Tyrotricín (0,5 mg) – antibiotikum, ktoré má lokálny účinok na bunku baktérie a tak bráni prísunu živín do bunky, nevstrebáva sa sliznicou
 • benzalkóniumchlorid (1,0 mg)– zložka s antiseptickým účinkom, ničí mnoho baktérií a niektoré patogény, ktoré spôsobujú bolesti hrdla
 • benzokaín (1,5 mg) – zložka, zmierňujúca bolesť tým, že spôsobuje znecitlivenie.

Ďalšie zložky, ktoré dorithricín obsahuje: sorbitol, mastenec, dihydrát sodnej soli sacharínu, povidón a sodná soľ karmelózy, ester sacharózy, silica mäty piepornej

Dorithricín sú ploché, okrúhle pastilky, ktoré majú biele farebné prevedenie. Na tablete je nápis „Dorithricin“ na jednej strane. Voňajú za mätou priepornou. Sú dva balenia Dorithricínu. Jeden je dostupný po 20 kusov tabliet a druhé balenie obsahuje 40 kusov tabliet.

Tip:  Dorithricin 20 pastiliek

 • používa sa na liečbu bolesti a zápalu hrdla 
 • obsahuje tri liečivá: tyrotricín,benzalkóniumchlorid a benzokaín
 • na kúpu nie je potrebný lekársky predpis

button_chcem-vediet-viac

Účinky lieku Dorithricin

Rýchlym účinkom na zamedzenie šírenia pôvodcov ochorenia. Skôr než sa škodcovia rozšíria po celom tele, náš imunitný systém potrebuje pomoc, aby nedošlo k ešte väčším problémom. Veď baktérie sú všade okolo nás. Ak nasadíme ten správny liek proti bolesti hrdla, sme zachránení. Náš systém bude zdravší a odolnejší voči ďalším prípadným škodcom. Zabránime tak, aby sa do tela dostali ďalší a ďalší škodcovia.

Dorithricin sa používa na vyliečenie:

 • zapáleného a bolestivého hrdla,
 • zapálenej ústnej dutiny,
 • zapáleného hrtana,
 • zapáleného hltana a ďasien. (Zápal hltana, nazývaný aj faryngitída, môže byť spôsobené fajčením, prachom a alkoholom).

Všade okolo nás sú baktérie a dorithricín ich vylieči a zničí. Obsahuje špeciálnu zložku na zmiernenie bolestí hrdla a to bez toho, aby sme cítili stŕpnutie v ústach.

Dávkovanie lieku Dorithricin

Dospelí ľudia a deti, ktoré sú staršie ako 2 roky, užívajú 1 až 2 tablety na cmúľanie denne, v časovom rozpätí 1-2 hodín. Ak príznaky ustúpia, aj tak pokračujte v cmúľaní jeden deň. Deti mladšie ako dva roky by tento liek nemali užívať, keďže u nich nie je možné zaručiť správny spôsob užívania a hrozí aj prípadne zadusenie.

Pastilky sa nechávajú pomaly rozpúšťať v ústach, nemali by sa ani hrýzť ani žuvať. Po docmúľaní tohto antibiotika by sa nemalo jesť ani piť.

 

E-shopy, ktoré majú v ponuke DORITHRICIN

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 97 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,1 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 97 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 93 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

Cena Dorithricin

Tablety na cmúľanie Dorithricin najvýhodnejšie kúpite v internetovom e-shope pilulka.sk, kde je jeho cena stanovená na sumu 5,99€. Balenie obsahuje 20 pastiliek a dávkuje sa každé 2-3 hodiny. Porovnateľným produktom je strepfén, ktorý v internetovej predajni stojí 8,09€. Sú drahšie a ich účinok je miernejší. Preto stavte na Dorithricin, ktoré je jediné antibiotikum na cmúľanie na trhu. Účinok sa dostaví za krátku dobu.

 

dorithricin

Recenzie Dorithricin

Ľudia si tento výrobok pochvaľujú a je pre nich ideálnym riešením vtedy, ak sa im nechce chodiť po lekároch a zháňať antibiotiká. Účinkuje naozaj výborne. O týchto tabletách sa ľudia dozvedeli z televíznych reklám alebo od známych. Podľa niektorých nemajú až takú veľmi sladkú chuť, ale sú dobré na žalúdok. Pomáhajú v ľahších bežných prípadoch chrípky či nachladenia. Zákazníci tieto tabletky na cmúľanie doporučujú, pretože vedia rýchlo zastaviť infekciu hrdla. Nájdu sa aj negatívne ohlasy, kedy podľa niektorých, antibiotikum nezaberá a neúčinkuje. Niektorí pacienti veľmi často siahajú po tomto antibiotiku, pretože zaberie pri počiatočných problémoch a bolesti hrdla. Ide o spoľahlivý produkt, ktorý zastaví všetky infekcie hrdla. Niektorí ľudia doteraz s týmto skvelým produktom ešte nemajú skúsenosti, preto im odporúčame staviť práve na tento výrobok. Výrobok je skvelý.

 

Tip na e-shop, kde nakúpite dorithricin: lieky24.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Máte skúsenosti s liekom Dorithricin? Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti. Potešíme sa.

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 8. 8. 2018.

 

Dorithricin – len jedno antibiotikum na cmúľanie
3.7 (74.21%) 38 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+