Vyberte stranu

Čo je najväčším problémom diabetikov? Kto touto chorobou trpí vie, že udržať si normálnu hladinu cukru v krvi. Napriek zdravej diéte, cvičeniu a dodržiavaniu pokynov doktora, mať normálny cukor je niekedy poriadne ťažké. Pomôcť s týmto problémom vám však môže prípravok Diaben.

Stopercentne prírodný prípravok

Ide o unikátnu kombináciu prírodných látok, ktoré ovplyvňujú metabolizmus glukózy. Diaben je zložený z trojice prírodných látok. Gurman je v indickej medicíne využívaný už dlhé roky. V preklade to znamená ničiteľ cukru. Táto rastlinka stimuluje tvorbu inzulínu a regeneruje beta-bunky pankreasu. Zvyšuje tiež aktivitu enzýmov, ktoré sa zúčastňujú na metabolizme glukózy, a zároveň zabraňuje vzniku inzulínovej rezistencie. Stavu, pri ktorom telo nedokáže vyprodukovaný inzulín použiť efektívne. Gurman vám pomôže tiež udržať si zdravú hmotnosť. Nebudete potrebovať tabletky na chudnutie, aby ste si udržali štíhlu líniu. Gurman totiž ovplyvňuje chuť do jedla.

Druhu zložkou je cinnamomum, čiže extrakt zo škorice. Ako sa uvádza na stránke, „v Diabene sa nachádza vysokokvalitný extrakt 10:1.“ O škorici je známe, že znižuje cukor a pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu.

Kyselina alfa-lipoová, označovaná aj ako B13, je nasýtená mastná kyselina. Nachádza sa napríklad v špenáte, brokolici či droždí. Používa sa na podpornú liečbu cukrovky a prevenciu poškodenia nervového systému diabetikov.

diabetes diaben

Účinky a dávkovanie

V prvom rade pomáha Diaben udržiavať zdravú hladinu cukru. Ak máte zvýšenú alebo až hraničnú hladinu v cukru v krvi a neviete si s tým rady, prípravok vám pomôže dostať ju na normálnu úroveň.

S Diabenom bude ľahké si udržať normálnu hmotnosť. Kontrola telesnej hmotnosti je jednoduchá vďaka tomu, že prípravok priaznivo ovplyvňuje chuť do jedla. Keďže jeho zloženie je prírodné, je možné Diaben užívať aj dlhodobo.

Užíva sa jedna tabletka denne, túto dávku sa neodporúča prekračovať. Najlepšie je užiť ju ráno spolu s jedlom. Kapsulu treba poriadne zapiť. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Diaben cena

Výživový doplnok Diaben pre zdravú hladinu cukru je v ponuke v balení 60 tabliet. Môžete si ho kúpiť s 30-percentnou zľavou. Namiesto pôvodných 16,99 eur je v súčasnosti v ponuke za 11,99 eur. Na jeden deň je to teda necelých 0,2 eura.

diaben advance

Tip na produkt: Diaben

  • Komplexný výživový doplnok.
  • Unikátna kombinácia prírodných látok prispievajúcich k udržaniu hladiny cukru v krvi.
  • Balenie 60 kapsúl vám vydrží 2 mesiace.
  • Je vhodný na dlhodobé užívanie.

button_chcem-vediet-viac

Aká je záruka kvality?

Prípravok je 100-prírodný, čo samo osebe zaručuje jeho kvalitu. Obsahuje vysoko koncentrované extrakty. Čím silnejší extrakt, tým je účinnejší. Každá vyrobená šarža prejde podrobnou kontrolou a nezávislým overením kvality v externom laboratóriu.

Produkt je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva SR, vyrába sa v závodoch, ktoré postupujú podľa analýzy a kontroly kritických bodov výroby.

diabetes diaben

Odpovede na vaše otázky

Na stránke výrobku nájdete aj odpovede na najčastejšie otázky. Ak sa tam nenachádza to, čo chcete vedieť, môžete sa na to opýtať.

Zaujíma vás, či môžete Diaben užívať spolu s liekmi či inými výživovými doplnkami? Áno, môžete. Mali by ste však ich užívanie najprv prekonzultovať so svojím diabetológom. Keďže cukor pri užívaní prípravku klesá, odporúčajú sa pravidelné kontroly cukru.

Je Diaben v predaji v lekárňach? Nájdete ho aj v lekárňach, avšak za vyššiu cenu. Kupovať výrobok cez internet je výhodné, pretože si ho môžete zakúpiť výhodnejšie. Ak ste radšej za priamy nákup, máte, samozrejme, aj túto možnosť.

 

Čo hovoria zákazníci?

Ako sa dozvedieť čo najviac o produkte Diaben? Recenzia či fórum je dobrá voľba. Produkt hodnotili samotní zákazníci aj na stránke výrobku.

„Jsem naprosto spokojený, ze 13 mně šel cukr až na 8,4 a to za pouhé 3 týdny. Mohu jen doporučiť,“ napísal Jaroslav. Zákazníci si výrobok pochvaľujú. Väčšina sa vyjadrila, že cukor sa zlepšil. Bez diéty to však nejde. Každý diabetik vie, že k jeho zdravotnému stavu patrí aj diéta. Bez jej dodržiavania sa nedá udržať dobrý cukor dlhodobo.

U niektorých sa začali prejavovať výsledky skôr ako u iných. Hladina cukru v krvi môže klesnúť o niekoľko jednotiek už o pár týždňov. Netreba sa však spoliehať iba na výrobok samotný. Okrem zdravého jedálnička treba do života zapojiť aj pohyb. Stačí aj obyčajná prechádzka v prírode. Pokiaľ sa nemôžete donútiť či sa cítite príliš leniví, zaobstarajte si psa alebo „partnera“. Ak si nájdete niekoho, s kým sa môžete o svoj stav podeliť a prežívať ho, bude to pre vás jednoduchšie.

diaben advance

Tip na produkt: Diaben

  • Komplexný výživový doplnok.
  • Unikátna kombinácia prírodných látok prispievajúcich k udržaniu hladiny cukru v krvi.
  • Balenie 60 kapsúl vám vydrží 2 mesiace.
  • Je vhodný na dlhodobé užívanie.

button_chcem-vediet-viac

Môžete ho užívať?

Diaben môžu užívať diabetici 1. aj 2. typu. Problémy s cukrom sa týkajú totiž obidvoch skupín diabetikov. Vysoký cukor môže trápiť aj ľudí, ktorí si pichajú inzulín, aj tých, ktorí si svoj zdravotný stav udržiavajú diétou.

Dodržiavať zdravý životný štýl je však aj v tomto prípade veľmi dôležité. Diaben je doplnkom stravy, čiže pomocníkom. Všetku „prácu“ za vás však neurobí.

Tip na e-shop: Diaben.sk

Výrobok si môžete kúpiť priamo na stránke diaben.sk. E-shop vám produkt doručí hneď nasledujúci pracovný deň po objednaní. Pri objednávke dvoch a viac kusov je doprava zdarma.

zakupit

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Zdroj: http://diaben.sk/, https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/advance-diaben-285606.html

Diaben by mal mať poruke každý diabetik
4.3 (85.16%) 62 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+