Vyberte stranu

Poruchy erekcie sú v dnešnej dobe priam civilizačným problémom. Každý druhý muž nad štyridsať rokov trpí nejakým druhom dysfunkcie, prípadne nespokojnosťou so svojimi sexuálnymi výkonmi. Na tento populačný trend intenzívne reagujú výrobcovia výživových doplnkov. Na trhu sa objavujú produkty, ktoré viac či menej úspešne pomáhajú mužom prekonať ich intímne problémy. Jedným z najznámejších prípravkov tohto druhu je Clavin.

Clavin sa prezentuje ako unikátny prípravok na podporu erekcie s rýchlym nástupom účinku. O jeho popularitu sa zaslúžil prepracovaný marketing a široká dostupnosť na webe i v kamenných predajniach. Iste ste aj vy zachytili názov tohto prípravku minimálne v televíznej reklame vysielanej po 22 hodine. My sme sa v rámci našej recenzie rozhodli overiť, či popularita tohto produktu zodpovedá jeho účinnosti.

 

Čo je Clavin?

Clavin je prípravok na podporu erekcie, ktorý sa v rámci nášho trhu radí medzi výživové doplnky. Ide teda o voľno predajný produkt. Jeho účinnosť je založená na prírodnej báze, vďaka čomu sa môže Clavin chváliť absenciou vedľajších účinkov. Vyrába ho firma Simply You Pharmaceuticals, ktorá je známa širokou produkciou výživových doplnkov jednak na podporu mužskej a ženskej sexuality, jednak na redukciu hmotnosti a posilnenie ďalších telesných funkcií.

Clavin je určený na podporu erekcie v zmysle jej ľahšieho dosiahnutia, spevnenia a predĺženia. Clavin účinkuje pri súčasnej sexuálnej stimulácii. Užívanie tohto prípravku je absolútne bezpečné a jeho predaj je v našej krajine legálny.

Výrobca v súčasnosti ponúka dva druhy výrobkov Clavin. Prvým je Clavin Original, ktorý pomáha udržať erekciu, čím priaznivo ovplyvňuje sexuálny výkon. Silnejším a komplexnejším variantom je Clavin Platinum, ktorý nadviazal na svojich predchodcov Clavin Strong a Ultra. Vyznačuje sa priaznivými účinkami na prekrvenie penisu a rýchlym nástupom účinku.

Clavin platinum

Clavin Platinum

Clavin je populárny na podporu erekcie a široko dostupný výživový doplnok. Okrem oficiálnej stránky distribútora ho ponúkajú aj internetové či kamenné lekárne. Nákup v kamennej predajni so sebou nesie výhodu okamžitej dostupnosti.

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

Clavin – účinky

Clavin je určený pre pánov, ktorí majú problém s dosiahnutím erekcie, prípadne sú nespokojní so svojimi sexuálnymi výkonmi. Vyhľadávajú ho muži, ktorí chcú erekciu dosiahnuť rýchlejšie alebo u ktorých sa objavujú občasné výpadky erekcie. Vhodný je pre mužov každého veku túžiacich zintenzívniť svoje erotické zážitky, prípadne aj zvýšiť libido.

Clavin podľa informácií výrobcu pomáha mužom dosiahnuť kvalitnejšiu erekciu. S Clavinom trvá erekcia dlhšie, čím sa prirodzene rieši aj problém predčasnej ejakulácie. Výrobca udáva rýchly nástup účinku pri úplnej absencii nepríjemných vedľajších účinkov.

Clavin

Clavin – zloženie

Clavin Original a Clavin Platinum sa od seba zložením mierne líšia. Oba prípravky však obsahujú špecifickú zmes účinných látok bylinného pôvodu podporujúcich prekrvenie penisu.

Clavin Original stimuluje erekciu vďaka účinnej zložke Clavertin 21. Ide o špeciálnu galenicky upravenú zmes, ktorá pri sexuálnom vzrušení rozširuje cievy penisu. Obsahuje predovšetkým:

 

Tribulus Terrestris extrakt

Tribulus Terrestris (kotvičník zemný) je obľúbenou súčasťou práve prípravkov na podporu erekcie a mužského sexuálneho zdravia. Jeho hlavnou devízou je pozitívny vplyv na hladiny testosterónu v tele. Bolo preukázané, že extrakt z kotvičníka dokáže pri pravidelnom užívaní zvýšiť hladinu testosterónu u mužov až o 30%. Takýmto spôsobom ovplyvňuje sexuálne zdravie vrátane výkonnosti, podpory potencie a plodnosti. Kotvičník má však aj ďalšie pozitívne zdravotné účinky, z ktorých stojí za zmienku napríklad zlepšenie trávenia, zníženie hladiny cholesterolu v krvi, podpora obranyschopnosti organizmu, eliminácia únavy a podpora rastu svalovej hmoty. Z týchto dôvodov je kotvičník veľmi obľúbený aj u športovcov a mužov trpiacich príznakmi andropauzy.

Zerex Klasik

ZEREX

Hľadáte účinnú podporu erekcie za výhodnú cenu? Hľadáte Zerex.

Zerex pánom ponúka:

  • Zerex Klasik: podporuje libido, chuť na sex a má priaznivý účinok na zdravý sexuálny život
  • Zerex Extralong: podporuje libido a chuť na sex, predlžuje pohlavný styk
  • Zerex Ultragold: podporuje sexuálnu kondíciu, vhodný na dlhodobé užívanie

Zerex je certifikovaný prípravok pre silnú a kvalitnú erekciu.

tlačidlo

Šafran pravý extrakt

Šafran je známe afrodiziakum, ktoré podporuje sexuálny apetít. Okrem toho priaznivo pôsobí na činnosť srdca, prostaty a na plodnosť. Šafran má však aj upokojujúce a uvoľňujúce účinky. Pôsobí priaznivo pri napätí, vyčerpaní a depresiách. Šafran významne podporuje prekrvenie.

 

Selén

Selén detoxikuje organizmus a je veľmi dôležitý pre správne fungovanie pečene. Podporuje zdravie vlasov, pleti, stimuluje libido, je nevyhnutný pre správnu činnosť srdca a obehovej sústavy ako aj pre správne fungovanie imunity.

 

Zinok

Zinok je nevyhnutný pre správne fungovanie imunitného systému, mužských pohlavných orgánov vrátane plodnosti a pre správnu činnosť žliaz s vnútorným vylučovaním. Zinok tiež stimuluje tvorbu svalovej hmoty.

 

L-Arginín

L-Arginín je jednou z najdôležitejších zložiek prípravkov na podporu erekcie. Je to vzácna semi-esenciálna aminokyslina, ktorá sa dokáže v organizme tvoriť len za určitých podmienok, preto ju treba v dostatočnom množstve telu dodávať. Známa je najmä športovcom pre pozitívny vplyv pri budovaní svalovej hmoty a zvyšovanie fyzickej výkonnosti. L-Arginín však veľmi pozitívne vplýva aj na cievy, pomáha ich uvoľňovať, normalizuje krvný tlak a zlepšuje prietok krvi. Práve z týchto dôvodov sa využíva aj v terapii erektilnej dysfunkcie a ako podporný prostriedok na celkové zlepšenie sexuálneho zdravia.

 

L – Citrulín

Podobne ako L-Arginín aj L-Citrulín je aminokyselina, v tomto prípade neesenciálna, ktorá sa používa na zvýšenie výkonnosti u športovcov a v rámci prevencie kardiovaskulárnych ochorení. Obličky menia L-Citrulín v tele na L-Arginín. Dodávanie L-Citrulínu však ovplyvňuje hladiny L-Arginínu na významne dlhší čas. L-Citrulín rozširuje cievy a reguluje prietok krvi, vďaka čomu veľmi pozitívne vplýva na prekrvenie penisu a vďaka tomu aj na erekciu.

 

Clavin Platinum obsahuje galenicky upravenú zmes účinných látok Stimulin, ktorá sa okrem iného vyznačuje rýchlym nástupom účinku. Zloženie Stimulinu je analogické s Clavertinom 21. Stimulin však obsahuje jednotlivé zložky v inom pomere pre dosiahnutie ešte intenzívnejšieho účinku. Clavin Platinum okrem podpory erekcie podporuje aj libido a zintenzívňuje sexuálne zážitky.

 

Clavin – spôsob užívania

Clavin sa odporúča užívať jednu až štyri hodiny pred pohlavným stykom v dávke 4 tablety. Toto množstvo sa počas 24 hodín neodporúča prekračovať. Výrobca garantuje prvé účinky prípravku ihneď po užití. Pre dosiahnutie želaných výsledkov však môže byť potrebné opakované, respektíve dlhodobé užívanie. Ak sa u vás zreteľné zmeny nedostavia do troch mesiacov, výrobca odporúča navštíviť odborníka.

 

Clavin – cena a dostupnosť

Clavin je populárny a široko dostupný výživový doplnok. Okrem oficiálnej stránky distribútora ho ponúkajú aj internetové či kamenné lekárne. Nákup v kamennej predajni so sebou nesie výhodu okamžitej dostupnosti. Objednanie cez internet prináša diskrétnosť. Distribútor sa zaväzuje doručením do 48 hodín a pri objednávke nad 40€ ponúka poštovné zdarma.

Čo sa týka ceny, ide o finančne náročnejší prípravok. Informácie o cenách sme čerpali z oficiálnej stránky distribútora.

Clavin Original 8+4 kapsule zdarma dostanete za 23,60€. Jedna dávka vás tak vyjde na 7,86€.

Clavin Original 20+8 kapsúl zdarma dostanete za 38,80€. Jedna dávka vás tak vyjde na 5,54€.

Clavin Platinum 8 kapsúl dostanete za 31,20€. Jedna dávka vás tak vyjde na 15,6€.

Clavin Platinum 20 kapsúl dostanete za 50,30€. Jedna dávka vás tak vyjde na 10,06€.

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

 

Clavin – skúsenosti

Nakoľko ide o veľmi populárny prípravok, na internete je dostupných množstvo hodnotení reálnych užívateľov. Vo všeobecnosti sa stretnete s dvomi druhmi recenzií. Jedna skupina pánov Clavin odporúča, pretože sa u nich dostavili reálne výsledky, druhá skupina prípravok neodporúča, nakoľko ich očakávania neboli naplnené. Pozitívne referencie pritom prevažujú nad tými negatívnymi.

Užívatelia sa zhodujú v tom, že prípravok nemá nijaké vedľajšie účinky. Podľa nášho prieskumu ho pozitívnejšie hodnotia tí, ktorí ho užívajú dlhodobo. Negatívne hodnotenia teda môžu súvisieť s očakávaním okamžitých maximálnych výsledkov, ktoré Clavin pochopiteľne neprináša. Užívatelia, ktorí od neho očakávajú niečo podobné ako od Viagry, zostávajú sklamaní.

 

Pre ukážku prinášame niekoľko hodnotení prípravku Clavin z internetových fór a diskusií:

„Clavin som užil približne 10krát. Za tie peniaze to stojí. A to doslova a do písmena. Za seba jednoznačne odporúčam.“

„Pomáha. Mne určite. Pri užívaní sa ale treba držať návodu.“

„Nepomáha. Ja som ho raz vyskúšal a účinok sa nedostavil. Absolútne nič!“

„Clavin funguje. Netreba očakávať zázraky, ale zázrak neurobí nijaký prípravok. Ja som maximálne spokojný, moja erekcia je silná.“

Clavin platinum

Clavin Platinum

Clavin je populárny na podporu erekcie a široko dostupný výživový doplnok. Okrem oficiálnej stránky distribútora ho ponúkajú aj internetové či kamenné lekárne. Nákup v kamennej predajni so sebou nesie výhodu okamžitej dostupnosti.

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

Záverečné hodnotenie

Z hľadiska zloženia možno prípravok Clavin iba odporučiť. Obzvlášť silná a zaujímavá kombinácia účinných látok môže skutočne viesť k posilneniu erekcie. Prípravok totiž obsahuje zložky, ktoré prirodzene rozširujú cievy a zvyšujú prekrvenie penisu. Z tohto pohľadu ide o jeden z najefektívnejších produktov svojho druhu na aktuálnom trhu. Obzvlášť účinný je Clavin Platinum, ktorý je aj podľa hodnotení užívateľov zreteľne silnejší ako Originál.

Nevýhodou je potreba dlhodobého užívania pre dosiahnutie maximálnej účinnosti. Hoci u produktov tohto druhu je istá latencia účinku prirodzená, vzhľadom na cenu, za ktorú sa Clavin predáva, predstavuje dlhodobé užívanie pomerne drahý špás. Ak by ste chceli užívať Clavin Platinum pravidelne každý deň po celý mesiac, pri kúpe najvýhodnejších balení by vás to stálo 300€. Cenou sa prípravok vyrovnáva oveľa účinnejšej Viagre.

Clavin

Cenovo dostupnejšia alternatíva: Zerex

Ak ste rozhodnutí staviť na prírodný preparát, ktorý by vám pomohol s povzbudením vašej mužnosti a ktorý by pritom nezruinoval váš rozpočet, pravdepodobne vás osloví práve Zerex.

Zerex je prípravok určený na podporu erekcie. Ide o výživový doplnok s prírodným zložením a s garanciou absencie vedľajších účinkov. Zerex je jedným z najobľúbenejších produktov svojho druhu na našom trhu. Popularitou konkuruje Clavinu, cenou však zďaleka nie. Jedna dávka najdrahšieho prípravku tejto značky, Zerexu Ultragold, vás vyjde len na 1,08€. Zerex podporuje libido, napomáha sexuálnej kondícii a zlepšuje erekciu.

Zerex Klasik

ZEREX

Hľadáte účinnú podporu erekcie za výhodnú cenu? Hľadáte Zerex.

Zerex pánom ponúka:

  • Zerex Klasik: podporuje libido, chuť na sex a má priaznivý účinok na zdravý sexuálny život
  • Zerex Extralong: podporuje libido a chuť na sex, predlžuje pohlavný styk
  • Zerex Ultragold: podporuje sexuálnu kondíciu, vhodný na dlhodobé užívanie

Zerex je certifikovaný prípravok pre silnú a kvalitnú erekciu.

tlačidlo

Vyskúšajte tiež

eJOYejoy foto

Hľadáte prípravok, ktorý podporí vaše zdravie účinne a dlhodobo?

Trápi vás slabá erekcia a hľadáte možnosti jej zlepšenia?

Chceli by ste pri sexe vydržať dlhšie a užiť si viac?

Hľadáte účinné afrodiaziakum?

tlačidlo

V tom prípade vyskúšajte eJoy! Účinný prírodný produkt na podporu erekcie a mužskej sexuality.

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Clavin: Cesta k lepšej erekcii?
5 (100%) 3 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+