Vyberte stranu

S jarou rozkvitnú lúky a sady a na rad prídu alergie, ktoré má mnoho ľudí. Alergikov je stále čoraz viac a viac, a takisto sa rozširujú aj možnosti, ako by sa dala liečiť. Alergia je nepríjemná. Ide o neprimeranú alergickú účinnú látku a s ňou sa stretávame často. Spôsobuje to to, že imunitný systém človeka reaguje nadmerne na určité látky. Zdrojom alergénov je aj peľ, prach, perie, plesne, roztoče, hmyz, bodnutie hmyzom atď. Naše telo reaguje na daný zdroj alergie kýchaním, slzením a svrbením očí, upchatým nosom s vodnatou nádchou a inými problémami. Použite Claritine.

Alergia a imunitný systém

Imunita znamená byť odolný. Imunitný systém je jedným z ľudských orgánov. Tvoria ju miliardy buniek v krvi. Imunitný systém sa stále kontroluje. Ak nás zastihne nádcha, alebo nejaký iný vírus, ochorenie prepukne. Ich úlohou je ochrániť človeka pred choroboplodnými zárodkami, pred rakovinotvornými bunkami a spôsobením stresu. Ak sa do tela niečo dostane, a hlavne také, aké medzi nich nepatrí. Bunky imunitného systému sa dajú rozpoznať. Postarajú sa o to, aby sa škody zlikvidovali.

Alergia je chorobou, ktorá by sa nemala podceňovať. Poškodzuje náš organizmus. Alergický človek má akoby stále v tele mierné zápalové ochorenie a dokonca o tom nemusí ani vedieť. Ak sa alergik nezačne liečiť , tak to môže dospieť až k veľmi častým zápalom ako alergickým, tak aj k nealergickým. Neliečený alergik môže byť veľmi často chorý a dokonca ani nemusí vedieť, že má alergiu.

Alergia sa časom môže zhoršovať a prerásť až do žihľavky, či dokonca astmy. Alergie môže predísť aj do stavu šokového, vtedy začne zlyhávať krvný obeh a dýchanie. Veď ani kýchanie neprejde samo od seba.

Tip na produkt: Claritine

 • určený pre deti od 2 rokov, nad 30 kg
 • zmierňuje príznaky alergií
 • pomáha zmierniť žihľavku, svrbenie

button_chcem-vediet-viac

 

Kedy alergia začína?

Medicína uvádza, že vznik alergie nie je známy. Základom alergie sú problémy nielen v pečeni, ale aj v črevách . Črevnú výstelku tvorí veľmi veľa buniek epitelu. Črevá tvoria významnú úlohu keď sa štiepia živiny, ale hlavne ovplyvňujú efektívnosť nášho imunitného systému.

 

claritine

Ako sa dá predísť alergii

V prvom rade sa musí upraviť strava. Najdôležitejšie je nepiť alkohol ani kravské mlieko. Obmedziť by ste mali lepok a pridané chemikálie v strave. Aj lieky hrajú v potrave dôležitú úlohu, obmedziť by ste mali aj cukor.

Dá sa alergia liečiť?

Alergia sa dá vyliečiť, len ľudia sú pohodlní do zdravia investovať energiu a čas a teda aj poznanie. Je to ako s globálnym otepľovaním, vieme, kde je príčina a robíme preto veľmi veľmi málo. Na liečbu alergie je vhodné aj otužovanie. Ak sa imunita posilňuje, a je to cielene, a robí sa to tak ak má, tak alergia môže byť nenávratne preč. Vhodná je aj meditácia.

E-shopy ponúkajúce Claritine:

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

 

button_do-obchodu

 

Alergické choroby sa s pribúdajúcim vekom zhoršujú.

Alergia môže vzniknúť kedykoľvek, či ste mladý alebo starý. Najčastejšie sa objavuje v detstve a počas dospievania. S pribúdajúcim vekom sa však môžu zhoršovať. Bolo zistené, že človek reaguje len na jeden alergén, ale v budúcnosti sa môže vstať, že v budúcnosti sa vyskytnú ďalšie alergie.

Charakteristika Claritine

Claritine je liek, ktorý patrí do skupiny, ktorá sa nazýva „antihistaminiká“. Liek dokáže zmierniť príznaky spojené s alergickou rinitídou (napríklad senná nádcha), medzi nich zaraďujeme kýchanie, výtok z nosa alebo svrbenie nosa a pálenie alebo svrbenie očí. Prejavy sa môžu aj zhoršovať.

Claritine je možné užívať aj keď si chcete pomôcť v prípade, aby príznaky žihľavky vymizli. Žihľavkou sa rozumie začervenanie, svrbenie a počet a veľkosť vyrážok. Zmiernenie príznakov alergií niekedy trvá celý deň, ale Claritine zmierni účinky veľmi rýchlo. Môžete tak denne vykonávať aktivity, ktoré ste predtým zvykli a nemusíte sa nijak obmedzovať. Váš spánok potom bude tiež dokonalý.

Pri alergii odporúčame tiež vyskúšať Zodac

Skúsenosti a odporúčania na liek Claritine

Podľa skúsenosti viacerých uživateľov, ktoríí hodnitli tento výrobok, môžeme povedať, že účinkuje veľmi rýchlo a to aj pri potravinových alergiách. Veľmi uľahčuje život. V Claritine sa nachádza látka, ktorá je veľmi účinná.

Ďalší zo zákazníkov trpí alergiou na peľ, snaží sa neužívať lieky, lebo tie mu po prvé nezaberajú, ale navyše ho uspávajú, ale lieku Claritine dal šancu tiež a už si ho nevie vynachváliť. Pôsobí priaznivo, veľmi rýchlo a nakoniec pomáha. Vždy mu pomôže.

Tip na produkt: ZODACZODAC tbl flm 10 mg 1x7 ks

 

 • na zmiernenie nosných a očných príznakov alergie
 • na zmiernenie kožných prejavov alergie
 • zmierňuje celoročnú nádchu

button_chcem-vediet-viac

 

Cena Claritine

Tento liek zakúpite v akejkoľvek lekárni. Claritine tablety sú cenovo dostupné a navyše sú bez lekárskeho predpisu. Užívajú sa denne. Tento liek je dostupný v dvoch baleniach. Jedno balenie obsahuje 10 tabliet a v druhom balení sa nachádza 7 kusov tabliet. Čím je balenie väčšie, tým je cena priaznivejšia.

 

claritine

Užívanie a dávkovanie lieku Claritine

Tento môže podávať aj deťom mladším ako 12 rokov. Užívať by sa mala len jedna tableta denne a zapíjať by sa mala dostatočným množstvom tekutí. Užívať sa môže aj počas jedla, ale aj bez neho. Tablety sa nedajú rozpoliť alebo rozštvrtiť, treba ich užívať celé. Deti, ktoré sú vo veku 2 – 12 rokov dostávajú dávku takú, ktorá je vhodná podľa ich telesnej hmotnosti. Ak dieťa váži viac ako 30 kg, tak v tom prípade by mali užívať jednu tabletu raz do dňa. Ak má dieťa menej ako 30 kg, v tom prípade sa nesmie tento liek podávať. Pre nich sú vhodnejšie iné formy. Ak má dieťa do dvoch rokov, tak liek sa mu nemôže podávať vôbec.

 

Tip na e-shop: najlekáreň.sk

najlekareň

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Patríte medzi ľudí, ktorí trpia alergiou a užili ste liek Claritine? Dajte nám o tom vedieť v komentári!

Claritine – zabudnite na alergické príznaky a Váš deň bude dokonalý
4.2 (84%) 5 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+