Vyberte stranu

Čistú a zdravú pleť chce mať každá žena. Hebkú a jemnú pokožku nemožno dosiahnuť bez trochy práce. Micelárna voda Bioderma Sébium H2O nepatrí k najpredávanejším bezdôvodne.

Každodenné nosenie mejkapu pleti môže uškodiť. Dnešné make-upy sú k pokožke síce šetrné, avšak množstvo žien sa večer neodlíči správne, resp. to nerobí vôbec. „Krásna pokožka je vonkajším odrazom nášho vnútorného zdravia a zodpovedajúcej každodennej starostlivosti. Pravidelným odličovaním, či už používate make-up alebo nie, odstraňujete nečistoty, zvyšky krému, prípadne make-upu a maz z povrchu pokožky, a tým predchádzate zaneseniu nečistôt, upchatiu pórov a udržiavate si zdravý a svieži vzhľad vašej pleti,“ uviedla doktorka Ľudmila Lipková.

Najvhodnejšie je čistiť pleť ráno aj večer. Večer treba odstrániť make-up a nečistoty, ktoré sa na ňu naniesli počas dňa. Či už z exhalátov áut, alebo z bežných mestských nečistôt. Ráno zas treba z pleti odstrániť maz a zvyšky krému.

 

bioderma sebium h2o drmax

Tip: Bioderma Sébium H20

 • Čistiaca pleťová voda účinne rozpúšťajúca nečistoty a nadbytočný maz.
 • Po jej použití nie je potrebné oplachovanie.
 • Nezanecháva mastné reziduum.
 • Nedráždi pokožku.

Typy pleti

V prvom rade si treba uvedomiť, akú pleť máte. Existuje totiž viacero typov pleti. Základné delenie je na suchú, normálnu, mastnú a zmiešanú pleť.

 

Mastná pleť

Mastnú pleť nie je problém identifikovať. Lesklá tvár s viditeľnými pórmi nerobí radosť žiadnej žene. Kvôli zvýšenej produkcii mazu môžu ženy s týmto typom pleti trpieť akné. Maz však na druhej strane spôsobuje pomalšie starnutie pleti a jej lepšiu znášanlivosť slnečného žiarenia.

 

Suchá pleť

Suchá pleť nemá viditeľné póry, keďže má zníženú produkciu mazových žliaz. Ide o matný typ pleti s tenkou vrstvou pokožky. Vidieť cez ňu žilky aj kruhy pod očami. Je náchylnejšia k vráskam, môže byť šupinatá.

bioderma sebium h2o pleť

Normálna pleť

Tento typ pleti túži mať asi každá žena. Je čistá, bez pórov a akné. Defekty by ste na nej hľadali márne. Na pohľad je skôr zamatová, ženy s týmto typom pleti nepotrebujú mejkap.

 

Zmiešaná pleť

Zvyčajne ide o kombináciu normálnej a mastnej pleti. T-zóna sa premasťuje a zvyšok tváre funguje normálne. Môžu sa na nej objaviť akné i šupinky. Tento typ pleti sa objavuje najčastejšie a na starostlivosť je náročný.

Pleť môže byť tiež citlivá, dehydrovaná a problematická. Ani jeden z nich však neexistuje ako typ. Dôvodov, prečo vaša pleť trpí nedostatkom, môže byť viacero. Pijete málo vody, používate nevhodný prípravok na svoj typ pleti či prípravok s obsahom alkoholu.

bioderma sebium h2o drmax

Tip: Bioderma Sébium H20

 • Čistiaca pleťová voda účinne rozpúšťajúca nečistoty a nadbytočný maz.
 • Po jej použití nie je potrebné oplachovanie.
 • Nezanecháva mastné reziduum.
 • Nedráždi pokožku.

Bioderma Sébium H2O

Micelárna voda jemne čistí pleť od nečistôt, mejkapu, ale aj od prebytočného kožného mazu. Nečistoty na seba nadväzujú malé čiastočky micely. Prípravok je vhodný predovšetkým na zmiešanú až mastnú pleť.

Pleť čistí do hĺbky a po použití ju osviežuje a upokojuje. Prípravok neobsahuje mydlo ani alkohol a nedráždi oči. Obsahuje patentovaný komplex Fluidactiv®, ktorý reguluje kvalitu kožného mazu. Pleť je pri pravidelnom používaní micelárnej vody čistá, jemná a rozjasnená. Póry sa neupchávajú a pokožka je upokojená.

Prípravok je dostupný v dvoch veľkostiach – Bioderma Sébium H2O čistiaca voda 500 ml a 250 ml. Aplikuje sa jednoducho. Stačí navlhčiť vatový tampón roztokom Sébium H20 a tvár jemne čistiť. Opakovať to, kým nezostane tampón čistý a tvár zľahka osušiť.

Čo je dobré vedieť?

Micelárna voda Bioderma Sébium H20 je jemne parfumovaná a hypoalergénna. Neobsahuje parabény a je nekomedogénna. Prípravok je bez farbív a určený na dokonalé odlíčenie pleti. Celkovo rešpektuje aj tú najcitlivejšiu pokožku a napodobňuje prirodzené zloženie kože. Po aplikovaní sa neoplachuje.

bioderma sebium h2o drmax

Tip redakcie: Bioderma Sébium H2O Festival

 • Bioderma Sébium H2O 500 ml 1+1 zdarma iba za 14,99 eura.
 • Ušetríte viac ako 10 eur.
 • Výborná znášanlivosť, zabraňuje upchávaniu pórov.
 • Uzdravuje pokožku.

button_chcem-vediet-viac

Najčastejšie chyby pri odličovaní

Dokonale očistiť svoju pleť je možné. Treba sa len držať niekoľkých krokov. V prvom rade je potrebné si vybrať vhodný produkt. Ak máte mastnú či zmiešanú pleť, produkt Bioderma Sébium H20 je určený pre vás. Pred čistením pleti si nezabudnite poriadne umyť ruky. Hoci si pleť čistíte tampónom, môžu sa naň z vašich rúk preniesť nečistoty, ktoré sa následne dostanú na vašu tvár. Ak používate na umývanie tváre hubku, používajte čistú. Nezabúdajte si ju pravidelne čistiť, pretože aj do nej sa dôsledkom vlhkosti dostávajú nečistoty.

Na umývanie tváre nepoužívajte ani horúcu, ani studenú vodu. Nájdite si vhodnú teplotu, ktorá vašu tvár nevysuší. Dôležité ej aj pravidelné čistenie tváre. Odporúča sa jej čistenie každé ráno a večer.

bioderma sebium h2o pleť

Čo žena potrebuje

Ženy vedia, že cítiť sa dobre je základom zdravého sebavedomia a dobrého pocitu zo seba. Štíhla postava sa dá dosiahnuť pomocou tabletiek na chudnutie, zdravé vlasy môžete mať vďaka proteínom a zdravú a čistú pleť dosiahnete pomocou micelárnej vody Bioderma Sébium H2O. Dosiahnuť sa dá takmer všetko, len si treba správne vybrať ten vhodný prípravok práve pre vás.

Tip na e-shop: drmax.sk

Kvalitný e-shop je zárukou, že prípravky dostane za dobrú cenu a neporušené. E-shop drmax.sk vám doručí prípravky nad 9,90 eur zadarmo. Ponúka možnosť osobného odberu.

button_do-obchodu

Vyskúšajte micelarnú vodu Bioderma Sébium H20. Túto voľbu nebudete ľutovať.

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Zdroj: http://www.bioderma-sk.com/, https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/bioderma-sebium-h2o-festival-369126.html

Bioderma Sébium H2O je to, čo potrebujete, ak chcete čistú pleť
5 (100%) 2 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+