Vyberte stranu

Žijeme v modernej dobre, kedy sa v človeku veľmi často vytvára nielen psychické, ale aj emočné napätie. Ide o stav, ktorý je nepríjemný a môže sa prejavovať nepokojom, zlou náladou a podráždenosťou. Môže nastať zvieranie žalúdka a tiež aj bolesť žalúdka a hučanie v hlave. To všetko vylieči Ataralgin.

Pri psychickej tenzii treba vedieť ako na ňu:

 • Napätie je potrebné odbúrať – auto neštartuje, tak do neho kopneme
 • Napätie presunieme na neškodný predmet alebo iný kanál – sexuálne napätie si vybijeme v športe
 • Napätie znížime cez plač, smútok, stavmi sklamania , niekto nás ľutuje a potom sa naše nepríjemné city vymenia za príjemný stav spokojnosti
 • Preladenie citov – človek by mal poznať, kde a čo by mal citovo preladiť

Výskumy zistili, že ľudia, ktorí sú v tenzii, tak sa do nej dostanú preto, lebo veciam, ktoré sa im na prvý pohľad zdajú ťažké a nevyriešiteľné, tak im pripisujú veľký význam. Až príliš si to berú k srdcu. Tak sa potom ukáže schopnosť presviedčania a tým sa vyvolajú pocity napätia. Niekedy nie všetko treba zdôrazňovať a možno si aj povedať, že ono sa to akosi samo vyrieši, veď načo sa zbytočne stresovať. Zbytočne si len tým privodíme zdravotné problémy. Avšak treba brať na vedomie to, že všetko nesmie prerásť až do ľahostajnosti. Potom by to už bolo zlé, pretože je tu možnosť, že by nám všetko bolo jedno a to už nebude len psychické napätie, ale náš stav bude oveľa horší.

Svalové napätie je istou mierou napätia alebo stupeň toho, že sa naše telo pripravuje k reakcii vo svaloch, dokedy boli ešte v kľudnom stave. Vyvíja cez pohyb a reguluje ho vestibulárny systém, testuje dýchavičnosť, farbu kože, tep, reflexnú reakciu a napätie svalov.

 

Tip na produkt: Ataralgin, 50 tabliet

ATARALGIN tbl 325 mg/130 mg/70 mg (blis.PVC/Al) 1x50 ks

 • znižuje teplotu a pomáha tlmiť bolesť
 • vhodný od 15 rokov
 • uľavuje od bolesti rôzneho druhu

 

Niektoré problémy, ktoré sa objavia ak máte znížený tonus, ako napríklad skolióza, ploché nohy, svalové ochabnutia, sedenie vo „W“ sede, slabé binokulárne videnie, slabá kontrola pohybu svalov…

Dá sa povedať, že medzi najväčšie bolesti človek patrí bolesť zubov. Je to len malá časť nášho tela, ale dokáže narobiť riadne problémy. Vyradí nás z bežného života a už nie sme schopný sa potom na nič sústrediť. Aj na to sa dá použiť Ataralgin.

Bolesť hlavy je ochorením, ktoré je dosť bolestivé. Dá sa ním brániť aj užitím liekov, medzi najlepšie lieky patrí práve liek Ataralgin. Aj keď ide o sekundárnu bolesť hlavy, až desatina prípadov je takých, ktoré sú chronické a dokonca opakujúce sa. Medzi primárne bolesti hlavy patrí aj migréna, každodenná bolesť hlavy, chronická bolesť hlavy a trigeminálna autonómna cefalalgia.

ataralgin

 

Ataralgin a jeho účinky

Atralgin má špeciálne zloženie, vďaka ktorému Vás oslobodí od bolesti, emočné a psychické napätie bude oveľa, oveľa menšie, takže sa skutočne budete cítiť ako v bavlnke.

V sktratke môžeme povedať, že po užití tohto lieku sa dostaví rýchle uľavenie od bolesti, svalové napätie sa rýchlo zníži a dokonca aj svalové a emočné napätie bude nižšie, a to len vďaka jeho účinným látkam, ktoré sú:

 1. Paracetamol, ktorý tlmí bolestivé stavy a začal sa užívať už veľmi dávno a to v 50. rokoch 20 storočia.
 2. Kofeín – stimulant, ktorý je najviac rozšírený po svetovom trhu, pretože patrí medzi chemické zložky kávy, ktorá má povzbudivé účinky. Jeho úlohou je nielen tlmiť bolesť, ale aj situácie človeka, ktorý sa dostane do pozície ospalosti. Ak je kofeín skombinovaný s paracetamolom, tak jeho násobok je vyšší a to až 1,6 krát.
 3. Guaifenesin . ide o účinnú látku, ktorá sa získava z trópov, konkrétne z tropického liečivého stromu, ktorý je známy pod názvom guajaka. Táto látka dokáže minimalizovať tak svalové naätie ako aj psychické a fyzické. Ak sa dostane a je skombinovaný s paracetamolom , posilní sa jeho vstrebávanie a urýchli analgetický účinok. Okrem toho všetlého má slabé účinky menšieho zvyšovania stavu uspokojovania a takisto po užití tejto zložky bude zvýšená vaša fyzická aktivita.

Prejavy ústupu bolesti začínajú zvyčajne už po pol hodine a jeho následky trvajú až 4 hodiny.

Eshopy ponúkajúce Ataralgin: 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

 

button_do-obchodu

 

 

Pre koho je Ataralgin vhodný?

Vhodné je, ak Ataralgin užívajú dospelí ak trpia bolesťami zubov, hlavy, pohybového ústrojenstva, teda ak ide o bolesti rôzneho pôvodu a dokonca sa dá užívať aj pri chrípke. Je to analgetický liek, ktorý tlmí bolesti

V boji proti bolesti môžte tiež skúsiť Diclobene tablety a Panadol Ultra Rapit

 

Kedy sa nesmie Ataralgin podávať?

Ak ste alergický na niektorú látku, ktorú obsahuje Ataralgin, tak prestaňte tento liek užívať. Takisto ho neužívajte ani keď máte ochorenie obličiek alebo pečeň alebo takisto aj vtedy, ak je vaša pečeň poškodená v dôsledku užívania alkoholu. Liek neužívajte ak ste tehotná alebo ak dojčíte. A takisto nie je vhodný pre deti.

Tip na produkt: Diclobene 25 mgDiclobene 25 mg

 • Opuchy, zápaly po operáciách, ktoré sú sprevádzané bolesťou
 • Bolesť pri menštruácií
 • Pri bolestiach chrbtice
 • Aj pri bolestiach zubov, či hlavy

Cena Ataralgin

Ataralgin je liek, ktorý je dostupný bez lekárskeho predpisu. Je dostupný v každej lekárni, Ak si ho objednáte prostredníctvom internetového obchodu, máte k dispozícii aj zľavy v prípade väčšieho nákupu. Ide o analgetikum vo forme tabliet. Na našom trhu máme dostupné dve balenia tohto lieku. Jedno z balení obsahuje 20 kusov tabliet a to druhé je vyššie množstvo tabliet a to až v počte 50 kusov tabliet.

ataralgin

 

Skúsenosti a odporúčania na liek Ataralgin

V prvom rade sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom ak chcete tento liek užívať. O tom, že je tento liek vhodný na viaceré bolesti svedčia aj mnohé recenzie, kde sa dočítate, že tento liek je naozaj účinným. Niekomu zaberie ihneď, niekomu do 15 minút a niekoho až do hodiny. Závisí to aj čo ste jedli, kedy ste jedli a koľko ste toho zjedli.

Pri bolesti hlavy je nástup účinku takmer okamžitý a hlavne vtedy ak ide o bolesť, ktorá je ešte len začínajúca. Je účinný, ale najlepšie je ak sa užíva len v malom množstve a hlavne krátkodobo.

Skúsenosti zákazníkov hovoria, že Ataralgin je jediným liekom, ktorý pre nich zaberá ak trpia bolesťami hlavy, krčnej chrbtice, má spoľahlivý účinok a dokonca nie je takým liekom, ktorý by zaťažoval žalúdok.

 

Tip na e-shop

Prípravky je najvhodnejšie nakupovať v overenom e-shope. K takým určite patrí aj internetový obchod drmax.sk, ktorý odporúča 96 % zákazníkov heureky. Spokojní sú s prehľadnosťou obchodu, cenami, i rýchlou dopravou.

 

Je ataralgin liekom, ktorý Vám pomôže pri viacerých bolestiach? Dajte nám o tom vedieť v komentári!

Ataralgin – hlava a krčná chrbtica už viac bolieť nebudú
4 (80%) 4 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+