Vyberte stranu

Máte problémy s erekciou a potenciou a neviete si s nimi rady? Pokiaľ zlyhávate v posteli častejšie, akoby ste chceli, je čas vyskúšať niečo nové. Tabletky Aphrodisia V sú to pravé práve pre vás.

Produktov na zlepšenie erekcie a potencie je na trhu naozaj veľa. Je to však len riešenie pre mužov. Ak hľadáte komplexné vyriešenie svojho problému a chcete pomoc pre seba aj pre svoju partnerku, mali by ste skúsiť produkty spoločnosti Imperial Vitamins.

Jej produkty sú totiž určené pre obe pohlavia. Pomáhajú zintenzívniť sexuálnu túžbu, zvýšiť libido či záujem o partnera. „Naše produkty na zlepšenie a skvalitnenie erekcie a potencie sú úspešné a overené u stálych klientov už dlhé roky. Máme spokojných zákazníkov a zákazníčky, ktorí sa neustále vracajú k nášmu produktu. Veríme, že sa medzi týchto spokojných zákazníkov zaradíte aj Vy,“ uvádza výrobca na stránke. Poďme sa teda na ne pozrieť bližšie.

Aphrodisia V pre mužovAphrodisia „V“ pre mužov

Produkt je výživovým doplnkom, obsahuje však špeciálnu formulu, ktorá mužom pomáha skvalitniť erekciu, zvýšiť sexuálnu túžbu a výkon. Tabletky sú zložené z extraktov piatich rastlín z celého sveta a aminokyseliny L-Arginín.

Obsahujú extrakt z koreňa Maca, ktorý vplýva na sexuálnu vášeň viacerými spôsobmi. Ovplyvňuje sexuálnu potenciu i túžbu a zároveň pomáha zvyšovať libido. Je neoceniteľný aj pri zvyšovaní množstva a pohyblivosti spermií. Sibírsky ženšen tiež prispieva k sexuálnemu zdraviu. Pomáha vyvolať a zlepšiť erekciu a priaznivo ovplyvňuje fyzickú i duševnú výkonnosť.

tlačidlo

Aphrodisia a vášeň

Kotvičník zemný, okrem toho, že priaznivo vplýva na sexuálnu túžbu a sexuálny výkon, má výborný vplyv aj na močový a reprodukčný systém. Ginkgo biloba je jednou z najúčinnejších rastlín na svete. Extrakt z nej zlepšuje prekrvenie končatín, činnosť mozgových buniek a pamäť, odstraňuje pocity únavy a pomáha pri problémoch s pečeňou a ľadvinami. Prekrvenie orgánov je však v danej veci jeho najväčšia výhoda. Správne prekrvený totiž bude aj váš penis.

 

Piatou rastlinou je Krpčiarka šípolistá, ktorá je rozšírená predovšetkým v Číne. Ide o afrodiziakum, ktoré zvyšuje sexuálnu aktivitu a produkciu testosterónu a hormónov.

Ide o certifikovaný výživový doplnok, ktorého predaj povolil Úrad verejného zdravotníctva. Stopercentné prírodný produkt vám v žiadnom prípade neuškodí. Balenie 60 kapsúl dostanete za 24,90 eura.

 

Aphrodisia V ultra rapid pre mužovAphrodisia V ultra rapid pre mužov

Ak hľadáte niečo ešte „nadupanejšie“, mali by ste vyskúšať výživový doplnok Aphrodisia V ultra rapid pre mužov. Rovnako obsahuje špeciálnu formulu s urýchleným nástupom účinku. Problémy s erekciou, s nedostatkom sexuálnej túžby a nedostatočným výkonom v posteli vám už nehrozia.

Ide síce o drahší variant, ale za tie účinky to stojí. Za desaťtabletové balenie totiž zaplatíte 14,90 eura.

Prípravky Aphrodisia vám pomôžu prežiť každú chvíľu s partnerkou naplno. Vo vzťahu nestačí byť len dobrým partnerom, je potrebné byť aj dobrým milencom. Prípravok, ktorý rieši problémy s erekciou, vám pomôže dostať sa na vrchol.

tlačidlo

 

Vyrieši vaše problémy

Stresujúci život, ktorý, žiaľ, súvisí s rýchlou dobou, nevplýva dobre ani na vaše zdravie, ani na váš sexuálny život. Za problémy s potenciou a erekciou môže v mnohých prípadoch vek, ak to nie je váš prípad, treba hľadať príčinu. Netrápia vás zdravotné problémy, nemáte psychické problémy, nemáte nadváhu? Ak ste nič, čo by vám v erekcii bránilo, nenašli, mali by ste rozmýšľať v širších kontextoch. Tabletky na erekciu sú skvelou možnosťou, ako svoj problém vyriešiť a nakopnúť svoje telo k lepším výkonom.

Aphrodisia a erekcia

Prípravok Aphrodisia V vyrieši vaše problémy, príčinu svojho stavu však musíte hľadať u seba.

 

Ako sa k nim dostať?

Prípravky Aphrodisia V pre mužov, ako aj Aphrodisia V ultra rapid pre mužov sú voľnopredajné. Znamená to, že si ich môžete kúpiť v ktorejkoľvek lekárni alebo cez internet.

Prípravok Aphrodisia V pre mužov je určený na dlhodobé užívanie. Jeho účinok sa začne prejavovať približne po dvoch týždňoch. Užívajú sa dve tablety denne, čiže jedno balenie vám vydrží na mesiac. Čím dlhšie prípravok budete užívať, tým vyšší bude jeho účinok.

Aphrodisia V ultra rapid pre mužov je prípravok určený na okamžité použitie. Tiež sa užívajú dve tablety 1 až 2 hodiny pred sexom. Prípravok je možné užívať aj dlhšiu dobu, keďže zlepšuje regeneráciu a pomáha pri problémoch s dosiahnutím opakovanej erekcie.

tlačidlo

Prípravkov je v ponuke viac

Okrem tabliet si môžete zaobstarať aj Aphrodisia XL krém pre mužov. Krém pomôže predĺžiť a zväčšiť váš penis, zvýši tiež citlivosť intímnych partií. Váš zážitok zo sexu tak bude intenzívnejší. Najvhodnejšie je, samozrejme, kombinovať krém s tabletkami pre mužov.

Aphrodisia „V“ pre ženy

Niečo pre vašu partnerku- Aphrodisia „V“ pre ženy

Sex je záležitosťou oboch partnerov, preto by si ho mali užívať rovnako. Niekedy sa však záujem o sex stráca a vášeň mizne. Nielen zo strany muža, ale aj zo strany ženy môže potom nastať problém s uspokojivým sexuálnym stykom. Aj vaša partnerka môže preto vyskúšať prípravky Aphrodisia.

tlačidlo

V ponuke sú Aphrodisia V pre ženy i Aphrodisia G krém pre ženy. Tablety zvyšujú sexuálnu túžbu a pomáhajú udržiavať zdravý sexuálny apetít. Okrem toho sú účinné v boji proti frigidite, keďže zvyšujú sexuálne vzrušenie. Krém zas zvyšuje citlivosť intímnych partií, čím sa zintenzívňuje pôžitok zo sexu. Pomáha tiež zintenzívniť ženský orgazmus.

 

Prečo ich potrebujete?

Odpovedzte si na otázku „Som spokojný so svojím sexuálnym životom?“ Ak nie, sú prípravky Aphrodisia to, čo potrebujete. Zvyšujú celkové sexuálne zdravie, majú priaznivý vplyv na reprodukčný systém, zlepšujú prekrvenie pohlavných orgánov a fungujú ako podpora erekcie. Váš sexuálny život sa vďaka nim dostane opäť do normálu.

APHRODISIA V

Aphrodisia V

Pre ňu i pre neho. Vôbec prvý prípravok prinášajúci dokonalý sexuálny pôžitok pre oboch partnerov. Prečítajte si viac o produkte pre mužov i pre ženy.

 

tlačidlo

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 12. 7. 2018.

 

Tak čo, vyskúšate ich?

Aphrodisia V sú prípravky, ktoré vás privedú až na vrchol
5 (100%) 10 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+