Vyberte stranu

Neviete si poradiť s akné? Nie je to len kozmetický problém, ale trápi každého pri každom pohľade do zrkadla. Vždy znervóznieme a najmä vtedy keď máme niekde vykročiť z domu. Vyjsť z domu do spoločnosti a nebyť nalíčená? tak to v žiadnom prípade a hlavne keď má človek problémy s akné. Ide o najčastejšie kožné ochorenie, ktoré sa prejavuje nielen u žien, ale aj u mužov. Prečo sa toto ochorenie tak rozšírilo? Akné vzniká v dôsledku vzniku hlbokého zápalu v koži. Príčinou vzniku je hormonálna nerovnováha. Acnevac či iný prípravok? Rozhodne Acnevac je ten TOP výrobok.

Každého zaujíma, ako sa ho bez bolesti a čo najrýchlejšie zbaviť. Najväčší problém je, ak sa na tvári objaví veľa mazu, vzniknú vyrážky a zapália sa. Ak sa liečba akné odsúva na tzv. “druhú koľaj” a myslíte si, že vyrážky sa sami od seba stratia, ste na omyle. Bez ohľadu na to, či človek, ktorý má akné má 20 alebo 30 rokov, liečiť akné by sa mali už po objavení prvých príznakov objavenie bielych a čiernych bodiek.

 

Acnevac – charakteristika

Tento produkt je pripravený pomocou špeciálnej technológie z bakteriálnych kmeňov najčastejších pôvodcov kožných chorôb ako acne vulgaris, furunkulosy a mikrobiálny ekzém. Obsahuje unikátnu kombináciu parfumovaných lyzátov – ide o neškodné časti troch originálnych patentovaných pôvodcov kožných ochorení.Acnevac Vám pomôže s liečbou akné a bojuje účinne proti ďalším kožným ochoreniam. Liek je bez lekárskeho predpisu a jeho dávkovanie je určené v pribalovom letáku.

acnevac

 

Zbavte sa akné a dosiahnite znova krásnu pleť s Acnevac

Čo pomáha proti akné? Tak túto otázku si položil už nejeden z nás. Najviac mazových žliaz sa tvorí na chrbte, krku, tvári ( nos, čelo a brada) – tzv. T zóna. Ženy dobre vedia, že ráno najviac práce majú pri udržiavaní denného make-upu. Za všetko môžu práve mazové žľazy. Aké sú vhodné doplnky stravy, ktoré účinkujú? Najlepšia pomoc s najlešími viditeľnými výsledkami je tu pre vás práve Acnevac.

Tip redakcie: Dermavit dermavit

 •  unikátny výživový doplnok pre krásnu a zdravú pleť
 • prírodné aktívne látky sa pomáhajú komplexne  starať o vašu pokožku
 • je bohatým zdrojom rastlinných extraktov, vitamínov a ďalších prírodných látok

 

Účinky lieku Acnevac

 • pomoc s liečbou akné
 • jednoduchá aplikácia prípravku-ľahko sa prehĺtajú
 • český výrobca Bioveta
 • prípravok vhodný ako pre ženy, tak aj pre mužov
 • patentovaný prípravok, ktorý je zložený z prírodných lyzátov

 

Tip redakcie na liečbu ekzémov: Holtov krém 

 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

Koho postihuje akné najviac?

Akné má najviac ľudí v tínedžerskom veku, teda ide o mladých ľudí a adolescentov. Akné sa dá charakterizovať ako zápal mazových žliaz, ktorý je v chronickej úrovni. Jej tvorba je sprevádzaná stresom a bakteriálnou infekciou. Najčastejšie miesta, na ktorých sa akné tvorí je tvár, šija, hrudník a chrbát. Príčinou vzniku môže byť aj hormonálna nerovnováha, nezdravá strava, ale aj chronická zápcha a mnohé iní faktory. Acnevac účinkuje na vznik akné a bojuje s ním tak ako by mal.

 

zdravá pleť

Dávkovanie a zloženie Acnevac

Neprekračujte dávkovanie, ktoré je odporúčané. Pozorne si prečítajte príbalový leták. Dávkovať jednu kapsulu denne a najlepšie nalačno. Počas 10 dní užívajte tento prípravok a potom si spravte prestávku 20 dní. Následne užívajte opäť po dobu 10 dní jednu kapsulu a znova 20 dní vynechajte.

1 kapsula 1 kapsula obsahuje 5 mg aktívnej substancie, ktorá sa pripravuje lyofilizáciou inaktivovaných mikroorganizmov, akými sú: taphylococcus aureus Lysatum cryodessicatum, Lysatum cryodessicatum, Staphylococcus epidermitis Propionibacterium acnes, Lysatum cryodessicatum.  Pomocnými látkami sú: oxid kremičitý-protihrudkujúca látka, laktóza-plnidlá, zemiakový škrob, čistená voda-obal kapsuly, želatína

Prípravok nie je vhodný pre deti do 7 rokov.

Skúsenosti a recenzie na prípravok Acnevac

Skúsenosti zákazníkov nasvedčujú tomu, že tento prípravok je účinný najmä vtedy ak sa berie dlhodobo. Jedna zákazníčka hovorí, že berie tieto tablety už takmer 7 mesiacov a vidí rozdiel v tom, že má oveľa menej vyrážok ako pred užívaním týchto tabliet Acnevac.

Zákazníci podstupujú kúru aspoň 2x do roka a potom vidia výsledky. Prejavy kožných problémoch síce nezmizli úplne ale vo výraznej miere sa ich počet znížil na minimum a zapálených miest bolo stále menej a menej.

Tip redakcie: Dermavit dermavit

 •  unikátny výživový doplnok pre krásnu a zdravú pleť
 • prírodné aktívne látky sa pomáhajú komplexne  starať o vašu pokožku
 • je bohatým zdrojom rastlinných extraktov, vitamínov a ďalších prírodných látok

 

Po vybratí dvoch balení Acnevacu sa zdalo, že vôbec neúčinkuje, ale zákazník zistil, že sa mu žiadne ďalšie vyrážky už neobjavili. Takže treba len a len vydržať a nevzdať braniu lieku, pretože nástup účinku je postupný. Aj keď, nájdu sa aj pacienti, ktorým liek zaúčinkoval už po 10 dňoch. Ale je ich len pár.

acneval

Odborníci radia, že na pleť netreba používať žiadne agresívne prípravky. Vyrážky je potrebné vysušiť, ale nemyslí sa to doslova a do písmena. Treba im poskytnúť aj vitamíny. Nestačí len lokálna liečba, treba dostať do tela aj vitamíny, ktoré napomáhajú pri liečení akné a iných problémov.Vhodným doplnkom stravy, ktorý pomáha liečiť akné je Acnevac. Prípravok Acnevac so svojimi výsledkami za radil ako účinný prípravok, ktorý je vhodné doporučiť ako súčasť komplexnej liečby akné a kožných problémov.

Ja tento prípravok môžem len pochváliť. Pomohol mi pri liečbe akné a ja som s ním len spokojná. Síce liečba trvala viac ako pol roka, ale stálo to za to. Len treba počkať, byť trpezlivý a účinky sa dostavia. Čím skôr s liečbou začnete, tým skôr vaše problémy s akné budú minulosťou.

TIP: Kde kúpiť Dermavit najvýhodnejšie

Kúpiť výživový doplnok Dermavit si môžete najvýhodnejšie v oficiálnom e-shope produktu.

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Ceny uvedené článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Acnevac – na liečbu akné a ekzémov
4.5 (90%) 2 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+