Vyberte stranu

Určite ste si už vo vašej kúpeľni predstavovali, ako ju možno zmodernizovať. Nová vaňa, sprchový kút alebo skrine. Ak by ste chceli ísť hlbšie, tak aj nový obklad a podlahu. Môžu to byť skvelé predstavy, ale niekedy nás držia potrebné financie. Raz ale príde čas, kedy je nutné niečo spraviť a premeniť aj tieto sny na skutočnosť. Nemôžete byť predsa celý život nespokojný v jednej zastaranej kúpeľni, ktorá bola moderná pred pár rokmi, prípadne ešte dávnejšie.

Nikdy nevyjde z módy

Viacero ľudí pred sprchovým kútom preferuje napríklad elegantné oválne vane. Pôsobia moderne, masívne a sú aj pohodlné. Sú vytvorené na to, aby ste sa okúpali čo najlepšie a nezabudli pri tom dostatočne relaxovať a dobíjať energiu. Nie je potrebné mať veľa miesta. Dokážete s ňou totiž aj v malom priestore vytvoriť skvelý koncept dokonalosti v spojení napríklad so svetlým drevom okolo.

Takýto dizajn vane, ktorý by kopíroval aj štýl celej miestnosti je možné doplniť kúpeľňovým radiátorom. Najviac sa dá oceniť v zimnom období, keď je vonku chladno a vychádzanie z vane môže byť tiež trochu studené. Tento radiátor nielenže dostatočne vykúri kúpeľňu, ale keď na ňom budete mať zavesený uterák, krásne sa vám zohreje a vy sa doň už len zabalíte.

Nábytok? Samozrejme, ale v rozumnej miere

Ani v kúpeľni to nejde bez skriniek. Netreba to ale preháňať. Aby ste z tejto miestnosti dokázali vytvoriť pohodlné miesto, netreba ho preplniť, a to ani v prípade, že máte malú kúpeľňu. Skrinky do kúpeľne sú totiž mnohokrát aj tenšie, užšie a vyššie, aby zaberali málo miesta a využili ho čo najviac. Využívať ich pravdepodobne budete aj tak len na uteráky, kozmetiku a nejaké čistiace prostriedky. To úplne stačí zvyšný priestor si skrášlite napríklad rastlinami, ktoré dodajú tomuto miestu naozajstný pocit pohody.

Zdroj obrázku: pixs4u / Shutterstock.com

Kúpeľňa môže vyzerať elegantne aj vďaka oválnej vani
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+