Vyberte stranu

Už niekoľko rokov sú ľahké, otvorené police v našich interiéroch vrcholom módnych trendov. A má to niekoľko dobrých dôvodov. Ide o veľmi efektívne riešenie, ktoré vám umožní vizuálne odľahčiť priestor, mať vaše obľúbené veci neustále na očiach a zbaviť vás tlaku masívnych skriniek.

Regály sú pohodlný a praktický úložný nábytok, ktorým sa dajú zariadiť obývacie či iné izby, ako aj všetky dôležité úžitkové priestory obchodu i závodu. Stačí mať pevné paletové regály od Majster Regál a prispôsobiť si ich veľkosťou, dizajnom a typom políc akýkoľvek úložný priestor.

V čom sa líšia a vynikajú od ostatného nábytku?

Ako sme spomínali, regál sa vyznačuje vynikajúcou pevnosťou, jednoduchou konštrukciou, viditeľnosťou a rýchlym prístupom k veciam, ktoré v nich uložíte. S tým pri klasických šatníkových skriniach určite nerátajte.

Ide však aj o funkčný úložný systém, ktorý pozostáva z vertikálnych regálov a vodorovných políc k nim pripevnených, ktorý sa ešte donedávna v domácnostiach ako dekorácia moc nepoužívali. Dôvodom bola otvorenosť úložného systému a políc, na ktorých sa usádzal prach.

Avšak, vďaka originálnemu použitému materiálu, ktorý dodáva policiam moderný štýl, sa zároveň policové regály z kovu jednoducho udržiavajú v čistote a bez veľkých nánosov prachu a špiny.

Otvorený dizajn kovových regálov má teda svoje nepopierateľné výhody, kde k tým najväčším patrí, že nezaberajú priestor a vytvárajú vizuálnu ľahkosť, čo oceníte nielen v malých miestnostiach, ale aj veľkých skladoch.

Odolný materiál je základ

Police sú vyrobené z materiálov s rôznym zložením, pevnosťou, stupňom praktickosti a vlastnosťami textúry. Základom konštrukcie je odolný kov, ktorý znesie váhu ťažkých bremien a zaisťuje regálu vysokú životnosť a šetrnosť k životnému prostrediu. Na jeho ochranu pred koróziou, mechanickými a chemickými vplyvmi je na povrch ešte nanášaný polymérny povlak, ktorý spomínané vlastnosti zvyšuje.

Súčasťou regálu môže byť klasická kovová, drevotriesková alebo drôtená polica, pričom každá z nich má svoje využitie, nosnosť a odolnosť a predurčuje konkrétny regál na použitie v danom priestore a podmienkach. Stačí si len vybrať, využiť pri hľadaní produktový konfigurátor od Majster Regál a priestor s nimi optimalizovať na maximum a bez obmedzení.

Úložné systémy vhodné do všetkých priestorov

Klasické drevené skrine sú krásne a nadčasové, nie sú však vhodné na použitie vo vlhkých priestoroch, v exteriéri alebo v miestnostiach, kde je väčší predpoklad kontaktu s vodou.

Naopak, s kovovými regálmi sa vás ale tieto a iné obmedzenia netýkajú a môžete ich umiestniť všade. Do kuchyne, vstupnej haly, obývacej izby, ale aj garáže, obchodu alebo pivnice. Výber modelov a materiálu závisí od podmienok skladovania, spomínanej úrovne vlhkosti, teplotných podmienok, požiadaviek na vzhľad, bezpečnosti a nákladov na výrobok.

Záleží však aj na vás, ktorú voľbu uprednostníte. S kovovým regálom si ale v priestore všetko veľmi jednoducho a rýchlo určite uložíte.

Zdroj obrázka: Majster-regal.sk

Kovové regály: Kedy vám poslúžia lepšie ako klasické úložné systémy
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+