Vyberte stranu

Tento výživový doplnok môžete zakúpiť v práškovej forme a jeho primárne zameranie je zhodiť vďaka nemu niekoľko kíl = jeho úlohou je podporovať telo ku chudnutiu. Jeho výhodou je to, že ho netreba zapíjať vodou. Redukuje tiež chuť do jedla tým pomáha chudnúť. Jeho zloženie zahŕňa aj niekoľko vitamínov, ktoré sú pre ľudský organizmus veľmi dôležité a nenahraditeľné. Ide o vitamíny A, B1, B2, B3 a v neposlednom rade vitamín C. Okrem toho, sa používa pri zlepšení tráviacej sústavy, tak aby fungovala správne. V cievach totiž redukuje ateroskleropatické pláty = je tiež prevenciou pred mozgovými príhodami  infarktom atď. Ak mávate problémy so žalúdkom a to typu, že Vás často nadúva, pociťujete plynatosť alebo pri výskyte žalúdočných vredov – aj na tieto problémy je vhodné siahnuť po XLS Medical.

 

Viac o produkte XLS Medical

Rada produktov XLS Medical obdahuje tri produkty. Ide o nasledovné:

 1. XL-S Medical Viazanie kalórií z tukov
 2. XL-S Medical Redukovanie chuti do jedla
 3. XL-S Medical Direct

 

ovocie

 

XLS Medical – Viazanie kalórií z tukov

Táto nemecká firma vyrábajúca túto radu sídli v Nemecku. Prvou z radu XLS Medical je výrobok, ktorého užívaním dochádza viazanie kalórií z tukov. Ak by sme chceli vypočítať presne koľko, išlo by až o približne 27% tukov, ktoré sa nachádzajú v potravinách. Ak do tela dodáte tento prášok, nastane to, že vo Vašom tele sa tuky bude pretvárať na “molekuly tuku”, z ktorých vzniknú tuky, ktoré budú predstavovať komplex už pre telo viac nestráviteľný. Tento komplex tukov, ktorý organizmus nedokázal stráviť sa z tela prirodzene – vylúči. Jeho primárnou úlohou je teda viazať tuky, aby sa v tele neukladali. Z tukov si “vezme” iba telu potrebné vitamíny, zvyšok “to čo je nepotrebné telu” sa z tela vylúči.

 

Eshopy ponúkajúce XLS Medical:

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
Prezdravie.sk
 • odporúča 96%zíkazníkov 
 • overený predajca
 • zákazníci sú spokojní s kvalitou výrobkov a celkovou komunikáciou
button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

 

button_do-obchodu

XLS Medical – Redukovanie chuti do jedla

Druhým prípravkom, po ktorom veľa ľudí siaha je XL-S Medical, ktorý redukuje chuť do jedla. Ako je každému dobre známe, priberanie je vzdialenosť medzi Vami a Vašou chladničkou. Ak preto máte potrebu neustále navštevovať chladničku či už cez deň alebo v noci alebo Vás náhle prepadne vlčí hlad, v žiadnom prípade to nie je dobré. Nadmerné stravovanie zvyšuje chuť do jedla a potom sa to ukazuje aj na Vašej postave. Ak si už Váš žalúdok zvykol na toto jedenie, lebo Vám jednoducho chutí, nebude jednoduché si zrazu odvyknúť na chuť sladkého ani slaného.

 

XLS Medical chudnutie

 

Ako funguje XLS Medical – redukovanie chuti do jedla?

Jeho tajomstvom sú látky, ktoré sú v ňom pridané. Tie sú zodpovedné za postupné znižovanie chuti jedla, tak aby si telo opäť navyklo na normálnu potrebu jedla a nie prehnané konzumovanie všetkého čo príde pod ruku. Obsahuje predovšetkým potravinové vlákniny, ktorá ak ju dostanete do tela, zväčšuje svoj objem a preto budeme mať dlhšie väčší pocit sýtosti. Pre predstavu – svoj objem dokáže zväačšiť ať 50-násobne a Vy preto nepôjdete po chvíli opäť niečo hľadať do chladničky. Okrem toho, XLS Medical vo svojom zložení zahŕňa aj komplex Redusure, ktorý prirodzene redukuje chuť do jedla.

Tip redakcie: Garsin garsin

 • podporuje metabolizmus a spaľovanie (oxidáciu) tukov
 • podporuje kontrolu telesnej hmotnosti – chudnu
 • prispieva k normálnemu tráveniu a ovplyvňuje chuť do jedla

XLS Medical – Direct

Tento prípravok rady XL-S Medical obsahuje základnú látku, tzv. Litramine. Tento komplex je zhrnutím dvoch vyššie spomínaných produktov. Dokáže viazať 27% prijatých tukov z jedla, ako aj znižovať chuť do jedla a obmedzovať tak “vymetanie” chladničky. Okrem toho, celkovo zbá na správne fungovanie trávenia a tráviaceho traktu. Obsahuje veľa rastlinných látok, ktoré sú zhrnuté do jedného komplexu, ako aj vlákninu. Ide o patentovaný komplex vlákniny rastlinného pôvodu. Navyše, tento Direct dokáže v kladnom smere zmierniť prejavy cukrovky – pretože je zodpovedný za znižovanie cholesterolu v našom krvnom obehu. Jeho užívaním tiež predchádzate výskytu metabolického syndrómu. Ide o produkt, ktorý je rastlinného pôvodu a je čisto prírodný. Nemá preto žiadne vedľajšie účinky a je vhodný aj na dlhodobé užívanie.

 

XLS Medical chudnutie

 

Aké je dávkovanie prípravkov rady XLS Medical?

Balenie týchto produktov je tvorené zo sáčkov, v ktorých nájdete prášky, ktoré vodou ani netreba zapíjať. Super je na nich aj to, že nie sú v tabletovej forme a preto pri ich užívaní nie je nutná voda či iná tekutina. Užívanie týchto produktov by malo byť trikrát do dňa. Jedna dávka (cez deň spolu tri dávky) pozostávajú z jedného sáčka. Tieto sáčky prášku by sa mali užívať hneď po jedle ako odporúča aj výrobca produktu.

Cez deň však nemusíte užiť “iba 3 dávky”. Je vhodné a potrebné užiť jeden sáčok aj vtedy keď si doprajete kalorické výdatné jedlo. XLS Medical teda slúži aj ako prevencia voči vzniku a naberaniu ďalších kilogramov.

Náš Tip:  KETÓNOVÁ DIÉTA NA 4 TÝŽDNE

KETÓNOVÁ DIÉTA NA 4 TÝŽDNE

 • Balíček obsahuje jedlo na 4 týždne
 • V prepočte to je 5 porcií denne
 • Môžete si vybrať aj balíčky na 3 alebo 2 týždňe
 • Na výber máte z viacerých príchutí
 • Mnoho reálnych pozitývnych výsledkov

XLS Medical – cena

Cena tohto výrobku sa pohybuje približne nad hranicou dvadsať eur (cena k dňu 27. 7. 2018). Vzhľadom na bohaté zložky obsiahnuté v tomto prípravku by sme chceli zvýrazniť, že neide ani tak o cenu, ako o to, že telu naozaj dokáže pomôcť zhodiť nadbytočnými kilogramami a zároveň ho chrániť pred ďalšími.

 

Tip: Overené výživové doplnky na chudnutie

Názov Popis produktu Cena
Superfood Muesli BioSuperfood Muesli Bio 320g

 • Superfood müsli je zmes výživovo bohatých vločiek, semienok a superpotravín. Obsahuje ovsené a pšeničné vločky, pohánku, slnečnicové semienka, plody moruše, hrozienka, kakaové bôby, chia semienka, goji a včelí peľ bohatý na antioxidanty
 • Müsli obsahuje Opuz prírodné cukry z ovocia, je vhodné pre všetkých, ktorí majú radi obilné výrobky, semienka a sušené ovocie
 • Zmes tiež obsahuje veľké množstvo vlákniny

button_do-obchodu

Fykotin Fykotin

 • tabletky od výrobcu mojalinia Fykotin podporujú stabilnú hladinu glukózy v krvi, vďaka čomu nedochádza k náhlym návalom hladu
 • chuť na sladké sa obmedzí do takej miery, že po čase Vás chuť na sladké omrzí.
 • telo je pri užívaní Fykotinu nútené čerpať z tukových zásob

button_do-obchodu

ReduXsReduXs
 • prípravok pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, udržiavať si ideálnu váhu a cítiť sa skvelo zapomoci prírodných výťažkov
 • viditeľné výsledky do jedneho mesiaca bez vedľajších účinkov
 • pomôže Vám udržať si skvelú postavu

 

button_do-obchodu

Garsin

 

 • Komplexný výživový doplnok na chudnutie.
 • Obsahuje látky podporujúce metabolizmus tukov a kontrolu telesnej hmotnosti.
 • Ovplyvňuje chuť do jedla, termogenézu a podporuje vylučovanie vody z tela.

button_do-obchodu

XLS Medical – recenzie & skúsenosti

Zákazníčky, ktoré tento produkt vyskúšali sú s ním naozaj spokojné. Tvrdia, že dokonca im pomohol nepriamo odtrániť bolesti hlavy. Zdôraznňujú však, že chudnutie je beh na dlhú trať, rpeto ak bduete túžiť po krásnom tele, ale nebude preto nič robiť, ani XLS Medical Vám v tom zázračne nepomôže.Treba k tomu pripojiť zdravší životný štýl a pravidelný pohyb. Iba vtedy budú účinky prípravku naozaj viditeľné a to aj po skorej dobe užívania! Preto neváhajte s dajte na tento výrobok, nebudete ľutovať!

 

Tip na e-shop

Prípravky je najvhodnejšie nakupovať v overenom e-shope. K takým určite patrí aj internetový obchod drmax.sk, ktorý odporúča 96% zákazníkov heureky. Spokojní sú s prehľadnosťou obchodu, cenami, i rýchlou dopravou.

Vyskúšali ste už niekdy prípravky rady XL-S Medical? Budeme radi ak sa o Vašu skúsenosť podelíte v komentári!

XLS Medical – produkty podporujúce chudnutie
4.8 (96.47%) 17 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+